>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Króla - 2013/2014

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Temat przeznaczony na dyskusje, informacje oraz analizy dotyczące Pucharu Króla
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Deportivo Alaves - Real Saragossa

Spotkanie zostanie rozegrane już dzisiejszego wieczoru. Swoje umiejętności zaprezentować będą mogli piłkarze Kraju Basków - Deportivo Alaves, oraz spadkowicza La Liga - Realu Saragossa.
Obie drużyny słabo rozpoczęły sezon, bowiem ani razu z czterech rozegranych spotkań nie udało się pozyskać trzech punktów. Jednak wydawać by się mogło, że drużyny mają zupełnie inne cele na ten sezon, gdyż gospodarze to beniaminkowie SD, a prezentują się znacznie lepiej od dzisiejszych gości. Może nie ma to wielkiego przełożenia w tabeli, ale rozegrali już ciężkie spotkania z Gironą, Las Palmas, czy też Cordobą. Widać spore zaangażowanie piłkarzy, chęć do pozostania w lidze jak najdłużej i powalczenie o coś więcej niż tylko utrzymanie. Mogę pochwalić grę defensywną zespołu, choć statystyka traconej bramki co mecz chwały im nie przynosi, to z takimi rywalami z jakimi było im się mierzyć to solidna zaliczka. Najgorzej było im przełknąć straconą bramkę w 90` z Sabadell, przez którą stracili 2 punkty.
O gościach trudno powiedzieć coś dobrego, bo ewidentnie nie idzie im gra, nawet na zapleczu Primera Division. Paco Herrera dostał ciężkie zadanie, bo w klubie mówi się nawet o awansie. Tego oczekują kibice, którzy są nadal są z zespołem z Aragonii. Trudne początki Saragossy w lidze, raczej pójdą w parze z odpuszczeniem meczu w Copa del Rey, a już na pewno szansy na grę zmiennikom tego zespołu. Nadal w kadrze figurują niezłe nazwiska jak Paco Montanes, Leo Franco, Victor, Jose Mari, czy nawet zakontraktowany stary Barkero. Defensywa klubu nadal słaba, nawet na poziomie Secundy zdarzają im się wpadki. Zespół nie radzi sobie również w ofensywie. Strata takiego lisa pola karnego, którym był Postiga jest nie do załatania.
Deportivo również ma świetnych kibiców, co doskonale ukazuje ponad 9 tysięcy sprzedanych karnetów. W tym meczu muszą liczyć na skutecznego Borje Viguere, który był najlepszym strzelcem zespołu w Secunda B, a w klasie wyżej strzelił już 2 bramki.

Powołania Pana Herrery:

Alcolea, Whalley, Paredes, Alvaro, Laguardia, Cortes, Movilla, Barkero, Roger, Jorge Orti, Acevedo, Victor, Porcar, Abraham, Cidoncha, Rico, Anton i Tarsi.
Brakuje Leo Franco, Paco Montanesa, Luis Garcia, A. Henriquez. Osobiście nie wierzę również, że trener wystawi swój najlepszy skład, gdyż w weekend jest wielka szansa na zdobycie pierwszych trzech oczek z innym beniaminkiem z Teneryfy. Aspekt gry na własnym stadionie może być tu kluczowy.

Spokojny typ.
Deportivo lub X @1.42 bwin 1:0 ✅ ✅ 90+4 ;)
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Sant Andreu-Olot FT 2:0
Sant Andreu 2.70 Betclic✅


Szczerze to nie mam zbyt dużego pojęcia na temat tych drużyn, w zasadzie żadnego, ale jeśli widzę, że goście przyjeżdżają na mecz bez połowy podstawowego składu to jest dla mnie jasny sygnał, że puchar sobie odpuszczają.
Olot dzisiaj bez pierwszego bramkarza Oscara (2/0), obrońców Canala (2/0) i Freixa (3/0), pomocników Lopeza (3/0) i Muneza (3/0) i obecnie najlepszego strzelca Corominasa (3/2).
Na temat osłabień w Sant Andreu nie wiem nic.
Drużyny grają w tej samej lidze Segunda B, lepiej stoją akcje Olotu, w trzech meczach jedna porażka, ale poniesiona właśnie z Sant Andreu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Cordoba będzie podejmować spadkowicza Deportivo dla którego występ w Pucharze Króla nie jest niczym dobrym. Ze względu na ciężką sytuację finansową klubu dla nich to po prostu przykra konieczność. Po spadku z La Liga będą musieli pogodzić się z niewygodną prawdą.
Wąska kadra Deportivo nie sprzyja rozgrywaniu dużej ilości spotkań. W kadrze jest 17 zawodników z czego Kaka (środkowy obrońca) ma uraz, a Carlos Marchena sam przygotowywał się do sezonu i chyba nie jest gotowy do gry na pełnych obrotach. Trener Vazquez dał odpocząć aż 5 zawodnikom, którzy zaczęli ostatni ligowy mecz z Murcią. Jest to środkowy obrońca Insua, skrzydłowy lub lewy obrońca Lusinho, rozgrywający Culio i dwaj ofensywni skrzydłowi, Arizmendi oraz Rudy.
Są to osłabienia spore. To tak jakby ktoś wyjął komuś nerkę, kawałek wątroby, amputował lewą rękę i powiedział - idź chłopie przebiegnij maraton.
Są zarzuty w stronę Vazqueza, że w każdym ligowym meczu próbuje innego ustawienia i przez to zespół jest pogubiony. Tu oczywiście roszada jest trochę z konieczności, bo Deportivo po prostu ma wywalone na to spotkanie i skupiają się na lidze. Spadkowicze wczoraj pokazali jak w Hiszpanii traktuje się Puchar Króla (przegrana Saragossy i Majorki).
Cordoba u siebie to solidna drużyna. Przed rokiem wyeliminowali Real Sociedad, a później sami odpadli z Barceloną i wobec takich roszad w drużynie Deportivo nie można przejść obojętnie.
Cordoba - Deportivo
Cordoba 2,20 Bet365 ⛔ 2:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
J 0

johan111

Użytkownik
Też tak sądzę , ale jak wyczytałem na stronach lokalnej prasy , Cordoba także rotuje składem , po ostatniej porażce w lidze atmosfera jest nie najlepsza , może będzie to impuls do poprawy nastrojów , Cordoba zawsze coś tam walczyła w Copa del Rey , ja dałem , na cordobę DNB
powodzenia
J.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
1/16 Copa del Rey


Pierwsze spotkania 06.12 - 08.12 (1/16)

Rewanże 17.12 - 19.12
-
Mecze 1/8
07.01-09.01 ; rewanże 14.01-16.01
-
Mecze ćwierćfinałowe
21.01-23.01; rewanże 28.01-30.01
-
Mecze półfinałowe
05.02-06.02; rewanże 12.02-13.02
-
Finał
19.04 - jeden mecz na neutralnym stadionie.
Podczas gdy europejskie puchary zapadają w sen zimowy, w Hiszpanii rozgrywane będą spotkania Pucharu Króla. Pierwsze spotkania o dziwo w weekend, a więc mniejsza szansa, że zespoły wystawią głębsze rezerwy. Przed losowaniem zespoły były podzielone na koszyki przez co nie ma możliwości, by top4 ubiegłego sezonu spotkało się wcześniej, aniżeli w półfinale tegorocznych rozgrywek.
Mamy w tej rundzie już kilka ciekawych par, tj. Las Palmas - Almeria (czyli rewanż za baraże do PD); starcia zespołów LL: Valladolid - Rayo, Celta - Athletic, Malaga - Osasuna, czy Villarreal - Elche. Myślę, że fajnie też będzie się oglądało mecz nie tak dawno reprezentanta PD, a teraz już jedynie Secundy B - Racingu Santander z Sevillą CF.
El Classico jedynie w finale, a rewanż za finał ubiegłorocznej edycji możliwy w 1/2.

Kursy na pierwsze mecze (6.12/8.12)


Zakłady kwalifikacyjne 1/16


oferta z bwin
Tak jak już napisałem. Pierwsze mecze rozpoczną się dziwnie, bo nie w środku tygodnia jak to mają w zwyczaju być, a w weekend kosztem meczom ligowym PD. Rewanże już 10 dni później, tak więc rozgrywamy już normalnie systemem Wt-Czw. Także liczę, że zespoły PD nie dadzą aż tak odpocząć piłkarzom, wszak niedługo przerwa świąteczna i wtedy będzie chwila odpoczynku. Trenerzy klubowi PD również mają swoje cele narzucone przez Prezesów w PK. Nikt nie chce odpaść w pierwszej możliwej rundzie rywalizacji. Pierwsze typy na które warto rzucić oko:
Awans Espanyol @1.55 - Solidni w Hiszpanii, przeciw beniaminkowi z Jaen, który po słabym początku w Secunda Division, teraz regularnie zaczyna punktować i lokują się w okolicach środka tabeli. Niemniej kurs na Papugi według mnie zawyżony i powinien wynosić około 1.25. To dobra drużyna, tylko musi im się chcieć.
Wygrana Sevilli @1.70 - Szeroka kadra i realna szansa na wejście do 1/2 finału. Rywal musi się koncentrować na powrocie do SD, teraz gra tam więcej młodych piłkarzy, oraz nieznanym piłkarzom którym może brakować umiejętności przeciw takiemu rywalowi. Już nie ma ani Serrano, Stuaniego, Diopa, Cismy, Colsy, czy Jairo, który występuje właśnie w drużynie z Andaluzji. Sezon wcześniej Sevilla odrodziła się za Emereya i była o włos od finału (powiedzmy tak to przynajmniej wygląda, gdy się patrzy na wyniki dwumeczu).
Apeluję o ostrożność w oddawaniu typów już teraz. Kadry drużyn bywają odmienione. Ja tak jak rok temu spróbuję podawać je i aktualizować w jednym poście, co zdecydowanie ułatwiało (przynajmniej mi) typowanie meczów. Uwielbiam te rozgrywki, mam nadzieję, że będą w jakimś stopniu udane jak te z ubiegłego sezonu pod względem typowania meczów.
http://forum.bukmacherskie.com/f26/copa-del-rey-2012-2013-a-81171.html
Powodzenia.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Na niektóre typy po prostu nie można czekać, bo kursy spadną i nici z value.
Sant Andreu vs Atletico Madryt
Team 2 - czyste konto. @2.00 bet365 ✅ ✅ 0-4.
Mecz średniaka Secundy B, z jednym z lepszych zespołów La Liga, można śmiało powiedzieć, że z drużyną, która ma najlepszą formę z całej Hiszpanii. Mecz w weekend, następnie LM u siebie z Porto o nico. Pierwsze miejsce jest i raczej większych rezerw bym się tam spodziewał aniżeli w Pucharze Króla. Obrona za Simeone zawsze była solidna. Niezależnie od tego jakim składem wyjdą, to mają na tyle szeroką ławkę, że to czyste konto powinni utrzymać. To oni będą prowadzić grę, a gospodarze liczyć na kilka kontrataków. Sądzę, że kurs na poziomie @1.65 nie powinien być tu zaskoczeniem. Wszak wielu rezerwowych zagrało z Zenitem i Rosjanie nic nie pokazali. Męczyli się i męczyli z zespołem, który nie grał już o nic, a bramkę którą strzelili to kuriozalny samobój.
Sant Andreu to drużyna z Katalonii z dużym stadionem jak na warunki Secundy B (18000). Mieli szczęście, bo dostali wolny los, dzięki czemu automatycznie awansowali do 1/16 finału Copa del Rey, nie uczestnicząc w 1/32. Jednak jeszcze we wcześniejszej fazie mieli już dwóch rywali na swojej drodze i poradzili sobie z nimi (oba mecze u siebie). Na uwagę zasługuje fakt, że już bardzo długo u siebie nie przegrali. Rywale nie z najwyższej półki, ale dają radę.
Szukam dalej.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
FC Cartagena vs FC Barcelona
FC Barcelona EH:-2 kurs: 2,15 buk: Unibet ✅
FC Barcelona EH:-3 kurs: 3,40 buk: Unibet ⛔
Pewno gdyby nie ostatnie dwie porażki wyjazdowe Barcelony nie przyszło by mi do głowy tego grać, bo wiadomo to dwumecz w Pucharze, po co się wysilać i to na wyjeździe, ale właśnie z powodu tych porażek, drużyna potrzebuje podniesienia morale. Wiadomo, wygrana z 3 ligowcem to nie jest może to, ale już wysoka wygrana, na pewno poprawi humor. Nie mam pojęcia jaki skład tam jedzie, ale w zasadzie bez względu na to liczę na wysoką wygraną. 3 liga hiszpańska, a PD to już sama przepaść pod względem technicznym, motorycznym i każdym innym, a Cartagena dodatkowo to nawet nie lider, tylko zespół zajmujący 3 miejsce. Wygrana 3 lub 4 golami przewagi to jak dla mnie pestka dla Barcy, musi im się tylko chcieć, ale w obecnej sytuacji potrzebują tego. Nie ma w ofercie Unibet zakładów na strzelców, ale tu też można poszaleć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Powołani na mecze Copa del Rey: (06/12/12)
Real Betis:
Sara, Andersen, Chica, Paulao, Jordi, Nacho, Dídac, Xavi, Nono, Lolo, Salva, Verdú, Juan Carlos, Juanfran, Chuli i Jorge Molina.
Braki: Amaya, Perquis, Matilla, Vadilo, Cedric, Nosa, Ruben Castro.
FC Sevilla:
Javi Varas, Julián, Coke, Cala, Fazio, Alberto Moreno, Cristóforo, Fernando Navarro, Mbia, Iborra, Jairo, Reyes, Carlos Fernández, Rabello, Rusescu, Gameiro.
Braki: Beto, Carrico, Rakitic, Marin, Vitolo, Perotti, Bacca.
Real Sociedad:
Zubikarai, Royo. Zaldua, Cadamuro, Mikel, Ansotegi, De la Bella, Ros, Elustondo, Xabi Prieto, M. Bergara, Seferovic, Agirretxe, Sangalli, Vela, Griezmann.
Braki: Bravo, C.Martinez, Estrada, Inigo, Pardo, Castro, Zurutuza, Granero.
FC Barcelona:
Pinto, Olazábal, Montoya, Fàbregas, Puyol, Pedro, Alexis, Neymar, Mascherano, Bartra, Sergio, Adriano, Song, Jordi Alba, Sergi Roberto, Adama i Dongou.
Braki: Valdes, Pique, Xavi, Iniesta, Messi, Alves, Tello.
Rayo Vallecano:
Cobeño, Rubén, Tito, Arbilla, Mojica, Gálvez, Galeano, Mario, Trashorras, Adrián, Saúl, Bueno, Lass, Perea, Viera, Larrivey, Nery Castillo y Cueva.
Braki: Ze Castro.
Elche CF:
Manu Herrera,Toño, Suárez, Botía, Pelegrín, Edu Albacar, Cisma, Alberto Rivera, Rubén Pérez, Mantecón, Javi Flores, Generelo, Carlos Sánchez, Stevanovic, Fidel Chaves, Carles Gil, Richmond Boakye, Corominas, Cristian Herrera.
Braki: Lomban, J. Marquez, Manu.
Villarreal CF:
Asenjo, Juan Carlos, Mario, Jaume Costa, Gabriel, Musacchio, Pablo Iniguez, Pantic, Bruno, Pina, Trigueros, Hernán Pérez, Aquino, Cani, Perbet, Uche, Jonathan Pereira, Giovani.
Braki: Dorado, Jokic, Farinos.
Valladolid: Jeszcze nie podana.
----------
Sevilla jedzie mocnym składem, więc tak jak przewidywałem, warto grać na ich zwycięstwo.
Barcelona bez Xaviego i Iniesty. Ciekawe jak bez tych dwóch zawodników będzie wyglądała &#39;klepa&#39;. Oczywiście panowie i tak byli w słabej formie, więc czas sprawdzić kogoś innego, wprowadzić trochę młodości.
Sociedad mocno osłabieni w defensywie. W zasadzie wiadomo już w jakim zestawieniu wyjdą: De la Bella, Cadamuro, Ansotegi, Zaldua.
Reszta w powołaniach ligowych. Składach meczowych niekoniecznie. Jeśli spotykają się dwa zespoły PD, to można powołać 18 piłkarzy - 11 i 7 rezerwowych. Jednak, gdy się mierzysz z zespołem Secundy B, to możliwe jest powołanie tylko 16 zawodników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Olimpic Xativa - Real Madryt
poniżej 4,5 bramki @1.5 Bet365
Czy wymaga to mojego pomeczowego komentarza ? Xativa wykonała świetną robotę ; )
✅ ✅ ✅


Bardzo porządne value. Zachęcam do &#39;zamrożenia&#39; gotówki już teraz, bo kurs na pewno spadnie bliżej soboty. Xativa to ekipa rozsądnie grająca w obronie, do tego rzadko atakująca. Zapewne postawiony zostanie autobus w bramce. Ogólnie na 16 rozegranych spotkań w lidze pokryli moją linię piętnastokrotnie, raz grając na &#39;over&#39; na samym początku sezonu (1-4 z Olot we wrześniu). Co ciekawe, cały listopad przegrali BEZ STRACONEJ BRAMKI. Niezły rekord ligowy idzie, skoro ostatniego gola stracili 20 października. Siedem ostatnich spotkań to czyste konto Olimpic (cztery bezbramkowe remisy). To pokazuje, że linia defensywna jest naprawdę rozgarnięta. O gościach z Madrytu rozpisywać się nie mam zamiaru. Wiadomo - ekipa światowej klasy. Niemniej jednak grają przecież w pucharze, pewnie zobaczymy &#39;drugi garnitur&#39; ze strony Ancelottiego i raczej nie będzie to jakaś spektakularna wygrana.
 
michal132 6

michal132

Użytkownik
CD Xativa - Real Madryt
Mam nieco odmienny kurs niż kolega powyżej i myślę, że znalazłem całkiem ciekawą opcję. W pucharze króla Realowi przyszło grać z Xativą. O różnicy klas nie będę tu wspominał bo nie ma co porównywać nawet. Szczególnie, że Królewscy ostatnio na fali i leją wszystkich jak leci nawet bez Ronaldo. Xativa to.. znacznie znacznie słabszy zespół. Na mecz z Realem dostawiają trybuny bo zwykle mają 3,5 tys miejsc. To dla nich wielkie wydarzenie ale nie sądzę, że ktoś uważa, że uda się im nawiązać walkę z Realem. I mimo to, że Real ma grać młodym &quot;rezerwowym&quot; składem to myślę, że Xativie kilka bramek nawtykają bez problemu. W ofensywie zagrają raczej Di Maria, Isco, Jese i Morata. O poziomie pierwszej dwójki pisać chyba nie muszę a dwaj pozostali to wychowankowie, którzy to by grać swobodnie cały mecz czekają bardzo długo i będą się chcieli za wszelką cenę pokazać. Sądzę, że zobaczymy jednostronny mecz z kilkoma bramkami stąd też :
Typ : Real strzeli w obu połowach
Kurs : 1,65
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Santander - Sevilla
Typ: Gospodarze wygrają bądź zremisują !
Kursy: 2.00 @ eXpekt
vs

Typ dla lubiących ryzyko, można również zagrać tu w stronę Gospodarzy handi +1 przy ładnym kursie, ale przejdźmy do rzeczy. Puchar Hiszpanii i spotkanie w roli gospodarza drużyny z ligi Adelante i jego rywala z Primera Division. Racing w swojej lidze jest na drugim miejscu i znakomicie wykorzystuje atut swojego boiska. Tu raczej liczmy na szczęście drużyny gospodarzy. Mówię o tym że Sevilla dziś mocno okrojona w takich zawodników jak pierwszy bramkarz Beto 14/0, kluczowy pomocnik jak Rakitic 14/7, napastnik Bacca 14/7 są poza składem. Obrońca Pareja 9/0, pomocnicy Perotti 9/1, Vitolo 11/2 oraz Marin 7/0 są nieobecni dziś.​
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Cartagena - Barcelona
No to ruszamy z Pucharem Króla w sezonie 2013/2014. Pod lupę biorę spotkanie Cartageny z Barceloną. Podopieczni Gerardo Martino mają okazję do zmazania plamy, jaka została w oczach kibiców (i zapewne nie tylko ich) po przegranych meczach z Ajaxem i Ahtleticiem Bilbao. Wiadomym było, że prędzej czy później ta pierwsza porażka przyjdzie więc moim zdaniem nie ma powodów do niepokoju. Oczywiście chluby nie przynosi fakt, że w meczu z Ajaxem przez prawie całą drugą połowę grali w przewadze jednego zawodnika i ten mecz w ich wykonaniu był naprawdę marny jednak i taki mecz musiał się Katalończykom przydarzyć. Z kolei mecz w Bilbao poprostu nie ułożył się tak jak powinien. Swoje sytuacje miał Neymar jednak to nie był jego dzień. Jedyne co mu w tym meczu &quot;wychodziło&quot; to ślizganie bo pokrej murawie San Mames. Co nie udało się Katalończykom, udało się Baskom. Strata piłki przy wyprowadzaniu akcji, ostre dośrodkowanie do Muniaina i gol na wagę trzech punktów stał się faktem. Dlatego dzisiejszy mecz jest idealną okazją aby na nowo wejść na drogę zwycięstw i podreperować trochę swoje morale. Co do składu jaki &quot;Tata&quot; Martino ma zamiar wystawić na dzisiejsze spotkanie to widać, że Argentyńczyk podchodzi do tego spotkania na poważnie. Sport przewiduje, że ekipa z Camp Nou wyjdzie dziś w następującym składzie :
Pinto; Montoya, Bartra, Puyol, Alba; Song, Sergi Roberto, Cesc; Pedro, Alexis, Neymar
Jeśli przewidywania się sprawdzą to myślę, że gospodarze dzisiejszego spotkania nie będą mieli zbyt wiele do powiedzenia. Pójscie na wymianę ciosów z Blaugraną i to w takim składzie nie miałoby sensu ponieważ zostaliby poprostu zgnieceni. Pewnie postawią autobus na własnej połowie i będą czekać na kontrę co mnie osobiście nie dziwi. Poza tym jest to idealna okazja dla Neymara żeby się odblokował i zaczął strzelać więcej bramek. Osobiście nie mam do niego żadnych zarzutów. Wywiązuje się ze swoich zadań bardzo dobrze, zalicza asysty, robi wiatr na swoim skrzydle - wszystko to czego od niego oczekiwano. Nie mniej jednak wymagalibyśmy od niego trochę lepszej skuteczności natomiast liczę, że i to przyjdzie z czasem. I dziś jest świetna okazja aby tą niemoc strzelcką przełamać. Do tego liczę, że dobrą passę strzelecką podtrzyma Alexis Sanchez, który w tym sezonie jest w wybornej formie i lepszym strzelcem od Czilijczyka w tym sezonie jest oczywiście Leo Messi. Liczę, że Barcelona zagra dziś na 100% swoich możliwości i wypracuje sobie dużą zaliczkę przed rewanżem. Moje typy na to spotkanie to :
Barcelona (0:1) @ 1,40 ✅ 4:1
Barcelona strzeli powyżej 2,5 gola @ 1,57 ✅
4
Barcelona strzeli powyżej 3,5 gola @ 2,50 ✅
4
Do przerwy/wynik końcowy 2/2 @ 1,43 ✅
2/2
Barcelona wygra obydwie połowy @ 1,98 ✅
2:1 i 2:0
Barcelona zdobędzie bramkę w obydwu połowach @ 1,47
✅ 2 i 2
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W meczu Valladolid z Rayo atakuję over. Kursy u większości bukmacherów już pospadały więc można poczekać kilka minut na live. Pozycja w tabeli obu zespołów jest zbliżona, ale boisko pokazuje różne rzeczy, których na tabeli nie widać. Valladolid to naprawdę fajny zespół, ale dużo w tym zespole zależy od tego, czy Ebert jest zdolny do gry. Sporym minusem jest słaba postawa formacji defensywnej. Rok temu wyglądało to dużo lepiej, a teraz nawet z trenerem, który dużą wagę przykłada do defensywy - bardzo blado.
Rayo lubi atakować, ciągle grają taką samą piłkę. Babole w obronie popełniają co pokazał nawet mecz z Betisem. Ten mecz powinien skończyć się w 80 minucie wynikiem 3:1 dla gospodarzy, ale Rayo pokazuje, że ich mecze kończą się dopiero po końcowym gwizdku (patrz mecz z Realem). Będzie walka do końca.
Liczę na wesoły mecz i over.
Valladolid - Rayo
Over 2,5 1,80 Bet365
0:0 ⛔
W starciu klubów z niższych lig z drużynami ze szczebla Primera Divsion warto też zagrać overy. Real Sociedad jedzie z mocnym atakiem. Będzie rotacja w defensywie więc może jakaś bramka paść w drugą stronę. Ostatnio RSSS coraz lepiej się prezentuje więc kto wie może sami pokryją overa.
W Sevilli z kolei kilku ogniw też zabraknie i tu jakoś mniej do mnie mniej przemawiają. Grają często chaotycznie w pełnym składzie, a teraz.. Do tego wyjazd więc mogą się męczyć.
Algeciras - Real Sociedad
Over 2,5 1,75 Bet365 1:1
⛔
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ostatnio moje posty lubią być usuwane. Pytałem kto ma w końcu rację z tym mocnym składem Sevilli na dzisiaj - Vidal czy emOboy. Ale piszę w innej sprawie - kursy na gospodarzy lub remis znacząco skoczyły z 2,00 do 2,40. Czy może jakieś wzmocnienie w Sevilli lub osłabienie w Santanderze ? Ktoś ma jakiś pomysł dlaczego w ciągu kilku godzin tak się zmieniły kursy ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
X 0

xandi

Użytkownik
Sant Andreu-Atletico Madrid
Kurs :
1,17
Buk:
BetClic
Analiza:

PiłkarzeATM sa na topie, sadze ze jakby zamiast Elche zagrali z Barcelona wygraliby pewnie. W sobote o godz 16.00 idzie im sie zmierzyc z 3ligowcem, średniakiem który z tego co pamietam jesienią miał zamkniety sparing z rezerwa Barcelony. Przegrali wtedy 4:1.
Na przedmeczowej konferencji Diego Simone powiedzial tak&#39;&#39; Odkąd zostałem trenerem tego klubu moim pierwszorzędnym zadaniem jest jak najlepsze przygotowanie moich zawodników do każdego meczu - zarówno tych w ramach rozgrywek krajowych, jak i międzynarodowych, a nawet towarzyskich. Każde spotkanie to dla nas okazja do tego, by zaprezentować swoją siłę i umiejętności. Jutrzejszy pojedynek będzie wymagał od nas maksymalnego zaangażowania i skupienia, nie można lekceważyć naszych rywali&#39;&#39;
Dalej nie bede cytował ale z tego co mowi Cholo mozna wywnioskowac ze zalezy im na wygranej i awansie do kolejnej fazy Copa del Rey. Czy wypada przegrac/zremisować ubiegłorocznemu zwyciescy Pucharu Króla? Watpie.
Zapewne wyjdzie mocna 11stka aby szybko strzelic gola/dwa a potem zmiany. Wg mnie pewniak ????
Skład :
Bramkarze: 1. Daniel Aranzubia, 35. Yassine Bounou
Obrońcy: 2. Diego Godín, 3. Filipe, 12. Toby Alderweireld, 17. Javi Manquillo, 18. José Giménez
Pomocnicy: 5. Tiago, 6. Koke, 8. Raúl García, 10. Arda Turan, 15. Josuha Guilavogui, 16. Óliver Torres
Napastnicy: 7. Adrián López, 9. David Villa, 19. Diego Costa
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
FC Barcelona: Pinto; Adriano, Puyol, Bartra, Jordi Alba; Alex Song, Sergio Busquets, Sergi Roberto; Pedro, Cesc i Alexis
Biorąc pod uwagę skład warto pokusić się jeszcze o pogranie strzelców:
Alexis Sanchez strzeli gola @ 1,80 ⛔
Cesc Fabregas strzeli gola @ 1,95
✅
Unibet
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Wygrana Sevilli @1.70
✅ ✅ 0-1.
Typ dla lubiących ryzyko, można również zagrać tu w stronę Gospodarzy handi +1 przy ładnym kursie, ale przejdźmy do rzeczy. Puchar Hiszpanii i spotkanie w roli gospodarza drużyny z ligi Adelante i jego rywala z Primera Division. Racing w swojej lidze jest na drugim miejscu i znakomicie wykorzystuje atut swojego boiska. Tu raczej liczmy na szczęście drużyny gospodarzy. Mówię o tym że Sevilla dziś mocno okrojona w takich zawodników jak pierwszy bramkarz Beto 14/0, kluczowy pomocnik jak Rakitic 14/7, napastnik Bacca 14/7 są poza składem. Obrońca Pareja 9/0, pomocnicy Perotti 9/1, Vitolo 11/2 oraz Marin 7/0 są nieobecni dziś.
Co to za bzdury? Racing Santander w Liga Adelante? Rok temu tak. Teraz ledwie Secunda B.
Pytałem kto ma w końcu rację z tym mocnym składem Sevilli na dzisiaj - Vidal czy emOboy.
emOboy.
Skład był okrojony, bo brakowało paru ważnych piłkarzy, ale tu najważniejsze Sevilla ma bardzo szeroką kadrę i mogliby z powodzeniem zrobić drugą jedenastkę, która walczyłaby w PD o coś więcej niż utrzymanie. Racing to już nie ta drużyna.

Powołani na mecze Copa del Rey (07.12.13):


Atletico Madryt:

Aranzubia, Bounou, Diego Godín, Filipe, Toby Alderweireld, Javi Manquillo, José Giménez, Tiago, Koke, Raúl García, Arda Turan, Josuha Guilavogui, Óliver Torres, Adrián López, David Villa, Diego Costa.
Brak: Suarez, Rodriguez, Courtois, Leo, Juanfran, Insua, Miranda, Gabi.
Getafe:
Moyá; Codina. Alexis;Roberto Lago; Lopo; A. Arroyo; Valera, Lacen; Lafita L.; Pablo Sarabia; Gavilán; P. León; D. Castro; Míchel; J. Rodríguez; Borja F.F. Ciprian; Colunga.
Brak: Lisandro Lopez, Escudero, Rafa, Mosquera.
Real Madryt:
Casillas, Diego López, Jesús, Sergio Ramos, Pepe, Arbeloa, Carvajal, Marcelo, Nacho, Bale, Casemiro, Modrić, Di María, Isco i Illarra, Benzema, Jesé, Morata.
Brak:
Coentrão, Varane, Khedira, Cristiano, Xabi Alonso.
Levante UD: Keylor Navas, Javi Jiménez, Vyntra, Juanfran, Nikos, Pedro López Jordi César, Gomis, El Zhar, Xumetra, Sèrgio, A.J. Ríos, Diop, Simao, Camarasa, Nong, Barral, Ángel.

Brak: Navarro, Héctor, Baba, Rubén, Pallardó, El Adoua, Ivanschitz, Chris.

Athletic Bilbao:
Iraizoz, Toquero, Erik Morán, San José, Beñat, Iturraspe, De Marcos, Ibai, Iago Herrerín, Susaeta, Iraola, X.Etxeita, Mikel Rico, Gurpegi, Muniain, Aduriz, Ander Herrera, Balenziaga.
Brak: Laporte, Kike Sola, Ekiza.
Celta Vigo:
Nie znalazłem, ale podejrzewam, że prawie full. ----
Ode mnie...
Celta - Athletic BTS @ 1.72 bwin ⛔ choć okazji w bród. 1-0
Celta i Athletic to takie drużyny, które potrafią dość łatwo stracić bramkę. Celta u siebie z pewnością nie odpuści, a pamiętam ubiegłoroczny mecz z Realem Madryt, gdzie Królewscy byli momentami gnieceni. Pewnie obie drużyny z lekkimi roszadami w defensywie. Mecz przyjaźni. Kadra gości wygląda dość dobrze. Szansę gry znowu dostanie Benat, wraca Aduriz i być może na stoperze nareszcie zaprezentuje się Etxeira. Ostatnie dwa mecze Celty to sporo bramek, jak i strzelonych tak straconych. Gospodarze mają wyjść ofensywnie, a goście nie powinni grać tak asekuracyjnie jak z w wygranym meczu z Barceloną 1:0.
Getafe over 1.5 @ 2.10 William Hill ⛔ 1 gol Levante over 1 gol [1=zw] @2.02 marathonbet ⛔ Takie miernoty ;)
Podłączam te dwa typy pod jedną analizę, bo mam prawie to samo do napisania. Zespoły gospodarzy z Secunda Division - Girona (rywal Getafe) jak i Huelva (Levante) to drużyny, które u siebie nie boją się zaryzykować i atakować rywala. Jednak bolączką tych drużyn jest słaba defensywa i goście spokojnie powinni z tego skorzystać. Drużyny Primera Division mają wyjść w dość dobrym składzie. W ofensywie nie zabraknie zawodników, którzy narobią szumu w tym meczu. Doskonali piłkarze na kontrę jak Gavilian, Pedro Leon, Lafita, Sarabia, czy Xumetra, El Zhar, Rios. Co prawda bardziej ufam Getafe, którzy są lepiej zorganizowanym zespołem w ofensywie, ale i Levante tę jedną powinni ustrzelić.
Real Madryt czyste konto @ 1.87 bwin ✅ ✅ 0:0 oszukałem przeznaczenie i nie pograłem na Real Madryt wygra do 0, po prawie takim samym kursie. ;)
Trochę luźniejsza kadra Realu w ofensywie. Morata, Jese i Di Maria. Nie pozwala mi grać overa, czy handica na Królewskich. Jednak co do defensywy to powinno być dobrze, bo zdecydowaną większość czasu przy piłce będą Blancos. Widzę tu trochę inny mecz niż Cartageny z Barcą. Tu gospodarze raczej się zamurują i będzie trochę problemów Madrytczyków.
Kurs na Atletico nie straci grałem po @2.00, teraz gdzieniegdzie po @1.50...
Tak wszytko fajnie tylko niestety powołani nie oznacza: grający. W Barcelonie dzisiaj Neymar wszedł coś koło 80 min. Jak jutro w Realu podobnie będzie z Balem czy w Atletico z Costą to handi mogą nie wejść, a z kolei czyste po żałosnych kursach.
Kolego. Godzinę przed meczem masz podane &#39;11&#39; meczowe. Nie musisz grać już teraz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Atletico over 2,5 + Real over 2,5 @ 2,60 William Hill
Idę po najniższej linii oporu ale jakoś nie mam pomysłu na sobotnie mecze poza tymi. Atletico praktycznie w najmocniejszym składzie, a już na pewno w ofensywie. Z tyłu jakieś komplikacje być mogą, bo szansę być może dostaną Manquillo i Gimenez, a oni jednak regularnie nie grają i to może być problem, podobnie jak Aranzubia ale tak czy siak klasę prezentują dużo wyższą niż rywale. W ofensywie już komplet najlepszych graczy, bo są Diego Costa, David Villa, Koke, Turan czy Raul Garcia. Do wyboru do koloru, zatem Atletico powinno swoje zrobić i jednak postrzelać, bo w środę niby LM ale dla nich mecz o pietruszkę i tam też można sobie odpocząć. A i w lidze najbliższe mecze z ekipami z Walencjii więc komplet punktów się szykuje.
Real bez Ronaldo, który pokutuje za wybryk z finału ostatniej edycji ale to nie zmienia faktu, że ma kto strzelać. Liczę, że szansę dostaną Jese i Morata, bo niby Jese wyszedł na Galate ale Ramos pozbawił do dłuższej gry i już po 20 minutach musiał zejść. W formie jest Bale, do tego Benzeme ogląda się dużo przyjemniej. Swoje też robią Isco czy Di Maria, a zatem naprawdę spore bogactwo teraz ma Ancelotii zawodników, którzy są w dobrej dyspozycji i mogą naprawdę wiele dać tej drużynie. Chciałbym równiez zobaczyć w środku pola dwójkę Casemiro - Illarra, bo jednak to jest przyszłość Królewskich i w takich meczach warto dawać im szansę.
Tak wszytko fajnie tylko niestety powołani nie oznacza: grający. W Barcelonie dzisiaj Neymar wszedł coś koło 80 min. Jak jutro w Realu podobnie będzie z Balem czy w Atletico z Costą to handi mogą nie wejść, a z kolei czyste po żałosnych kursach.
Stało się coś z tego powodu, że Neymar nie grał od początku? Nie, bo wygrali 4:1 i już mogą się skupić na kolejnych spotkaniach.
Myślisz, że ekipom trzecioligowym robi różnice czy mają przeciwko sobie Bale&#39;a czy Jese? Albo czy jest dla nich różnica między D.Costą, a Adrianem? Bo ja uważam, że tak czy siak przepaść pomiędzy tymi drużynami jest na tyle duża, że przy niewielkim nakładzie sił te rezerwy powinny przejechać się bez problemu po takich rywalach i tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak wszytko fajnie tylko niestety powołani nie oznacza: grający. W Barcelonie dzisiaj Neymar wszedł coś koło 80 min. Jak jutro w Realu podobnie będzie z Balem czy w Atletico z Costą to handi mogą nie wejść, a z kolei czyste po żałosnych kursach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom