>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Puchar Króla (Copa del Rey) 2011/12

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Espanyol Barcelona - Celta De Vigo
Wynik: 4:2

Typ: 1
Kurs: 1.80 Celtę Vigo czeka trudny mecz. Zremisowali pierwszy mecz. Udało im sie zachować szansę na awans. Ale Mimo wszystko Espanyol to inna półka jeżeli chodzi o poziom piłkarski. Grają w primera division i to powinno być widać w tym spotkaniu. W lidze Espanyol zaczyna zachwycać swoich kibiców. 8 pozycja w tabeli, dwa ostatnie mecze pewnie wygrane i zdobyte 6 bramek z Atletico i Gijon. Zakończenie rundy jesiennej wygranym meczem z Celtą Vigo będzie popieczętowaniem udanej rundy. Celta natomiast nie radzi sobie najgorzej w lidze. 6 pozycja w Spanish Segunda Division 2011/2012. Ostatnie mecze dość pozytywne, jednak ich rywali trudno porównywać do ekipy z Barcelony. Odpadnięcie już na tym etapie gospodarzy z drugoligowym zespołem byłoby traktowane za małą niespodziankę, a jak mówi piłkarskie porzekadło: &quot;u siebie się nie odpada&quot;. Trzymając się tego stwierdzenia stawiam tutaj na bardziej doświadczony zespół, dysponujący lepszymi piłkarzami i grający na własnym boisku. W 27 dotychczasowych spotkaniach które między sobą rozegrały te drużyny, overy 3,5 padały aż siedem razy a więc całkiem często i dzisiaj moim zdaniem też można na to liczyć na sporą ilość bramek. To będzie zacięty mecz, bo obydwie drużyny nie mają w tej chwili już nic do stracenia. Wydaje się, że będziemy świadkami conajmniej kilku bramek i zwycięstwa gospodarzy. Athletic Bilbao - Real Oviedo
Wynik: 1:0

Typ: Athletic Bilbao wygra do zera
Kurs: 1.75


Piłkarze Bilbao pierwszy mecz potraktowali bardzo ulgowo. Wygrali, czego można było sie spodziewać, ale minimalnie. Wynik 0:1 na wyjeździe nie jest bardzo komfortowy. Wystarczy jedna bramka, aby kopciuszek z Oviedo wrócił do gry. Taki scenariusz wydaje się raczej niemożliwy. Bilbao 9 pozycja w tabeli, o gościach nie będę się zbytnio rozpisywał. Real Oviedo Club de Fútbol - hiszpański klub , grający obecnie w Segunda División B (III poziom hiszpańskich rozgrywek ligowych). To mówi samo za siebie. Sporych emocji dostarczyło kibicom sobotnie spotkanie ligowe na San Mames w Bilbao. Piłkarze Athleticu rzutem na taśmę pokonali Real Saragossę, zdobywając zwycięskiego gola na pięć minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego. Takie wygrane podbudowują zespół. Uważam, że są w stanie wygrać spokojnie kilkoma bramkami z niżej notowanym rywalem i przypieczętować awans. Ud Levante - Deportivo La Coruna
Wynik: 3:1

Typ: obie strzelą
Kurs: 1.62


Zespół z Walencji - Levante - zagrał w pierwszym spotkaniu mocno poniżej oczekiwań. 4. drużyna w tabeli La Liga nie sprostała na wyjeździe ekipie Deportivo La Coruna, która sezon temu spadła z hiszpańskiej ekstraklasy. Goście przegrali 1:3 i w rewanżu będą musieli odrobić dwubramkową stratę. Jest to możliwe i Levante dołoży ku temu wszelkich starań. Deportivo zdawało sobie sprawę, iż pierwszy mecz będzie dla nich kluczowy, bo później na gorącym terenie w Levante może być ciężko. Levante gra w kratkę. Ostatnio Granada sięgnęła po cenne trzy punkty, pokonując na własnym boisku znajdujące się w czołówce La Liga Levante. Oba gole dla gospodarzy padły w pierwszej odsłonie tego spotkania. Piłkarze z Walencji przystępowali do tego spotkania podbudowani ostatnim zwycięstwem nad Sevillą. Czwarta drużyna ligowej tabeli nie spodziewała się jednak, że otrzyma srogą lekcję futbolu od zdecydowanie niżej notowanej Granady. Levante jest kapryśne i nie wiadomo jaki obrali w tej chwili cel. Liga czy puchar? Bo jeżeli postawią na jedno i drugie to nic dobrego z tego nie wyjdzie. Mamy Jose Javier Barkero, Rubena i w końcu Arouna Kone. Ciekawy jestem czy zagrają przeciwko Deportivo, ale w tej sytuacji wygląda na to że tak. Drugiej porażki po stronie Levante się nie spodziewam mimo wszystko. Deportivo puka do bram Primera Division, bardzo chcą awansować, bardzo chcą ograć Levante, ale nie dadzą jutro rady...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Sevilla - San Roque
2 tygodnie temu grałem czystą dwójeczkę na Sevillę i chłopaki nie zawiedli. Dziś batalia na własnym stadionie, wynik z pierwszego meczu pozornie dobry, ale... Niech przypadkiem wpadnie jeden głupi gol, San Roque się muruje i kto wie co dalej... Sytuacja w tabeli drużyny z Primera Division jest tutaj dosyć ważnym aspektem. 6. miejsce i ścisk w tabeli powodują, że trzeba pracować nad alternatywną przepustką do LE jaką jest Copa del Rey. Inną sprawą jest odbudowanie się po laniu od Królewskich i patrząc na personalia ekipa trenera Marcelino wygląda bardzo przyzwoicie. Kreatywny Rakitic, siejący spustoszenie na prawej flance Navas czy walczak Medel powinni spokojnie wygrać to spotkanie.
Przewidywany skład na dziś:
Sevilla: Javi Varas; Coke, Cáceres, Escudé, Luna; Medel, Campaña, Rakitic; Jesús Navas, Armenteros y Negredo.
Goście nie mogą dziś pozwolić sobie na defensywę, bo najzwyczajniej w świecie nic im ona nie przyniesie. Muszą się odkryć, a wymiana ciosów z mocniejszymi zawodnikami Sevilli może się okazać bolesna dla ekipy San Roque. Zadośćuczynienie kibicom tej wpadki z Realem będzie kluczowa zatem gramy... Trzeba zakończyć rok mocnym akcentem!
Sevilla -1 @ 1.6 Tobet
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Real - Ponferradina
Pełna lista powołanych:
Bramkarze: Adán, Jesús i Pacheco;
Obrońcy: Pepe, Coentrão, Varane, Nacho i Casado;
Pomocnicy: Şahin, Altıntop, Özil, Khedira, Xabi Alonso, Granero i Callejón;
Napastnicy: Joselu i Benzema.

Kontuzjowani: Carvalho i Sergio Ramos.
Zawieszeni: Albiol.
Nieobecni decyzją trenera: Casillas, Arbeloa, Marcelo, Lass, Kaká, Di María, Cristiano Ronaldo i Higuaín.

Przypuszczalne składy według hiszpańskiego dziennika Marca:

REAL MADRID:
Adán; Altintop, Pepe, Varane, Casado; Khedira, Granero, Sahin; Callejón, Özil y Benzema.
PONFERRADINA:
Quintana; Pepe Alcaide, Samuel, Alan Baró, Dani Carril; Isasías, Carlos Ruiz; Acorán, Mateo, Borja Sánchez y Mayordomo.

Sevilla - San Roque
Lista powołanych na to spotkanie: Javi Varas, Andrés Palop, Coke, Martín Cáceres, Fazio, Escudé, Luna, Fernando Navarro, Medel, Campaña, Rakitic, Jesús Navas, Armenteros, Manu del Moral, Álvaro Negredo y Kanouté.

Przypuszczalne składy według hiszpańskiego dziennika Marca:
SEVILLA:
Javi Varas; Coke, Cáceres, Escudé, Luna; Medel, Campaña, Rakitic; Jesús Navas, Armenteros y Negredo.
SAN ROQUE:
José Ramón; Albentosa, Rojas, Sergio Sánchez, Lobato; Melchor, Urko Arroyo, Vicente Moscardó, Carles Marc; Jesús Rubio; y Berrocal.

Espaniol - Celta
Przypuszczalne składy według hiszpańskiego dziennika Marca:
ESPANYOL:
Casilla; Forlín, Amat, Héctor Moreno o Raúl, Didac; Baena, Romaric; Sergio García, Verdú, Weiss; y Álvaro Vázquez.
CELTA:
Sergio; Hugo Mallo, Jonathan Vila, Catalá, Bellvís; Natxo Insa, Bustos, Toni; De Lucas, Joan Tomás; y David Rodríguez.


Sporting Gijon - Mallorca
Przypuszczalne składy według hiszpańskiego dziennika Marca:
SPORTING GIJÓN:
Cuéllar; Lora, Botía, Gálvez, Alez Menéndez, Eguren, Sergio Álvarez, Luis Morán, Carmelo, Ayoze, Bilic.
R. MALLORCA:
Calatayud; Cendrós, Chico, Ramis, Bigas; Nsue, Martí, Tejera, Hernández; Alfaro, Hemed.



Powodzenia w typowaniu dzisiejszych spotkan ????
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Wczoraj o włos ta Sevilla... Głupi gol z wolnego, ale żyje się dalej. 2 bardzo fajne typy wg mnie na dzisiaj.
Kolejny raz wywoływane do tablicy Villareal.
Rzućmy okiem na sugerowane dzisiejsze zestawienie:
Villarreal: César; Mario Gaspar, Gonzalo, Musacchio, Joan Oriol; Bruno Soriano, Marcos Senna, Borja Valero, Cani; Nilmar y Marco Ruben.
Mocniejszego składu chyba zestawić się nie da (nie licząc kontuzji). Drużyna o nieziemskim potencjale, bardzo poważnie podchodzą do dzisiejszego spotkania. Ostatni tegoroczny mecz ma być czymś w rodzaju dobrego symptomu przed przyszłorocznymi zmaganiami zarówno w La Liga jak i Copa del Rey. Dlaczego to pogrubienie? Wszystko jest jasne, cel nadrzędny na dziś, a nie ma opcji, żeby gospodarze dzisiejszego spotkania grali na 0:0. Kurs genialny jak na pojedynek z trzecioligowcem, a przecież miejscowi mają grajków niesamowitych. Wypowiedzi piłkarzy wskazują, że w tym meczu grają o coś więcej niż o awans do dalszej fazy - chodzi o honor i przełamanie, którego niewątpliwie ekipa Żółtej Łodzi podwodnej potrzebuje.
Villareal @ 1.52 Tobet
dla odważniejszych Villareal -1 @ 2.4 Tobet

drugim spotkaniem jest potyczka Atletico z Albacete. Po raz kolejny najpierw przewidywany skład na dziś:
Atlético: Asenjo, Juanfran, Godín, Domínguez, Filipe, Gabi, Assuncao, Arda Turan, Diego, Adrián y Falcao.
Podobnie jak w spotkaniu Villareal mamy pierwszy skład faworyzowanej ekipy. Atletico również w La Liga nie błyszczy. Oszczędzać się nie ma na co, bo przed zawodnikami oczekiwane urlopy na zregenerowanie się przed noworocznymi bataliami. Znów analogia do Villareal, potencjał niesamowity zespołu, przymus wygrania z trzecioligowcem. Bliźniaczo podobne konfrontacje, obie drużyny w dołku. Z całym szacunkiem dla Albacete, ale potyczki z rezerwami pierwszoligowych ekip wskazują na poziom gry dzisiejszych przeciwników z Vicente Calderon. Warto wspomnieć, że w tym sezonie ekipa z Segunda B zremisowała z Atletico II 1:1 w rozgrywkach ligowych. Nie mam wątpliwości, że dziś zobaczymy obraz przekonującego zwycięstwa gospodarzy oraz cieszącego się ze zdobytej bramki Kolumbiczyjka Radamela Falcao.
Atletico -1 @ 1.55 Tobet
Villareal + Atletico -1 = 2.36 i to jest mój główny kupon na dziś!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Osasuna pewna awansu po wygraniu 1.meczu i &quot; Dzisiaj w ekipie gospodarzy zabraknie - Masoud,Echaide (O/0m), Marc Betrán (O/10m), Rubén (O/9m), Raúl García (P/14m/4g), Kike Sola (N/7m),Roversio (O/8m),Nekounam (P/12m/4g),Andrez Fernandez (B/16m),Ibra,Balde (N/12m/5g).

bramkarze - Asier Riesgo,Ricardo
obrońcy - Satrústegui,Raitala,Sergio,Miguel Flaño,Lolo,Damiá
pomocnicy - Raoul Loe, Roberto Torres, Puñal, Timor, Annunziata, Lamah, Calleja, Cejudo
napastnicy - Nino,Lekic&quot;
Almeria niemal wszystko co najlepsze, więc X2 ✅ można chyba pograć... Ja osobiście DNB 2 @ 3.20 Betsson , ale widzę, że już zleciało ostro w dół...
 
P 16

potter3

Użytkownik
Atletico zaprezentowało dzisiaj obraz nędzy i rozpaczy. Szybki, dobry, ofensywny mecz Atletico praktycznie cały czas atakowało, ale co z tego skoro nie potrafili umieścić piłki w siatce. Podobała mi się gra gości niby zespół grający w trzeciej lidze a całkiem przyzwoicie się zaprezentowali.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Atletico zaprezentowało dzisiaj obraz nędzy i rozpaczy. Szybki, dobry, ofensywny mecz Atletico praktycznie cały czas atakowało, ale co z tego skoro nie potrafili umieścić piłki w siatce. Podobała mi się gra gości niby zespół grający w trzeciej lidze a całkiem przyzwoicie się zaprezentowali.
Czara goryczy się przelała... Żegnamy trenera Manzano i pewnie wkrótce kontrakt podpisze Diego Simeone. Osobiście chciałbym aby tak było, a jak będzie? czas pokaże...
Wtopę sezonu zalicza takze Villarreal z nieznaną mi drużyną Mirandes.
Jutro Barca w okrojonym składzie zagra z Hospitalet, ale tak jak wczoraj Real tak i Blaugrana pewnie powinna wygrać. To nie Atletico ani Villarreal...
 
ajax4 11

ajax4

Użytkownik
VS

Spotkanie: FC Barcelona v Hospitalet ✅
Typ: Over 3.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet

Kolejna zmagania Barcelony tym razem w Copa del Rey . Po dwóch pewnych wygranych (po 4:0) w Klubowych Mistrzostwach Świata na ich drodze stanie trzecioligowy Hospitalet. Barca na pewno zagra bez kontuzjowanego Villi gdzie w jego miejsce Pep powołał Isaac Cuenca, który ma go zastąpić do końca sezony. Pep dał odpocząć niektórym zawodnikom pierwszego składu m.in. zabraknie Keity, Abidala oraz Alvesa w ich miejsce powołał z Barcelony B - Cuenca, Montoya, Sergi Roberto, Tello, Dos Santos i Rafinha. Jak widać prawdopodobnie Barca wyjdzie w wymieszanym składzie, ale nawet w nim wie jak się gra w piłkę i nie pozwoli drużynie gości nażucić swojego stylu gry, tym bardziej, że grają przed własną publicznością.

Liczę na pewne zwycięstwo Barcy i na dużą ilość bramek.

Powodzenia !!!
Poszło jeszcze Pedro strzeli 1.70 ✅
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
I mamy parę sensacji!
Atletico zostało wyeliminowane przez trzecioligowy Albacete. Według mnie dobrze się stało, bo w końcu władze klubu zmuszeni są do zwolnienia trenera Gregorio Manzano. O zmianie trenera mówiło się już od dłuższego czasu, ale teraz to już praktycznie formalność. Widziałem kilka meczów madryckiego zespołu i widać, że mają ogromny potencjał tylko cały czas brakowało pomysłu na grę. Do obsady trenerskiej ławki jest kilku fachowców. Głównymi faworytami są Luiz Felipe Scolari, Diego Simeone, Juande Ramos oraz Rafa Benitez.
Natomiast Villarreal, które prezentuje podobną formę do Atletico, również przegrało z trzecioligowcem Mirandes. Po odpadnięciu z Ligi Mistrzów, w której zaprezentowali się całkowicie beznadziejnie, w lidze grają totalny piach z coraz mniejszymi szansami na przyszłoroczne puchary. Jedną z opcji była walka w Pucharze Króla, ale wyszło jak widać. Strata do miejsca premiowanego startami w pucharach w tym momencie wynosi 9 punktów, które według mnie są jeszcze do nadrobienia ale będzie piekielnie ciężko, bo coraz więcej zespołów będzie walczyło o te miejsca. Uważam, że w przerwie zimowej trzeba coś zmienić na lepsze. Może nowy trener, bo skład jest bardzo dobry.
Trzeba również nadmienić, że z rywalizacji odpadły 2 inne zespoły z pierwszej ligi : Betis i Zaragoza.
Jutro dwa ostatnie mecze fazy w których zagrają Valencia z Cadiz i Barcelona z L&#39;Hospitalet.
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik


Prawdopodobne składy na dzisiejszy mecz.
Trzon w postaci Cesca, Pique + dosyć regularnie występujący Pedro, Cuenca, Alcantara i Aktorzyna, uzupełnieni młodymi wilkami myślę, że lekko poradzi sobie z trzecioligowcem. Widzieliśmy już podobny skład w meczu z BATE ( a nawet &quot;słabszy&quot; ) i wiadomo jak się skończyło - 70% posiadania piłki, ciągłe akcje podbramkowe i wynik 4-0. No a myślę, że BATE prezentuje jednak lekko wyższy poziom niż hiszpański 3ligowiec. Kursy baardzo faworyzują wysoki wynik Barcy, no ale niczego innego raczej spodziewać się nie można.
Proponuje tutaj over 3.5 po 1.5, chyba najrozsądniejsza propozycja.
Over 3,5 @ 1,50 B365 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
raper 26

raper

Użytkownik
Witam, odnośnie meczu Barcelony wg mnie lekko przesadzony kurs na under 5,5 nie mówiąc już o under 4,5. Hospitalet zajmuje 3cie miejsce w 3lidze niezłe sobie radząc. Barca grała w 1wszym meczu lepszym składem niż wystawiła teraz. Nie wątpię tutaj w zwycięstwo Barcy ale nie 6:0/5:0 wg Barca wygra 2/3 :0 nie będzie za bardzo forsować tempa bo po co? Młodzi Katalończycy na pewno nie będę się rzucać na przeciwnika tylko będą zamierzali zagrać ostrożnie i zachowawczo. Mozę odpuszczę sobie under 4,5 po zaskakującym kursie 1,75 ale na pewno przygarnę under 5,5. Nie zapominajcie ze dla przyjezdnych tez jest to szansa na pokazanie się, cala Europa patrzy ????
Under 4,5 1,75 Betfair
Under 5,5 1,35 Betfair
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Witam. Czy ma ktoś jakieś info na temat składu Valencii?
Bramkarze: Guaita, Cristiano Pereira;
Obrońcy: Miguel, Rami, Víctor Ruiz, Mathieu, Jordi Alba;
Pomocnicy: Topal, Albelda, Éver, Parejo, Pablo, Piatti;
Napastnicy: Jonas, Aduriz, Soldado.
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
I mamy parę sensacji!
Atletico zostało wyeliminowane przez trzecioligowy Albacete. Według mnie dobrze się stało, bo w końcu władze klubu zmuszeni są do zwolnienia trenera Gregorio Manzano. O zmianie trenera mówiło się już od dłuższego czasu, ale teraz to już praktycznie formalność. Widziałem kilka meczów madryckiego zespołu i widać, że mają ogromny potencjał tylko cały czas brakowało pomysłu na grę. Do obsady trenerskiej ławki jest kilku fachowców. Głównymi faworytami są Luiz Felipe Scolari, Diego Simeone, Juande Ramos oraz Rafa Benitez.
Natomiast Villarreal, które prezentuje podobną formę do Atletico, również przegrało z trzecioligowcem Mirandes. Po odpadnięciu z Ligi Mistrzów, w której zaprezentowali się całkowicie beznadziejnie, w lidze grają totalny piach z coraz mniejszymi szansami na przyszłoroczne puchary. Jedną z opcji była walka w Pucharze Króla, ale wyszło jak widać. Strata do miejsca premiowanego startami w pucharach w tym momencie wynosi 9 punktów, które według mnie są jeszcze do nadrobienia ale będzie piekielnie ciężko, bo coraz więcej zespołów będzie walczyło o te miejsca. Uważam, że w przerwie zimowej trzeba coś zmienić na lepsze. Może nowy trener, bo skład jest bardzo dobry.
Trzeba również nadmienić, że z rywalizacji odpadły 2 inne zespoły z pierwszej ligi : Betis i Zaragoza.
Jutro dwa ostatnie mecze fazy w których zagrają Valencia z Cadiz i Barcelona z L&#39;Hospitalet.
Dziś właśnie oglądałem powtórkę Atletico tak bezradnego zespołu jeszcze nie widziałem ,grając z tak słabym rywalem który prostymi środkami stwarzał sobie sytuacje strzeleckie. Według mnie gwoździem do trumny w tamtym meczu było ściągnięcie z boiska Brazylijczyka Diego ,który bądź co bądź w pierwszej połowie szarpnął grą zespołu. Tak głupiej decyzji już dawno nie widziałem. W Atletico brakuje zaangażowania Falcao też blado wygląda ,praktycznie co piłka to strata ale też nie były to łatwe piłki do niego. Co do Villarrealu to dobrze się stało z LM odpadli przegrywając wszystkie mecze i może obudzą się w końcu pod okiem innego menedżera. Bo przecież ten zespół ma potencjał. Z tego co gdzieś słyszałem to Nilmar ma iść od Stycznia do Romy.
 
death89 84

death89

Użytkownik
oto pary 1/16 finały Pucharu Króla:

chyba nie sposób przeoczyć, że w ćwiercfinale może dojść do gran derbi;)
zapewne niespodzianek już może nie być, bo na pewno odpadnie jeden z faworytów do zdobycia tego trofeum.
 
madridista1212 0

madridista1212

Użytkownik
oto pary 1/16 finały Pucharu Króla:
To jest 1/8. Myślę, że nie mal na 95% dojdzie do klasyku. Barcelona jak nie zlekceważy Ossasuny to spokojnie powinni ich wyeliminować, z kolei Real - ma mocniejszego rywala niż Barcelona, ale jest to drużyna do pokonanie bez dwóch zdań. Mourinho pewnie nie wystawi takiego składu jak z Ponferradiną. Guardiola za to może się pokusić o skład z meczu z L&#39;Hospitalet. Valencia kontra Sevilla - najciekawszy mecz z tych wszystkich w 1/8. Moim zdaniem przejdą Nietoperze.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Kadra Santander
&quot;Mario Fernandez Sotres (rezerwowy bramkarz, 0 występów w tym sezonie w lidze,grał w pucharze), obrońcy: Jose Picon (2/0), Torrejón (10/0),Osmar Bernardo (4/0),Christian (8/0),pomocnicy: Diop (14/0),Tziolis (9/0),Edu Bedia (3/0),Oscar Serrano (8/0),Jairo (8/1),napastnicy: Stuani (13/2),Ariel (10/2),Munitis (15/0),Julian Luque (5/0).
Brakuje m.in. 1 bramkarza Tońo (16 meczów),obrońców: Cismy (13/0) ,Alvaro Gonzaleza (15/1),Francisa (12/0), pomocników: Adriana (15/2),Arany (15/1).&quot;
odpoczywają przed meczem z Saragossą,
więc Mirandes DNB 1 @ 1.68 ✅ Unibet można spróbować...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Ma ktoś jakieś składy Bilbao na dzisiejszy mecz? Kusi mnie pograć na gospodarzy,i pewnie i tak to zrobię, ale jakieś braki w drużynie gości pewnie by mnie ostatecznie przekonaly. Dzięki za każde info jakie się pojawi ????
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Ma ktoś jakieś składy Bilbao na dzisiejszy mecz? Kusi mnie pograć na gospodarzy,i pewnie i tak to zrobię, ale jakieś braki w drużynie gości pewnie by mnie ostatecznie przekonaly. Dzięki za każde info jakie się pojawi ????
Kadra Bilbao: Iraizoz, Raúl, Iraola, Javi Martínez, Ekiza, San José, Amorebieta, Aurtenetxe, Iturraspe, Iñigo Pérez, De Marcos, Herrera, David López, Susaeta, Ibai Gómez, Toquero i Muniain.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 218

krystian95

Użytkownik
Mirandes - Racing Santander

Pierwsze mecze 1/8 finału Copa del Rey.W tej rundzie los skojarzył ze sobą trzecioligowe Mirandes i reprezentanta Primera Division ,Racing Santander.Z racji gry w najwyższej klasie rozgrywkowej,za faworyta do awansu do ćwierćfinału uchodzi zespół Racingu.jednak nie można lekceważyć drużyny gospodarzy.W końcu to lider 2 grupy Segunda B.Należy tez pamiętać,że zespół Mirandes w poprzedniej rundzie odprawił z kwitkiem inny zespół z Primera Division, Villareal.Trzecioligowcy zremisowali na własnym boisku 1:1,aby na wyjeździe sprawić niemałą niespodziankę i wygrać 2:0.Z kolei Racing po morderczym dwumeczu uporał się z Rayo Vallecano.Trzeba przyznać,że oba mecze obfitowały w bramki.Łącznie w dwumeczu padło ich aż 12.Prawdę mówiąc początkowo zamierzałem graćna wynik underowy w tym spotkaniu.Jednak jak też można było się spodziewać dziś na boisko w Mirandes wybiegnie dosyć rezerwowa jedenastka graczy z Santander.Racing w końcu zajmuje przedostatnie miejsce w Primera Division i raczej ważniejszą rzeczą będzie utrzymanie niż walka w Copa del Rey.Dziś praktycznie cała defensywa Racingu będzie rezerwowa.Ciężko będzie od nich wymagać zrozumienia na boisku,gdyż jak można się spodziewać nie grali zbyt często w takim ustawienie.Jestem przekonany ,że ambitny Mirandes dla,którego Puchar Hiszpanii jest szansą na rozreklamowanie się,może dzisiaj pokusić się o strzelenie jakiegoś gola.Sądzę,że Racing także podtrzyma tendencje z poprzedniego dwumeczu i mecz zakończy się wynikiem overowym.uważam również,że dobrym typem może okazać się zwycięstwo Mirandes.
Moje propozycje:
over 2,5 gola @ 2,41⛔
win Mirandes @ 2,27✅
Pinnacle Sports
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom