>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Puchar Francji 2009/2010

travism 190

travism

Forum VIP



Kursy bukmacher Expekt
W najbliższy weekend zostanie rozegrana 1/32 Pucharu Francji. Zachęcam do pisania ciekawych analiz oraz do wyrażania swoich opinii na dane spotkanie.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Calmar - Lille
Puchar Francji i przed nami starcie Dawida z Goliatem, bo za takowe możemy uznać mecz wicelidera francuskiej ekstraklasy z wiceliderem czwartej ligi. O gospodarzach za dużo nie mogę powiedzieć. Grają jak już wspomniałem w czwartej lidze francuskiej i są w niej wiceliderami. Po 16 kolejkach mają na swoim koncie 28 punktów, co ciekawe zaledwie 3 punkty w tejże samej lidze mają rezerwy Lille. Co tylko odzwierciedla jaka jest przepaść pomiędzy tymi zespołami. Goście mieli fantastyczną końcówkę poprzedniego roku, kiedy ogrywali kogo chcieli i jak chcieli. Zanotowali serię 5 zwycięstw w lidze, wrażenie robią wyniki: 4-3, 4-0, 4-0, 3-0, 4-0. Wielu kibiców Lille zastanawia się na pewno czy jest to tylko chwilowa zwyżka formy czy też ich ulubieńcy są w stanie w tym sezonie zagrać w lidze o coś naprawdę dużego. Wśród gości zabraknie ich najlepszego zawodnika na chwilę obecną czyli Gervinho, który przebywa na PNA. Jednak trener gości powołał na to spotkanie najsilniejszą kadrę jaką dysponuję. Zapewne da szansę kilku zawodnikom rezerwowym, ale i tak są oni zdecydowanie piłkarsko lepsi od gospodarzy. Jak wiadomo puchary rządzą się swoimi prawami. Ja jednak w tym meczy nie widzę innej możliwości jak zdecydowane zwycięstwo gości.
Mój typ:
Lille 1,33
 
travism 190

travism

Forum VIP
Spotkanie: Vannes - Tours
Typ: Vannes
Kurs: 1.95
Bukmacher: Expekt


Dziś o godzinie 16:00 dojdzie do spotkania między występującym w Ligue 2 Vannes Olympique, a ES Troyes który obecnie gra na trzecim szczeblu rozgrywek we Francji. Teraz w tej części Europy panuje niesprzyjająca aura do grania w piłkę, lecz w Vannes mecz raczej zostanie rozegrany ponieważ murawa stadionu jest dobrze przygotowana. Z pewnością zawodnicy nie będą mieli łatwej przeprawy ale dla jednej i drugiej ekipy warunki beda takie same ale mam nadzieje że to gospodarze lepiej się pokażą. Goście przyjadą bez swoich pięciu zawodników, którzy są kontuzjowani: Mermillod, Baudry, Pérez,Nsakala i Guidileye. Dzięki temu trener gości bedzie chciał dać pograć młodszym zawodnikom, bo niewątpliwie dla Troyes w tym roku liczy się tylko awans do Ligue 2. Vannes natomiast, ma atut własnego boiska oraz brak poważnych osłabień kadrowych przed tym spotkaniem. Nawet jeśli ekipa gospodarzy zagra w cześciowo rezerwowym składzie to nie powinno im to przeszkodzić szczególnie że goście na wyjazdach nie spisują się zbyt dobrze. W tym sezonie na obcym terenie odniesli zaledwie trzy zwycięstwa, a w lidze nie wygrali już od 4 spotkań mimo iż są liderem w swojej lidze. Z kolei gospodarze na własnym obiekcie przegrali ponad miesiąc temu. Myślę ze lepsza kadra i atut własnego boiska pomoże Vannes wygrać dzisiejsze spotkanie.
 
U 0

uzytkownik-50931

Użytkownik
Piłka nożna -&gt; Francja -&gt; Coupe de France


20:30
Stade de la Licorne, Amiens

Amiens vs. Auxerre

Typ: 2 ✅
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betgun

Mecz pomiędzy trzecioligowym Amiens i drużyną z czołówki Ligue 1, Auxerre z Ireneuszem Jeleniem i Dariuszem Dudką w składzie. Gospodarze są średniakiem Nacional, czyli 3 ligi francuskiej. W poprzedniej rundzie z trudem, po dogrywce pokonali CS Avion, półamatorów z piątej (!) ligi francuskiej. Teraz jako rywala dostali zajmujący 5 miejsce w Ligue 1 Auxerre i dziwi mnie taki kurs na faworytów tego spotkania. Goście wygrali ostatnio ważny ligowy mecz z Olympique Marsylia na wyjeździe (0-2), natomiast Amiens swój ostatni mecz ligowy przegrało na własnym stadionie z będącym wówczas w strefie spadkowej Bayonne, mimo, że przez ponad 30 minut grali z przewagą jednego zawodnika! Myślę, że dziś Auxerre udowodni gospodarzom różnicę klas jaka dzieli oba te zespoły i spokojnie awansuje do kolejnej rundy.
 
travism 190

travism

Forum VIP



W najbliższy weekend na Francuskich boiskach zostaną rozegrane spotkania Pucharu Francji. Część z nich to zaległe spotkania z 1/32, zaś reszta to już spotkania z 1/16 finału. Zachęcam do pisania analiz oraz do wyrażania opinii na temat poszczególnych spotkań.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
24 stycznia 2010r
godzina 14:30​

⚽Mullhouse - Guingamp | Typ: Guingamp - Kurs: 1,95 ✅ 0-1

Analiza nie będzie zbyt długa, bo w zasadzie o tym meczu mało wiadomo. Typ opiera się głównie na statystykach i domniemanej sile drużyn. Guingamp to zespół, który w tej chwili plasuje się w dolnej części Ligue 2. Ten sezon będzie upływał pod znakiem walki o utrzymanie, jednak goście starają się to nadrobić w pucharach, gdzie radzą sobie całkiem dobrze. W Pucharze Ligi są już w ćwierćfinale, kosztem PSG. W Pucharze Kraju aktualnie grają w 1/16 finału. W poprzedniej rundzie gładko pokonali zespół z 4. ligi - Laval. Tym razem przeciwnik Guingam również jest z 4. ligi. Co się stało, że Mullhouse dotarło tak daleko? Miało po prostu słabych przeciwników, nawet z lig regionalnych. Guingamp jest zdecydowanie lepszym zespołem i nie odpuszcza pucharów. W tym upatruję szansę trafienia całkiem niezłego kursu, według mnie zawyżonego.
 
bezcenny 772

bezcenny

Użytkownik
PSG - Evian

VS


Typ: PSG @ 1.30 ✅
Typ:-1,5 PSG @ 1.80 ✅

Kolejna runda Pucharu Francji.
PSG przystąpiło do gry rundę temu kiedy to pokonało u siebie Aubervilliers 5:0.
Evian do tej pory zagrało 3 mecze pokonując Vallieres 0:3 na wyjeździe, Feurs 4:0 u siebie i Pau 0:2 na wyjeździe. We wszystkich tych meczach Evian było faworytem, wątpie aby mieli jakieś szanse na Parc des Princes.
PSG wyjdzie w najmocniejszym składzie.
Kadra na mecz z Evian:
APOULA Edel
ARMAND Sylvain
BANING Albert
CAMARA Zoumana
CEARA Marcos
CHANTOME Clément
CLEMENT Jérémy
ERDING Mevlut
GIULY Ludovic
GRONDIN Willy
HOARAU Guillaume
JALLET Christophe
MAKELELE Claude
MAURICE Jean-Eudes
NGOYI Granddi
SAKHO Mamadou
SANKHARE Younousse
TRAORE Sammy

Oraz kadra Evian na mecz z PSG:
Laquait, Durand – Angoula, Leblanc, Rambier, Ponroy, Rippert – Lafon, Barbosa, M’Boup, Pouye, Cambon, Amalfitano, Roufosse, Voavy, Farina, – Goussé, Bérigaud.
Absencje w Evian:
Bustamante (genou), Bugnet (en phase de reprise), Sanchirico et Adnane (cuisse), Aoudou et Koukou (CAN), Bouby (suspendu), N’Tolla (pas qualifié), M’Madi (choix de l’entraîneur), Borel et Rol (liste des transferts).

Bez najmniejszych problemów PSG powinno sobie poradzić z Evian, zwłaszcza że kiepsko im idzie w L1 a puchar Francji to ich jedyna szansa na zagranie w europejskich pucharach, jeśli nadal tak słabo będą grać w lidze.

Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Puchar Francji
Spotkanie: FC Sochaux - Le Mans
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: totomix
Analiza:

Dzisiaj odbędzie się zaległe spotkanie 1/16 finału Pucharu Francji pomiędzy FC Sochaux a Le Mans. Gospadarze są faworytem tego meczu o czym świadzczy miejsce w tabeli i ostatnie wyniki, Sochaux 13 pozycja w lidze z 30 punktami, natomiast goście zajmują 17 miejsce z jedynie 16 wywalczonymi punktami. Ostatnie 5 meczy ekipy z Les Lionceaux (Sochaux) to 2 remisy, 2 zwyciestwa z Lille oraz Rennes i porażka z Monaco, wyniki pokazują iż gospodarze radzą sobie ostatnimi czasy całkiem nieźle. W Le Mans nie jest już tak dobrze ponieważ z ostatnich 5 meczy zdołali wywalczyć tylko 1 remis , odnosząc przy tym aż 4 porażki.
Kolejnym powodem mojego typu jest to, że dla drużyny Le Mans priorytetem jest liga w której pragną pozostać, dlatego może to mieć istotny wpływ na skład, jaki wystawi w tym meczu trener Arnaud Cormier. W innej sytuacji znajdują się piłkarze z Sochaux, którzy mają stabilną sytuację w lidze i będą mieli większą motywację aby ugrać coś w Pucharze Francji.
 
travism 190

travism

Forum VIP



Już we wtorek i środe zostaną rozegrane ćwierćfinałowe spotkania Pucharu Francji. Zachęcam do pisania analiz oraz do zamieszczania konstruktywnych opinii.
 
macius 0

macius

Użytkownik
Jestem za PSG. Przede wszystkim dlatego, że nic innego jak Puchar już im w tym sezonie nie zostało. A wiadomo, zwycięstwo w Pucharze przepustką do rozgrywek europejskich. Gdzieś piłkarze (a to też nie byle kto: Makelele, Giuly, Coupet) z Paryża muszą wynagrodzić kibicom ligowe porażki. Zresztą na wiele z tych porażek nie zasłużyli. Chociażby ostatni wyjazdowy mecz z Niceą (PSG przegrało 1:0, choć miało ogromną przewagę - http://soccernet.espn.go.com/match?id=271308&amp;amp;cc=5739). Przeciwnie Auxerre. Oni swoje spotkanie wygrali, między innymi dzięki bramce Jelenia. Ale nie zachwycili... (http://soccernet.espn.go.com/match?id=271443&amp;amp;league=FRA.1&amp;amp;cc=5739). Myślę, że dziś gospodarze wyczerpią swój limit szczęścia i przegrają ze stołeczną drużyną.
Moja propozycja:
PSG - 3,00
Lub bardziej na luzie:
Awans PSG - 2,10
PSG DNB - 2,15
 
Do góry Bottom