>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Króla 2016/17

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:00 Valencia - Celta
buk: betsson
Typ: 2X
Kurs: 1.65
Wynik:​


Czas na Puchar Króla. W Valencii ostatnio nie dzieje się dobrze. Z klubu odszedł Prandelli i zastąpił go zastąpi go &#39;Voro&#39; Gonzalez. Na dodatek w klubie gospodarzy panuje sporo kontuzji i nowy trener na jutrzejsze spotkanie będzie musiał sięgnąć po graczy z drugiego zespołu. Dlatego też stąd mój Typ na gości z podpórką. Ostatnie dwa spotkania pomiędzy obiema drużynami wygrała Celta, i jutro liczę, że po przerwie świątecznej również dokonają tego samego i wykorzystają to co się dzieje w zespole gospodarzy odnosząc kolejne zwycięstwo.

21:15 Las Palmas - Atletico
buk: betsson
Typ: 1X
Kurs: 2.25
Wynik:​


O drużynie gospodarzy pisałem już dużo razy, że ich gra się bardzo podoba i w obecnej sytuacji są w stanie postawić się każdemu w La Liga. Oba zespoły spotkały się nie tak dawno, bo dwa tygodnie temu w ramach 16. kolejki. Tu lepsi okazali się gracze Atletico, którzy skromnie wygrali 1:0. Jutro mecz na pewno będzie dalej stał na wyrównanym poziomie, ale jestem zdania, że gospodarze w pierwszym spotkaniu są w stanie osiągnąć dla siebie korzystny wynik. Chce dodać na koniec, że Las Palmas w obecnym sezonie jest u siebie niepokonane, i ciężko tu komukolwiek będzie wywieźć trzy punkty czy też wygraną.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Pucha Króla
Godz: 21:15
Spotkanie Real M-Sevilla
Typ: Real -1.5 gola
Kurs 2.40
Buk Unibet
Analiza: Już jutro pierwsze spotkanie o puchar Króla w Hiszpanii, w którym ekipa Madryckiego Realu u siebie na stadionie podejmowała będzie drużynę Sevilli. Gospodarze są już niepokonani od kilkudziesięciu spotkań a teraz mogą już tylko śrubować ten rekord, Real na swoim stadionie przegrywa niezwykle rzadko, Sevilla na wyjazdach jest zupełnie inną drużyną, widać gołym okiem iż spotkania na obcych stadionach idą im słabiutko, ekipa gości nie potrafi stwarzać sobie dogodnych sytuacji do zdobycia bramki a i z wykorzystywaniem ich ma spore problemy, dla mnie w tej kolejce faworytem do zwycięstwa na swoim stadionie jak i awansu z tej pary będzie drużyna &quot;Królewskich&quot; Która w obecnej formie może spokojnie zlać każdą druzynę na święcie . Ogólnie Sevilli an stadionie w Madrycie idzie niezwykle słabo od roku 2000 obie ekipy spotykały się ze sobą w różnego rodzaju rozgrywkach już 21 krotnie, Sevilla zanotowała w tych meczach zaledwie 1 remis 3 wygrane oraz aż 17 porażek, nie liczę iż jutro goście zdobędą jakiś korzystny rezultat, nie w obecnej dyspozycji gospodarzy, stawiam na spokojną wygraną zespołu z Madrytu na wynik 2:0 do połowy oraz 4:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
ejson 5

ejson

Użytkownik
Trzeba wziąć pod uwagę, że decyzją Zidane&#39;a w kadrze meczowej nie znalazł się Ronaldo, a kontuzjowani i również ich zabraknie są Pepe, Ramos, Kovacic, Lucas i Bale.
 
K 0

krasz

Użytkownik
W dodatku ma zagrać James, -1,5 na Real w pucharze i to z Sevillą wydaje mi się dosyć odważnym posunięciem. Jeśli ktoś zakłada, że Real będzie w stanie tyle strzelić, to warto zaryzykować również, że strzeli Benzema za 1.8 (bet365). Ostatnio niby lepiej ze skutecznością u Francuza i to on raczej wyjdzie w pierwszym składzie.
 
G 0

gumaz

Użytkownik
Dla mnie wszystko w strone Sevilli warto grac ???? to jest puchar skoro zidane oszczedza machine to wie ze skupia sie na lidze bo dawno jej nie wygrał ???? i kontuzji duzo według mnie real nawet w full składzie miał by ciezko a co dopiero tak srodek pola na plus w realu ale wykonczenia nie ma ;) bo maszyna dobija nie mam odwagi grać na czysta seville ale z dnb ;) zagram
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Kursy na real mocno wzrosły, na Sevillę spadły... a to za sprawą braku połowy pierwszego składu Realu. Na konferencji przedmeczowej trener Sevilli zapowiedział chęć kontroli meczu, tutaj raczej Sevilla wyjdzie najmocniejszym składem. Liczę na &quot;niespodziankę&quot; kursową i idę w stronę Sevilli.

Real - Sevilla x2 (2.60)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Spotkanie: Alcorcon - Cordoba
Godzina: 19:00
Typ: 1
Kurs: 2,21
Bukmacher: Bet-At-Home
Analiza:
Wybrałem to spotkanie na dzisiaj z Pucharu Króla. Główną przyczyną mojego typu jest sytuacja kadrowa w obu zespołach na to spotkanie. Alcorcon dzisiaj najmocniejszym składem, w zespole nie ma absencji, natomiast Cordoba bez bramkarzy Brimaha i Vito (akurat to wielki problem nie jest bo obaj są bez występu w tym sezonie), obrońców Rodasa (14 występów w tym sezonie), Bergdicha (13 występów w tym sezonie), Deivida (6 występów w tym sezonie) i Cismy (14 występów w tym sezonie) i pomocników Bijimine (16 występów w tym sezonie) i Markovicia (bez występu w tym sezonie). Jak widać sporo kluczowych absencji zwłaszcza w bloku defensywnym i myślę, że o tę jedną bramkę Alcorcon może dzisiaj być lepszy. W 2 lidze hiszpańskiej wyżej w tabeli jest Cordoba, która zajmuje 14 miejsce a Alcorcon jest na miejscu 17 i oba zespoły dzielą 3 punkty. Gospodarze lepiej do tej pory grali mecze na własnym stadionie notując 6 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażkę, natomiast w lidze Cordoba dużo lepiej radzi sobie na wyjazdach jak u siebie notując 3 zwycięstwa, 5 remisów i 2 porażki. Jednak rozgrywki ligowe to zupełnie inna bajka jak puchar i dzisiaj z tymi brakami w składzie Cordoby dla mnie faworytem są gospodarze i ich zwycięstwo tutaj typuję.
⛔ 0-0
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:00 Real Sociedad - Villarreal
buk: betsson
Typ: obie strzelą gola - TAK
Kurs: 1.92
Wynik: 3:1 ✅

Tak naprawdę jest to spotkanie, gdzie trudno znaleźć faworyta, dlatego też spróbuję zagrać gole. Obie drużyny spotkały się w wrześniu i wtedy w roli gospodarze występował Villarreal, który wygrał 2:1. Teraz obie drużyny wydają się być w formie, a to tylko powinno zwiastować nam gole. Myślę, że gospodarzom jak i gościom zależy tutaj na tym pucharze bo jest to jedna z przepustek, który pozwoli zagrać w europejskich pucharach. Mecz na pewno będzie stał na równym poziomie, bo do takiego już nas obie ekipy przyzwyczaiły, a że jest to puchar to spodziewam się tu kilku goli.


21:15 Real Madryt - Sevilla
buk: unibet
Typ: powyżej 10.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.81
Wynik: 8 ⛔

Spotkanie gdzie zdecydowałem się zagrać rzuty rożne. Obie ekipy prezentują ofensywny futbol i chyba nikomu tutaj nie trzeba dogłębnie przedstawiać gospodarzy jak i gości. Sevilla sporo zmieniła w swojej taktyce pod wodzą Jorge Sampaoliego. Zespół ten chce się utrzymywać przy piłce i kontrolować przebieg spotkania. A co za tym idzie nabijanie rzutów rożnych, a goście potrafią ich nabić naprawdę sporo. To samo tyczy się gospodarzy. Gdy Królewskim nie idzie mecz po ich myśli, to dążą do jak najszybszej zmiany przebiegu spotkania - czyli atakują, atakują i jeszcze raz atakują. Dzięki temu gospodarze u siebie potrafią już w pierwszej połowie nabić kilka rzutów rożnych. Najchętniej zobaczył bym tu bramki już w pierwszej połowie, wtedy mecz z pewnością stałby się żywszy, a atrakcji wtedy nie zabraknie. Chce dodać na koniec, że w spotkaniach obu drużyn rzutów rożnych pada naprawdę sporo: 13,16,10,9.10. Na dodatek Sevilla będzie szukała tu zemsty za ostatnią porażkę w lidze jak i w spotkaniu o Superpuchar Europy.
Już czekam na rewanż żeby zagrać tutaj żółte kartki.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Pucha Króla
Godz: 21:15
Spotkanie Bilbao-Barcelona
Typ: over 1.5 goal w 2 połowie
Kurs 1.85
Buk Bet365
Analiza: Jutro pierwsze spotkanie w którym ekipa Athleticu Bilbao na swoim boisku podejmowała będzie drużynę Barcelony, Obi ekipy ostatnio radziły sobie nieźle, gospodarze nie przegrali spotkania na swoim stadionie w 11 kolejnych spotkaniach tak ligowych jak i pucharowych zanotowali w tym czasie 10 wygranych oraz 1 podział punktów , Bilbao w starciu z zespołem Barcelony na pewno faworytem nie będzie, ale moim zdaniem gościom aż tak łatwo w tym meczu wygrać nie będzie, do tego Barcelona ma patent na drużynę jutrzejszych gospodarzy i ostatnio prawie zawsze pomimo iż grała na wyjeździe to z nimi wygrywała , jak wspomniałem na początku będzie to ciekawe spotkanie i moim zdaniem bramki obejrzymy po obu stronach, Barcelona bowiem już w pierwszym spotkaniu będzie chciała przybliżyć się do awansu do kolejnej rundy natomiast gospodarze będą chcieli tutaj strzelić bramki żeby nie jechać na cięższe spotkanie wyjazdowe z zerowym kontem, stawiam na wynik 0:1 do połowy oraz 1:2 po końcowym gwizdku sędziego.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:15 Athletic - Barcelona
Typ: BTS
Kurs: 1.67
buk: bet365
Wynik: 2:1
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.60
buk: bet365
Wynik: 2:1

Baskowie w poprzedniej rundzie bez problemu pokonali Racing Santander w dwumeczu 5:1 wygrywając zarówno pierwszy mecz wyjazdowy 2:1 jak i rewanż u siebie. Teraz czas na wielkie starcie z Barceloną. Athletic zapewne nie będzie chciał stracić gola u siebie bo to zawsze daje przeciwnikowi lepsza sytuację przed rewanżem gdy ten gra drugi mecz u siebie. Dlatego też nie mówię, że gospodarze będą się tu tylko bronić. Oni już pokazali kilka razy, że z Barceloną grać potrafią, dlatego liczę tu na wymianę ciosów. Barcelona zapewne zrobi wszystko żeby strzelić choć jednego gola na San Mames, i być w niezłej sytuacji przed rewanżem. Gol strzelony na wyjeździe zawsze pokłada duże nadzieje. dlatego spodziewam się dobrego widowiska i nie do jednej bramki, tylko ataków w obie strony co mam nadzieje przyniesie nam dobre widowisko i trochę goli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania, Puchar Króla.
Godzina: 21:15.
Spotkanie: Atletico Madryt - Las Palmas.
Typ: under 2,5.
Kurs: 2,15.
Bukmacher: Bet365.
Analiza:
Witam. Na jutrzejszy dzień pomimo ubogiej oferty spotkań znalazłem ciekawy typ. W rewanżu Pucharu Króla spotkają się drużyny Atletico Madryt i Las Palmas. Mecz rozegrany zostanie na Vincente Calderon. W poprzedniej konfrontacji na Estadio Gran Canaria, spotkanie otwierające pucharowy dwumecz zakończyło się wynikiem 2-0 dla Los Colchoneros, co w mojej opinii nie wróży już emocji w tej parze pucharowej. Nie sądzę, aby gracze z Wysp Kanaryjskich nadal wierzyli w awans i zapewne trener Quique Setién odpuści nieco ten mecz i dokona kilku rotacji, mając na uwadze to, że już w sobotę czeka ich kolejny ciężki wyjazd - tym razem do Katalonii - gdzie zmierzą się z ekipą FC Barcelony, będącej w lekkim dołku (co daje nadzieję żółto - niebieskim szansę na sprawienie sensacji). Myślę, że to spotkanie jest tylko formalnością, a długi wyjazd do centrum Hiszpanii (2000km) jest tylko kłopotem. Ekipa kanarków radzi sobie w tym sezonie całkiem nieźle, wystarczy spojrzeć na ligową tabelę, w której zajmują 8 lokatę. Myślę, że to właśnie liga jest dla nich priorytetem, a puchar to tylko dodatek. Co do drużyny gospodarzy, to myślę, że Diego Simeone również dokona jakichś rotacji i nie każe piłkarzom forsować defensywy rywali, bo mecz wydaje się być przesądzony, a trener boryka się z większymi problemami. Chodzi oczywiście o wyniki w lidze, w której Rojiblancos zajmują czwarte miejsce ze stratą 9 pkt do Realu Madryt (który ma do rozegrania jeszcze zaległe spotkanie z ekipą z Walencji). Na korzyść typu przemawia także 5 bezpośrednich spotkań między obiema drużynami, które kończyły się wynikami:
2-0, 0-1, 0-3, 1-0 oraz 0-2. Mecze underowe to 4 z 5 rezultatów.
W ekipie gości nie zobaczymy prawdopodobnie Sergio Araujo oraz Angela Montoro.
W ekipie gospodarzy nie wystąpi z powodu kontuzji nie wystąpią Oblak, Tiago, Carrasco oraz Thomas, który udał się na zgrupowanie kadry.
Być może Atletico wygra to spotkanie niewielkim nakładem sił, jednak ja wybieram bezpieczniejszy typ, gdyż w moim odczuciu spotkanie to może zakończyć się równie dobrze wynikiem remisowym, a kurs na spotkanie, jaki wystawili bukmacherzy, aż prosi się o zagranie. Wiadomo, wielu powie, że granie na over/under to 50% szans na powodzenie, jednak uważam, że w tym meczu to najlepsza alternatywa.
Życzę powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 19:00
Spotkanie Villareal-Sociedad
Typ: Villareal -1.5 gola
Kurs 3.50
Buk

Analiza: Na jutro wybrałem rewanżowe spotkanie pomiędzy ekipami Villarealu i Realu Sociedad San Sebastian, ekipa goście w pierwszym spotkaniu wygrała na własnym stadionie 3:1 i jest teraz faworytem do awansu do kolejnej rundy. Gospodarze moim zdaniem w tym spotkaniu zaatakują od pierwszych minut meczu bowiem nie mają już nic do stracenia po porażce w pierwszym meczu tutaj muszą poszukać szybko strzelonej bramki żeby mieć szanse na awans do kolejnych gier, Villareal ostatnio radził sobie znacznie lepiej niż sociead, chociażby w poprzedniej kolejce zremisował na swoim stadionie z zespołem Barcelony, stracił bramkę dopiero w 90 minucie spotkania, Sociead natomiast na swoim boisku przegrał aż 0:4 z zespołem Sevilli i kompletnie sobie w tamtym spotkaniu nie radził, moim zdaniem teraz Villareal powinien przeważać i to on po po 90 minutach wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku nie wykluczam również dogrywki bowiem moim zdaniem gości powinno być stać na zdobycie przynajmniej jednej bramki, stawiam na wynik 2:0 do połowy oraz 3:1 lub 4:1 na koniec spotkania, myślę że obejrzymy tutaj sporo bramek, bowiem grać będą 2 ofensywne ekipy.
 
capoeirista92 8

capoeirista92

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 21:15
Spotkanie Barcelona - Athletic Bilbao
Typ: Athletic Bilbao (handicap 0:3)
Kurs: 1.74
Buk: Unibet
Analiza: Myślę, że ten typ ma ogromną szansę wejścia, a kurs wcale nie jest najgorszy. Co nie jest tajemnicą, gra Barcelony nie porywa. Mają problemy tak naprawdę w każdej linii - Mats wpuszcza praktycznie wszystko, Roberto to nie jest i nigdy nie będzie PO, pomoc poza Iniestą to parodia, nie są w stanie nic rozegrać, a w ataku z MSN w formie jest tylko Messi, Suarez to namiastka piłkarza z zeszłego sezonu, Neymar już długo jest bez formy, ratują go na razie tylko asysty. Bilbao do meczu przystapi na pewno bez Raula Garciii oraz Iturraspe, którzy w pierwszym meczu dostali czerwone kartki. Wydaje się jednak, że można ich zastąpić bez wielkiego uszczerbku dla zespołu. Bardziej może boleć strata Kepy Arrizabalagi w meczu z Alaves. Wszyscy jednak wiemy, jak wygląda gra Barcy i nie sądzę, aby była w stanie wygrać czteroma bramkami.
Kto chce, może spróbować też za drobne zwycięstwa Athletic Bilbao z handicap 0:2, kurs to 2.75 w Unibet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Barcelona - Athletic Bilbao
Przyznany rzut karny?TAK 2,9 unibet✅
W pierwszym dosyć kontrowersyjnym spotkaniu padł wynik 2-1 dla Bilbao, jednak nie jest to do końca super wynik.Oczywiście po pierwszym gwizdku to gości premiuje awans, jednak strzelona bramka przez Barcelonę odwraca losy tego dwumeczu i wrota awansu stoją przed inną drużyną.
Barcelona powinna mieć mega ciśnienie na to spotkanie, na dzień dzisiejszy perspektywa mistrzostwa trochę się od nich oddala, tracą 5pkt do Realu Madryt który ma jeszcze zaległe spotkanie z Valencią, po ostatnim remisie Barcelony przegoniła ją nawet Sevilla, mają jeszcze LM, no ale myślę że zrobią wszystko by Real za dużo nie zdobył.
Bilbao zajmuje dobrą 7 pozycję, jednak konfrontacji z Barcą na ich stadionie do udanych nie mogą zaliczyć, ostatni raz wygrali na boisku Barcy 16lat temu.
Mecz wiadome toczy się tu o awans, więc jeśli chodzi o wynik nie powinno być minimalizmu, no chyba że przed końcówką utrzyma się wynik 2-1 inaczej myślę że można tu liczyć na grubszy over. Ja zagram że w meczu podyktowany będzie rzut karny, Atletico będzie od początku broniło wyniku murując bramkę, będą próby ukłucia gdy się nadaży okazja, Barca będzie próbowała przebitek w obstawione pole karne i upatruję tu szansy na jakąś spóźnioną reakcje.Karnym dla gości także nie pogardzę, jednak typ oparty względem Barcelony.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
FC Barcelona - Athletic Club
Będzie czerwona kartka ? TAK @3.25 betsson

Dla mnie już zbyt wiele działo się w 1 meczu, by teraz odpuszczać. Tam aż się roiło od nieczystych zagrywek i nawet dwie czerwone wpadły. Tutaj też będzie gorąco, chyba że któraś z drużyn bardzo szybko zacznie mocne strzelanie. 1/2-0 To Athletic będzie cały czas walczył o tę jedną bramkę. Trzecia natomiast już nieco zabije mecz. Niemniej wierzę w solidną defensywę gości, ale też bardzo agresywną. Na pewno jedna drużyna nie będzie zadowolona, bo dziś odpadnie.

Powyżej 6.5 kartek @1.95 unibet

Prócz tego
Villarreal - Real Sociedad X2 @2.05 b365
Ok, Baskowie już mają dobry wynik 3-1 z pierwszego meczu, ale tutaj muszą zagrać też dobrze, by myśleć o awansie. Villarreal bez Mussachio, który wypada na 3 tygodnie. To według mnie bardzo duża strata w formacji defensywnej. Ruiz niedawno wrócił po lekkiej kontuzji, a Alvaro to nie ten poziom. Goście mogą grać spokojnie z myślą o kontratakach. To powinno się udać. Kurs zadowalający.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Bilbao+2
2.130
Pinnacle
Zwrot
Nie wiem kto wystawia te kursy no ale lubię to.
Mecz z cyklu kolejne wyrównane spotkanie Bilbao będzie walczyć.W 9 dowiezli to co ma się teraz złego wydarzyć? Że niby Barcelona kolejnego meczu nie może zagrać bez zwycięstwa? I to ma być ten argument żeby dać ich po 1.17?
No bo forma jaka jest chyba każdy widzi.Nie wiem co się dzieje z Neymarem i Suarezem w tym sezonie każda formacja ma spadki.
Bilbao to jest drużyna z charakterem i mądrym szkoleniowcem.Spróbowałbym jeszcze że przejdą dalej.Ale wystarczy mi +2
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:00 Alaves - Deportivo
Typ: BTS
Kurs: 1.93
buk: unibet
Wynik: 1:1​

W pierwszym spotkaniu padł remis 2:2 i to gospodarze dzisiejszego widowiska są bliżej awansu do kolejnej fazy. Dzisiaj spodziewam się podobnego spotkania jak to pierwsze. Alaves w tym sezonie w lidze zaskakuje i widać, że wyrasta nam tu czarny koń Pucharu Króla. Nie wydaje mi się żeby mieli odpuścić dzisiejsze zawody, tym bardziej, że w lidze ich sytuacja jest stabilna. Gorzej jest z gośćmi, którzy pomimo złych wyników w lidze podejdą tutaj do tego spotkania na poważnie. Deportivo tak naprawdę musi się skupić na wynikach w lidze, bo miejsce nad strefą spadkową nie jest zbytnio bezpieczne. Wygrana i awans pozwoliła bym im poprawić morale zespołu i dodać większej wiary. Dlatego spodziewam się otwartego spotkania z duża ilością goli.

19:00 Villarreal - Real Sociedad
Typ: BTS
Kurs: 1.87
buk: unibet
Wynik: 1:1​


Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Sociedad 1:3 i można by rzec, że sprawa awansu jest już wyjaśniona. Ja jednak nie był bym tego taki pewien. Gospodarze w lidze urwali punkty Barcelonie, a teraz potrzebują tylko albo aż dwóch goli aby awansować dalej. Na pewno na takie cuda stać drużyny, lecz szybka bramka gości może tutaj pokrzyżować wszystkie plany. Dlatego najlepszy scenariusz tego spotkania byłby taki aby to gospodarze wyszli na prowadzenie by móc potem z każdą minuta bardziej się to odkrywać, aby gości mieli szanse na kontrataki i wyrównanie, bo to nas najbardziej interesuje w tym spotkaniu. BTS bo na pewno ten mecz nie zawiedzie. Obie drużyny w lidze pokazują dobry futbol i dziś zapewne zobaczymy go raz jeszcze, oby tylko z dobrą skutecznością.
21:15 Barcelona - Athletic
Typ: Athletic Handicap 0-3
Kurs: 1.71
buk: unibet
Wynik: 3:1​

Z wszystkich spotkań zaplanowanych na dziś, najciekawiej zapowiada się konfrontacja na Camp Nou. Athletic Bilbao wygrał w pierwszym meczu z Barceloną 2:1, ale stracił przy tym Raula Garcię i Andera Iturraspe z powodu czerwonych kartek. Jako kibic Barcelony, nie wierzę w to żeby to gospodarze odnieśli wysokie i przekonująco zwycięstwo dlatego jak podał jeden z kolegów na tym forum, również zagram ten Typ. Goście zapewne nie zastosują tak wysokiego pressingu jak w pierwszym spotkaniu, tylko spokojnie będą wyczekiwać na błąd Barcelony w rozegraniu piłki. Ich gra skupi się raczej na trzymanie wyniku z pierwszego meczu i granie z kontry. Barcelona jeśli chce awansować dalej, to musi zaatakować i rozegrać wreszcie dobrą pierwszą połowę, bo tu od niej może wiele zależeć co się wydarzy w dalszych losach meczu Na boisku możemy spodziewać się dzisiaj once de gala, czyli teoretycznie najmocniejszego dostępnego składu. Do jedenastki ma wrócić Rakitić, który w spotkaniu z Villarrealem nie znalazł się nawet w kadrze meczowej. Mam nadzieje, że dobre zawody rozegra sędzia, bo tak naprawdę męczy już mnie to narzekanie piłkarzy Barcelony, że wszyscy sędziują przeciwko nim. Trzeba zacząć grać, pokazać zaangażowanie, determinacje, że się chce wygrywać dalej wszystkie trofea, a nie tylko skupiać się na pracy sędziów. Tak naprawdę w pierwszym składzie widziałbym tu Turana zamiast Neymara. Turek jest zdecydowanie w lepszej formie od Brazylijczyka, lecz Enrique niema jaj żeby się posunąć do takiej decyzji. Spodziewam się ciężkiego meczu dla Barcy, a wynik jaki mogą osiągnąć do awansu to maksymalnie 1:0, 2:0. Bo tak naprawdę nie wiem co by musiało się stać żeby Athletic zostało tutaj rozbite.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
P 73

phamrol

Użytkownik
Vidal, Widzę, że Real Sociedad dzisiaj bez Martineza, Gonzaleza, Rubena Navasa jeżeli chodzi o defensywę oraz Carlosa Veli jeżeli chodzi o atak. Jak w Twojej opinii odbije się brak tych zawodników?
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wobec osłabień w defensywie Realu Sociedad, to jednak X2 moim zdaniem jest ryzykowne. Dzisiaj na środku obrony obok Inigo zapewne zagra Aritz Elustondo, ale to nie jest typowy stoper, więc różnie może być. Z resztą już z Sevillą zawalił jednego gola. Brak Veli to spora strata, ale tutaj spodziewałbym się nawet, że Xabi Prieto zagra na boku, a w środku Eusebio może dołożyć jakiegoś Granero do Zuru i Illary, choć mam nadzieję, że tak defensywnie nie pójdzie. Niemniej jednak Willian Jose i Oyarzabal powinni wystarczyć na co najmniej jednego gola, zwłaszcza patrząc na te kłopoty Villarrealu w obronie.
Ale w ofensywie Villarreal u siebie mocny, do tego w weekend Sansone będzie miał wolne - kartki - a zatem można się spodziewać mocnego składu ekipy Frana Escriby i próby odrobienia tej straty dwubramkowej. Wg. mnie awansują Baskowie, ale jakieś 2:1 dla gospodarzy jak najbardziej możliwe.
Over 2,5+BTS @ 2,10 Bet365⛔1:1
Barcelona-Athletic

Popieram typ na czerwień od Vidala, bo tam naprawdę może być gorąco. Baskowie z Bilbao w ostatnich latach znienawidzili niemal Barcelonę i to widać na boisku. Jadą z nimi ostro, jak z furą gnoju. Do tego Puchar Króla to takie rozgrywki, w których zawsze chcą wygrać, bo w nich wygrywali wielokrotnie i są dla nich niezwykle prestiżowe, a poza tym to praktycznie jedyny puchar na jaki mają realną szansę.
Dzisiaj zagrają dużo bardziej defensywnie, ale mimo wszystko uważam, że powinni coś strzelić, bo Barca w defensywie nic szczególnego nie pokazała na San Mames i El Madrigal. Kluczem powinna być skuteczność Williamsa, który jest mega szybki i na kontry będzie, jak znalazł. Z drugiej strony Barca pewnie wsadzi swoje gole i awansuje, bo jednak takiej nieskuteczności, jak w dwóch pierwszych meczach w nowym roku raczej nie będzie. Obawiam się, że mimo całej sympatii, to jednak Athletic dzisiaj odpadnie po jakimś 3:1.
Over 2,5+BTS @ 2,00 Bet365✅3:1
Czerwona kartka @ 3,25 Betsafe⛔
Rzut karny w meczu @ 2,75✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom