>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Konfederacji - Brazylia 2013

Status
Zamknięty.
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Spotkanie: Meksyk - Włochy ⛔ (1:2)
Typ: Włochy wygrają do zera
Kurs: 3,60
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Krótko i rzeczowo. Meksyk ostatnio naprawdę w średniej formie, do tego strzelają jak na lekarstwo. Ich atak ma opierać się na Chicharito, który jak dla mnie nigdy nie był geniuszem napadu (dużo bardziej cenię Dos Santosa i o ile trener pomyśli to wybiegnie on od początku bo ostatnimi czasy wchodził z ławy). Nie zmienia to faktu, że wobec tak silnej obrony drużyny włoskiej stworzonej z Buffona, 3-ech jego kolegów z Juve i Abate z Ac Milanu będzie bardzo ciężko o gola ze strony Meksyku. Do tego w środku pola mamy Montolivo i Pirlo, którzy na pewno będą trzmać środek i prowadzić grę w tym spotkaniu. Pozostaje tylko kwestia strzelenia gola przez Włochów co uważam osobiście za rzecz bardziej skomplikowaną. Ale po prostu mam nadzieję że taki duet jak El Shaarawy i Balotelli powinnien chociaż raz ukłuć. Po takim kursie myślę że śmiało można próbować. Powodzenia !
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Meksyk - Włochy

Popieram przedmówców i również wydaje mi się, że przy obecnej dyspozycji obydwu drużyn nie ma tutaj chyba większych szans na urwanie jakichkolwiek punktów przez Meksyk. To co się najbardziej rzuca w oczy jeśli chodzi o podopiecznych Jose Manuela de la Torre to nieporadność w grze ofensywnej no i w wykańczaniu akcji. W kwalifikacjach do MŚ zajmują trzecie miejsce jednak warto odnotować, że bilans sześciu dotychczas rozegranych spotkań to jedno zwycięstwo i aż pięć remisów, a ich bilans bramkowy przedstawia się bardzo mizernie - 3:2. Wydaje mi się, że drużyna mająca w składzie Javiera Hernandeza, Giovaniego dos Santosa czy Andresa Guardado powinna poradzić sobie z takimi drużynami jak Honduras, Panama czy Kostaryka. Prócz tego jedyne zwycięstwo odnieśli nad słabiutką Jamajką, którego w dodatku zostało wymęczone 1:0. Z kolei reprezentacja Włoch pewnie prowadzi w swojej grupie z 14 oczkami na koncie (cztery zwycięstwa i dwa remisy). Co prawda ostatnio przytrafił im się remis z Czechami jednak biorąc pod uwagę ich mocną pozycję w grupie można powiedzieć, że mogli sobie pozwolić na taką &quot;wpadkę&quot;. Jak wiadomo podopieczni Cesarego Prandellego nie są jakoś super skuteczni ale posiadają świętną obronę, z której z resztą słynie włoskie Catenaccio. Dokładając do tego nieporadność ekipy Meksyku pod bramką rywala wychodzi mi tu mecz raczej underowy dlatego proponuję :

Włochy @ 2,50 ✅ 2:1
Włochy wygrają do zera @ 3,60 ⛔ 2:1
Włochy wygrają i poniżej 2,5 gola @ 3,75 ⛔ 2:1
Unibet



Hiszpania - Urugwaj

Tutaj spróbuję zagrać w stronę ekipy z Ameryki Południowej. Hiszpania to oczywiście obok Brazylii największy faworyt do końcowego tryumfu jednak La Foria Roja nie zawsze z wysokiego C wchodzi w turniej. Oni rozkręcają się z każdego meczu co raz bardziej dlatego postaram się poszukać tu jakiejś niespodzianki. Jeśli chodzi o podopiecznych Vicente Del Bosque to co tu można o nich powiedzieć ? Wiadomo, że &quot;na papierze&quot; nie mają sobie równych. Praktycznie na każdej pozycji mają kozaków, którzy grają w najlepszych europejskich klubach. Jednak wydaje mi się (i piszę to jako kibic Hiszpanów), że to nie jest już ta sama drużyna co kiedyś. Generalnie nie wyobrażam sobie jak może drużyna grać bez rasowego napastnika. Oczywiście wiadomo, że każdy trener stara się wybrać taktykę i wszelkie rozwiązania jak najlepsze dla swojego zespołu (mowa o Fabregasie jako fałszywa &quot;9&quot;). Jednak uwielbiałem &quot;Furię&quot; jak na szpicy grał Torres lub Villa w czasach swojej świetności. Wiadomo, że ta forma jaką prezentują na dzień dzisiejszy jest daleka od doskonałości jednak mając w zanadrzu takich zawodników jak Soldado czy Negredo (którzy strzelili kolejno 24 i 25 gole w Primera Division) wydaje mi się, że prędzej czy później jeden z tej czwórki by odpalił. W końcu mając takich zawodników za asystentów jak Xavi, Iniesta, Silva czy Mata trzeba założyć, że parę tych okazji będzie. Oczywiście trafiają się takie mecze jak finał ME z Włochami kiedy zdemolowali ich 4:0, ale zdarzają się też takie mecze jak ten otwarcia, również z Włochami, kiedy padł remis 1:1. Z kolei ekipa Urugwaju chyba powoli będzie wracała na dobrą drogę. W eliminacjach do MŚ przez sześć kolejnych meczów nie potrafili wygrać, a ich bilans czterech porażek i dwóch remisów był wręcz druzgocący dla ekipy z takimi możliwościami i potencjałem. Jednak ostatnie dwa spotkania to zwycięstwa. Co prawda skromne bo po 1:0 jednak na pewno były one bardzo ważne. Jedno odniesione nad Francją w meczu towarzyskim, drugie nad Wenezuelą w eliminacjach do mundialu. Warto tu zaznaczyć, że na początku lutego obie drużyny spotkały się w meczu towarzyskim, który wygrali Hiszpanie 3:1. Liczę jednak, że podopieczni Oscara Tabareza postawią dziś trudne warunki, a Cavani i Suarez nieustannie będą zagrażać bramce strzeżonej przez Casillasa. Myślę, że mecz będzie otwarty i obejrzymy parę bramek, a moje typy to :

Urugwaj lub remis @ 2,30 ⛔ 1:2
Powyżej 2,5 gola @ 1,95 ✅ 3
Obydwie drużyny strzelą @ 1,86 ✅ 2:1
Edinson Cavani strzeli @ 4,80 ⛔
Unibet


Osobiście zdecydowałem się zagrać taki dubelek :
Włochy wygrają do zera @ 3,60 ⛔ 2:1
Edinson Cavani strzeli @ 4,80 ⛔
ako : 17,28
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Witam ????
Najpierw zerknąłem sobie na ranking Fifa bo byłem prawie pewien że Meksyk będzie przed Włochami ale zostałem zaskoczony bo jest niżej, za to uśmiechnąłem sie widząc Kolumbie, Chorwację czy Portugalię wyżej ???? Ale mniejsza o to, mówi się że Meksyk jedzie słabym składem i słabą grą, ja bym jednak mocno sie nie napalał bo należy też spojrzeć na drugą stronę czyli Włochów. Osobiście uważam że teoretyczne na papierze zawodnicy oraz jako drużyna Włosi oraz Hiszpanie są zdecydowanie najmocniejszymi ekipami na turnieju, sęk tkwi jednak w podejściu Włochów do turnieju ???? Brali udział też 4 lata temu w RPA i w ramach przypomnienia wygrali w pierwszym meczu z USA, potem były kompromitujące porażki z Egiptem i Brazylią po bardzo słabej grze. Dla drużyn z Ameryk ten turniej to duża frajda, dla Europejczyków nie koniecznie. Poza tym Włosi to specyficzny kraj, potrzebują punktów w eliminacjach do mundialu to je zbierając, jak wystarczy remis to zadowalają sie remisem, jak mają wygrać to potrafią nawet 0-1 z Wyspami Owczymi wygrać ???? W sparingach przeciętnie jak zawsze, ostatnio 2-2 z Haiti ????
Kadrowo wygląda to oki. Balotelli narzekał na uraz ale ma zagrać choć ciężko jest go przewidzieć, ostatnio z Czechami po paru minutach dostał czerwo. Poza tym gra powinna być podobna do tej na euro czyli z 3 obrońcami i na 2 napastników, myślę że każdy w miare kojarzy. Młodych twarzy nie bedzie bo we wtorek grają finał euro U21 z Hiszpanią. O Meksyku nie wspominam bo po prostu nie bede robił z siebie znawcy że wiem jak obecnie wyglądają bo nie wiem. Sam osobiście typuje Włochów, choć nie spodziewam sie aby gryźli trawe na tym turnieju, wole zobaczyć jak to bedzie wyglądać w pierwszym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No ja w sprawie tego meczu Meksyk vs Włochy. Popieram też wasze typy i sam gram na Włochy z podpórkami i bez, ale nurtuje mnie jedno pytanie: dlaczego u licha buki wystawiły takie kursy, oni się zazwyczaj nie mylą. Może będą jakieś osłabienia w drużynie włoskiej ?
 
J 31

janek1509

Użytkownik
To akurat bym uważał za wzmocnienie.Może i ma talent ale jest strasznie chimeryczny mało biega łatwo go sprowokować i czerwień.Uważam ze drużyna Włoska ma dużo lepszych napastników niż on.A takie kursu bo to jest turniej tylko i wyłącznie o prestiż i Włosi nic nie muszą.Zawodnicy Włoscy czują pewnie jeszcze w nogach cały sezon i nie wiadomo z jakim podejściem przystąpią do tego turnieju.Jak im się będzie chciało to Meksyk dzisiaj sobie za wiele piłki nie pokopie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Uważam ze drużyna Włoska ma dużo lepszych napastników niż on
Którzy to ? Jedynie można porównać do El Shaaraway , jednak on w Milanie grał bardziej na skrzydle a Ballo na szpicy nie wiem gdzie tam widzisz w kadrze lepszego napastnika obecnie . Jedynie zawodników jakich brakuje to Osvaldo i Di Natale .
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Hiszpania v Urugwaj
Hiszpania kurs: 1,57 buk: Bet365 ✅ (edit po meczu: Hiszpania bezsprzecznie o wiele lepsza, w II poł sobie odpuścili, bo by było i z 5:0)
powyżej 2 2,5 gola gola kurs: 1,70 buk: Bet365 ✅ (edit po meczu: typ na BTS był bardzo zagrożony, z tym golem fartnęło się Urugwajowi, dziękowałem Bogu, że nie miałem BTSu)
powyżej 4,5 kartek kurs: 1,95 buk: Bet365 ⛔(edit po meczu: i znowu mnie bierze kur...., gdy widzę taką piz..., która przy takim ostrym graniu i tylu faulach daje 4 kartki, podczas gdy powinno być z 8. Dobrze przewidziałem ostrą grę, ale kolejny raz sędzia????. Dobrze, że to poszło za grosze)
Hiszpania jest lepszym zespołem i tyle. Urugwaj to nie są ogórki, mają Suareza i paru innych, ale takim zawodnikom jak w Hiszpanii nie sprostają. Tam mają zawodników z najlepszych drużyn świata. Widziałem ostatnio towarzyski z Irlandią i powiem tak, jak tylko będę chcieli wygrać, wygrają. Powtarzam jednak - musi się im chcieć. Typ na gole bo wierzę w BTS, a od BTSu do tego typu już nie wielka droga. Co do kartek to się ostatnio przejechałem na nich jeszcze w sezonie, ale zaryzykuję. Nie sprawdzałem kto sędziuje, ale gorące latynoskie głowy mam nadzieję, że zrobią swoje. Gram to za małą stawkę.
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Meksyk - Włochy
Czyli dokończenie pierwszej pary meczów w Grupie A. Moim zdaniem faworyt może być tylko jeden, i jest do Squada Azurra. Tak jak pisałem wcześniej, kadra osobowa Meksyku nie powala na kolana, w przeciwieństwie do bardzo mocnej kadry włoskiej. Drużyna &quot;El Tri&quot; średnio sobie radzi w Eliminacjach Strefy Północnoamerykańskiej, zajmując dopiero trzecie miejsce w tabeli rundy finałowej (za USA i Kostaryką, choć pewnie da im to awans). Włosi tak jak wspominałem niepokonani w eliminacjach Strefy Europejskiej.
Co do meczu, będzie to niezwykle ciekawe starcie odmiennych nastawień. Drużyna Meksykańska w ustawieniu z trzema napastnikami, lubi atakować. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż akurat formacja ofensywna to najlepsze co może zaoferować drużyna trenera de la Torre. Trójka Guardado - Hernandez - dos Santos to główna oś strategii reprezentacji Meksyku. Zmierzy się ona jednak z jedną z najlepszych defensyw świata, złożonej dzisiaj w ustawieniu 4-5-1. Bramkarz Gianluigi Buffon, niezwykle solidny, niepopełniający błędów. Może nie broni wielce efektownie, ale można mu zaufać iż ustrzeże się pomyłek. Linia obrony będzie dziś złożona z De Sciglio - Chiellini - Barzagli - Abate, nieco nietypowo, lecz nadal robi wrażenie. Przed nimi za neutralizację środka pola odpowiedzialny będzie Daniele De Rossi - jeden z najlepszych DM świata.
Do gry przewidziany jest także Mario Balotelli, co nie było do tej pory pewne.
Prezentuje oficjalne składy na mecz:
Meksyk (4-3-3): Corona - Salcido, Moreno, Rodriguez, Zavala - Torrado, Flores, Aquino - Guardado, Hernandez, dos Santos
Włochy (4-5-1): Buffon - De Sciglio, Chiellini, Barzagli, Abate - Montolivo, De Rossi, Marchisio, Giaccherini - Balotelli
Nie powiem, mnie osobiście trener Prandelli zaskoczył. Wydaje mi się jednak że mimo wszystko Włosi odniosą dzisiaj zwycięstwo, możliwe że zapewniając je sobie już w pierwszej połowie. Szybko strzelona bramka może ustawić mecz podobnie jak wczoraj mecz Brazylijczyków, lecz można być pewnym że tego zwycięstwa Włosi nie wypuszczą. Moje propozycje:
Meksyk - Włochy 2 @2,35 ✅
Meksyk - Włochy 2 (DNB) @1,50 ✅
Meksyk - Włochy HT/FT 2/2 @3,70 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Hiszpania - Urugwaj
Drugi dzisiejszy mecz, choć teoretycznie jutrzejszy ???? Przy rozpoczęciu zmagań Grupy B, zmierzą się dwie najlepsze drużyny. Cóż to będzie za piłkarska uczta, Hiszpania kontra Urugwaj.
To co zagra Hiszpania, nie będzie dla nikogo zaskoczeniem. Tiki-Taka, w najbardziej zwrulgaryzowanej wersji. Gra nie tysiąca, ale miliona podań, obliczona na wymęczenie przeciwnika. Czekanie na jeden dogodny moment, by przeszyć strefę prostopadłym zagraniem rzuconym za linię obrony, do któregoś z wbiegających graczy.
Urugwaj przeciwstawi temu swoją naturalną grę opartą na szybkich atakach, polotowi liderów i ogromnej agresywności w grze. Na tej agresji opieram swoje dzisiejsze propozycję na ten mecz.
Żółte kartki dla drużyny Urugwaju w starciu z tak technicznym przeciwnikiem, to moim zdaniem bardzo dobra propozycja na zarobek. Hiszpanie lubujący się w tych wymianach piłki łatwo mogą sfrustrować Urusów, sprowokować do fauli i tym samym łapania kartek. Z resztą co będę się rozpisywał - drużyna Urugwaju na przekraczaniu przepisów i brutalności opiera swoją grę w obronie.
No i jeszcze personalia. Diego Perez i Luis Suarez to niemal pewne żółte kartki, jeśli nie za faule, to za dyskusje z arbitrami, czy w przypadku Suareza symulowaniu. Godin natomiast grać będzie na Xaviego i Iniestę. Ponadto jeszcze Caceres, Godin, Lugano, Pereira, Gargano czy Rodriguez także są narażeni na grę faul. Dodam jeszcze odgórny trend arbitrów aby chronić graczy technicznych, i skłonności do symulowania Hiszpanów mogące wpływać na sędziego (zwłaszcza Busquets).
Hiszpania (4-3-2-1): Casillas - J.Alba, S.Ramos, Pique, Arbeloa - Busquets, Xavi, Iniesta - Fabregas, Pedro - Soldado
Urugwaj (4-4-2): Muslera - Caceres, Godin, Lugano, M.Pereira - C.Rodriguez, Gargano, D.Perez, G.Ramirez - Cavani, Suarez
Moje propozycje:
Urugwaj over 2,5 ŻK @1,70 ⛔
Team z większa ilością ŻK - URUGWAJ @1,50 ⛔
Niestety, sędzia uważa za słuszne karanie kartkami tylko uderzenia w twarz. Kopać można się do woli ????
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Urugwaj-Hiszpania
Typ: BTS? Tak ✅
Kurs: 2,00
WilliamHill

Jutro zmagania w Pucharze Konfederacji zaczynają zawodnicy z grupy B. O ile faworyta i zwycięzce łatwo jest przewidzieć w meczu Thaiti-Nigeria, tak wytypowanie zwycięzcy pojedynku Urugwaju z Hiszpanią będzie niezwykle ciężkie. Obie ekipy do Brazyli udały się w najmocniejszym składzie także jutrzejsze spotkanie będzie bez wątpienia bardzo interesujące i emocjonujące. Osobiście gram na to, że obie drużyny strzelą bramkę. Dlaczego? Obie drużyny mają piekielnie mocną ofensywę. Po stronie Urugwaju niesamowity Cavani , Suarez oraz Forlan a po drugiej cała ofensywa Barcelony, a więc Fabregas,Xavi czy też Pedro. Faworytem bukmacherów jest Hiszpania co chyba nikogo nie dziwi , jednak gracze Urugwaju to dla mnie czołowa drużyna Ameryki Południowej mimo, że w obecnych eliminacjach do MŚ im nie idzie. Błędy zdarzają się najlepszym, tak więc licze , że jutro Ramos bądź Pique takowy popełni a ktoś z tercetu Cavani-Suarez to wykorzysta.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Hiszpania vs Urugwaj- BTS kurs:2,00✅

Krótko,bo za chwilę rozpoczęcie spotkania.Myślę,że typ na to iż w tym spotkaniu oba zespoły strzelą bramkę jest rozsądny.Nie wydaje mi się aby Hiszpania była aż tak zdecydowanym faworytem jak wskazują nam to buki.Wiadomo,że ta reprezentacja jest maszynką do wygrywania,mają na swoim koncie takie trofea jak MŚ czy ME ale dziś nie muszą być zdecydowanie górą.Urugwaj straszyć będzie swoimi dwiema super strzelbami:Cavanim i Suarezem.Mają prócz nich klasowych zawodników na praktycznie każdej pozycji,dobrze czują się z piłką przy nodze,dobrze podchodzą do przeciwników pressingiem,są ogólnie bardzo poukładanym zespołem i tworzą świetny kolektyw.Hiszpania to wiadomo gra opierająca się na masie podań po ziemi,dużo prób zagrań prostopadłych,agresywny i natychmiastowy odbiór piłki po stracie najczęściej już na połowie rywali+na każdej pozycji gracz klasy światowej.Hiszpanie w ostatnich 12 spotkaniach zdołali strzelić 31 bramek i ciężko sobie wyobrazić aby dziś nie zdobyli choćby jednej.Kurs przyjemny,powodzenia.
Bukmacher:WilliamHill
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Hiszpania wygra i poniżej 2.5 gola 3.50 bet365
Dla mnie idealny typ na ten mecz. Hiszpania będzie grała mozolnie swoją tiki takę. Urugwaj czyhał na kontry jednak na bramce jest Casillas a obrona to światowa czołówka więc powinni umiejętnie przerywać ataki gości. Mam przeczucie, iż mecz będzie zacięty i jednak to Hiszpanie zdołają gdzieś w drugiej połowie wbić to jedną zwycięską bramkę, a potem zacznie się kontrolowanie spotkania. Uwazam iż jest to znacznie lepiej płatny typ niż win Hiszpanii a prawie tak samo prawdopodobny. Jeśli strzelą to powinien wejść
troche po czasie bo za moment 22 ale można łapać na live
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Tahiti

Z całym szacunkiem dla egzotycznej, i zapewne sympatycznej ekipy z Polinezji, nie mam o niej absolutnie nic do powiedzenia. Prawdopodobny trzykrotny oklep poprzedzony walką o najniższy wymiar kary, wymiana koszulek, i powrót do raju na Pacyfiku. Drużyna złożona z amatorów, przyjeżdżająca na ten turniej tylko dlatego że KOGOŚ Oceania przysłać musi
Z taką grą, jaką prezentuje obecnie Urugwaj, to nie byłbym taki pewny tego trzykrotnego oklepu ???? Aktualnie zakończyła się pierwsza połowa spotkania Urugwaj - Hiszpania i muszę przyznać, że drużyna Óscara Tabárez&#39;a gra taki piach, że jest to po prostu niepojęte... Wiadomo, że grają z Hiszpanią a to ciężki przeciwnik itd. Ale mimo wszystko, powinni stawiać choćby opór. Wydaje mi się, że jak tylko pojawią się kursy na mecz z Tahiti, to będzie można pobrać jakieś dodatnie handi...
 
logicus 139

logicus

Użytkownik
- Włochy win 4/10 ✅
- Włochy DNB 10/10 ✅
- remis lub Włochy 10/10 ✅
- BTS - NIE 4/10 ⛔
- Włochy HC-1 2/10 zwrot
- Włochy HC+1,5 10/10+fiat126p+mama+dom ✅
Powyższy typ to lokata 10% na 110 minut w Marathonbet
- Włochy win + czyste konto (Pinnacle kurs 3.580) 3/10 ⛔
Dwa minusy przez ten nieszczęsny karny, ale kto mógł przewidzieć zaćmienie mózgu Barzagliego. Z akcji nic nie padło więc trop był dobry. Kontrolowanie spotkania przez &quot;boiskowych trenerów&quot; z Italii.
Nie wiem ile trzeba kartek dostać podczas tego turnieju żeby wylecieć, ale dla mnie Balotelli jest kandydatem do zawieszenia czy to za zebranie dwóch żółtych w dwóch spotkaniach (?), czy też za bezpośrednie czerwo. Szkoda, że Pato nie gra dla Włochów, bo byłoby dużo ciekawiej.
W kwestii Urugwaju najzwyczajniej w świecie się nie zgodzę. Gra się tak, jak rywal pozwala. Poza tym biegali bez ładu i składu próbując bawić się w morderczy pressing i grę na pograniczu faulu. Zupełnie nie rozumiem tej &quot;taktyki&quot;, niepotrzebnie przestraszyli się Hiszpanii, a selekcjoner poza złą taktyką jeszcze ich chyba za bardzo zmotywował. Zobaczymy co pokaże Nigeria, ale 2-gie miejsce Urugwaju w grupie nie wydaje mi się zagrożone po obejrzeniu części dzisiejszego meczu z Hiszpanią.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Spotkanie: Thaiti - Nigeria
Typ: HT/FT X/2 ⛔ (2/2)
Kurs: 5,90
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Uwielbiam tą kombinację i kolejny raz próbuje. Ostatnio z Brazylią nie dużo brakło bo zagrali pod typ czyli tak jak można się było tego spodziewać, niestety Neymar genialnym strzałem już w 3 minucie pozamiatał cały plan.
Ale wracając do omawianego meczu to puszczam kupon, zasiadam przed tv i chciałbym oglądać jak piłkarze Thaiti wybijają wszystko co tylko mogą i ugrywają 0:0 do przerwy. Nie jest to wcale takie nieprawdopodobne. Będzie to dla nich impreza życia więc motywacji na pewno nie zabraknie. A Nigeryjczycy ??? Będą przeważać piłkarsko ale pewnie jeszcze bardziej fizycznie. No właśnie...fizycznie, ale czy ta przewaga zapewni im gole w pierwszej połowie??? Ostatnimi czasy słabiutko to u nich wyglądało. Uzupełnienie Nigerii świetne opisane jest w typach dnia na dziś przez kolegę Calanau do którego odsyłam gdyż w 100 % się z nim zgadzam. Także próbujemy bo po takim kursie warto. Powodzenia !
 
leemon 34

leemon

Użytkownik
Tahiti - Nigeria
Typ - Dokładny wynik (wiele opcji):zero:4, 0:5 lub 0:6 ⛔
Kurs - 3,2

Bukmacher – bwin

Drugi mecz z grupy B pomiędzy „polinezyjskim San Marino” (chociaż pełno ich tam) a zwycięzcą PNA 2013 widzi mi się jako spotkanie ze zdecydowanym faworytem jakim są Nigeryjczycy.
Dzięki przeniesieniu Australii do azjatyckiej federacji być może częściej będziemy widzieli takich nowicjuszy w Pucharze Konfederacji. Wszystko zależy od „uprzejmości” Nowej Zelandii. W tym roku dała pograć będącej na 138 pozycji w rankingu FIFA drużynie Tahiti. Dla Tahiti awansowanie na ten turniej to największy sukces w ich historii. Stąd też tamtejsza federacja wprowadziła w życie ciekawy, studniowy plan przygotowań do turnieju. Ostatnie dni reprezentacji Tahiti spędzili na zgrupowaniu w Chile. Próbę generalną, czyli mecz przeciwko chilijskiej młodzieżówce, mają już za sobą. Przegrali 0:7…
Obrońcy kryli młodych chilijczyków „na radar”, prawie w ogóle nie próbowali przeszkadzać przy straconych bramkach. Jak tak będzie wyglądała ich gra na tegorocznym PK to już mi ich szkoda.
Może reprezentacja Nigerii nie przyjeżdża w najmocniejszym składzie, atmosfera między piłkarzami a związkiem piłkarskim też nie jest najlepsza ale przecież piłkarze grają dla siebie #PoloniaWWA. Jest kilku młodych graczy, którzy liczą na wypromowanie się i angaż w europejskich klubach.
A co do skuteczności Nigerii? Super Orły potrafiły w tym roku strzelić 4 bramki reprezentacji Mali. Z tamtego składu nie zagra jedynie Moses i Emenike, którzy są kontuzjowani i nie ma ich w kadrze.
Co ciekawe obie drużynie nie grały jeszcze ze sobą ale podczas Mistrzostw Świata U-20 w Egipcie w 2009 roku Nigeria wygrała 5-0 a Tahiti przyjęło jeszcze 16 goli w dwóch pozostałych meczach.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; Name=&quot;Body Text Indent&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;,&quot;serif&quot;;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
fatimati 0

fatimati

Użytkownik
Od soboty fani futbolu mają okazję śledzić Puchar Konfederacji. Póki co rozgrywane mecze nas nie rozpieszczają. Na pierwszy rzut oka widać zmęczenie rozegranym sezonem. Porywające są jedynie fragmenty. Cieszyć może natomiast wysoka średnia strzelanych bramek. W każdym jak dotąd meczu padły po trzy bramki. Tą średnią ma dziś szanse podtrzymać Nigeria, która zmierzy się z Tahiti. Nie ma co się oszukiwać, że dla drużyny Tahiti ten turniej jest tylko przygodą. Napewno powalczą, ale piłkarsko odstają od reszty stawki o lata świetlne. Tylko jeden Vahiru grający poza rodzimą ligą nie jest w stanie zrobić żadnej różnicy. W reprezentacji Nigerii tacy gracze jak Ideye Aide Brown, Joseph Akpala, John Obi Mikel i wielu innych. Rożnica widoczna gołym okiem. Po tym co pokazał Urugwaj w meczu z Hiszpanią to Nigeria ma realne szanse na wyjście z grupy z drugiego miejsca. Dziś moim zdaniem zrobi w tym kierunku pierwszy krok. Głównym zdarzeniem na kuponie jest jednak spotkanie Włochy - Japonia. Włosi obok Hiszpanii pokazali póki co najlepszy futbol. Na uwagę zasługuję żelazna realizacja założeń taktycznych. Wysoki pressing, natychmiastowe doskoczenie do rywala i reprezentacja Meksyku nie miała nic do powiedzenia. 2:1 to minimalny wymiar kary. Japonia natomiast ewidentnie nie wytrzymuje fizycznie. Po każdej drużynie widać zmęczenie jednak było ono najbardziej widoczne w grze reprezentacji Kraju Kwitnącej Wiśni. Nie widzę możliwości, żeby jakakolwiek odnowa biologiczna mogła w tym przypadku pomóc. Pirlo i Balotelli zrobią swoje. Każda upływająca minuta będzie działać na korzyść Azzurri.

Tahiti - Nigeria ⚽✅ 1:6
Włochy - Japonia ⚽✅ 4:3
Typ: Nigeria 1.06 + Włochy 1.60
Kurs: 1.70
Expekt
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Tahiti - Nigeria (-3) 2 2.09 Pinnacle ✅
Po takim kursie nic tylko grac! Nigeria moze i miala jakies wewnetrzne problemy i bunty, ale jak siegam pamiecia to druzyny afrykanskie zawsze cos kombinowaly, niedogadywaly sie i buntowaly przed mistrzowskimi imprezami, by potem wystapic i grac calkiem niezle. Wiem jedno, jezeli Tahiti strzeli na tym turnieju bramke to bedzie to ogromna niespodzianka. Problem z graczami z Tahiti jest taki, ze oni po prostu nie maja z kim grac i od kogo uczyc sie nowoczesnej pilki, czego dowodem jest ostatnia kleska z mlodziezowka Chile 0-7. Ci zawodnicy moze i graliby w pilke lepiej ale niby gdzie maja sie tej wielkiej pilki uczyc skoro ostatni mecz z rywalem spoza strefy Oceanii zagrali 33 lata temu (nie wliczajac oczywiscie ostatniego sparingu z Chile). Sparing z Chile pokazal, ze mozna chciec ale niekoniecznie wychodzi. Ta egzotyczna reprezentacja oparta jest na graczach, ktorzy awansowali do mlodziezowych mistrzostw swiata under 20 w 2009 roku, a wtedy polegli w grupie m.in. z Hiszpania 0-8, Wenezuela 0-8 i... Nigeria 0-5. Trzy brameczki na azjatycki hc biore w ciemno, a czuje ze nigeryjczycy strzela przynajmniej 4-5 bramek. Tahiti to zespol na poziomie Andory czy San Marino, moze graczy ma lepszych, ale sa oni nieobyci w nowoczesnym futbolu i przyjechali tutaj po nauke i doswiadczenie. Wynik ostatniego sparingu z mlodziezowka Chile swiadczy tylko o tym, ze pilkarze Tahiti moga zakonczyc ten turniej z bilansem podobnym jak na MS U-20 w 2009 roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
anzelmo 139,8K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji 17.06 21-00
Spotkanie: Thaiti - Nigeria
Typ: 1 Kartka Thaiti ⛔
Kurs: 1,44
Bukmacher: WH
Analiza:

A ja standardowo tak jak w meczu otwarcia idę w stronę kartek.Potencjału obu ekip nie ma co porównywać- bo standardowy kowalski nie wiele wie o ekipie z Polinezji, na pewno będą chcieli sie strasznie pokazać, będą biegać walczyć na tyle ile starczy sil, ambicji. Zaangażowania nie zabraknie co do umiejętności tego nie wiem...Nigeria znowu ma swoje problemy czyli kłótnie o premie- finanse sa dla piłkarzy z czarnego lądu bardzo ważne.1 spotkanie obu ekip w tym turnieju a wiec Nigeria ma duzo do stracenia... sil mobilizacji słabszemu rywalowi nie powinno zabraknąć.Nigeria powinna wygrać- jakiegoś lania bym sie nie spodziewał może 1-3 . Patrząc na te wszystkie sprawy Nigeria jest zespołem lepszym technicznie, bardziej ogranym na tego typu imprezach. Po prostu maja wszystkie atuty i argumenty po swojej stronie czy będzie im sie chciało, czy będą sie starać? to już inna kwestia, ale kartek w tym meczu nie powinno zabraknąć. Braki czysto piłkarskie ekipa z Polinezji,powinna nadrabiać ambicja wola walki co powinno sie przekładać na faule .Z biegiem upływających minut tej drużynie powinno brakować tlenu ,powietrza co powinno przełożyć na przewagę super orłów.Kurs nie powala ale do jakiegoś małego dubla poniedziałkowego idealny . 1 kartka jak i ich ogólna ilość powinna być zdecydowanie większa po stronie Thaiti.Trafnych wyborów.
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Tahiti - Nigeria
Ostatni mecz pierwszej rundy. Moim zdaniem jeden z nielicznych których obejrzenie nie będzie wielką radością. Przesympatyczna drużyna hotelarzy z rajskiej wysepki na południowym Pacyfiku, zagra z Mistrzem Afryki, Nigerią. Drużyna która traktuje Puchar Konfederacji po macoszemu. Wiadomo nie od dziś, że największe afrykańskie gwiazdy nie lubią przyjeżdżać na mecze reprezentacji (może za wyjątkiem mundiali). Teraz na Puchar Konfederacji &quot;Super Orły&quot; przyjechały w wersji odmłodzonej, i z wyjątkiem Obi Mikela bez większych gwiazd. Brakuje zwłaszcza głównych architektów sukcesu w styczniowym PNA - Victora Mosesa i Emmanuela Emmenike. Lista nieobecnych jest o wiele dłuższa, pamiętajmy też że w ekipie Nigerii następuje zmiana pokoleniowa. Słowem - sądzę że na tym turnieju nie pokażą nic szczególnego. Wątpie, żeby nastrzelali dzisiaj dużo bramek. Jednocześnie trzeba zdawać sobie sprawę że Tahiti jest zwyczajnie zbyt słabe by zdobywać bramki nawet przeciwko dwudziestoletnim talentom z Afryki. Różnica między dorosłymi amatorami a młodzieżowymi zawodowcami nadal jest duża. Sądzę że typ under 4,5 to świetna propozycja. Tahiti raczej gola nie strzeli, a Nigeria raczej pięciu też nie będzie chciała/potrafiła.
Pozdrawiam.
Under 4,5 @1,50 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom