>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Konfederacji - Brazylia 2013

Status
Zamknięty.
solara 38

solara

Użytkownik
Dziwie się, że nikt nie pisze o ogromnym value na Japończyków! 2,6 Expekt!!! Oglądałem mecze Meksyku i nie graja nic specjalnego, w ogole nie podoba mi się ten zespół, natomiast Japońce w meczu z Włochami zagrali bardzo, bardzo pozytywny futbol, pelno polotu i niezasluzona porazka. Wydaje mi się, że DNB w stone Azjatów po kursie 1,85 to bardzo dobry kurs i w zasadzie ryzyko w porównaniu z kursem mizerne, dlatego serdecznie polecam! Myslalem ze kursy beda spadac, bo chyba kazdy obserwator ma oczy i wyciaga wnioski, ale poki co ciagle tłuste 2,6!
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dziwie się, że nikt nie pisze o ogromnym value na Japończyków! 2,6 Expekt!!! Oglądałem mecze Meksyku i nie graja nic specjalnego, w ogole nie podoba mi się ten zespół, natomiast Japońce w meczu z Włochami zagrali bardzo, bardzo pozytywny futbol, pelno polotu i niezasluzona porazka. Wydaje mi się, że DNB w stone Azjatów po kursie 1,85 to bardzo dobry kurs i w zasadzie ryzyko w porównaniu z kursem mizerne, dlatego serdecznie polecam! Myslalem ze kursy beda spadac, bo chyba kazdy obserwator ma oczy i wyciaga wnioski, ale poki co ciagle tłuste 2,6!
Biorąc rónież pod uwagę, że chłopaki z Meksyku jak to na nich przystało zdążyli już po 2 wtopach odwiedzić i dobrze się zabawić w erotycznym klubie to rzeczywiście wygląda to dość dobrze.
http://ofsajd.onet.pl/plotki/przegrali-i-poszli-szukac-pocieszenia-u-boku-prostytutek/mxy5m
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dzięki panowie za zwrócenie uwagi na ten meczyk. Grają o pietruszkę więc nie można szaleć ze stawkami, ale Japonia to honorowy gracz i myślę, że sobie nie odpuszczą. A zakłady DNB są już nawet za ok 1,90 więc świetna sprawa. A tak na marginesie, Santos to chyba do klubów erotycznych dla gejów ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Urugwaj vs Tahiti
Po 1,01 na Urugwaj raczej nie opłaca się grać więc ciekawie wygląda zakład na gole Suareza. Bez wątpienia to będzie strzelanina, szykuję się dwucyfrowy wynik i strzelenie trzech goli przez Suareza nie będzie dla niego żadnym problemem bo w drużynie Tahiti oprócz jednego zawodnika grają sami amatorzy. Z Hiszpanią przegrali 10:0 a mogło być o wiele wyżej gdyby nie słaby Torres, który zagrał koszmarnie a i tak strzelił 4 gole. Suarez to jak wiadomo jeden z najlepszych piłkarzy na świecie ale też mega &quot;żyła&quot; tak więc jeśli on próbuję niekiedy przejść kilku czołowych zawodników w Premier League to przecież w takim meczu nie będzie podawał tylko po prostu strzelał. Nie wiem co mu chodzi po głowie, ale jeśli naprawdę myśli o jakimś transferze do Realu to korona strzelców na pewno przyniesie mu kolejny rozgłos, chociaż ja osobiście nie wierze w jakikolwiek transfer Suareza. Tak więc moim zdaniem hat trick Luisa jest bardzo prawdopodobny, coś na pewno strzeli, pytanie tylko ile tych goli strzeli, ale pięć czy więcej goli w takim meczu to na pewno nie jest nic trudnego dla takiego zawodnika jak Suarez, a trzy to może spokojnie w kilka minut strzelić takiej drużynie jak Tahiti.
Typ: Luis Suarez strzeli 3 lub więcej goli @ 2,20 WilliamHill
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
23.06. 21:00
Urugwaj - Tahiti Urugwaj -7,5 @1.9 5/10 marathon, sportingbet
Coś czuję, że taka linia się nie utrzyma do niedzieli. Zdziwię się jeśli nie padnie podobny wynik co u Hiszpanów jak nie wyższy.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Brazylia - Wlochy over 2.5 1.95 Pinnacle ✅
Mecz istotny poniewaz zwyciestwo italiancow da im 1 miejsce w grupie i unikniecie Hiszpanii w polfinale. Brazylia wygrac nie musi, jest faworytem ale kurs na ich wygrana 1.64 nie jest zbyt zachecajacy bo i remis im wystarczy. Wlosi ostatni mecz zagrali nie po wlosku i pokonali szczesliwie Japonie 4-3, zaskoczyla mnie ich postawa w defensywie. W meczach Brazylii z Wlochami pada zazwyczaj duzo bramek, a ze wygrana bardzo uszczesliwilaby wlochow to i zaatakuja, brazylijczycy to wykorzystaja. Wlosi w ofensywie spisuja sie jak na razie bardzo dobrze to tez moga cos ustrzelic. Zdecydowanie lepsza opcja niz wygrana Brazylii, gra na remis i wygrana wlochow to w/g mnie duze ryzyko, a kurs na wygrana Brazylii nie jest wart zachodu. Czekam na fajny mecz z wieloma bramkami.

Meksyk - Japonia 2 DNB 1.92
Pinnacle ⛔
Zgadzam sie z kilkoma osobami z forum i postawie na japonczykow z opcja draw no bet. Ktos na forum pisal chyba z tydzien temu o klopotach meksykancow i wszystko sie sprawdza! Co mieli przegrac to przegrali, a ze azjaci zaprezentowali sie w ostanim meczu nadzwyczaj dobrze to i sa faworytami. Japonia sprawia na tym turnieju lepsze wrazenie, widac ze chce sie graczom japonskim, ale umiejetnosci nie wystarczaja na zdobycie punktow z Wlochami czy Brazylia - na Meksyk moze starczyc. Ostatnie doniesienia o nocnych wypadach graczy meksykanskich w jakis nocnych klubach w Rio, swiadcza tylko o rozluznieniu w ich szeregach, a ze Meksyk i Japonia to w sumie ekipy na podobnym poziomie to i bardziej zdyscyplinowani i zmotywowani azjaci moga wygrac, ale wcale nie musza. Za duza stawke bym tego nie zagral, ale za mniejsza z opcja DNB jak najbardziej.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Brazylia - Wlochy over 2.5 1.95 Pinnacle
Mecz istotny poniewaz zwyciestwo italiancow da im 1 miejsce w grupie i unikniecie Hiszpanii w polfinale. Brazylia wygrac nie musi, jest faworytem ale kurs na ich wygrana 1.64 nie jest zbyt zachecajacy bo i remis im wystarczy. Wlosi ostatni mecz zagrali nie po wlosku i pokonali szczesliwie Japonie 4-3, zaskoczyla mnie ich postawa w defensywie. W meczach Brazylii z Wlochami pada zazwyczaj duzo bramek, a ze wygrana bardzo uszczesliwilaby wlochow to i zaatakuja, brazylijczycy to wykorzystaja. Wlosi w ofensywie spisuja sie jak na razie bardzo dobrze to tez moga cos ustrzelic. Zdecydowanie lepsza opcja niz wygrana Brazylii, gra na remis i wygrana wlochow to w/g mnie duze ryzyko, a kurs na wygrana Brazylii nie jest wart zachodu. Czekam na fajny mecz z wieloma bramkami.
No nie wiem czy i jednym i drugim będzie się chciało. Brazylia wygrała po kolei 2 mecze, może strzelić na 1:0 i będzie ok. Włochy z kolei męczyły się z Japonią i na pewno drużyna jest zmęczona. Obydwa zespoły już myślami w następnej fazie rozgrywek. Z meczami o nic lub o niewiele jest zawsze problem do obstawiania. Motywacja, żeby nie zmierzyć się z Hiszpanią może i silna, ale bez przesady. Ja tego nie gram w ogóle. Drugi typ na Japonię popieram i to nawet bez podpórek. Mecz też o nic, ale Japonia to honorowy naród, po za tym w moim przekonaniu mają lepszy skład (zaciąg z bundesligi) i wygrają, może nawet wysoko.
 
everpiotr 172

everpiotr

Użytkownik
23.06. 21:00
Urugwaj - Tahiti
Czy którykolwiek z graczy strzeli hat-trick&#39;a w regulaminowym czasie? TAK @1,7 ✅ Expekt
Tahiti z Nigerią dostali hat-trick&#39;a, z Hiszpanią dwa, a z Urusami nie dostaną? ???? Kandydatów jest czterech: Abel Hernandez, Diego Forlan, Edinson Cavani oraz Luis Suarez. Na każdego z nich, że strzeli minimum 3 gole jest @2,2-2,7 a tu mamy 1,7, że dowolnemu się uda. Któryś na pewno odpali, korona króla strzelców czeka...
&lt;table class=&quot;tableData&quot; summary=&quot;This table shows Uruguay v Tahiti - Hat-trick&quot; id=&quot;marketFSLStable4566841&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody id=&quot;ip_marketBodyFSLS&quot;&gt;&lt;tr class=&quot;rowOdd&quot; id=&quot;ip_FSLSrowLuis SuarezH&quot;&gt;&lt;td class=&quot;marketscorer&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td scope=&quot;col&quot; id=&quot;ip_FSLScellLuis SuarezH89360998&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td scope=&quot;col&quot; id=&quot;ip_FSLScellLuis SuarezH89360999&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td scope=&quot;col&quot; id=&quot;ip_FSLScellLuis SuarezH89361000&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td scope=&quot;col&quot; id=&quot;ip_FSLScellLuis SuarezH89361001&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td scope=&quot;col&quot; id=&quot;ip_FSLScellLuis SuarezH89361002&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;rowOdd&quot; id=&quot;ip_FSLSrowEdinson CavaniH&quot;&gt;&lt;td class=&quot;marketscorer&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td scope=&quot;col&quot; id=&quot;ip_FSLScellEdinson CavaniH89360998&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td scope=&quot;col&quot; id=&quot;ip_FSLScellEdinson CavaniH89360999&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td scope=&quot;col&quot; id=&quot;ip_FSLScellEdinson CavaniH89361000&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td scope=&quot;col&quot; id=&quot;ip_FSLScellEdinson CavaniH89361001&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td scope=&quot;col&quot; id=&quot;ip_FSLScellEdinson CavaniH89361002&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;rowOdd&quot; id=&quot;ip_FSLSrowDiego ForlanH&quot;&gt;&lt;td class=&quot;marketscorer&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td scope=&quot;col&quot; id=&quot;ip_FSLScellDiego ForlanH89360998&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td scope=&quot;col&quot; id=&quot;ip_FSLScellDiego ForlanH89360999&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td scope=&quot;col&quot; id=&quot;ip_FSLScellDiego ForlanH89361000&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td scope=&quot;col&quot; id=&quot;ip_FSLScellDiego ForlanH89361001&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td scope=&quot;col&quot; id=&quot;ip_FSLScellDiego ForlanH89361002&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;rowOdd&quot; id=&quot;ip_FSLSrowAbel HernandezH&quot;&gt;&lt;td class=&quot;marketscorer&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Mnie osobiście zastanawia jaki skład wystawi Brazylia. Nie muszą się pocić i możliwe, że zagrają zmiennicy. Obstawiłbym na strzelców, ale w takiej sytuacji nie wiem na kogo grać. Może Hulk wreszcie coś strzeli. Bo granie na Neymara sam nie wiem czy warto. Pojawiły się informacje jakoby Pirolo nie grał, ponieważ nabawił się urazu. Pewnie to zasłona dymna.
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Mnie osobiście zastanawia jaki skład wystawi Brazylia. Nie muszą się pocić i możliwe, że zagrają zmiennicy. Obstawiłbym na strzelców, ale w takiej sytuacji nie wiem na kogo grać. Może Hulk wreszcie coś strzeli. Bo granie na Neymara sam nie wiem czy warto.
ja mysle ze Jo dostanie szanse od 1 minuty.
Do tego moze wystapic Lucas Moura i byc moze Jadson.Sa to gracze rownie dobrzi jak ci z podstawowej 11.
Jesli mialbys kogos grac to mysle ze Jo/Lucas
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Mnie osobiście zastanawia jaki skład wystawi Brazylia. Nie muszą się pocić i możliwe, że zagrają zmiennicy. Obstawiłbym na strzelców, ale w takiej sytuacji nie wiem na kogo grać. Może Hulk wreszcie coś strzeli. Bo granie na Neymara sam nie wiem czy warto. Pojawiły się informacje jakoby Pirolo nie grał, ponieważ nabawił się urazu. Pewnie to zasłona dymna.
Jak nie musza sie pocic? To jest mecz o wygranie grupy i unikniecie w polfinale Hiszpanii. Poza tym, graja u siebie, a wiec presja jest no i rywal kultowy jakby nie patrzec - Italia.
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
Japan - Mexico
Japonia - Meksyk : Żółta kartka - Gerardo Torrado
Gracz musi zacząć mecz aby zakład był ważny.TYP - TAAAK
kurs 2.85 betsson
Torrado gracz Cruz Azul zawodnik ten sezonie 2012/2013 nazbierał 17 żółtych kartek ogolnie na swoim koncie ma 63 zolte kartki szansa na złamanie tego zakladu jest spora .
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Japonia vs Meksyk |1|X kurs:1,40⛔

Myślę,że Japonia wygra ten mecz jednak ja wolę bezpieczniejszą opcję z podpórką bez ewentualnego zwrotu za remis(jak ktoś gra dnb).Chłopaki z Meksyku nie pokazali nic specjalnego,zabawiają się z prostytutkami,w meczach z Włochami czy Brazylią mieli kilka niezłych momentów i to chyba tyle.Wszystkie formacje na przeciętnym poziomie,mają w szeregach jedynie dwóch ponad przeciętnych piłkarzy Gio Dos Santosa i Javiera Hernandeza,a z tak ubogą w porównaniu do innych drużyn siłą ofensywną nie ma szans na odniesienie dobrego rezultatu w jakimkolwiek spotkaniu.Samurajowie po niezbyt udanym spotkaniu z Brazylią zaprezentowali się na prawdę bardzo dobrze z reprezentacją Italii i mogli pokusić się o co najmniej remis,bo nie można powiedzieć,że byli stroną słabszą.Grali agresywnie z dużą wymiennością pozycji,kombinacyjnie i przyjemnie dla oka.Jeśli Honda z Kagawą ostro zabiorą się dziś za kreacje gry powinno być dobrze.Reszta zawodników,m.in. ta grupa piłkarzy z Bundesligi również powinna wypaść dziś dobrze.Podsumowując myślę,że remis to jest minimum dla Japonii w tym meczu.Mają własny styl i o wiele lepiej wygląda on od tego,który prezentuje Meksyk o ile na tym turnieju go w ogóle prezentuje.Kurs dość niski ale do jakiejś taśmy,tripli czy dubelków może być.
Bukmacher:WilliamHill
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Króciutko...
Ja uważam że Brazylia wyjdzie najmocniejszym składem i będą chcieli uniknąć Hiszpanów w PO (w półfinale oczywiście ???? ). Włochy... hmmm, z Japonią zero koncentracji. Strasznie dziwny mecz i niezasłużone zwycięstwo (z przebiegu meczu). Brazylia naprawdę wygląda dobrze: atak - bez komentarza; obrona - bez głupich błędów jak na razie.
Kursy już pospadały, ja pobrałem wcześniej. Moje typy:
bet365 / Pinnacle
Brazylia 1 @1.62 ✅
Japonia DNB @1.72 ⛔
Urugwaj -7, -7.5 @1.61 ✅
Hiszpania -1.5 @1.73 ✅
Jeszcze taki typ mi wpadł w oko:
Brazylia - Włochy liczba kartek powyżej 4 @1.95 ZWROT
Ale była również linia 3.5 po kursie @1.61 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
candida 45

candida

Użytkownik
No nie wiem czy i jednym i drugim będzie się chciało. Brazylia wygrała po kolei 2 mecze, może strzelić na 1:0 i będzie ok. Włochy z kolei męczyły się z Japonią i na pewno drużyna jest zmęczona. Obydwa zespoły już myślami w następnej fazie rozgrywek. Z meczami o nic lub o niewiele jest zawsze problem do obstawiania. Motywacja, żeby nie zmierzyć się z Hiszpanią może i silna, ale bez przesady.
Ktoś, kto pisze o braku motywacji w takim meczu wykazuje się niepoprawną ignorancją. Nie sądzę aby kogokolwiek było trzeba motywować aby w tym meczu dać z siebie wszystko, wiadomo Brazylia gra u siebie i tam każdy nie wygrany mecz odbija się szerokim echem w kraju, Włosi z kolei to grupa wyrachowanych zawodników, którzy jak mało kto wiedzą czego chcą. Brazylia mnie nie przekonuje, nie rozumiem dlaczego różnica w kursach jest taka znacząca, słaby mecz Włochów z Japonią? Samuraje na pewno zaskoczyli na plus, grali z polotem i grali skutecznie, Włosi chcieli ten mecz wygrać na stojąco, kiedy się nie udało wzięli sprawę w swoje ręce i wygrali - takie zwycięstwa budują dobrą atmosferę, pozwalają uwierzyć w siebie. W chwili obecnej Włosi są dla mnie lepiej poukładaną ekipą, dobrze prezentuje się ich druga linia z Pirlo na czele, ciekaw jestem roszad w ataku gdzie Baloteliemu dobrze zrobiłby oddech konkurencji. Mam dziwne przeczucie że dziś Neymar zostanie zgaszony jak świeczka przez Wicemistrzów Europy, ten chłopak robi wrażenie ale dziś będzie miał okazję przekonać się, czym jest ściana obrony w Europie. Jak wiadomo, Nemymar robi różnicę, jego ewentualny słabszy występ w tym meczu odbiję się na wyniku. Widzę w tym meczu remis ze wskazaniem na Włochów.

Brazylia - Włochy - DNB 2
 
K 6

kamilos93

Użytkownik
Skąd taki kurs na Brazylię ? Oczywiście, to oni są faworytami, ale bez przesady. Ich gra jak na razie to gra na zawodników indywidualnych. Nie o to chodzi, że nie lubię Brazylii, ale moim zdaniem kursy są przesadzone i nie zdziwi mnie minimalne zwycięstwo Włochów, którzy co jak co ale potrafią odrabiać straty i przechylać szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Włochy
- Brazylia Typ: 1
Kurs: 6.00 Bet365
W drugim spotkaniu, Japonia zmierzy się z Meksykiem. Moim zdaniem to na Japonię można pograć po całkiem niezłym kursie. Mam nadzieję, że zagrają równie dobrze jak z Włochami, kiedy to większymi momentami, to oni prowadzili grę. Meksyk ? Meksyk szczerze zawodzi mnie na tym turnieju, jestem wręcz zdziwiony tak słabą postawą ekipy z Ameryki Północnej. Nie sądzę, aby po dwóch porażkach postawili się Japończykom.
Japonia - Meksyk Typ: 1
Kurs: 2.4 Bet365
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Za kartki nie zagra De Rossi, nie wiadomo co z Pirlo. Bez nich druga linia prezentuje się marniutko. Mecz raczej na remis. Brazylia wygrywa, ale tylko dlatego, że jej poprzedni rywale za bardzo się wystraszyli tej ekipy, która poza indywidualnościami nic specjalnego nie pokazała poza Fredem, który pokazywał swoje doświadczenie.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Brazylia robi show, ale nie grali jeszcze z naprawdę mocnym rywalem – choć to nie jest akurat argument. Argumentem za to jest postawa i skład reprezentacji Azzurri, są na pewno na poziomie Brazylii, kto wie czy Italia nie jest silniejsza? Biorąc pod uwagę występy na wielkich turniejach jest to bardzo możliwe. Zapewne fakt, że Brazylia jest gospodarzem tego turnieju jest in plus, jednak wcale nie musi to oznaczać, że będą wygrywać do końca. Widziałem na razie, wszystkie mecze w tej grupie i oczywiście Brazylia robi lepsze wrażenie, tylko nie wiem czy to nie jest mylące. Bo trzeba zaznaczyć, że Włosi przeważnie nie wygrywają ważnym spotkań stylem, a taktyką i skutecznym wykorzystywaniem nadążających się okazji.
Włochy +1 Kurs:1,85 Bet365
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Brazylia - Włochy 1 @1,65
Ja mimo wszystko bardziej skłaniał bym sie ku Brazylii. Po pierwszych dwóch meczach można wyciągnać pierwsze wnioski, moim zdaniem Włosi zaprezentowali sie przeciętnie przeciwko bardzo słabemu Meksykowi. Drużyna z Ameryki gubiła sie w obronie i miała mase strat co umożliwiało ławte konstruowanie akcji Włochom, praktycznie nie zmuszali ich do błedów poza Dos Santosem. Z Japonią było już zupełnie inaczej bo Azjaci juz tyle błędów i strat nie mieli sami zas wywierali presje na rywalach, Włosi na stojąco nastawili sie chyba na ekonimicznie zorbiony dobry wyniki co okazało sie niemożliwe i musieli sie sprężyć co też nie do końca im wyszło.
Jeżeli chodzi o personalia to dzis nie zagra De Rossi, prezentujący sie całkiem całkiem oraz Pirlo który mimo iż niewiele biega to jednak dysponuje takim świetnym strzałem, wrzutką czy pomysłem że cięzko bedzie go w jakikolwiek sposób zastąpić. Prandelli zapowiedział zmiany ale blado to widze, z Japonią zaczął Aquilani ale po 30 minutach zszedł bo tak słabo sie prezentował, z Meksykem szanse dostał Cerci - również słabiutko. Przeciętnie prezentuje sie w środku Montolivo, lepsze gorsze momenty ma Giaccherini, mimo iz czasem wydaje sie niewidoczny to kawał roboty wykonuje dobry Marchisio(widać to było po jego wejsciu z Japonią) Poza tym na ławce Candreva (vel Kant Drewna) czy Giraldinio ale to jest śmiech na sali. W ataku strasznie samolubny Balotelli, drużyna by z x2 wiecej z niego miała gdyby od czasu do czasu podał a nie praktycznie przy każdej okazji strzela. Jedyni sensowni zmiennicy jak dla mnie to Diamanti i El Shaarawy. Obrona ujdzie, z De Sciglio będą ludzie gorzej prawa strona bo Maggio słabszy od słabego Abate.
Brazylijczycy równie do tej pory jakoś na kolana nie rzucają , brakuje im moim zdaniem jeszcze własnego skutecznego stylu. Wiadomo że media i kibice są spregnienie sukcesów więc otoczka jest, na gwiazdę kreowany jest Neymar z czym ja osobiscie nie do konca sie zgadzam bo dla mnie to on jest słaby jak sik sarenki. Poza tym słabe warunki fizyczne, jedne wejscie łokciem Chielliniego i chłopak był, chłopaka nie ma ???? ???? Dla mnie po krótce drużyna to narazie zlepek indywidualności o ogromnych umiejętnościach, jednak dzisiaj to powinno wystarczyc do wygranej.
Poza tym wydaje mi sie że Włochom nie do końca pasują warunki - wysoka temperatura i duża wilgotność, lepiej przyzwyczajenie do tego są gospodarze. Renoma spotkania także wielka bo spotkają sie dwa najbardziej utytułowane drużyny świata które tworzyły historię futbolu wiec tym bardziej gospodarze mogą sobie zrobić dobre nastroje wygraną, Włosi widać że trektuja ten turniej nieco z dystansem na sprawdzenie się. Ostatnia kwestia to chęć uniknięcia Hiszpanii w półfinale, Brazylia na pewno chce bo moim zdaniem nie mają szans z Hiszpanami, Włosi natomiast zagrają i tak swoje czy to z Hiszpanami czy Urugwajem, także mimo wszystko dzisiaj jakieś skromne zwycięstwo Canarinhos.
Jeszcze zapomniałem dopisać 4 lata temu podczas pucharu konfederacji też w ostatnim meczu Włosi polegli 0-3, tak dla historyków i statystyków info ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom