>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Króla - 2013/2014

Status
Zamknięty.
czosnek-112245 61

czosnek-112245

Użytkownik
Kolego, oglądasz Ty czasem mecze czy tylko posiłkujesz się opiniami napisanymi na forach ?
;)
Kolego, jestem przekonany iż o wiele wiele więcej niż ty, swoje lata już mam, a mecze oglądam, każdą kolejkę, jeśli opuszczę jakiś z ciekawszych to nagrywam, odpowiadając na twoje pytanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Jak dla mnie ciężko przewidzieć kto wygra ten mecz i nie będę wdawał się w żadne głębsze dyskusje.Oglądałem poprzedni mecz i każdy inny kto go oglądał widział kto miał najlepsze sytuacje i największą ich ilość.Był to Benzema,który z dziecinną łatwością dochodził do szans bramkowych i mógł strzelić nawet 5-6 goli.Skończyło się i tak na dwóch.Dziś w Barcelonie brak trzech nominalnych stoperów.Obrona Barcy i tak do najlepszych nie należy,a gra dziś parą środkowych obrońców Mascherano-Adriano może mieć negatywne skutki.Argentyńczyk w ostatnim czasie mniej pewny,a Brazylijczyk na stoperze codziennie nie gra.Real bez Ronaldo może to być również pozytywny czynnik dla mojego typu.Więcej piłek może być granych na Francuza.Bale i Di Maria lubią kreować sytuacje i robią to bdb.Sami też powinni szukać gola ale liczę też,że parę razy Benzemę poszukają.Karim może dziś górować w pojedynkach powietrznych.Adriano czy Mascherano wzrostem nie imponują,więc i w tym aspekcie będzie łatwiej.Bramka z głowy po dośrodkowaniu,czemu nie?W każdym bądź razie po tym co widziałem ostatnio i to o czym wspomniałem wyżej powinno spowodować,że dziś na liście strzelców zobaczymy nazwisko Benzema.Stąd mój typ:

⚽Karim Benzema strzeli kurs:2,75
Bukmacher:Unibet

 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Real bez Ronaldo , Barcelona w kiepskiej dyspozycji do tego finał czyli ostrożność z jednej i drugiej strony. W finałach zazwyczaj pada mało bramek jeśli graja dwie wyrównane ekipy gdyż drużyny zbytnio się nie otwierają.Dla Barcelony to ostatnia szansa na wygranie czegokolwiek w tym sezonie dla Realu być może będzie podobnie bo w lidze może wyprzedzić ich Atletico a w LM Bayern.Raczej nie będzie to mecz jak ten sprzed kilku tygodni gdzie padło 7 bramek.
Polecam zakład remis i under 3,5 gola po kursie 6,00 oraz under 3,5 po kursie 1,61
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Wyhaczyłem na Exchange&#39;u coś takiego:
Corners Over/Under 5.5 under@10 (Betfair Exchange)
Zakład ryzykowny oczywiście, dlatego stawka niewielka, ale biorąc pod uwagę styl gry obu zespołów widzę tutaj spore value.
IMHO warto też pograć strzelców bramek, kurs na geniusza futbolu trochę niski do grania w takim meczu przy takiej obronie. Jeżeli chodzi o innych to dla mnie niedocenianym trochę (ale tylko trochę) napastnikiem jest Alexis, który wg mnie jest po prostu maszyną do strzelania goli, nie wykorzystywaną w pełni tylko dlatego, że są do tego inni chętni.
Jako fan Arsenalu pamiętam też i doceniam Cesca, który także mógłby strzelać znacznie więcej w każdej innej drużynie, bez takiej konkurencji.
W zależności, który z nich wyjdzie w podstawowej 11 warto rozważyć tuż przed meczem
Sanchez @4.60 lub
Fabregas @6.00
(To Score w Betfair Exchange)
chociaż osobiście mimo sentymentu do Cesca wolałbym Alexisa w wyjściowym składzie na Real, jakoś bardziej mi pasuje do strzelania goli madrytczykom.
EDIT: Oficjalna strona FCB potwierdza Fabregasa, tak więc gram jego, kurs spadł do 5.8 a na Sancheza można już złapać nawet 8.0
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Pogram dla zabawy trochę kartek. W meczu będzie zapewne 7-9 kartek więc poza kilkoma &quot;pewniakami&quot; wejdzie coś po nieco wyższych kursach.
Barcelona - Real Madrid Żółta kartka - Neymar: 2,80 Betsson ✅
Barcelona - Real Madrid Żółta kartka - Fabio Coentrão: 2,30 Betsson ⛔

Neymar często strzela fochy, odgryza się na zawodnikach. 2,80 jak na taki mecz to całkiem sporo. Z Granadą totalnie mu odwaliło. Z Realem wystarczy, że sędzia kilka razy nie odgwiżdże na nim przewinienia i zacznie się samosąd. Ostatnio irytuje, warto spróbować.
Coentrao z kolei to najsłabszy zawodnik Realu jaki znajdzie się w wyjściowym składzie. Niepewny z tyłu, często spóźnione interwencje. Z Alexisem i z Alvesem nie będzie miał łatwego życia.
Gram na luzie, nie polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Nie zgodzę się z tym zdaniem.
Coentrao z kolei to najsłabszy zawodnik Realu jaki znajdzie się w wyjściowym składzie.
Fabio mało grał na początku tego sezonu, ale teraz podczas kontuzji Marcelo gdy jest zawodnikiem podstawowego składu spisuje się co najmniej przyzwoicie, jest naprawdę solidny z tyłu a i w ofensywie próbuje się udzielać i nawet dobrze mu to wychodzi. Znalazłbym co najmniej trzy słabsze punkty w drużynie Realu dzisiaj i jeśli miałbym typować kartkę zawodnika to byłby to Xabi Alonso,✅ wiadomo generał środka pola Realu Madryt, często musi łatać dziury i faulować, może nie są to faule jakieś brutalne ale za samą ich sumę sędziowie często pokazują mu kartonik - kurs 2,30 w Rivalo. Oprócz tego polecam typ na over 1,5 gola Realu,✅ który zaproponowałem w Typach Dnia. Ja złapałem po 2,00 w Bet365 teraz kurs wynosi 1,90 ale i tak warto moim zdaniem jeszcze zagrać, pozdrawiam i powodzenia ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Fabio mało grał na początku tego sezonu, ale teraz podczas kontuzji Marcelo gdy jest zawodnikiem podstawowego składu spisuje się co najmniej przyzwoicie, jest naprawdę solidny z tyłu a i w ofensywie próbuje się udzielać i nawet dobrze mu to wychodzi. Znalazłbym co najmniej trzy słabsze punkty w drużynie Realu dzisiaj
Moim zdaniem nie wystarczy próbować się udzielać w ataku jeśli jesteś zawodnikiem Realu Madryt. Tam trzeba zapieprzać.
Chętnie dowiem się o trzech słabszych zawodnikach Realu. Kto twoim zdaniem jest słabszy od Coentrao?
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Barcelona zdobedzie Puchar Krola @1.8
W tej chwili to Puchar Hiszpanii to chyba jedyne trofeum, ktore moze Barcelona zgarnac. Champions League odeszlo w niepamiec, na ligowym podworka porazka z Granada bedzie w moim odczucie miec tragiczne skutki, wiec nie pozostaje nic wiecej. Real na wlasnym boisku i Real na wyjezdzie z druzynami topowymi to chyba jednak dwa rozne swiaty co potwierdzily dwa starcia z Borussia Dortmund. Tym razem teren jest neutralny, wiec Barcelona powinna wygladac w tym meczu lepiej, a dodajac potencjalny brak trofeow w tym sezonie to pilkarzom z Katolonii powinno zalezec wiecej niz bardzo. O brakach kadrowych, a wlasciwie jednym zasadniczym juz powyzej jest wystarczaaco, wiec powielac nie ma chyba sensu.
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Na pewno Carvajal jest gorszy w defensywie od Coentrao, Isco który na jedno dobre zagranie notuje kilka idiotycznych dryblingów i strat i oczywiście Ramos, który praktycznie w każdym klasyku zawala bramkę, powinien zamiast niego grać Varane. Na pewno nie można powiedzieć że Coentrao jest najgorszym zawodnikiem Realu, oglądając każdy mecz Królewskich mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć że w defensywie gra dobrze i odpowiedzialnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom