>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Króla - 2015/2016

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Tyle, że ja bym się skłaniał ku betowi na Barcelonę.
Jak będzie znana konkretna kadra to podajcie, proszę.
Ter Stegen, Masip, Douglas, Rakitic, Bartra, Munir, Sandro, Sergi Roberto, Adriano, Aleix Vidal, Vermaelen, Mathieu, Wilfrid Kaptoum, Sergi Samper, Dani Romera, Juan Cámara, Gerard Gumbau &amp; Carles Aleńá
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Warto też pamiętać, że Luis Enrique może chcieć pobić rekord Barcelony w nieprzegranych meczach z rzędu (dla niezorientowanych, w niedzielę wyrównał ten rekord ustanowiony za kadencji Guardioli) i niekoniecznie wystawi obronę dziurawą jak sito, nawet mając w kieszeni finał.

edit: już wiadomo, kto nie zagra a kto jedzie do valencii
W Barcelonie pozostają: Bravo, Piqué, Sergio, Alves, Arda, Iniesta, Suárez, Messi, Neymar, Mascherano, Alba
Luis Enrique powołał kilku piłkarzy z akademii: Wilfrid Kaptoum, Sergi Samper, Dani Romera, Juan Cámara i Gerard Gumbau z rezerw oraz Carles Aleńá z Juvenil A.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Praktycznie cala 11 Barcy odpoczywa nie ma sie co dziwic po 7:0 do przodu to bedzie dla nich sparing.
Valencia jest na dnie jesli oni dzisiaj przegraja to nie tylko Neville ale i pilkarze moga zostac zlinczowani.
Ja tu w ogole nie widze zwyciestwa Barcelony.Szanujmy sie Barca ma niezla lawke ale Valencia ma o 21:00 szanse poprawic humory kibicom i zagraja w niezlym skladzie.
Jak dla mnie
Valencia +0.5 1.990 do przylozenia.
Kolega wyzej dal tez dobry bet z roznymi Valencii.
Czyste zwyciestwo takze mozna sprobowac ale ja gram tylko Valencia z remisem.
 
thecakeisaspy 1,5K

thecakeisaspy

Użytkownik

Co ja tu mam teraz zrobić, miałem grać na nietoperze ale taki błąd kusi postawić na Barcelonę... a i tak czuję tu bezsensowny remis 1-1 ;/
Niestety na sure beta mam za mało funduszy :p
edit: nvm, usuneli ????
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial

Przewidywany skład by Marca.
Wydaje mi się, że w obu drużynach w obronie jest ok, więc myślę, że spokojnie powstrzymają napastników drużyny przeciwnej.
0-0HT @3.00 b365 ⛔ głupia brama ;/
u1 goals HT @2.06 pinnacle ZWROT
Valencia mimo wszystko gra u siebie i lepiej wygląda personalnie. Barcelona na wyjazdach nie gra nic specjalnego, tylko ratują ich dobre występy MSN i brak środka pola jak Sergio i Iniesta będzie bardzo odczuwalny, bo nie będzie aż takiej przewagi w utrzymywaniu piłki, a w związku z tym więcej sytuacji dla Nietoperzy.
 
piotrovsky 55

piotrovsky

Użytkownik
Wierze w Nietopery na Estadio Mestalla !
Valencia win 3.50
Valencia&amp;+2.5 5.10
Valencia więcej rożnych 2.45
Negredo gol 2.75
Munir gol 2.75

V//
Jakaś argumentacja typu? Wpisuj bukmachera, skąd pobierasz kursy. Dzięki.

 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Valencia - Barcelona
Valencia więcej rożnych @ 2.45
// UNIBET
O meczu zostało bardzo dużo napisane, więc nie wiem co można dodać. Barcelona rezerwami, Valencia na pewno nie będzie chciała się zbłaźnić jeszcze gorzej i będą atakować, a co za tym idzie będą nabijać rzuty rożne. To chyba oczywiste, więc co stawiać ? Proste, Valencia więcej rożnych w spotkaniu po bardzo fajnym kursie.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Valencia - Barcelona
Pierwsze 10 minut gole?
Over 0.5 gola
5.00
Bet365

Na dzisiaj wybrałem mecz z Pucharu Króla w Hiszpanii. W półfinale zmierzy się ze sobą Valencia i Barcelona. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 7:0, a więc kwestia awansu już raczej przesądzona. Wiele typów widziałem już na to spotkanie. Moim zdaniem ciekawie wygląda kurs na powyżej 0,5 gola w pierwszych 10 minutach meczu. Jak wiadomo Valencia zbłaźniła się tydzień temu w Barcelonie. Dzisiaj będą od początku meczu chcieli zmazać plamę i przed własną publiką choć częściowo się zrehabilitować za poprzedni mecz. Moim zdaniem ruszą od 1 minuty meczu na bramkę rywali i mogą już w pierwszych 10 minutach pokonać golkipera Barcelony. Z kolei przeciwnicy również mogą coś ustrzelić z szybkiej kontry. Barca w obecnym sezonie w lidze strzeliła 5 goli w pierwszych 10 minutach meczu, a w Pucharze Króla aż 4 takie gole (16% wszystkich strzelonych goli w tych rozgrywkach). Moim zdaniem szybki gol w tym meczu jest bardzo prawdopodobny, a kurs całkiem zachęcający. Mój typ to over 0.5 gola w pierwszych 10 minutach meczu.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Celva Vigo - Sevilla
Poniżej 2,5 bramek ::: 2,00 ::: 1/3 Betsson ⛔
Ktoś kiedyś miał fajny podpis na forum, a brzmiał on mniej więcej tak: &quot;Nie bójcie się grać wysokich kursów, tak szybko odchodzą&quot;. Wiecie jaki moim zdaniem jest tutaj najbardziej prawdopodobny wynik meczu? Remis.
W pierwszym meczu padło 4:0 dla Sevilli, czyli wynik finału CdR jest już tak naprawdę znany wszystkim. Sevilla będzie broniła wyniku z pierwszego meczu, skupi się na defensywie, Celta zapewne zagra bez większych nadziei na magiczne 5:0 i cud piłkarski. Zapewne też nie będą chcieli stracić nic w tym meczu. Szykuje się nudny mecz na 0:0, ewentualnie 1:1 bo przecież tak było w ich ostatnim meczu ligowym bodajże w niedzielę. W tym meczu ligowym padło aż 8 żółtych kartek, w tym jedna podwójna. Tym razem nie powinno być już wojny... Zawodnicy powinni się oszczędzać, przynajmniej tak to ja widzę.
Wynik: 2:2
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ja swój typ pogram jak poznam składy, ewentualnie nawet pogram tylko na żywo.
Under 2.5 to jakiś żart. Wczoraj takie coś byłoby ciekawym betem. Dziś nie.
Pisząc o niedzielnym meczu, od razu widzę, że go nie oglądałeś, tylko znasz jego wynik. Wtedy Celta marnowała jedną sytuację za drugą. Przewaga była przeogromna i aż dziw, że tego nie ugrali, ale też wpływ bez wątpienia miała czerwona kartka Fazio z 25minuty meczu.
Nudny mecz ? Nie licz na to. Według przewidywań, trener gospodarzy ma rzucić wszystko co najlepsze. W lidze nie grał Orellana, bo pauzuje, Hugo Mallo wzmocni dziś obronę, a w następnym meczu ligowym z Barceloną pauzuje paru kluczowych zawodników, więc dziś nie mówię, że awansują, ale na pewno spróbują. Celta to bardzo trudny przeciwnik. Potrafili wygrać 4-1 z Barceloną i jeśli dzisiaj będą skuteczni, to mogą zrobić przynajmniej ze 2:0 do przerwy, a potem byłoby ciekawie. Sevilla ma słabe wyjazdy, u siebie zrobili wielki wynik, bo Celta mogła i powinna wbić przynajmniej jedną lub dwie bramki.
Mecz według mnie będzie bardzo otwarty, przynajmniej ze strony gospodarzy, co może wykorzystać Gameiro, jak w 1 meczu.
Czekam na składy, ale skłaniam się ku graniu na Celtę Vigo. Dobry kurs, aż za dobry. Wszak 4:0 było w 1 meczu, więc mogą sobie pozwolić na porażkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kafar1997 72

kafar1997

Użytkownik
Panowie mam nadzieję że czytacie forum chwilę przed meczem bo mam kilka typów na których można delikatnie wyjść na plus . czas nie pozwoli mi na rozpisanie się aczkolwiek Polecam grać poniższe typy :

Sevilla Under 1.5 @1.61!!!! - Pewniak⛔ aj te pewniaki.. ????
Gol przed 26 min. @1.83⛔
Celta Over 1.5 @ 2✅
Celta Strzeli w 1 połowie @1.9✅
Celta Strzeli w 2 połowie @1.61✅
Celta Vigo strzeli w obydwu połowach @ 3✅
Celta Wygra dowolną połowę 1.66
✅
5/7
Koledzy wyżej pisali o tym meczu . Popieram Vidala który nie widzi w tym spotkaniu underu. Celtę stać na zdobycie przynajmniej 2 bramek przeciwko sevilli . będą choć trochę chcieli zmyć plamę po porażce w pierwszym meczu , drużyna Sevilli może dać odpocząć kluczowym zawodnikom i skupić się na najbliższym meczu ligowym . Wynik 4:0 z pierwszego spotkania teoretycznie wszystko ustawił. Jednak jestem przekonany że drużyna Celty w tym spotkaniu będzie walczyć od początku i pójdzie na wymianę ciosów . sevilla grająca na luzie przy odrobinie szczęścia pozwoli drużynie Celty na strzelenie paru bramek , polecam .
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom