>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Francji i Puchar Ligi Francuskiej - 2014/2015 (temat zbiorczy)

Status
Zamknięty.
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Wszystko o pucharach w Francji !

Już jutro zostanie rozegrana 1/64 pucharu ligi. Oto zestaw par:



I kursy (Bet365):



Zapraszam do analiz i typów !
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Francja, puchar ligi; godz 18:30
Valenciennes - Troyes 2 dnb @ 1,8 4/10
1:3 ✅✅✅
Valenciennes spadło z Ligue 1. Troyes w tamtym roku w połowie tabeli.
To jest jednak puchar ligi. Chciałbym Wam opisać poziom obu drużyn.
Valenciennes po spadku sprzedało aż 10 zawodników podstawowych i tych, którzy coś tam grali. Myślę, że 4 z nich można ocenić jako podstawowych. Kadra się zwężyła. W kadrze jest co prawda 24 zawodników, ale 3 to bramkarze więc zostaje 21 w pole. Z tych 21 aż 8 ma 18, 19 lub 20 lat.
Do drużyny przyszło 3 zawodników, ale myślę, że tylko jednego można uznać za wzmocnienie drużyny, przynajmniej w teorii. Jest to napastnik Holenderskiego NAC, w którym strzelił 9 bramek w 29 meczach.
No dobra, ale jedno wzmocnienie względem 10 osłabień... Nie rokuje to pozytywnie.
Grali w lidze dwa mecze. Zdobyli 1 punkt. Zaliczyli remis na własnym boisku z drużyną, która w tamtym sezonie o mały włos nie spadła do ligi National (4 punkty nad spadkiem; zaliczyli niezłą końcówkę sezonu co dało im utrzymanie o 4 punkty). Przegrali też z GFC Ajaccio, czyli z beniaminkiem. Najsłabszym beniaminkiem w Ligue 2. Zajęli 3 miejsce w National.
Na przeciw stanie drużyna Troyes. Średniak z Ligue 2 w tamtym sezonie, ale do spadku mieli daleko.
W lidze po dwóch kolejkach komplet punktów i jeszcze brak straconej bramki. W sparingach też nie było źle...Do tego drużyna się minimalnie wzmocniła. Podstawowa &#39;11&#39; jednak zostanie bardzo podoba jak była w tamtym sezonie.
Valenciennes grało mecz 3 dni temu, a Troyes 4 dni temu. To kolejny plus dla typu.
Dzisiejsi gospodarze powinni się raczej starać o punkty w lidze, aniżeli walczyć o Puchar ligi. Spadek Valenciennes może ich pogrążyć i odpadną kolejni gracze, a drużyna spadnie na dno!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Francja / Puchar
Godzina:
18:30
Spotkanie: Auxerre - Nancy
Typ:
X
Kurs: 3.10
Bukmacher: bet365

Analiza:
czekałem na oficjalnie podany skład zespołu Nancy i o 7:55 wreszcie jest ! Podaje od razu info :
http://www.asnl.net/102/asnl_24_24/actualites/fiche/7979
Kto nie zagra dla drużyny gospodarzy ? już podaje co i jak, tak więc nieobecni dziś zawodnicy to (w nawiasie
statystyki z poprzedniego sezonu) :
Kontuzjowani: Sammaritano 1/0 (33/4), Nabab 0/0 (33/8), Granic 2/2 (22/9)
Niewybrani przez trenera: Puygrenier 4/1 (8/0), Diarra 4/0 (0/0), drugi bramkarz Lenogue 0/0 (2/0),
Djellabi 4/0 (22/0), Tchouatcha (?), Bouby 4/0 (1/0), Lefebvre 4/0 (12/1), Staerck (?).
- Dla gości nie zagrają Zitte, Ehret, Coulibaly, Bauchet, Nardi, Amadou , Muratori, Hadji.
Nancy lubi grać na remis, a Auxerre bardziej okrojone z zawodników. W Head 2 head na 25 spotkań
rozegranych między tymi drużynami, to 8 zakończyło się remisem..
- niezaliczony ⛔ !
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Bastia - Auxerre 1 @
Kursy na gospodarzy bardzo spadają (średnio z 1.90 na 1.70) to chyba oznacza, że goście niezbyt poważnie podejdą do meczu. Chociaż czy gospodarze podejdą poważniej?
Gospodarze na dnie Ligue 1, goście środek w Ligue2.
Co do meczy przeciwko tym drużynom: historia pokazuje, że 95% meczy wygrywali gospodarze. To ciekawe, bo historia meczy pomiędzy tymi zespołami sięga 98 roku i wynosi 17 meczy, z których 15 wygrali gospodarze, 1 remis, 1 wygrana wyjazdowa.
Coś jest na rzeczy: biorę 1.80 na gospodarzy (Pinnacle).
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Bastia - Caen
Dzisiaj mogą uwagę przykuło spotkanie Bastii z Caen gospodarze mają dać odpocząć kilku ważnym ogniwom dodatkowo dzisiaj na pewno nie zobaczymy na placu gry Maboulou, Ayite, Ba, Boudebouz, Rodrigueza, Tallo, Palmieriego, Brandao, Diakite, Squillaciego, Modesto i Cahuzaca. Wobec tych braków próbuje w kierunku gości
dnb Caen @@2.30 ⛔ Było tak blisko.....
 
winston007 3,8K

winston007

Użytkownik
Arles-Guingamp
TYP: 2 2.15
AWANS, TYP: 2 1.50
Kursy: Toto-Mix


Witam, od razu w oczy rzucił mi się ten typ, mała niespodzianka od buków. Gospodarz na ostatnim(!) miejscu w 2 lidze, z bilansem: 17m 2(w) 4(d) 11(l), bramki 13:28, punktów 10. Ostatnie 5 spotkań - 5 porażek.
Guingamp, 13sty zespół Ligue 1, w niezłej formie. Bilans: 18m 7(w) 0(d) 11(l), bramki: 19:30, punkty: 21. 4 ostatnie mecze, to zwycięstwa, kolejno: 1:0 z PSG, 1:2 na wyjeździe z PAOK Saloniki, 2:3 z Reims na wyjeździe i aż 5:1 z Caen u siebie. 1:0 z PSG z Ibrą w składzie to naprawdę niezły wynik, 1:2 z PAOKiem, który lideruje w tabeli greckiej ligi, to też rezultat wart uwagi, tym bardziej, że wygrywając zapewnili sobie awans do kolejnej rundy ligi europejskiej.

Owszem, Arles odprawiło w drodze do tej rundy Reims na wyjeździe 2:3 po dogrywce, napewno będą się spinać, walczyć. Zgadza się. Zastanawiam się tylko czy Guingamp zagra w pełnym składzie. Jeśli tak, to powinni wygrać.
Co sądzicie?;)
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Arles-Guingamp
TYP: 2 2.15
Dziwnym trafem kursy lecą ale na gospodarzy. Spadki są widoczne u większości buków nawet z 3.70 na 3.10! Jak dla mnie sporo. Zdecydowanie coś jest na rzeczy i coś mi się zdaje, że goście chyba nie do końca poważnie podchodzą do tego meczu.
Co do Guingamp to ciężko znaleźć taką serię zwycięstw w ich historii ostatnich lat. Seria godna podziwu ale kompletnie do nich nie pasująca i coś mi się zdaje, że nadejdzie jej kres...
Dkolejna rzecz: goście zagrają w sobotę arcyważny mecz, z tzw. meczy o 6 punktów z Tuluzą. No i jeszcze fakt, ze ta drużyna nie zremisowała w lidze w tym sezonie (na 18 meczy).
Ja bym tutaj poszedł raczej w 1X.
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Nantes-Metz
Typ: X✅✅
Kurs: 3.80
Bet365

Nie będę udawał znawcy piłki francuskiej ale czasem lubię pograć tam remisy. Szczególnie gdy tak bardzo namawiają mnie do tego statystyki. Dzisiaj w Pucharze Ligi mierzą się drużyny które ewidentnie bardzo lubię ze sobą grać na remis. Na ostatnie 7 meczy tylko 1 nie zakończył się remisem. Do tego trzeba wziąć pod uwagę, że to puchar więc obie ekipy zapewne będą grały zachowawczo i w regulaminowym czasie gry spodziewam się remisu.
Właśnie sobie skojarzyłem patrząc w livescore, że chyba głupotę napisałem :p
Oczywiście Nantes ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
winston007 3,8K

winston007

Użytkownik
info dla potrzebujących: France League Cup Injuries &amp; suspensions Lyon v AS Monaco Lyon: Grenier (0/0 m), Fofana (0/0 m), Koné (10/1 d), Yattara (9/0 f), Biševac (9/0 d) AS Monaco: Kurzawa (10/0 d), Kondogbia (11/1 m), Berbatov (12/5 f, top scorer), Carvalho (13/0 d), Echiejile (7/1 d), Wallace (2/0 d) AC Ajaccio v Paris St. Germain AC Ajaccio: Fauvergue (16/7 f, top scorer), Sissoko (12/0 g), Begeorgi (7/0 d), Sollacaro (0/0 g) Paris St. Germain: Pastore (17/1 m), Verratti (15/0 m), Ibrahimovic (10/8 f, top scorer), Maxwell (10/1 d), Thiago Motta (15/0 m), Thiago Silva (9/0 d) Lille OSC v Girondins Bordeaux Lille OSC: Elana (0/0 g), Béria (10/0 d), Delaplace (10/1 m), Martin (6/0 m), Lopes (9/1 m) Girondins Bordeaux: Contento (11/0 d), Carrasso (17/0 first goalkeeper), Jussiê (0/0 f), Kaabouni (11/0 m), Pellenard (0/0 d), Poko (6/0 m), Poundjé (7/0 d), Planus (3/1 d), Rolan (18/5 f, 2nd top scorer)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
H 92

hagi

Użytkownik
ze strony cheguevary:
&quot;Arles miss first keeper and top scorers, few others are also out, Bosmel(gk 6/0), Yattara(gk 2/0), Toure(att 12/5 top scorer), Niang(att 9/1), Rodriguez(mf 16/0), Ngakoutou(att 9/1) all not called for this match.
http://www.arlesavignon.net/aca-eag-les-groupes-retenus/ here squads for both teams
Guingamp going with strong squad! and i expect them to win easily here&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Ajaccio - PSG 1 +1.5 @ 1.88

Dziś idę w stronę gospodarzy z handicapem.

Drużyna gospodarzy zaskakująco dobrze stawia opór w meczach z PSG. W ostatnich 5 meczach aż 3 razy padały remisy, a ostatnie 4 mecze to 3 remisy i minimalna porażka 2:1. Ajaccio jest zatem bardzo niewygodnym rywalem Paryżan. Sprawdziłem kursy i remisy były zawsze sensacyjne (kursy na PSG w graniach 1.15).
Gospodarze ostatnio złapali wiatr w żagle - nie przegrali od 6 meczy i generalnie przegrali 1 z ostatnich 10!

PSG ostatnio dołek: porażka z Barceloną i ostatnio dość sensacyjnie z Guingamp. Na pewno są podrażnieni ale z informacji przedstawionych powyżej wynika, że w tym meczu PSG zagra w mocno zmienionym składzie bez największych gwiazd. Zresztą nic dziwnego, PSG interesuje LM i mistrzostwo, a nie jakiś tam pucharek, w którym trzeba grać na siłę.

Dodatkowo już za 3 dni podejmą u siebie Montpellier i to będzie pewnie główny cel tego tygodnia.

Należy też podkreślić, że na meczu z PSG na pewno będzie komplet i mocny doping.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
hmm. myślałem już od kilku dni nad Guingamp, Arles to bez dwóch zdań poziom co najmniej drużyny z 3 ligi. z 1 strony tylko głupi by chciał nadal walczyć w pucharze(co i jak jest bez szans na wygranie) widząc iż wisi poważny spadek w lidze, Goście dziś zagrają podstawą ale z drugiej strony czy Guingamp nie będzie zmęczony bo ostatnio grał co kilka dni Liga LE teraz puchar , więc jak myślicie warto przyłożyć za grubo na gości??
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Do Arles Guingamp jedzie w mocnym zestawieniu. Moim zdaniem jadą tam wygrać i raczej będą to chcieli zrobić w regulaminowym czasie gry. Grają dosyć często, a za trzy dni czeka ich mecz w Lique1 z Toulouse, więc po co tracić siły na ewentualny dodatkowy czas gry. Są w gazie, wygrana z PSG na pewno podbudowała morale w drużynie. Dodać trzeba również, że Toulouse bez formy więc zadanie znacznie łatwiejsze aniżeli ich dzisiejszy rywal Arles, który zmierzy się z Es Troyes zajmującym drugie miejsce w Ligue2.
Gospodarzą dzisiejszego spotkania punkty są bardzo potrzebne bo na razie jest dramat. Wydaję mi się, że mogą przejść obok meczu kiedy zobaczą, że Guingamp gra na poważnie (w co bardzo wierzę)​

Typ: Guingamp - 2,05 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
I 0

individual186

Użytkownik
Co sądzicie o spotkaniu Olimpique Nimes z AS Monaco? W składzie piłkarzy z księstwa zabraknie Abedennoura, Subasić&#39;a i Berbatowa jednak powinni sobie poradzić bez tych zawodników. Kursy na gości spadają, a wg mnie mają w składzie wystarczająco dużo jakości by uporać się z 17. drużyną Ligue 2.
 
larkspur 314,3K

larkspur

Użytkownik
MONTPELLIER - PSG Główny ty p: Obydwie druzyny strzela gola / @1.90 / Bet365 ⛔
Analiza:

Tutaj krotko... jak dla mnie Puchar Francji rzadzi sie swoimi prawami i wcale nie bylbym taki pewny latwego i przyjemnego meczu dla PSG. Przegladnalem wczorajsze wyniki meczow takze z pucharu i kilka mocniejszych druzyn z Ligue 1 potknelo sie odpadajac ze slabszym przeciwnikiem. Przykladem moze byc chociazby Marsylia ktora przeciez w lidze spisuje sie dobrze a wczoraj po meczarniach w dogrywce i karnych odpadla z Grenoble. Nie wiem jeszcze jakie ma plany trener gosci czy wystawi mocny sklad czy da tez szanse kilku rezerowowym ale uwazam ze Montpellier moze zaskoczyc i ustrzelic chocby gola. Podsumowujac stawiam tu na gole z obu stron.


Polecam i Pozdrawiam :smile:
 
D 26

damontips

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Puchar Francji
Godzina:
21:00
Spotkanie:
Nantes - Lyon
Typ:
Lyon -1AH
Kurs:
3.00
Stawka: 100PLN
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś wybrałem spotkanie z pucharu Francji między Nantes, a Lyon. Na tym etapie rozgrywek rewanżów nie ma więc Lyon, będąc w takiej formie jaką prezentuje w ostatnich spotkaniach nie odpuści tak łatwo pucharu Francji na tak wczesnym etapie rozgrywek. W ostatnich 5 spotkaniach Lyon strzelił 13 bramek tracąc tylko 4 i zwyciężył 4 spotkania przegrywając tylko 1. Nantes w ostatnich 5 spotkaniach strzeliło tylko 6 bramek, mówię tylko bo 4 z nich władowali słabiakowi z niskiej ligi w pucharze, stracili przy tym 4 bramki 2 razy przegrywając raz remisując i 2 zwyciężając. Typ z handi ma wysoki kurs i według mnie warto brać, co do wygranej gości nie mam wątpliwości, ale czy pokryją handi to się okarze wieczorem.
 
chrisantoua 5

chrisantoua

Użytkownik
Dyscyplina: Francja / Puchar Francji
Godzina: 19:45
Spotkanie: Metz - Brest
Typ: 0:0
Kurs: 6.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj celuję w dokładny wynik. Głównie po przejrzeniu H2H obu zespołów.
Na ostatnich 8 meczów miedzy tymi zespołami 4 zakończyły się zwycięstwem Metz, 2 zwycięstwem Brestu i 2 remisem.
Metz grając na swoim terenie 4 razy zwyciężyli 2 razy i 2 razy remisowali.
Tak wyglądają mecze Metz na ich boisku :

2013/14 Metz - Brest 1:0
2009/10 Metz - Brest 0:0
2008/09 Metz - Brest 1:0
2006/07 Metz - Brest 0:0

Jak widać Metz grając u siebie na przemian albo remisuje 0:0 albo wygrywa 1:0. Ostatni mecz wygrali więc teraz pora na remis


✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom