>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Puchar Francji 2015 / 2016

nole 6,1K

nole

Forum VIP



Jutro przed Nami bardzo ciekawie zapowiadające się spotkania Pucharu Francji.
Czy ktoś ma jakieś ciekawe przemyślenia / pomysły co można jutro zagrać ?

Według mnie Bastia jutro nie przegra. Nigdy w historii nie przegrała na swoim boisku z ekipą Sochaux. Interesuje mnie także spotkanie Angers z Bordeaux. Kto wyjdzie zwycięską reką ? Czy Żyrondyści pożegnają się z Pucharem Francji już na poziomie 1/16 finału ?

Zapraszam do dyskusji i czekam na ciekawe argumenty ...
 
J 0

johnadams

Użytkownik
Gazelec Ajaccio - Guingamp
Coupe de France
19.01.2016 - 17:00h (GMT)
Our Tip: Over 2 @1,87
Ajaccio hasn’t been beaten since October last year, which is an extraordinary achievement for a team of their caliber. The club has proven that they deserve their place in the Ligue 1.
This season, however, Ajaccio seem to experience some problems when playing against Guingamp. They are yet to outplay their rivals.
For Guingamp- De Pauw(fw), Samassa(gk) and Baca(df) aren’t going to play today. It can be said that these players are not one of the club’s key athletes.
Ajaccio, on the other hand, will come out today without their reserve goalkeeper- Goda. Also, Zoua(fw) and Toure(df) are going to be unavailable.
Lately, Ajaccio makes a lot of mistakes in the center of their defense. Their opponent for today is quite able to attack exactly these positions, so we expect the game to get lively from its very start.
Last 3 games for Ajaccio:
Ajaccio 2-2 Reims
Monaco 2-2 Ajaccio
Ajaccio 2-0 Saint-Marienne
Last 3 games for Guingamp:
Guingamp 2-2 Nantes
Guingamp 0-0 Lille
Marseille 0-0 Guingamp
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Angers over 0,5 gola+++
Bastia - Sochaux 1X 92&#39; min i Sochaux strzela na 1:2 ... to jest piłka...
AKO @ 1,70 STS
Angers jest na fali. Grają w tym sezonie bardzo dobrą, ofensywną piłkę. Myślę, że w takich warunkach jakie dziś panują w Ligue 1 gospodarze spokojnie są w stanie strzelić bramkę ekipie z Bordeaux. Niestety ekipa Żyrondystów gra bardzo nędznie i nie widzę argumentów dla których to oni dziś mieliby strzelać gole, czy awansować dalej.
Bastia tak jak wcześniej napisałem nigdy nie przegrała u siebie z Sochaux. Myślałem w tym meczu też na under 2,5 gola, ale ostatecznie idę w 1X. Gospodarze są w dobrej formie...wygrali 3/4 ostatnie mecze, przy czym ten przegrany to z PSG. Myślę, że po kursie 1,70 można śmiało próbować to grać.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Monaco over 0,5 gola
Lyon over 0,5 gola
Marsylia - Montpelier over 1,5 gola


AKO @ 1,70 STS +++

Monaco gra swój mecz z Evian TG. Według mnie gracze z księstwa zaczęli trzymać w miarę stabilny poziom i powinni awansować dalej. Mimo wszystko Puchary to jedyna płaszczyzna, w której mogą pokonać PSG w tym sezonie ???? Pokonać w rozumieniu wygrać Puchar. Ligi już nie wygrają. Gol jest raczej formalnością.
Lyon dzisiaj strzeli gola. Jestem o to spokojny. Przegrali dwa ostatnie mecze, ale dziś muszą sobie poradzić. Grają z drużyną pół-amatorską. Nie mogą tego przegrać do zera ????
W ostatnim meczu widzę BTS, ale wybieram opcję over 1,5 gola. Niżej robson opisał już ten mecz. Marsylia jest faworytem, ale jednocześnie Montpelier lubi trafiać do siatki na Velodrome. Według mnie ten over 1,5 gola powinna pokryć sama Marsylia, ale czy tak będzie ? Już nie raz nas zaskoczyli w tym sezonie...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Strasznie niskie kursy grasz @Nole, niekiedy Cię to gubi bo we Francji jak sam wiesz bywa czasami ciężko o gole, ale każdy ma swój sposób oczywiście ;)


Mnie dziś najbardziej interesuje rywalizacja Marsylii z Montpellier, pewnie nie tylko mnie bo mecz zapowiada się najciekawiej na tym etapie. Wczoraj PSG awansowało po golu w końcówce. Marsylia podchodzi do meczu poważnie co widać po przewidywanym składzie. Michel posyła w bój najlepsze co ma do dyspozycji. Nie może zagrać dziś Lasanna Diarra, który poleciał stawić się przed Trybunałem Arbitrażowym w związku z zaległościami jakie miał/ma wobec niego jeszcze Lokomotiw Moskwa. Niewątpliwie to wielka strata. W jego miejsce wskakuje Romao, który podobno dośc dobrze zagrał w meczu z Caen kiedy wszedł na zmianę.

Mecz na Velodrome, a tu OM coś zawodzi ostatnio strasznie, seira meczów bez wygranej.. Montpellier niewygodny rywal, ale ofensywne trio Sarr, Barrada i Nkoudou w formie, szczególnie dwójka młodych Sarr i Nkoudou w ostatnim meczu spiasała się świetnie. Nkoudou już zna większość, ale Sarr dopiero powoli wchodzi do składu, mecz z Caen miał bardzo dobry, zdobył efektowną bramkę. Jest w tym chłopaku potnecjał. To, że Michel poważnie traktuje ten mecz i Puchar Francji wystarczy spojrzeć na to kto w bramc,e kto w ataku. Czyli Mandanda i Batshauyi.

Marseille : S.Mandanda (cap) - B.Dja Djédjé, Nkoulou, Rekik, Manquillo - Romao, Isla - B.Sarr, Barrada, Nkoudou, Batshuayi

Montpellier : Ligali - Deplagne, W.Rémy, Bensebaini, Roussillon - Br.Dabo, Saihi (cap), Ribelin - Bérigaud, M.Yatabaré, Mam.Ndiaye

W Montepllier ma w skłądzie zajść 4-5 zmian jak zapowiadał trener. Nie zobaczymy Hiltona, nie widzę w składzie też ostatniej rewelacji Montpellier czyli Ningi.
W ligowym meczu obu zespołów padł remis 2:2 i błyszczał tam właśnie Ninga, Marsylia atakowała, ale nadziewała się na kontry rywala, nie widać też w składzie Boudebouza, który zagrał wtedy kapitalną asystę do Ningi przy jednej z bramek. Te straty mogą okazać się spore, ale warto też czekać jeszcze na składy czy przewidywane jedenastki się potwierdzą bo to tylko przypuszczenia francuskich dziennikarzy rzecz jasna...


Marsylia - Montpellier
Typ : Marsylia @ 1,80
BetClic✅2:0
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Mantes-Nantes 2 1,4
Trelissac-Lille 2 1,4
fortuna - ako 1,96

2 dogrywki....brawo ja:/
Krótko, bo temat nie wydaje się skomplikowany. Limit niespodzianek na tym etapie już chyba się wyczerpał (Niort, Rennes). Obaj przedstawiciele Ligue 1 grają ostatnio przyzwoicie i powinni sobie poradzić z półamatorami (4 poziom rozgrywek). Kursy zachęcają i pomimo, iż w pucharach często zdarzają się niespodzianki to zarówno Lille jak i Nantes są na tyle solidnymi zespołami, że nawet w lekko eksperymentalnych składach powinni ogarnąć temat w 90 minutach;-)
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Strasznie niskie kursy grasz @Nole, niekiedy Cię to gubi bo we Francji jak sam wiesz bywa czasami ciężko o gole, ale każdy ma swój sposób oczywiście
Gram zazwyczaj zdarzenia, które w moim odczuciu są bardzo realne, że wejdą.
Nie lubię grać na niespodzianki kursów powyżej 2, czy 3.
Ja mam trochę inną wizję bukmacherki. ???? Nie czuję gry w oparciu o niespodzianki, a tak to zazwyczaj jest, że moje typu, które chcę grać zawsze są w kursach poniżej 2.0.
1,80 na Marsylie ? ???? Nie boisz się ?
Według mnie mogą wygrać dziś 5:0, albo przegrać 1:2.
Ja w tym meczu najchętniej zagrałbym BTS, ale wybrałem opcję na over 1,5 gola, bo wydaje się &quot; bardzo bezpieczna &quot;.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Czy ktoś ma jakieś pomysły na dzisiejszy mecz ?
Ja wybieram za namową robsona coś z wyjątkowo wysokim kursem jak na prawdopodobieństwo typu.
Otóż znalazłem w ofercie STS typ, że St. Etienne wygra i obie drużyny strzelą gola.
Według mnie warto to dziś zagrać. Zieloni są bardzo mocną ekipą na swoim boisku i systematycznie wygrywają u siebie. Ostatnio wygrali z Lyonem, wcześniej z Angers.
AC Ajaccio to drużyna występująca w Ligue 2 i spisująca się raczej średnio w ostatnim czasie. Myślę jednak, że w rozgrywkach pucharowych pozycje jakie drużyny zajmują obecnie w swoich ligach nie ma większego znaczenia. Wiem, że słabsze drużyny traktują tego typu spotkania jako szansę na promocję poszczególnych zawodników oraz szansę na zaistnienie. Myślę, że St Etienne to wygra, ale nie będzie to takie łatwe i goście zdobędą dziś gola.

St Etienne wygra i BTS w meczu 1:1 ... no szkoda, że w regulaminowym czasie nie dali rady wygrać.
@ 3,90 !!! STS
 
bet-lover 133

bet-lover

Użytkownik
Trelissac FC - Olympique Marseille ▶ Olympique Marseille (-1 EH) 2.00 Betano ✅ 0:2 ????​
Odds makerzy w Betano chyba trszokę przyspali. Dla przykładu w 365 rano kurs na handi -1 był 1.95, teraz jest już 1.66. Nic tylko korzystać.
Kadra OM. Jak widać pomimo kilku braków jak Cabella, Diarra, Nkoulou to i tak Marsylia dość solidnym składem, szczególnie w ofensywie. Na mecz z piekarzami, ogrodnikami itd. powinno spokojnie wystarczyć. ;) Po odpadnięciu z Pucharu Ligi z Tuluzą nie myślę aby odpadli też z Pucharu Francji, a szczególnie z 4-ligowcem. Mecz obędzie sie na stadione Bordeaux, więc o tzw. &quot;kartoflisku&quot; nie powinno być mowy. Serdecznie polecam, bo kursik naprawdę robi wrażenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Dzisiaj wraca Puchar Francji !
Ktoś ma jakieś pomysły i przemyślenia ?
Według mnie szykuje się bardzo ciekawe spotkanie o 21.00 pomiędzy St.Etienne, a Paryżem. Kurs na BTS w tym spotkaniu to 1,83 w bet365... Uważacie, że warto to zagrać ?
Moim zdaniem może być to bardzo ciekawy i ofensywny mecz...
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
W Saint Etienne wśród powołanych brak m.in. podstawowych: napastnika Bericia, prawego pomocnika Hamoumy i środkowego obrońcy Sall-a. PSG może odpuszczać mecze w lidze, ale nie puchar Francji. PSG win.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
To ja wrzucę przewidywane składy na ten mecz skoro absencje St. Etienne wyżej wymienione.
Saint-Etienne : Ruffier (cap) - Malcuit, Théophile-Catherine, F.Pogba, Assou-Ekotto - Pajot, Selnaes, Cohade - Roux, Söderlund, Monnet-Paquet
PSG : Sirigu - Marquinhos, Thiago Silva (cap), David Luiz, Kurzawa - Pastore, Thiago Motta, Matuidi - Lucas, Ibrahimovic, Cavani
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
W Saint Etienne wśród powołanych brak m.in. podstawowych: napastnika Bericia, prawego pomocnika Hamoumy i środkowego obrońcy Sall-a. PSG może odpuszczać mecze w lidze, ale nie puchar Francji. PSG win.
W Paryżu także zabraknie Angela, Verrattiego oraz Van der Wiela.
Zdecydowanie uważam, że Paryż ma większe szanse na wygranie tego meczu, ale nie wiem czy czysta 2 za 1,57 to dobra droga na to spotkanie. Trochę mały ten kurs jak na mecz na wyjeździe z bądź co bądź dobrą ekipą na własnym stadionie. Marco Verratti to mózg drużyny z Paryża, który robi genialną robotę. Dla mnie to taki przyszły następca xaviego. Bez niego szybkość wyprowadzania akcji znacznie zwalnia. Dodatkowo należy pamiętać, że dla St. Etienne takie mecze są meczami gdzie drużyna daje z siebie 110%. Nie mają w przed sobą perspektywy wygrania Ligue 1 oraz L.Mistrzów ????
Według mnie pomimo braku Bericia można zaryzykować na gola dla St.Etienne, czyli w rozumieniu BTS, bo gol dla Paryża to kwestia raczej oczywista.
BTS 1,87 bet365 +++
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
galica13 522

galica13

Użytkownik
Gratki Nole, miałeś rację. Jak zobaczyłem ten skład SE i PSG to pomyślałem że BTTS jest niemożliwy niemal, ale jednak udało się i to BTTS w pierwszej połowie! Dzięki karnemu od PSG ????
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
@Nole, @robson United i inni,
wiadomo coś na temat absencji w drużynie z Marsylii w dzisiejszym meczu z US Granville?
Olympique w Ligue 1 na odległej trzynastej pozycji z ośmiopunktową przewagą nad strefą spadkową i sześciopunktową stratą do miejsca gwarantującego start w Europejskich Pucharach w przyszłym sezonie. W zeszły czwartek po dwumeczu z Ath. Bilbao odpadli z Ligi Europejskiej, więc wydaje się, że Puchar Francji w ich obecnej sytuacji to jedyna szansa na zdobycie jakiegokolwiek trofeum w tym sezonie.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Poniżej przewidywane składy na dzisiaj :
US Granville: Aymes; Behma, Lemonnier, Musina, Mghinia; Peron, Jouan (c), Fournier; Théault, Wauvy, Jégu
Olympique de Marseille: Mandanda (c); Manquillo, Rekik, Rolando, B. Mendy; Cabella, Isla, L. Silva, Nkoudou; Fletcher, Batshuayi
W zasadzie w tej drużynie Granville głównym motorem jest Jouan.
Marsylia wygląda pod względem składu nieźle, ale 1,17 na nich na wyjeździe ?!
No nawet jak na grę z takimi bolkami to dla mnie ten kurs jest absolutnie nie do gry.
Uważam, że można ten mecz zagrać jedynie na live jeśli coś ciekawego będzie się działo w 1 połowie... może jakieś 1:0...
Według mnie Marsylia nie ma szans także na Puchar Francji, bo PSG tego nie odpuści. Będzie walka o poczwórną koronę. Z Lille w finale Pucharu Ligii Francuskiej to raczej do jednej bramki ???? 3 tytuły mają na wyciągnięcie ręki...Liga Mistrzów jest daleko, ale z pewnością nie jest to nie do zrobienia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Z podanego przez Ciebie składu w porównaniu do rewanżowego meczu Ligi Europy z Ath. Bilbao dojdzie do dwóch zmian. Na boisku pojawią się rezerwowi ostatnio Rolando i L. Silva.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Granville – Olympique Marsylia, Typ: HT/FT: 2/2
Kurs: 1.56
ónibet
Granville jest sensacją tegorocznej edycji Pucharu Francji. Klub grający na co dzień na piątym poziomie rozgrywkowym awansował aż do ćwierćfinału. Dla kibiców dziś prawdziwe święto. Na ich stadion przyjedzie sam Olympique Marsylia. Będzie to niewątpliwie najtrudniejszy rywal jak do tej pory, wcześniej wyeliminowali m.in średniaków z drugiej ligi Bourg i Laval.
Jednak dziś nie daję gospodarzom większych szans, goście powinni udowodnić przepaść jaka dzieli oba kluby i zaczną strzelanie już w pierwszej połowie.
Zwycięzca tego meczu zagra w półfinale z Sochaux, co napewno mobilizuje graczy OM, gdyż perspektywy zagrania w wielkim finale są całkiem realne.
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Granville - Marsylia
Krotko...zagram w strone gospodarzy a moze inaczej , zagram na brak pogromu przez gosci. Gospodarze niewatpliwie sa rewelacja pucharu. Zaszli az do cwiecfinalu i podejma dzis u siebie Marsylie. To juz jest dla nich wielka frajda. Ale dlaczego nie maja powalczyc ? Atut swojego boiska , zagraja dla kibicow.
Granville +3 @1.72 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Dzisiaj przed Nami pierwszy półfinał Pucharu Francji !

O 21.00 Lorient podejmie PSG.
Ekipa Paryża wystąpi bez Davida Luiza, Marco Verrattiego oraz Thiago Motty.
Lorient z kolei wystąpi bez Vincenta Le Goff&#39;a.
W zasadzie w tym meczu zwycięzca powinien być tylko jeden.
PSG po odpadnięciu z LM oraz zapewnieniu dużo wcześniej Mistrzostwa Francji ma do rozegrania ważne mecze tylko w Pucharze Francji oraz za 4 dni finał Pucharu L.F.
Według mnie Lorient nie ma kompetnie żadnych argumentów, aby myśleć o awansie do finału. Zwycięstwo PSG w tym meczu po kursie 1,35 to rzecz niezbyt do gry...
Czy macie jakieś ciekawe pomysły i przemyślenia na to spotkanie ?

Według mnie warto poczekać na live i pograć gole w zależności co się będzie działo na boisku.
 
Do góry Bottom