>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Hopmana 2012 (nieoficjalne mistrzostwa świata zespołów mieszanych)

Status
Zamknięty.
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Kursy juz dostępne na bet-at-home.

Kurs 1.20 na Kvitovą jest i tak wysoki. Miałem okazje oglądać Kvitovą wczoraj w deblu z Safarovą ( mecz wygrały) z Hradecką/Benesova. Kvitovaą takze oglądałem w singlu który tez wygrała. Generalnie to Prostejov wygrał tegoroczną edycje czeskiej ligi.

Petra wyglądała fantastycznie, usmiechnieta od ucha do ucha, wychodziło jej wszystko, na moje oko to i trochę wyszczuplała. Pironkova i jej malo inteligentny tenis za duzo nie bedzie miał do powiedzenia.

Puchar Hopmana bedzie transmitowany na zywo przez włoską telewizję : Supertenis ( live)

Jest to włoski kanał FTA, dostępny free z satelity.

A zeby było jeszcze lepiej to wszystkie turnieje rozgrywane w styczniu przed Australian Open pokaze takze Supertenis. ( live)

Pozdrawiam, Andre@
 
manager91 66

manager91

Użytkownik
Bartoli M. - Li N.
Typ: 1
Kurs: 1,75
Stawka: 3/10
Analiza: Swoją propozycję typerską opieram na własnym ogólnym poglądzie gry obu zawodniczek i ich umiejętności. Stawiam na Bartoli ponieważ według mnie jest to zawodniczka solidniejsza, silniejsza fizycznie- jeżeli chodzi o siłę uderzeń, wybiegana ponieważ bardzo dobrze czuje się w długich wymianach, udowodniła to w końcówce sezonu gdzie była bardzo mocna i gdyby nie choroba prawdopodobnie wystąpiła by w mastersie kosztem Agnieszki Radwańskiej. Wystąpiła jednak w mastersie jako rezerwowa pokazała bardzo dobry tenis w meczu z Azarenka, w tym właśnie turnieju rozczarowująca była postawa natomiast Li N. zawodniczka popełniała sporo niewymuszonych błędów, serwis jak wiadomo też nie jest jej mocną stroną i bezbarwna gra, wygrana jedynie z Sharapova, która na turnieju również wystąpiła z kontuzją.
Uważam, że nawet gdyby Li N bardzo solidnie przepracowała okres między sezonowy i tak jestem zdania, że Bartoli powinna sobie w tym pojedynku poradzić.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
OK, zaczynamy po mału sezon! Ja takich turniejów jak ten nie traktuje poważnie i raczej ich nie typuje, a jak już to nie grubo. W tym roku już na starcie jest kilka ciekawych spotkań.
Hewitt, L - Verdasco, F 1,60

Świetny kurs, naprawdę ciężko przejść obok niego obojętnie. Ciekawe jak obaj podejdą do tego spotkania. Hewitt teraz gra bardzo mało, a jak już gra to i tak przegrywa w 1r i to z graczami z challi. Ostatnie porażki to Kavcic czy Ram. Dobre mecze gra tylko na trawie, 5 setów z Soderlingiem, w również walka ze Szwajcarami. Nie wiem jakie ma plany, ale to chyba jego ostatni sezon. Do AO oczywiście dostał dziką kartę, ale ma szanse na max 2r przy dobrym losowaniu. Verdasco, sezon porażka obecnie połowa 3 dziesiątki.... Ciekawe jak się przygotował do tego sezonu, dlatego też obejrzę ten mecz, jak zagrają na poważnie kangur nie powinien mieć nic do powiedzenia.
Berdych - Dimitrov 1,30
Bułgar, wielki talent, niby w tym sezonie ma pokazać na co go stać. Może i tak będzie, chodz ja jestem dość sceptycznie nastawiony do jego talentu, ale na pewno nie w meczu z Berdych, który jest jednym z najsolidniejszych grajków w turze. Zeszły sezon fantastyczny, ogromny progres, ten sezon będzie podobny. Oby siedziało mu podanie, swoje gemy będzie łatwo wygrywał, a wyluzowany Grigor nie raz zostanie przełamany.
Co do typu pana u góry, to od razu kurs ponad 2 zwrócił moją uwagę. W pamięci mam jej nieziemską formę dokładnie jaką prezentował 12 miesiecy temu. Wygrana w Sydney, finał AO. Była wtedy absolutnie maszyną do wygrywania spotkań. Podejrzewam, że odpowiednio odpoczęła bo fenomenalnym sezonie i jest przygotowana na obronę punktów. Nie wiem jak panie i panowie podejdą do tego turnieju, dlatego ja omijam typowanie, ale jestem tak głody tenisa, że musiał napisać kilka zdań na temat tych meczy ????
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Gasquet - Di +7.5g @ 1.50 ⛔ 61 63
Mecz otwarcia u Panów w turnieju co by tu nie mówić, kolejnym pokazowym z kolei, pierwsza myśl jaka nachodzi to czy te gwiazdy jak Berdych, Kvitova, Dasco, Gasquet będą chcieli tutaj siedzieć aż do końca turnieju czyli w fazie grupowej trzeba zająć pierwsze miejsce by znaleźć się w finale.
Turnieje na kontynencie Australijskim nawet te z przymrużeniem oka są bardzo szanowane i są nawet na nie mobilizacja ze stron Australijskich czy Azjatyckich, dlatego od dawien dawna zaproszono ekipe z Azji.
Rysiek chyba nie będzie forsował początku sezonu by zmiażdżyć Chińczyka których jeszcze jako takich sukcesów na arenie seniorskiej nie posiada, porażka wliczana jest w grę ale czy w pokazowym turnieju nie będzie stać Azjaty na pięć gemów w dwóch setach?
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Gasquet - Di +7.5g @ 1.50
Mecz otwarcia u Panów w turnieju co by tu nie mówić, kolejnym pokazowym z kolei, pierwsza myśl jaka nachodzi to czy te gwiazdy jak Berdych, Kvitova, Dasco, Gasquet będą chcieli tutaj siedzieć aż do końca turnieju czyli w fazie grupowej trzeba zająć pierwsze miejsce by znaleźć się w finale.
Turnieje na kontynencie Australijskim nawet te z przymrużeniem oka są bardzo szanowane i są nawet na nie mobilizacja ze stron Australijskich czy Azjatyckich, dlatego od dawien dawna zaproszono ekipe z Azji.
Rysiek chyba nie będzie forsował początku sezonu by zmiażdżyć Chińczyka których jeszcze jako takich sukcesów na arenie seniorskiej nie posiada, porażka wliczana jest w grę ale czy w pokazowym turnieju nie będzie stać Azjaty na pięć gemów w dwóch setach?
Podpisuje się pod tą analizą. Ja osobiście zagrałem over 17,5 gema po 2,0 w sportingbet ⛔ . Wu w tym spotkaniu szans nie ma, ale Rysiek da mu ugrać kilka gemów. Pamiętajmy, że to tenis męski i serwis coś znaczy, Wu nie ma aż takiego słabego podania, żeby dał się łamać gem za gemem.
Od siebie jeszcze:
Hewitt - Verdasco 1,571 (sportingebet) ✅
Darzę dużą sympatią Hewitta, ale to już jest weteran tenisa. Verdasco zawsze na poczatku sezonu jest groźny, może znowu wyskoczy z formą tak jak w 2009 roku ? Predyspozycje zapewne ma, jeżeli dobrze przygotował się do sezonu (a w to nie wątpię) to spokojnie ogra Australijczyka.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Jeśli Gasquet zagra choćby przyzwoicie w pierwszym meczu to zapewne skończy się na skraju waszych handicapów. Przypomnę, że Di Wu przegrywał w zeszłym sezonie z Harrisonem w Chinach 6:2 6:0, identycznie z Cilicem również u siebie. Tam też mobilizacja była na pewno ogromna, ale jak widać poziom młodziana jeszcze nie ten. Dlatego czy warto ryzykować kurs 1.5?

Co do Hewitta to akurat myślę, że Kangur powalczy z Hiszpanem. Tym bardziej, że pamiętam co się działo z Verdasco w końcówce sezonu, robił wiele prostych błędów, no a popełniając błędy ze sprawnym Hewittem tego typu gracz raczej nie wygra... Kangur już dostał WC do turnieju w Sydney (sam o nią aplikował) co może oznaczać zażegnanie długotrwałych kłopotów zdrowotnych. Wielu już postawiło krzyżyk na tym graczu, kontuzje nie dawały mu długo spokoju a przecież to facet w wieku Federera, sporo dobrego jeszcze przed nim ;)
 
mrbet 9

mrbet

Użytkownik
Hewitt - Verdasco 3/6 6/3 5/7 ✅

Poczatek sezonu i ciezko cokolwiek powiedziec o formie zawodnikow .
Wlasne sciany , kibice i ten wspanialy rekord przeciwko leworecznym78-18 !!
Spore value po stronie kangura - wiec.....

Hewitt +2,5 @ 1,90 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Tomas Berdych - Grigor Dimitrov Berdych -3,5g 1,80 Bwin ✅ 4/6 7/6(9) 3/6
&quot;Kiedy w końcu Dimitrov odpali?&quot; To pytanie zadają sobie wszyscy miłośnicy talentu Bułgara. Na grę Dimitrova patrzy się z wielką przyjemnością, nie bez powodu nosi on przydomek &quot;baby Federer&quot;.
Dziś Grigor zmierzy się z Tomasem Berdychem z którym co tu dużo kryć nie ma większych szans, ponieważ jego tenis jest zbyt delikatny na siłową, wręcz brutalną grę Czecha.
Wprawdzie Grisha pokonał Berdych w Rotterdamie &#39;09, ale działo się to na bardzo szybkiej hali, która lepiej mu odpowiada niż hard, a po drugie Tomas miał pewnie jeszcze w głowie porażkę w 4R AO z Federerem. Czech przegrał 2-3 mimo, że prowadził 2-0.
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Fernando Verdasco - Di Wu Verdasco -6,5g 1,85 Bwin ⛔ 3/6 4/6

Prezent od Bwin. Wu jest dramatycznie słaby, ugrał z Gasquetem 4 gemy. Z Verdasco też zapewne więcej nie ugra, wg mnie to wstyd dla organizatorów tej prestiżowej imprezy, że na siłę wepchali reprezentacje Chin z &quot;brylującym&quot; Wu. Trudno nie zauważyć, że Chińczyk nie pasuję do grona zawodników, którzy zjawili się w Perth i jest po prostu chłopcem do bicia, tym razem jego katem będzie Hiszpan.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
✅1.40 Bartoli - Gajdosova

Bartoli jest wciąż dla mnie lepszą tenisistką od australijki. W przegranym meczu z Li grała na swoim dobrym poziomie. Widać że jest zdrowa, pełna energii i wiary w swój tenis. Umiejetnosci tenisowe i usposobienie mentalne francuski stoją na wyzszej półce.

Australijka po wygranym meczu ze słabą Mediną mnie nie przekonuje. Jej końcówka sezonu 2011 była katastrofalna. Ona gra bardzo mocną piłką, ładuje czasami bez opamiętania. Do tego czasami bardzo łatwo się irytuje...brak równowagi w jej grze.

Francuska myslę ze bedzie chciała bardzo wygrać. Para francuska dla mnie to obok czeskiej główni faworyci do końcowego zwycięstwa.


Andre@

Ale walec...rowerek!
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Czekałem na to aż któryś z buków gdzie mam pieniądze wystawi kursy na zwycięstwo Kvitovej z Mattek-Sands z handi na sety. Niestety nie doczekałem się więc decyduje się na nieco inny zakład.

Szczerze powiedziawszy myślałem, że kurs na wygraną Czechów z Amerykanami będzie zdecydowanie niższy a tymczasem zostałem mile zaskoczony. Betsson daje nam na takie zdarzenie aż 1.48 - naprawdę dużo. Nasi sąsiedzi zaczynają właściwie od 1-0 bo nie wierzę żeby Petrze podwinęła się noga. Nawet słabo grająco Wozniacki nie miała problemów z Mattek, tzn. miała ale do pewnego momentu. Czeszka gra całkowicie inaczej niż Caro i Amerykanka najzwyczajniej nie będzie miała okazji do takiej gry jak z Dunką.

Widziałem też mecz Fisha z Nielsenem i jak to mówi mój kolega, Jankes &quot;dupy nie urwał&quot;. Zagrał naprawdę słabo i nie dużo brakowało aby przegrał ten mecz. Przypomnę tylko, że Duńczyk serwował w drugiej partii po zwycięstwo. Berdych też nie jest w jakiejś oszałamiającej formie ale to właśnie on jest faworytem spotkania z Rybką. Przypomnę, że będą zaczynali po meczu pań, kiedy na 99% będzie 1-0 dla Czechów.

Debel to już loteria ale wierzę, że nie będzie już o niczym decydował. Amerykanie pokazali w starciu z Duńczykami, że niekoniecznie są dobrzy w grze podwójnej. Bukmacherzy zawyżyli kursy. Skoro Petra jest faworytką po 1.08, Na Berdycha widnieje 1.50 - 1.60 to dziwię się, że na zwycięstwo Czechów jest niemal 1.50. Ja z tego korzystam i Was zachęcam do podjęcia podobnej decyzji.

Czechy - USA 1 1.48 ✅

 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Hopman Cup 4.01.2012 12:00
Tomas Berdych - Mardy Fish
typ: -1.5 seta Tomas Berdych ✅ 6:3 6:3
2.51
Pinnacle
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej kolejki Hopman Cup`u, nieoficjalnych Mistrzostw Swiata w druzynowce Czech Tomas Berdych zagra z Amerykaninem Mardy Fishem. Sytuacja po pierwszej kolejce obydwu reprezentacji jest zgola odmienna. Czesi wygrali w pierwszym meczu z reprezentacja Bulgarii, natomiast Amerykanie nieoczekiwanie ulegli Danii. Obaj Ci panowie wygrali swoje spotkania singlowe. Czech pokonal Bulgara Dimitrova, natomiast Mardy Fish niemilosiernie meczyl sie w spotkaniu z Dunczykiem, Nielsenem, ktory w drugim secie serwowal aby wygrac to spotkanie. Amerykanin zagral bardzo slabe spotkanie, na poczatku sezonu bardzo daleko mu do optymalnej dyspozycji. Czech rowniez nie zachwycil ale napewno w swoim pierwszym meczu zagral o niebo lepiej niz Amerykanin. W dzisiejszym zakonczonym juz spotkaniu Bulgar Dimitrov bezproblemu, w dwoch partiach ogral Nielsena, co tym bardziej potwierdza ze dlugi mecz Amerykanina byl tylko skutkiem jego beznadziejnej dyspozycji. Ponadto Berdych w swoim repertuarze prezentuje sie moim zdaniem duzo lepiej. Fish to przede wszystkim serwis, gra ofensywna, jednak bez wiekszej inteligencji na korcie. Biorac pod uwage ten aspekt, jak rowniez beznadziejna forma Fisha w pierwszym spotkaniu, zdecydowanie stawiam na zwyciestwo Berdycha.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
✅1.45 Czechy - USA

Mattek widać że jest nieograna. Od czasu do czasu zagra asiora, porwie się na agresywny return, zagra kilka niezłych wolei. A tak poza tym jest bardzo nieregularna, czesto gra na jeden strzał, ryzykuje...zazwyczaj kończy se to duzym autem.

Petra jest w zyciowej i optymalnej formie. Z Pironkovą nie zachwycała, ale z Mattek nie powinno być większych problemów. Czeszka jest zdecydowanym faworytem.

Fish gra na duzym luzie...z Duńczykiem był już na talerzu, ale chłopak z Dani nie wytrzymał cisnienia. Rybka wydaje mi sie traktuje te zawody bardzo rozrywkowo.

Tomek zagrał bardzo wyrównane zawody z Bułgarem...mecz był naprawdę na wysokim poziomie. Z rybką Tomkowi powinno pójść odrobinę lepiej. A ktualnie to czech jest w lepszej dyspozycji

Po singlach powinno być już po meczu, gdyby był remis, w co wątpie, to debel zdecydowanie na korzyść czeskiej pary.


Andre@
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Wiem, że mecz już trwa, ale może komuś się przyda jeszcze ten wpis. Di Wu gra z Hewittem, Australijczyka nieco przeceniłem przed turniejem, okazało się, że jeszcze trochę brakuje mu do optimum formy (choć w przypadku meczu z Verdasco nie był bez szans, raczej ze względu na tragiczną formę Hiszpana). Di Wu z Gasquetem nie miał szans, ale Rysiek gra tu naprawdę super tenis. Hewitt to inna półka, Lleyton przede wszystkim nie pilnuje dokładnie swojego podania, a Wu potrafi skontrować, zagrać dobry return, czy w końcu skończyć rywala z końcowej linii. Do tego dodam serwis, który naprawdę nieźle funkcjonuje, pierwszym potrafi zanotować kilkanaście bezpośrednich punktów. Myślę, że stać go na seta, a na pewno na pokrycie overów w poszczególnych setach.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Puchar Hopmana 12:00 6.01.2012r
Mardy Fish - G. Dimitrov
typ: 0:2 pogrom 2:6 1:6 ✅
4.25
Betsson
Analiza
Jutro w spotkaniu singlowych panow podczasu pucharu Hopmana Amerykanin Mardy Fish zagra z Bulgarem Dimitrovem. O Bulgarze od kilku lat mowi sie ze to wielka nadzieja swiatowego tenisa. Narazie nie poklada zwiazanych z nim nadzieji. Mowi sie rowniez ze to tenisista bardzo podobny w stylu gry, zachowaniu do Rogera Federera, na ktorym jak sam mowi sie wzoruje. Podczas tego turnieju Bulgar radzi sobie calkiem niezle. Pewnie w dwoch setach ogral Dunczyka Nielsena oraz po trzysetowej walce ulegl reprezentantowi Czech - Tomasowi Berdychowi. Amerykanin wyglada natomiast tak jakby do tego turnieju nie podszedl na serio. Gra tak jakby bez wiekszego zaangazowania. Fish w pierwszym meczu z Dunczykiem Nielsem byl bardzo bliski porazki, Dunczyk w II secie serwowal po mecz jednak nie wykorzystal szansy i ostatecznie przegral w trzech partiach. W srode Fish gladko ulegl Berdychowi 3:6 3:6. Biorac pod uwage dotychczasowe wyniki podczas turnieju obu panow, jak i marne zaangazowanie w gre na tym turnieju Amerykanina zdecydowanie do zwyciestwa typuje Bulgara.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Tzn co jest podobnego do Federa? Beckhand 1 reka czy wlosy? I jaki to ma zwiazek z ananliza meczu? Fish gra to co teraz potrafi, teza, ze nie podchodzi powaznie do tej imprezy po prostu go obraza. Dimitrov ma problemy prawie z kazdym elementem gry, nie wygrywa nawet chall a on miesiecy ma latke klona feda i mega talentu to niech raz to pokaze.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
✅1.45 Kvitova - Wozniacki

Dunka od dłuższego czasu notuje lekki regres swojego tenisa. Nie wygranie zadnego szlema, widać bardzo jej dokucza. To notoryczne pytanie powraca : kiedy??? Niezmiennie za to okupuje fotel liderki WTA. Osobiscie uwazam że do wiosny 2012 roku straci to miano. Clajsters wraca w wielkim stylu, a za nią tez jest mnóstwo dziewczyn które widać notują duze postepy. 5 minut Dunki po mału dobiega do końca. Szanuje Karoline ale jej styl grania na dłuższą metę poniesie porazki.

W tym turnieju dunka spisuje się bardzo kiepsko. Z Mattek tak sobie, z Pironkovą strata seta i wymeczenie zwycięstwa...słabiutko.

Idzie za to era czeskiej bomby Petry. Notabene Kvitova mieszka bardzo blisko naszej granicy południowej. Jak wygrała Wimbledon to Fulnek oszalał z radości...

Petra tez w Perth nie gra rewelacyjnie. Wiele nie wymuszonych błędów...ale jak zatrybi maszyne to nie ma co zbierać. Atomowy serwis, swietne returny, niesamowite pasingszoty...w głębi przyzwoicie, a co najważniejsze potrafi tez zagrać ciekawego woleja, technicznie na szczescie nie jest takim drewnem jak Wozniacki.

Konkludując czeka nas na pewno widowisko z duzymi podtekstami...ale ja widzę czeszke jako zwyciezczynie.


Andre@
Piekielnie ciężki mecz...
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tzn co jest podobnego do Federa? Beckhand 1 reka czy wlosy? I jaki to ma zwiazek z ananliza meczu? Fish gra to co teraz potrafi, teza, ze nie podchodzi powaznie do tej imprezy po prostu go obraza. Dimitrov ma problemy prawie z kazdym elementem gry, nie wygrywa nawet chall a on miesiecy ma latke klona feda i mega talentu to niech raz to pokaze.
Wszyscy mowia o podobienstwie do Federera, Roxanne mowi nie... Ogladam mecz Dimitrova z Fishem i po prostu widac ze Amerykanin nie gra w tym meczu na 100%, druga kwestia ze jest w nie najlepszej dyspozycji, choc od stanu 0:4 zaczal grac troche lepiej. *5:2 dla Dimitrova w I secie
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Tego nie neguje. Kiedys Dimitrov mial bardzo podobne wlosy i opaske jak RF wiec tak sie wspominalo. Scial wlosy, nie ma opaski, wyniki ponizej oczekiwan - mamy 2012 rok i ciagle w kazdej analize, ze to Federer. Ile mozna pisac takich glupot? Proponujesz tu komus gre Bulgara to napisz czemu. Pomysl ze jestes maklerem i proponujesz klientowi kupil akcje bo bank ma podobne logo i taki sam kolor jak u innego, ktory dobrze stoi. To kogos przekona?

Brawa za typ, gorzej z analiza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom