>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Konfederacji - Brazylia 2013

Status
Zamknięty.
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Balotelli wraca do Włoch. Kontuzja miała go wykluczyć jedynie w meczu z Hiszpanami, jednak okazała się zbyt poważna i napastnik opuszcza turniej. Pirlo najprawdopodobniej wystąpi. Nie wiem jak sprawa się ma z De Rossim.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Spotkanie: Hiszpania-Włochy
Typ: 1 ⛔ (0:0)
Kurs:1.44
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Nie ma co kombinować tylko pobierać 44% lokatę. Skoro słabo prezentująca się wczoraj Brazylia potrafiła pokonać świetnie zorganizowanych Urusów to nie widzę dzisiaj innego wyniku niż pewne zwycięstwo Hiszpanów.
Włosi na tym turnieju mnie rozczarowują, szczególnie ich gra w obronie. Stracili przecież 8 bramek w 3 meczach co jest nie do pomyślenia. Mimo, że wczoraj Urugwaj przegrał to świetnie pokazali jak powinno grać się z defensywy, zmieniać pozycję, podwajać krycie. A Włosi są w tym turnieju w tyłach po prostu śmieszni. Jak się ktoś nie pośliźnie to znowu nie trzymają odległości, ogólnie dziury w obronie jak nie wiem i przechodzi wszystko co tylko idzie. Widać, że piłkarze defensywni (jakby na to nie patrzyć z czołowych klubów europejskich) są wyraźnie zmęczeni po całym sezonie.
Z drugiej strony mamy Hiszpanie i mimo iż w ostatnim meczu z Nigerią spacerowali i nie mieli na nic siły to i tak spokojnie wygrali 3:0. Myślę, że dzisiaj jednak będzie inaczej, że początek raczej będzie przypominał ten z pierwszego meczu z Urugwajem czyli od razu pokazanie &quot;kto tu rządzi&quot; i przynajmniej jednobramkowe zwycięstwo już do przerwy.
Składów nie opisuje bo wszyscy je dobrze znają także powiem o absencjach a raczej jednej. Mario Balotelli nie zagra w tym meczu gdyż już wrócił do Włoch a w jego miejsce zapewne zagra Gilardino co jest tylko kolejnym argumentem tego typu. Najprawdopodobniej zagra już Pirlo oraz oczywiście wracający po absencji za kartki De Rossi. W ekipie z Półwyspu Iberyjskiego wszyscy zdrowi. Także nie pozostaje nic jak brać i pobierać. Powodzenia !
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
Myślę nad zagraniem Włochów, biorąc pod uwagę fakt, że Włosi teoretycznie mają co najmniej 15% szans na wygraną to kurs 7.0 jest value, chciałbym tylko jeszcze poznać skład Włochów na ten mecz. Będą oni chcieli na pewno odegrać się za upokarzający finał ME. Nie wiem też czy Hiszpanie traktują ten turniej poważnie patrząc na grę z Nigerią.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie wiem też czy Hiszpanie traktują ten turniej poważnie patrząc na grę z Nigerią.
Hiszpania zawsze na turniejach dobrze rozkłada siły, czasami lekceważą rywala lecz znają swoje możliwości i nawet wtedy potrafią zdecydowanie wygrać.Zupełnym przeciwieństwem tego jest Argentyna czy nawet Brazylia które robią wrażenia w grupach, potem dostają w dupę w kiepskim stylu bo się po prostu przemęczają grając seriami po kilka dni.Efekt tego mieliśmy wczoraj, z tą różnicą że szczęście im dopisało.
Hiszpania jeszcze nie zdobyła pucharu konfederacji, w dodatki jako mistrz świata i europy chętnie do kompletu przytulą ten puchar.Jesli awansują dziś do finału to licze na dobre value w typie Hiszpania zdobędzie puchar.
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
Może i Hiszpanie dobrze rozkładają siły, ale z Włochami będą musieli zagrać na 100%, poza tym tak jak wcześniej mówiłem Włosi będą chcieli się odegrać za ME, szkoda tylko ze nie zagra Mario, ale mam nadzieję, że Pirlo i De Rossi będą gotowi do gry. Lepiej żałować, że się zagrało niż, że się tego nie zrobiło, tymbardziej, że kurs jest 7.0 a dla mnie to value, a jak mówią zawodowi gracze &#39;nie ważne co się gra, ważne żeby było value&#39; ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Skoro słabo prezentująca się wczoraj Brazylia potrafiła pokonać świetnie zorganizowanych Urusów to nie widzę dzisiaj innego wyniku niż pewne zwycięstwo Hiszpanów.
Kocham takie analizy :p ...
Mysle, ze Hiszpanie beda sie dzisiaj meczyc z Wlochami. Wlosi, choc nie do konca w podstawowym skladzie to jednak solidnie grajacy zespol i nie sa bez szans w starciu z Hiszpanami (ktorzy ponoc balangowali niedawno ze slawnymi juz Brazylijskimi dziweczkami - Meksykowi to pomoglo w meczu z Japonczykami a czy pomoze Hiszpanom :p )
Tak czy inaczej spodziewam sie bardzo wyrownanego meczu. Hiszpanie jak do tej pory nie mierzyli sie ze swietnymi zespolami (przecietny Urugwaj ktory zagral jedno dobre spotkanie w turnieju z Brazylia, Nigeria oraz Tahiti) Teraz przyjdzie im sie zmierzyc z Wlochami i mysle, ze nie bedzie to taki spacerek na jaki sie wszyscy nastawiaja.
Ja osobiscie zagram rzuty rozne w strone Wlochow. Wlosi +2 rozne @ 2,15 ✅ (na luuuuzie weszlo) w BetVictor brzmi niezle jak dla mnie. krotka analize napisalem w dziale &quot;Typy dnia&quot; jakby ktos chcial rzucic okiem to polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
homel 918

homel

Użytkownik
Obrona Włochów na tym turnieju to dramat. Hiszpanie przejadą się po nich jak w finale Euro 2012... Najlepszy obronca to Desciglio ktory wyjatkowo dobra forme trzyma na tym turnieju, porownujac do polskich piłkarzy to moglbym go na rowni wymienic z Mateuszem Żytko. Buffon tez meczow nie ratuje, przejada sie po nich jak w finale Euro
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Może i Hiszpanie dobrze rozkładają siły, ale z Włochami będą musieli zagrać na 100%, poza tym tak jak wcześniej mówiłem Włosi będą chcieli się odegrać za ME, szkoda tylko ze nie zagra Mario, ale mam nadzieję, że Pirlo i De Rossi będą gotowi do gry. Lepiej żałować, że się zagrało niż, że się tego nie zrobiło, tymbardziej, że kurs jest 7.0 a dla mnie to value, a jak mówią zawodowi gracze &#39;nie ważne co się gra, ważne żeby było value&#39; ????
no tak jak napisałem jeśli hiszpanie awansuja bo sam wlochow nie przekreslam i moze zagram na aw za jakies drobne.
wedlug mnie hiszpanie maja wieksze szanse na wygrana brazylia, choc wlochow takze nie przekreslam bo tez podobnie jak ich dzisiejszy rywal potrafi podejsc dobrze do turnieju.braki brakami, maja kim gra na lawce nie koniecznie tradycyjna taktyka
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Hiszpania - Włochy; brak gola przed 27min @ 1.83 ✅
Mimo, że Hiszpanie to MŚ, Europy, wiedząc, że Włosi od lat nie grali tak gramolnie w obronie to nie stawiałbym po takim kursie Hiszpanów. To dla Włochów bardzo ważne spotkanie. Wiadomo, dla Hiszpanów też, ale te spotkanie ma szczególny wymiar dla graczy z Włoch. Taki mecz jak ten finałowy mecz ME w Kijowie zostaje w pamięci. Szczególną wagę w przygotowaniu na te spotkanie Włosi zapewne przywiążą do obrony. To co wyrabiała obrona w meczach z Japonią czy Brazylią pozostawię bez komentarza. Takiego chaosu w obronie włoscy kibice w wykonaniu swojej obrony dawno nie widzieli. Nawet doświadczony Chellini popełnia w tym pucharze niedopuszczalne błędy. Co do gry Hiszpanów, grają swoje. Hejterzy mówiący, że taki futbol jest nudny, chyba nie znają koncepcji tej dyscypliny. Długie utrzymywanie się przy piłce to umiejętność. Jednak jeśli rywal nie daje takich możliwości, nie lecą &#39;na pałę&#39;, tylko czekają na błąd rywala, grając swój futbol. Z szacunkiem i respektem podchodzą do tego spotkania trenerzy i zawodnicy. Nie spodziewałbym się szaleńczego rozpoczęcia ze strony Hiszpanów, a tym bardziej Włochów, którzy już nagrzeszyli w obronie wystarczająco.
 
asator 33

asator

Użytkownik
Panowie, nie róbmy sobie jaj. Hiszpania jest poza zasięgiem każdej drużyny grającej na tym turnieju. Włosi nie mają żadnego argumentu na to, żeby móc wierzyć w to, że będą walczyć, jak równy z równym. Będą biegać za piłką przez 90% meczu, czasami starając się zaatakować z kontry lub po stałym fragmencie. Może Pirlo znowu pokaże błysk i strzeli z wolnego lub świetnie dośrodkuje i padnie gol, ale co z tego, jak stracą conajmniej trzy gole. Kiedyś kadra Azurri była monolitem w obronie i traciła bardzo mało goli. Obrońcy nie popełniali głupich błędów. Co mamy dziś? Bardzo niestabilną formacje, która moim zdaniem powinna być zmodyfikowana jeśli chodzi o personalia (jedynie Chiellini daje radę).
O mentalne podejście Hiszpanów nie martwie się. Do przerwy hukną dwie bramki, aby mieć spokojna przewagę. Nie wierze w to, że Włochy dziś odgryzą się za fatalny finał ME 2012. Nie ten poziom futbolu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Pewne jest, że Hiszpania to wygra, bo ludzi bardziej zainteresuje spotkanie Hiszpania vs Brazylia, ponieważ w przypadku zwycięstwa Włochów dojdzie do powtórki i pary walczące o miejsca 1-4 będą wyglądać jak te grupowe ???? . Piłka to biznes, kasa i te sprawy. Nikt nie gra dla widowni i ludzi. Każdy może wierzyć w co chce, ale każdy domorosły znawca piłki od początku tego turniej chciał takiego meczu w finale to czemu biznes ma nie dać tego spotkania skoro zbiją na jełopach kasę? ????
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Na Toto-Mix kurs, że Torres dziś strzeli wynosi 2.10! Fernando to jak na razie król strzelców tych rozgrywek i wszystko wskazuje na to, że zdobędzie ten tytuł. Dziś zagra pewnie na szpicy i do niego będą lecieć podania.
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Wygrana Hiszpanów wydaje się być oczywista, ale kurs 1.40 nie bardzo mnie zachęca. Za drobne gram:
Poniżej 0,5 gola w 1 połowie - 3.00 bet365 ✅
Głównie dlatego, że spodziewam się ultra defensywnie ustawionych Włochów.
Poniżej 9.5 rożnych w meczu - 2.00 bet365 ✅

Włosi jak złapią 2-3 rogi w meczu to już będzie dużo, Hiszpanie z kolei mają ich przeważnie znikomą ilość ze względu na to, że schodzą do środka pola, niewielka liczba dośrodkowań ze skrzydeł(bo i na kogo?), a sami Włosi rzadko wybijają piłkę na róg.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
No jeśli Hiszpania zagra swoje to oczywiście że nie ma co dyskutować kto przejdzie dalej, jednak jest to sport i na takim poziomie może zaważyć zwykła dyspozycja dnia jednych i drugich.Tak właśnie ma na imię koleżanka niespodzianka.
Wiadome że tu Hiszpania będzie kreować grę, Włosi raczej będa grali ostrożnie z kontry na rozbijanie ataków i zawsze coś tam może im wejść.
Jeżeli Włosi przejdą dalej to moim zdaniem po karnych.
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
A ja polecam zagrać brak żółtej kartki przed 29:00 @1.83. Wiadomo, że to spotkanie będzie bardzo zacięte, ale tylko z jednej strony -&gt; Hiszpania będzie atakować, początek opieram na atak i tyle, wątpie aby Makaroniarze grali agresywnie, Hiszpanie też będą grać swoim systemem.

EDIT:
Brak -&gt; ✅

Kto pograł temu chwała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 85

aksior

Użytkownik
Ja myślę że over 3,5 po kursie 2,75 jest dobrym typem. chciałem zagrać że fabregas strzeli ale w fortunie o dziwo nie ma kursu na fabregasa...Iniesta może ukuć kurs w bukach ponad 5 a w fortunie oczywiście brak ???? (
obie drużyny ofensywnie usposobione. Piszecie że włosi postawia autobus- ja jednak jestem innego zdania, myślę że Włosi zaskoczą i wyjdą jak Urugwaj wczoraj. Wysoko będa kryli i będą raczej nastawieni na grę ofensywną niż na obronę. Włosi spokojnie mogą cos ukuć, ze stałego fragmentu gry, maja ku temu potencjał. Jak wiadomo obrona włochów zostawia wiele do życzenia. Nie oszukujmy się, musiałaby Hiszpania grać w dziewięciu żeby tego nie wygrać. finał Hiszpania - Brazylia i innej opcji nie widzę. To że baoteliego nie ma już w druzynie na dzisiejsze spotkanie, to tylko wg mnie im pomoże. De Rossi nie jest gorszym piłkarzem czy elsharawi. baotelli ma mocny stzrał i fizycznie jest dobry, ale to beton intelektualny, gdy może podawać to strzela, strzela zamiast podawać. w ten sposób zmarnował mase sytuacji gdy partnerzy byli super ustawieni a on albo dryblował i tracił albo niecelnie strzelał. Natomiast gdy należało strzelać beznadziejnie podawał do partnerów. to nie sa jego mistrzostwa ????
Można sie spodziewać nawet jakiegoś karnego, gdy Hiszpanie strzela gola dwa to bedą kręcili Włochów w polu karnym- np ostatnie zagrania iIniesty-miodzio. Przewiduje over 3,5 gola. innej opcji nie widze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom