>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Karaibów 2014

malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
już jutro na Jamajce rozpocznie się XVII edycja Pucharu Karaibów ;)



 
Otrzymane punkty reputacji: +7
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zdecydowanym faworytem moim zdaniem są piłkarze Jamajki kraj który jest najbardziej z wymienionych rozwinięty piłkarsko, fakt jest jeden jest Tobago jeszcze ale oni stanęli w miejscu po LEO. Natomiast reszta wiemy jak wygląda na dzisiaj spróbujemy delikatnie właśnie piłkarzy Jamajki po kursie 1,45. Natomiast dzisiejszemu spotkaniu Trynidadu chętnie się przyglądne.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Warto wrzucić jakikolwiek namiar na wyniki, tabele do owego pucharu.
Na livesports jest opisane czytelnie:
http://www.livesports.pl/pilka-nozna/ameryka-polnocna-i-centralna/puchar-karaibow/

✅męczarnia, w 90&quot; na 3:2 wbili, ale weszło...✅
co do typów, ja dzisiaj po 1.55 na bet365 próbuję Kubę z Curacao... liczę, że ostatni zwycięzcy tego pucharu, po wpadce z Gujaną Francuską (1:1 i stracenie prowadzenia w 90&quot;), zrehabilitują się gładko wygrywając z reprezentacją Curacao.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
ja zagrałem dziś Trynidad HT/FT 1/1 ✅
oczywiście nie polecam grać po 1.67 w bet365, to już zbyt nisko, ale jeszcze na rynku można znaleźć rozsądny kurs.
odwrócili bez większych problemów pierwsze spotkanie, mogą na spokojnie podejść do tego spotkania, zaliczają się do czołówki, bez szaleństw ze stawką ale próba jest ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
tchorzyk 60

tchorzyk

Użytkownik
gra ktoś dzisiaj mecz Kuba-Trynidad? Korci mnie na dwójeczkę żeby postawić ;)
Albo under 2,5 bo to mecz o wyjscie z grupy z 1 miejsca i jednocześnie o gre w finale rozgrywek więc obie ekipy będą staraly sie nie tracić bramek...
 
Do góry Bottom