>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Króla 2014/2015

Status
Zamknięty.
bob94 465

bob94

Użytkownik
Atletico - Barcelona
Remis i obie strzelą 4.75 @ bet365
⛔
BTS 1.8 @ bet 365✅
Dokładny wynik: 1:1, 6.50 @ bet 365⛔
Zaczynając od BTS to sprawa wygląda jasno Atletico u siebie nie strzeliło gola tylko w jednym meczu z Villarealem w rozgrywkach ligowych, więc myślę że na 95% dziś coś ustrzelą, za to Barcelona mimo że imponuję obroną w tym sezonie tracą mało goli, zawsze jednak grając na wyjeździe z liczącą się drużyną coś tracili (PSG, Real, Sociedad) a zdarzyły się też wpadki (Almeria), dlatego myślę że Atletico rzuci się na Barce, każdy wie jaka to charakterna drużyna, zawsze walczą na całego i wg. mnie mają przewagę fizyczną nad barcą co może pomóc im w przejęciu piłki blisko bramki barcy, no a Barca wiadomo chcą awansować musi coś strzelić, ale raczej będzie to 1-2 bramki i nic więcej przy defensywie graczy z Madrytu. I właśnie tutaj patrząc na defensywe Barcy stracą max 2 bramki sami więcej nie strzelając, i tutaj właśnie pomysł na remis bo wynik 1:1 daje awans Barcelonie a Atletico musiałoby strzelić 2 gole więcej co wydaje się mało realne, gdzie przy wyniku 1:1 Barca nie da im dotknąć piłki a sama nie paląc się do ataków bo po co.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Atletico Madryt - Barcelona
To już pewne, że Diego Simeone nie będzie mógł skorzystać równiez z Koke, który ma problemy z mięśniem dwugłowym. Oprócz niego nie zagrają również Godin, Tiago i Asnaldi. Cała lista powołanych:
Moyá, Oblak, Siqueira, Gámez, Juanfran, Miranda, Giménez, Lucas, Mario, Raúl García, Arda, Gabi, Saúl, Cani, Griezmann, Mandzukic, Raúl Jiménez i Fernando Torres.
Jeśli chodzi o Barcelonę to LE dał dziś odpocząć takim zawodnikom jak Bravo, Montoya i Sergi Roberto. Absencja Douglasa i Vermaelena to formalność. Lista powołanych:
Ter Stegen, Masip, Piqué, Adriano, Mathieu, Alves, Alba, Bartra, Mascherano, Sergio, Xavi, Iniesta, Rakitic, Rafinha, Pedro, Neymar Jr, Messi i Suárez.
Dzisiejszy mecz również powinien być na styku tak jak pierwsze spotkanie. Gdyby nie karny (oczywisty) to mecz zakończyłby się bezbramkowym remisem przez co w lepszej sytuacji byliby zawodnicy Los Colchoneros. Fakt jest jednak taki, że Atletico jeśli chce awansować dalej musi to spotkanie wygrać, co z kolei będzie się wiązało z częstszymi atakami na bramkę Ter Stegena. Moim zdaniem Atletico tego spotkania nie wygra, może za to wygrać Barcelona, która dziś wystąpi w najmocniejszym zestawieniu, z el tridente w postaci Messi, Neymar i Suarez na czele. Spodziewam się dużo walki w środku pola i nie dużej ilości bramek dlatego moja propozycja na to spotkanie to:
Barcelona &amp; poniżej 2,5 @ 4,40 ⛔ pomysł niezły tylko gole nie w tą stronę ????
expekt
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Atletico Madryt - Barcelona ⛔
Typ: 1X
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza: Co tu sie rozpisywac. Atletico musi wygrac ten mecz. Barcelona po karnym musi byc czujna a gospodarze o tyle maja dogodna sytuacje ze moga postawic wszystko na 1 karte na wlasnym stadionie. Fakt zdarzalo im sie przegrywac z Barcelona lecz ostatnie 3 mecze to 2 remisy i 1 wygrana Atletico w kwietniu. Mysle ze Atletico powalczy bo ma do tego predyspozycje. Dobrego trenera ktory umie poukladac sklad co pokazal w tym klubie. Mysle ze nawet jesli nie awansuja to nie chca przyniesc plamy kibicom i przegrac u Siebie a raczej na Vincente Calderon powalcza o zwyciestwo. A Barcelona? Zapewne bedzie klepac i nic wiecej. Mysle ze taki kurs, typ i to na Atletico jest fajnym strzalem ktory powinen (musi) sie udac.
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Dzisiejszy mecz również powinien być na styku tak jak pierwsze spotkanie. Gdyby nie karny (oczywisty) to mecz zakończyłby się bezbramkowym remisem przez co w lepszej sytuacji byliby zawodnicy Los Colchoneros. Fakt jest jednak taki, że Atletico jeśli chce awansować dalej musi to spotkanie wygrać, co z kolei będzie się wiązało z częstszymi atakami na bramkę Ter Stegena. Moim zdaniem Atletico tego spotkania nie wygra, może za to wygrać Barcelona, która dziś wystąpi w najmocniejszym zestawieniu, z el tridente w postaci Messi, Neymar i Suarez na czele. Spodziewam się dużo walki w środku pola i nie dużej ilości bramek dlatego moja propozycja na to spotkanie to:
W lepszej sytuacji Atletico ?? gdyby było 0-0 ? a jakiej to racji niby ? nie myl atutu własnej publiki z lepsza sytuacją : ) Masz w avatarze barcelone to czy typ na mecz może być inny ? po prostu bawią mnie i rożsmieszają takie super analizy i typowania.To już chyba obiązek widzieć życzeniowo typ na swoją ulubioną ekipe ;)
Simeone podobnie jak z Barcą w rewanżu LM i ostatnim Superpucharze z Realem w rewanżu wie , że takie ekipy dusi się od początku bo wolno wchodzą w mecz i gwiazdeczki są mocno rozkojarzone.Enrique oczywiście jak podejrzewam walnie zwykłe ustawienie jak na każdy ligowy mecz.W barcelonei przypomne mają bronić tacy szpece jak Alves Mascherano , czy Pique , asekurować będzie genialny Busquets.Dla mnie typ na Barce jest mocno mocno przekoloryzowany.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
W lepszej sytuacji Atletico ?? gdyby było 0-0 ? a jakiej to racji niby ? nie myl atutu własnej publiki z lepsza sytuacją : ) Masz w avatarze barcelone to czy typ na mecz może być inny ? po prostu bawią mnie i rożsmieszają takie super analizy i typowania.To już chyba obiązek widzieć życzeniowo typ na swoją ulubioną ekipe ;)
Simeone podobnie jak z Barcą w rewanżu LM i ostatnim Superpucharze z Realem w rewanżu wie , że takie ekipy dusi się od początku bo wolno wchodzą w mecz i gwiazdeczki są mocno rozkojarzone.Enrique oczywiście jak podejrzewam walnie zwykłe ustawienie jak na każdy ligowy mecz.W barcelonei przypomne mają bronić tacy szpece jak Alves Mascherano , czy Pique , asekurować będzie genialny Busquets.Dla mnie typ na Barce jest mocno mocno przekoloryzowany.
Nie wiem jak Ty ale ja w bukmacherce nie sugeruję się sympatiami i gram na swoję drużynę wtedy kiedy uważam to za stosowne. Kibicuję Barcelonie od kilkunastu lat, jeżdżę na mecze, jestem blisko drużyny więc wiem co się tam dzieję. Od początku sezonu praktycznie w ogóle nie podaję typów na Barcelonę bo widziałem jakie mieli problemy i nie widziałem sensu pakowania w nich kasy. W ostatnich tygodniach i gra wygląda bardzo dobrze, najlepiej w tym sezonie o czym świadczą nie tylko wyniki ale również forma, to co prezentują na boisku. Moim zdaniem Atletico tego meczu nie wygra. Możesz się z nim zgadzać lub nie, masz do tego pełne prawo.
Enrique oczywiście jak podejrzewam walnie zwykłe ustawienie jak na każdy ligowy mecz.W barcelonei przypomne mają bronić tacy szpece jak Alves Mascherano , czy Pique , asekurować będzie genialny Busquets.Dla mnie typ na Barce jest mocno mocno przekoloryzowany.
A niby kogo ma posłać w bój, nieogranego Montoyę i Adriano? Zwycięskiego składu się nie zmienia, ostatnie jedenastki dwukrotnie pokonały Atletico w odstępie dwóch tygodni więc nie ma sensu tego zmieniać. Może ma eksperymentować z ustawieniem?
Nie wiem czy oglądasz na bieżąco mecze Barcelony, że tak prześmiewczo piszesz o szpecach Alvesu, Mascherano, Pique czy Busquetsie. Nie wiem czy wiesz ale w ostatnich tygodniach forma tych zawodników jest o niebo lepsza. Przed 2 tygodniami ten skład ZJADŁ Atletico, którzy do momentu karnego nie mieli żadnej klarownej sytuacji (po tym jak że brutalnym faulu Messiego z resztą niewiele się zmieniło). Ten mecz na pewno będzie inny jednak pokazuje, że Atletico nie będzie w każdym meczu tak dzielnie się broniło, a absencje jakie dziś będą po ich stronie mogą pomóć Barcelonie w uzyskaniu dobrego wyniku.
Mówisz o mojej &quot;super&quot; analizie a sam nie podałeś praktycznie żadnego argumentu za swoim typem. Bo Simeone wie, że musi cisnąć od początku? Mając 0:1 w plecy trudno żeby zrobił autobus. Bo gwiazdeczki będą rozkojarzone? A skąd Ty to możesz wiedzieć? Siedzisz w ich głowach? Rozumiem i godzę się z krytyką lub innym zdaniem ale jeśli idą za tym rzeczowe argumenty, a u Ciebie nie ma żadnego.
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Dzipkis: wiesz , to , że ktoś żyje np od kilkudziesięciu lat nie oznacza , że ma dobry kontakt z życiem i rzeczywistością.Barca zagrała fenomenalnie z Atletico 3-1 ale co dalej ? Po prostu chcesz zeby wygrali i tyle i coś tam za tym przemawia ale trzymajmy się faktów - dlaczego w pierwszym meczu wyglądało to mizernie ? ostatnie mecze z kim były grane ? Elche ? Depor ? Obecna Barca gra zrywami i wierz mi , że dzisiaj będą nie do końca zmobilizowani i zdeterminowani i zawzięci , Enrique śmiesznie ich ustawi jak kolejny mecz wyjazdowy i agresywne Atletico moim zdaniem już na początku wdusi gola a nawet jeśli nie , będzie próbowało uczynić to póżniej ;) zobacz w jakiej formie jest Suarez - nagle przełamie się i zaskoczy w takim meczu ? wierzysz w to ? wątły Neymar ? Messi kryty przez paru grajków ? Barca jeśli chciałby kontrolować przebieg meczu w co wątpie ! ofensywni gracze będą osamotnieni , nie będzie zadnych wyjść na pozycje klepania piłki itd.Naprawde w to nie wierze.Jeśli Barca wyjdzie jak na zwykły mecz (chodzi mi o ustawienie oczywiście) Atletico powinno ich zabiegać i ośmieszyć te defensywe.Nie wiem po co przytaczać , że dobrze grali z maluchami.
Njalepiej zagrać na kartki bo cokolwiek by się miało wydarzyć (1 x 2) będzie ostro jak w derbach ;)
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Dzipkis: wiesz , to , że ktoś żyje np od kilkudziesięciu lat nie oznacza , że ma dobry kontakt z życiem i rzeczywistością.Barca zagrała fenomenalnie z Atletico 3-1 ale co dalej ? Po prostu chcesz zeby wygrali i tyle i coś tam za tym przemawia ale trzymajmy się faktów - dlaczego w pierwszym meczu wyglądało to mizernie ? ostatnie mecze z kim były grane ? Elche ? Depor ? Obecna Barca gra zrywami i wierz mi , że dzisiaj będą nie do końca zmobilizowani i zdeterminowani i zawzięci , Enrique śmiesznie ich ustawi jak kolejny mecz wyjazdowy i agresywne Atletico moim zdaniem już na początku wdusi gola a nawet jeśli nie , będzie próbowało uczynić to póżniej ;) zobacz w jakiej formie jest Suarez - nagle przełamie się i zaskoczy w takim meczu ? wierzysz w to ? wątły Neymar ? Messi kryty przez paru grajków ? Barca jeśli chciałby kontrolować przebieg meczu w co wątpie ! ofensywni gracze będą osamotnieni , nie będzie zadnych wyjść na pozycje klepania piłki itd.Naprawde w to nie wierze.Jeśli Barca wyjdzie jak na zwykły mecz (chodzi mi o ustawienie oczywiście) Atletico powinno ich zabiegać i ośmieszyć te defensywe. Nie wiem po co przytaczać , że dobrze grali z maluchami.
Njalepiej zagrać na kartki bo cokolwiek by się miało wydarzyć (1 x 2) będzie ostro jak w derbach ;)
Podałem to tylko jako przykład, że będąc blisko drużyny jestem dobrze zorientowany co się tam dzieje.
Co do mobilizacji - nie wierzę Ci, że nie będą do końca zmobilizowani. W ogóle skąd taki argument? Skąd przyszło Ci coś takiego do głowy? Przecież oni nie grają dla kogoś tylko dla siebie, walczą o puchary, być może o miejsce w składzie. To jest przedwczesny finał więc ten argument wsadzam między bajki.
A z kim grało Atletico w tym czasie? Rayo? Granada? Rywale pokroju tych, z którymi mierzyła się Barca.
Suarez - nie liczę, że nagle odpali. To jest dla niego rok 0 i nie zakładam, że walnie tu 20 goli w pierwszym sezonie. Napastnika głównie rozlicza się z goli jednak tyle walki ile wkłada w każde spotkanie może robić wrażenie. A dzięki temu Leo i Ney mają więcej miejsca na boisku.
Wątły Neymar? Widziałeś jak on jeździ z rywalami w tym sezonie? Nabrał masy mięsniowej, ograł się w La Liga, co raz lepiej rozumie się z Messim, a 28 goli w 31 meczach w tym sezonie (Barca i repra) mówią o tym, że to najlepszy okres w jego karierze.
Messi kryty przez paru grajków może zrobić różnicę. A jeśli nie to dzięki kryciu właśnie przez tych paru grajków więcej miejsca będzie miał Neymar i Suarez więc to będzie jeszcze lepsze rozwiązanie.
Atletico ośmieszy defensywe Barcelony? Ja rozumiem, że obrona Blaugrany nie jest jakimś monolitem choć w styczniu prezentują się bardzo dobrze, zaledwie jeden stracony gol i to właśnie po karnym z Atletico. A nie grali z samymi ogórkami bo przecież dwa spotkania to były właśnie mecze z bandą Simeone. Dlatego kompletnie nie rozumiem dlaczego deprecjonujesz umiejętności defensywy Barcelony skoro fakty są następujące - najlepsza obrona w lidze, najmniej straconych goli i najwięcej czystych kont.
I nadal nie rozumiem tego fragmentu o taktyce. A niby w jakiej ma wyjść? 4-2-3-1? A może 3-4-3? Taktyka, która się sprawdza, do której ma odpowiednich zawodników, w meczu bardzo ważnym bo to będzie kamień milowy w drodze do pucharu CdR w tym sezonie. Więc co, ma eksperymentować? SIC!
Z mojej strony tyle jeśli chodzi o dyskusję. Resztą pokaże boisko.
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Dzipkis kiedy po raz ostatni widziałeś totalnie walczącą Barce ? i skoncentrowaną , zdeterminowaną ? Porównaj sobie dzisiejsze co bankowo nastąpi zdeterminowanie Atlet z tym barcelońskim - co zdaje się być silniejsze i lepsze ? : ) no właśnie odpowiedz już uzyskałeś.nie broń się , że podałeś złe przykłady o formie obrony Barcy bo o Atletico wtedy nie mówiliśmy więc nie wiem czemu teraz o nich piszesz , o Rayo i Granadzie.
Wiadomo , że Neymar i Messi mają więcej miejsca dzięki Suarezowi ale co to ma się do dzisiejszego meczu i takiego rywala ?? Zagrali pięknie z Atlet 3-1 racja zgadzam się ale chyba zbytnio Ci to utkwiło w głowie i to Twój jeden z niewielu argumencików by Barca dzisiaj wygrała ???? Neymar nabrał masy ??? no nie rozśmieszaj mnie , może dzisiaj mając do wyboru spróbować ograć przeciwnika z Atlet na szybkość albo bark w bark to wybierze to drugie.Wypisujesz jakieś cuda.Neymar wygląda genialnie w porównaniu do pierwszego sezonu i rzeczywiście zapoznał się z Europa/barceloną.Co to jednak ma do dzisiejszego meczu ?
Atlet jak ruszy na zdezorientowanych wolno wchodzących w mecz zawodników Barcy przy ich złym ustawieniu , defensorów naprawde marnych jak na taką potęge powinni strzelić bramke albo przynajmniej narobić sporo problemów.
Zobacz nie podałeś żadnego plusa na Atlet tylko cały czas widzisz fakty przemawiające za Barcą.I powiesz mi , że to nie jest typ życzeniowy na ten mecz ? Twojej ulubionej drużyny ?
Atletico-Barcelona : rezultat po 1.połowie - Atletico Kurs 3.90 BWIN
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Dzipkis kiedy po raz ostatni widziałeś totalnie walczącą Barce ? i skoncentrowaną , zdeterminowaną ? Porównaj sobie dzisiejsze co bankowo nastąpi zdeterminowanie Atlet z tym barcelońskim - co zdaje się być silniejsze i lepsze ? : ) no właśnie odpowiedz już uzyskałeś.nie broń się , że podałeś złe przykłady o formie obrony Barcy bo o Atletico wtedy nie mówiliśmy więc nie wiem czemu teraz o nich piszesz , o Rayo i Granadzie.
Wiadomo , że Neymar i Messi mają więcej miejsca dzięki Suarezowi ale co to ma się do dzisiejszego meczu i takiego rywala ?? Zagrali pięknie z Atlet 3-1 racja zgadzam się ale chyba zbytnio Ci to utkwiło w głowie i to Twój jeden z niewielu argumencików by Barca dzisiaj wygrała ???? Neymar nabrał masy ??? no nie rozśmieszaj mnie , może dzisiaj mając do wyboru spróbować ograć przeciwnika z Atlet na szybkość albo bark w bark to wybierze to drugie.Wypisujesz jakieś cuda.Neymar wygląda genialnie w porównaniu do pierwszego sezonu i rzeczywiście zapoznał się z Europa/barceloną.Co to jednak ma do dzisiejszego meczu ?
Atlet jak ruszy na zdezorientowanych wolno wchodzących w mecz zawodników Barcy przy ich złym ustawieniu , defensorów naprawde marnych jak na taką potęge powinni strzelić bramke albo przynajmniej narobić sporo problemów.
Zobacz nie podałeś żadnego plusa na Atlet tylko cały czas widzisz fakty przemawiające za Barcą.I powiesz mi , że to nie jest typ życzeniowy na ten mecz ? Twojej ulubionej drużyny ?
Atletico-Barcelona : rezultat po 1.połowie - Atletico Kurs 3.90 BWIN
Widać, że nie czytasz ze zrozumieniem tego co piszę.
Tak, Neymar nabrał masy mięśniowej czego wcale nie musi byc widać na boisku na pierwszy rzut oka. Jednak Ty nie jesteś pewnie tak blisko drużyny, nie czytasz na bieżąco newsów o tej drużynie więc skąd możesz o tym wiedzieć? Ale to, że tego nie wiesz nie znaczy, że tak nie jest.
A co ma do dzisiejszego spotkania to, że lepiej spisuje się w obecnym sezonie? W zeszłym sezonie potrafił dwukrotnie ukąsić Atletico. W obecnym sezonie w wygranym 3:1 meczu ligowym również strzelił gola co świadczy, że jednak ma na nich jakiś patent. A będąc lepiej ogranym w lidze, bardziej rozumiejąc się z kolegami z drużyny i mając wysoką formę może być o wiele większym zagrożeniem. Nie uważasz?!
Widzę fakty przemawiające zarówno za Atletico jak i za Barceloną. Wybrałem typ, który moim zdaniem po takim kursie warto spróbować, nawet za drobne.
Masz inny punkt widzenia i szanuję to choć się z nim nie zgadzam. Co nie zmienia faktu, że ciesze się, że mamy różne zdania bo przynajmniej jest jakaś dyskusja.
Pozdrawiam.
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Atletico Madryt - FC Barcelona
- Pierwsze spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem zespołu z Camp Nou (1:0). Zatem nie lada emocje przed nami.
- W meczu numer jeden zdecydowaną dominację w posiadaniu piłki miała Barca. Jednak gol dopiero w końcówce, a Atletico ostatecznie zagrało całkiem nieźle. Dzisiaj natomiast w obronie gospodarzy zabraknie Godina co może być problematyczne.
- Zespół z Madrytu ma jednak solidną ofensywę. W poprzedniej rundzie Real został zatrzymany przez Torresa, ale są także takie postacie jak Griezmann czy Mandzukic.
- Po drugiej stronie znakomicie grający Messi, a także Neymar i wciąż czekający na powrót swojej dyspozycji Luis Suarez.
- H2H: wyrównane. Atletico u siebie nie przegrywa w ostatnim czasie z Barceloną.
Dzisiejszy mecz powinien być bardzo emocjonujący. Zespół Diego Simeone musi ruszyć od początku i jak najszybciej zniwelować stratę bramkową z pierwszej batalii. Stąd nasze propozycje:
Powyżej 2.5 gola, 2.00 Sportingbet ✅ 2:3
1. drużyna o0.5 gola w pierwszej połowie, 2.55 Sportingbet ✅ Torres 1&#39;

Promocja w Sportingbet: Darmowy Zakład do 400PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kubek9 1,2K

kubek9

Użytkownik
Atletico Madryt - Barcelona
W poprzednim meczu na Camp Nou Atletico nabiło 5 rogów, dzisiaj grają u siebie i muszą zaatakować od samego początku. Linia jaką wystawił buk to 4.5 , to co to jest te 5 rogów do nabicia dla drużyny która musi gonić wynik ?. Piłkarze Diego Simeone lubią stałe fragmenty gry, sporo bramek strzelają właśnie po nich. Zapewne będzie sporo akcji oskrzydlających i dosrotkowań w pole karne, co zaowocuje wybiciami piłki, mam nadzieje że za bramkę.

Atletico Madryt - Powyżej 4.5 rogu @1.72 Bet365 ⛔
 
bzyk663439858 72

bzyk663439858

Użytkownik
Atletico - Barcelona 1 over 4,5 rr/1,66
Rewanżowy mecz tych zespołów gdzie w pierwszym na camp nou,barca wygrała nieznacznie po rzucie karnym 1:0 w ostatnich minutach,Atletico musi przycisnąć od początki,żeby cokolwiek zdziałać w tym meczu i na pewno będą musieli się otworzyć,co może wykorzystać trio Messi,Neymar,Suarez,a gdyby dla Barcy udało się szybko strzelić gola do czego też zapewne będą dążyć,to będzie już praktycznie pozamiatane,jeżeli chodzi o braki to zdecydowanie większe osłabienia ma ekipa Simeone,Koke(mięsień dwugłowy) oprócz tego,Godin,Tiago,Asnaldi,są to dosyć poważne osłabienia gospodarzy,szczególnie dotyczy się formacji obronnej.Jestem zdania,że barca strzeli w tym meczu gola i tym samym będzie się jej grać o wiele łatwiej,problem tylko w tym w jakiej fazie meczu to zrobią,dlatego odpuszczam sobie granie 1x2 w tym meczu,a pójdę w stronę rożnych.Nie ważne,czy Atletico straci bramkę czy nie,to u siebie na pewno muszą atakować,jak wszyscy wiedzą rzuty rożne to mocna broń piłkarzy Simeone,a jeżeli na camp nou udało im się nabić dla Barcy 5 rożnych,to dlaczego nie mieliby tego zrobić u siebie,gdzie muszą ruszyć niezależnie od wyniku.
Bet365
 
radinho19 241

radinho19

Użytkownik
Atletico Madryt - Barcelona over 10.5 rr BET365
W dzisiejszym spotkaniu zdecydowałem się zagrać rzuty rożne. Myślę, że ten mecz będzie obfitywał w wiele okazji bramkowych a co za tym idzie dużo stałych fragmentów gry. Na skrzydle Atletico Turan, który w mojej opini fajnie pogrywa oraz Griezmann powinno stworzyć sporo okazji. W środku obrony zabraknie Godina co może trochę zdestabilizować obronę gospodarzy. Barcelona w ataku imponująco + Rakitić, który potrafi szybko przerzucać piłkę na obie flanki. Atletico musi dzisiaj grać swoją piłkę a okazji nie zabraknie. I ten wyniki z 1 spotkania skłania mnie do postawienia na rzuty rożne. W tym sezonie gospodarze sporo ich nabijają, a i Barca już takiej nudnej piłki nie gra nie próbuję za wszelką cenę wejść z piłką do bramki. Myślę, że warto.
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Atletico - Barcelona

Atletico musi gonić wynik więc wnioskuję, że będą atakować narażając się na kontry ze strony Barcy. W obronie Atletico braki, grają ostro i spodziewam się kilka fauli z ich strony w okolicy pola karnego, tym bardziej że za wszelką cenę muszą ustrzec się straty gola. A wiadomo rzut wolny strzela Messi. O ile sobie dobrze przypominam w pierwszym spotkaniu miał bodajże dwie takie okazje.

Typ: Leo Messi strzeli zza pola karnego - @ 7,00 ⛔
Ónibet
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Raczej 13 kartek wszystkich- 11 żółte i dwa czerwa
14 kartek:
Atl. Madryt:
Żółte: Garcia, Gabi, Arda, Mario, Siqueira, Gimenez, Cani (7)
Czerwone: Mario i Gabi (4 bo Bet365 rozlicza czerwoną jako 2 żółte)
Barcelona:
Mascherano, Messi, Alves (3)
izzi?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Ja zagrałem w Unibet over 70,5 pkt za kartki.W wyniku zakładu mam podane 95 - 30 pkt.
Wygląda mi na to,że nie policzyli kartki dla Gabiego w przerwie meczu,bo jest chyba taki zapis w regulaminie ( nie chce mi się szperać z powodu późnej pory),że kartki pokazane poza boiskiem nie są brane pod uwagę.
W przypadku Barcelony zero dyskusji .3 &quot;żółtka&quot; = 30 pkt.
Atletico kartki: 7 żółtych pojedyńczych = 70 pkt.
Jedna czerwona bezpośrednia w przerwie -byłoby 25 pkt.
Mario Suarez 2 żółte i w konsekwencji czerwona - daje to w teorii 35 pkt.
Wychodzi na to,że kartka poza grą Gabiego na 100 % nie została policzona a 2+1 Suareza policzyli 25 pkt jako jedną czerwoną ( tylko dlaczego skoro jeden zawodnik może max uzyskać 35 pkt karnych ? ). Stąd wynik 125 pkt karnych.
Bet 365 wydaje mi się,że wziął pod uwagę tę kartkę poza grą.
Wniosek z tego taki ,że każda firma ma swój regulamin w przypadku zakładów na ilość kartek.
Dodam tylko dla ciekawości,że naziemny Totolotek w zakładach na ilość żółtych kartek zalicza 2 żółte kartki pokazane temu samemu piłkarzowi.
Natomiast Rivalo i Betsson ( akurat tam grałem takie zakłady ) w ogóle nie zalicza do wyniku zakładów na ilość żółtych kartek ,powtarzam żółtych kartek a nie kartek 2 kartek ,które otrzyma ten sam zawodnik.Po prostu drugą żóltą kwalifikują od razu jako czerwień.
Chyba poprawnie to rozkminiam,jak błędnie to nie mnie ktoś skoryguje proszę.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Athletic - Malaga
Typ: Malaga Awans @2.10 bet365
⛔ nadziani na głupią kontrę...
Pierwszy mecz 0:0. Nudne spotkanie jak flaki z olejem. Większe szanse na awans daję ekipie z Andaluzji.
Malaga do Kraju Basków przybyła w najsilniejszym zestawieniu, ba nawet powrócił Sergio Sanchez, a już w poprzednim spotkaniu zagrał Wellingon. Obrona powinna być solidna, a atak też niczego sobie. Z pewnością Bilbao będą mieli nie lada problem, by strzelić coś dzisiejszemu rywalowi.
Athletic nie funkcjonuje nawet w 15% jak sezon wcześniej. Brakuje wszystkiego, a najbardziej koncepcji i skuteczności. Jak się uda zrobić jakąś akcję, to jest problem z jej wykończeniem. Ten sezon to istna tragedia. O ile Aduriz coś tam strzela to potem najlepszymi strzelcami są obrońcy jak San Jose. Ostatnio grali 2 mecze ze sobą i oba to undery jak z podręcznika wyjęte. 0-0 i 1-1. Tu będzie podobnie.
Tyle, że wiele wskazuje na to, że Valverde trochę porotuje składem i w napadzie zobaczymy Williamsa. Ten młodzian raczej nie przebije się przez solidną, doświadczoną defensywę Wellington - Angelieri -wspomaganych przez Camacho i Recio.
Athletic nie strzeli @3.50 bet365 ⛔
Athletic u1.5 @1.53 bet365 ✅ ✅

Los Leones płacą frycowe za sprzedaż Herrery i braku odpowiedniego zastępcy.

Getafe - Villarreal
X2 @1.24 betsson
✅ ✅
Typ pewny, lokata 24%. Villarreal mocnym składem, tylko bez Bruno. Marcelino może trochę porotować, ale i tak będzie moc.

Sevilla - Espanyol
Sevilla -1 AH Pinnacle @1.98 zwrot

Wygrać powinni, czy dadzą radę ogarnąć handi? Jest szansa i na awans.
Pamiętajmy, ze dubel roku w Hiszpanii musi wpaść, także nie ma wyjścia. Ja jeszcze dokładam. Sevilla u siebie mocna, trochę pokopana przez Valencię, ale u siebie potrafią wspiąć się na wyżyny. Papugi na fali, ale to drużyna najgorsza z LL na wyjazdach. Sevillistas mają za to świetny bilans 7-3-0. Ostatnie h2h ma małe znaczenie, ale cisnęli Espanyol jak chcieli. Wsparcie kibiców ma tu kolosalne znaczenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom