>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Króla - 2013/2014

Status
Zamknięty.
michal132 6

michal132

Użytkownik
Tak wszytko fajnie tylko niestety powołani nie oznacza: grający. W Barcelonie dzisiaj Neymar wszedł coś koło 80 min. Jak jutro w Realu podobnie będzie z Balem czy w Atletico z Costą to handi mogą nie wejść, a z kolei czyste po żałosnych kursach.
Racja tylko, że w przypadku Realu Ancelotti wypowiadał się bodajże wczoraj i pytany o grę młodszych zawodników powiedział, że ufa wszystkim swoim piłkarzom i nawet ci z mniejszym doświadczeniem nie muszą mu niczego udowadniać. Poza tym wokół tego meczu coraz więcej się trąbi, że Włoch ma skorzystać z wszystkich najlepszych w tej chwili piłkarzy, którzy zostali powołani. Także według mnie zagra ktoś z dwójki Morata/Jese a tak to ofensywa dalej z Bale&#39;m, Benzemą, tylko bez Cristiano. Faktycznie na początku mówiło się, że Real zagra najmłodszym możliwym składem ale teraz jest chyba nieco inaczej. To, że Real nie lekceważy Xativy obrazuje też brak powołań dla jakichkolwiek piłkarzy Castilli.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Trener Recreativo trochę odpuszcza ten mecz! Piłkarze Secunda Division nie mieli przełożonej kolejki zważywszy na grę w CdR. Grali oni w środku tygodnia, a więc 3 dni temu. Nie zagra cała defensywa, łącznie z podstawowym bramkarzem, najlepszym strzelcem zespołu i jednym z lepszych pomocników.
Zatem dodaję X2 @1.65 bwin ⛔ w ostatnich minutach. 1-0.

Powołania na mecze niedzielne (08.12.13)

Valencia:
Alves, Antonio Sivera, Barragán, R. Costa, Mathieu, Guardado, J. Fuego, Oriol, Parejo, Éver, Feghouli, Bernat, Canales, Pabón, Jonas i Alcácer.
Braki: Guaita, Joao Perreira, Ruiz, Fede, Postiga.
Espanyol:
Germán, Mattioni, Raúl, Víctor Sánchez, Tejera, Sidnei, Thievy, Stuani, Pizzi, Capdevila, M. Lanza, Kiko Casilla, David López, Víctor Álvarez, Colotto, Álex, Abraham i Torje
Braki: Casilla, Simao, Cordoba, Sergio Garcia, Moreno.
Espanyol awans @1.50 dla przypomnienia w Bwin. Kursy na zwycięstwo w 1 meczu już zmalały, ale na awans cały czas zostaje taki sam. Według buków są faworytem już na wyjeździe, więc taki kurs jest zbyt duży. Trochę braków w kadrze Papużek już mamy, jednak nie powinny być to na tyle duże straty, by nie dać sobie rady w dwumeczu z beniaminkiem Liga Adelante.

Osasuna:
Riesgo, Fernandez, Oriol, Flano, Echaide, Satrustegui, Loties, Damia, Armenteros, Punal, Oier, Silva, Torres, Loe, Garcia, Nunez, Onwu, Riera.
Braki: Cuevas, Cejudo, Arribas, Lolo, Bertran, Sisi.
Almeria:
Esteban, Ustari, Rafita, Nelson, Marcelo Silva, Pellerano, Trujillo, Raúl García, Dubarbier, Christian, Aleix Vidal, Marcos Tébar, Verza, Azeez, Barbosa, Suso, Kiu, Oscar Díaz.
Braki: Soriano, Corona, Rodri, Torsiglieri.
Malaga:
Willy, Jesús Gámez, Antunes, Camacho, Portillo, Santa Cruz, Anderson, Tissone, Morales, Angeleri, Duda, Eliseu, Pawlowski, S. Sánchez, Chen, Juanmi, Darder y Aarón.Brak:Samu, Casado, Hamaoui, Welington, Kameni, Flavio, Fabrice.

Granada:

Roberto, Karnezis, Nyom, Foulquier, Mainz, Murillo, Coeff, Angulo, Fran Rico, Yebda, Brahimi, Buonanotte, Recio, Iturra, Piti, Pereira, Ighalo, Riki.
Braki: Diakhate, Benitez, El-Arabi.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Huelva - Levente
Typ: Gospodarze wygrają !
Kursy: http://www.betexplorer.com/&lt;wbr&gt;soccer/spain/copa-del-rey/&lt;wbr&gt;recreativo-huelva-levante/&lt;wbr&gt;jomqs9X0/

vs

W roli gospodarzy z miejsca 1 w Lidze Adelante z dorobkiem 31 punktów drużyna Huelva, podejmuje gości z miejsca 13 w Primera Division z dorobkiem punktów 17 w ramach Pucharu Hiszpani.

H2H: na 16 spotkań między tymi drużynami Huelva wygrała 6, natomiast 4 mecze przegrali. Remis padł 6 razy.

Absencje: Gospodarze w pełnym składzie bez żadnych braków w kadrze, natomiast goście bez obrońcy David Navarro 12/0, obrońca Héctor Rodas 8/0, obrońca I. El Adoua 8/0, obronca C. Lell 5/0, pomocnik Rubén García 12/1, napastnik A. Ivanschitz 14/1, napastnik B. Diawara 10/3.
✅ oczywiście że siadło !
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
CD Olimpic de Xativa - Real Madrid; Jese Rodriguez gol @ 1,72 (Unibet)
Zasadniczo to na tym powinienem skończyć analizę, gdyż ten typ jest dla mnie oczywistą oczywistością (pomijam to, czy wejdzie - według mnie to trzeba pograć). Liczyłem na kurs 1,9-2, ale nie ma co - bukmacherzy nie są głupi i z pewnością potrafią docenić talent perły madryckiej La Fabriki.
Olimpic de Xativa to drużyna z Segunda Division B - jest to 3. liga. Za dużo o dzisiejszym rywalu Królewskich nie mogę powiedzieć, poza tym, iż okupują 6. miejsce w grupie trzeciej.
Przechodząc szybko do mojego zawodnika - Jese Rodriguez to z pewnością największa gwiazda madryckiej Cantery. Nie oszukujmy się, bije on na głowę Alvaro Moratę. Powiedziałbym, iż jest to największy talent od czasów Juana Maty, którego Real stracił na rzecz Valencii. Jese ma potencjał na bycie zawodnikiem z poziomu TOP, nie brakuje mu ambicji, błyskotliwości, lekkości w grze i typowej dla tego typu zawodników - boiskowej bezczelności. Według mnie jest to wypisz wymaluj kopia Cristiano Ronaldo - poza parametrami fizycznymi. Pomimo tego, iż Carlo Ancelotti obiecywał pełnoprawne włączenie do zespołu dla canteranos, to poza brakiem gry w Castilii - za dużo się nie zmieniło. Wychowankowie trenują z pierwszą drużyną, lecz nie dostają zbyt dużo szans. Ostatnimi czasy widać lekką odmianę tej tendencji - chłopaki dostają trochę więcej minut, co mnie niewątpliwie cieszy. Co się z tym wiąże? Ano to, iż jeśli canteranos chcą dostawać więcej szans - muszą wykorzystywać każdą szansę. A taka niewątpliwie nadarza się dzisiaj. Warto odnotować, że Real wystąpi dziś na pewno bez Cristiano Ronaldo (dwa mecze zawieszenia po finale Copa del Rey) oraz Garetha Bale&#39;a (w ostatniej chwili wypadł ze składu - grypa).
Trzeba się także odnieść do poprzedniego sezonu, gdzie Jese był wiodącą postacią Castilli, motorem napędowym, dzięki któremu Castilla zajęła wysokie jak na tę drużynę miejsce - ósme. To, jakie znaczenie dla drugiej drużyny Realu mieli Jese, Morata czy Nacho pokazuje miejsce, jakie okupują w sezonie 13/14 - 22. z bilansem 4-2-11. Oprócz tego Jese zajął drugie miejsce jeśli chodzi o strzelców, także uważam, że nie powinien mieć oporów ze strzelaniem bramek drużynie z trzeciej ligi.
Oczywiście czekamy na składy, gdyż nigdy nie wiadomo, co trenerowi strzeli do głowy. Uważam jednak, że pierwszy skład Jese ma raczej zagwarantowany, także czekamy i gramy. Ja osobiście pogram także Jese Rodriguez over 1,5 @ 7, do czego namawiam ryzykantów ???? .
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Wyniki 1/16:
Lleida - Real Betis 1:2
Villarreal - Elche 2:2
Algeciras - Real Sociedad 1:1
Racing Santander - Sevilla 0:1
Cartagena - FC Barcelona 1:4
Real Valladolid - Rayo Vallecano 0:0
Sant Andreu - Atletico Madryt 0:4
Girona - Getafe 1:1
Celta Vigo - Athletic Club 1:0
Recreativo - Levante 1:0
Olimpic - Real Madrid 0:0
Alcorcon - Granada 0:2
Las Palmas - Almeria 1:3
Gimnastic - Valencia 0:0
Real Jaen - Espanyol 2:2
Malaga - Osasuna 3:3​

Mamy kilka niespodzianek, zaskakujące remisy Valencii, Realu Sociedad, Realu Madryt i szaleńcza remontada Osasuny 3-0 -&gt; 3-3. Tych niespodzianek znacznie mniej, bo tak jak się spodziewałem zespoły w większości zagrały pełnymi składami, przez co zespoły z niższych klas rozgrywkowych nie miały zbyt wiele do powiedzenia. Teraz te ekipy, które mają już awans na papierze mogą spokojnie w wt-czw wystawić rezerwowy skład, nie męcząc przy tym zawodników na mecze ligowe.
Rewanże zaczynamy już we wtorek, w którym odbędzie się aż 6 spotkań.
20:00
Elche - Villarreal
Getafe - Girona
Levante - Huelva
Osasuna - Malaga
22:00
Barcelona - Cartagena
Granada - Alcorcon
Środa; 19:30
Almeria - Las Palmas
Atletico Madryt - Sant Andreu
Betis - Lleida
Real Sociedad - Algeciras
21:30
Real Madryt - Olimpic
Sevilla - Racing Santander
Czwartek 19:30
Espanyol - Jaen
Valencia - Gimnastic
Rayo Vallecano - Real Valladolid
21:30
Athletic Club - Celta Vigo
Na awanse drużyn nie ma już z czego wybierać. Raptem w 5 parach jeszcze kursy są w miarę wyrównane.

Tym razem radzę spojrzeć na składy, bo w środku tygodnia najlepsze kluby mogą dać odpocząć najlepszym. Postaram się podać kadry drużyn. Powodzenia w typowaniu.​
 
C 105

ceeferem

Użytkownik
Real Madrid - Olimpic Xativa
Wednesday, 18 Dec 2013, 21:30


TYP: REAL MADRID (- 3,5) ⛔ (2-0)
KURS: 1.79
STAWKA: 3/5 (Pinnacle)

Pierwsze spotkanie zakończyło się niespodziewanym rezultatem 0-0 ale jeszcze większą niespodzianką dla mnie był styl gry Realu zwłaszcza w 1-ej połowie. Z pół-amatorami Real w ciągu 45 minut nie stworzył sobie okazji bramkowej, w 2-iej było już lepiej ale i tak cały mecz oglądałem z ogromnym bólem bo gra Realu była delikatnie mówiąc słaba. 39-tni zawodnik Olimpicu determinacją i zaangażowaniem gniótł postawę Moraty i spółki, którzy wyszli moim zdaniem na lekką grę w dziadka z właścicielem stoiska z owocami, studentem itp. Zostawiając pierwszy mecz....skupmy się na rewanżu na SB gdzie przypieczętowanie awansu będzie formalnością...pytanie tylko ile Real wrzuci???....wg. mnie powinni lekko pokryć handi...z Valencią grają dopiero w niedziele więc mimo, iż jeszcze Carlo nie podał powołanych na Olimpic sądzę, że dużo osób nie odpocznie w środę. Z Valencią pauzują za kartki Pepe i Ramos(w tym przypadku odwołali się) więc linia obrony powinna być optymalna być może Marcelo odpocznie. W drugiej linii może być powtórka z 1-ego meczu aczkolwiek uważam, że zacznie Di Maria(bo brakuje mu minut) oraz ktoś z BBC. OX zaliczy fajną wycieczkę, zwiedzą SB i wrócą ze wspomnieniami. Nie mają jak zagrozić Ikerowi, a i sił na przeszkadzanie im nie starczy. Real przyciśnie od początku i nie da powodu do rozmyślania na temat wyniku tego dwu meczu. Wszystko poniżej 4-0 będzie dla mnie niespodzianką.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Powołani :
Pinto, Olazábal, Montoya, Fàbregas, Puyol, Pedro, Iniesta, Alexis, Neymar Jr, Mascherano, Bartra, Song, Jordi Alba, Tello, Adriano, Sergi Roberto.
Patrząc na powołania na jutrzejszy mecz widać, że Tata Martino podchodzi do tego spotkania bardzo poważnie. Co prawda sam jestem trochę zdziwiony powolaniami ponieważ zawsze w tej pierwszej rundzie CdR trenerzy dawali szansę zawodnikom, którzy wcześniej dostawali mniej minut albo grają w Barcelonie B. Fakt, że Barca B grała wczoraj swój mecz więc potrzebny jest czas na regenerację sił. Poza tym wiadomo, że nie są to jeszcze gracze prezentujący najwyższy poziom i mecze do dwa dni to trochę za dużo.
Przechodząc już do samych powołań to myślę, że kto by nie wyszedł to i tak po raz kolejny dadzą lekcję futbolu swoim rywalom. Mnie najbardziej zastanawia co Gerardo Martino zrobi z Neymarem. W ostatnich dniach pojawiły się głosy, z resztą sam Martino wspomniał coś o tym na konferencji (choć ja w to jakoś nie wierzyłem), że młody gwiazda z Camp Nou jest bardzo przemęczona i nie zagra do końca roku. Jak się okazało Neymar nie tylko zagrał w sobotnim meczu z Villareal, ale też był najlepszym zawodnikiem na boisko i to dzięki jego dwóm golom Blaugrana zainkasowała kolejne trzy punkty. I teraz tak : do końca roku Barca zagra jeszcze dwa spotkania - jutrzejsze z Cartagena oraz 22.12 ligowe spotkanie przeciwko Getafe. Neymar w trakcie sobotniego spotkania ujrzał żółty kartonik i w sezonie ligowym ma już takich kartoników pięć czego efektem będzie jego absencja w najbliższym spotkaniu. Następne spotkanie Barca rozegra dopiero 5.01 z Elche i jakoś nie chcę mi się wierzyć żeby Neymar miał nie grać przez kolejne trzy tygodnie. Zwłaszcza, że jego forma jest naprawdę wysoka. Owszem, wynik z pierwszego spotkania z Cartagena nie wymaga obecności Ney&#39;a na boisku ponieważ i bez niego bez problemu uda się im wygrać. Mimo wszystko wydaje mi się, że Martino mając na uwadze podtrzymanie wysokiej formy fizycznej swojej gwiazdy da mu jutro zagrać i prawdę mówiąc nie zdziwie się, jeśli Neymar wyjdzie w podstawowym składzie. Poza tym w składzie powinni się pojawić tacy zawodnicy jak Song, Sergi Roberto czy Tello, którzy w tym sezonie dostają stosunkowo mało szans. Myślę, że w tym meczu będziemy mieli powtórkę z przed tygodnia. Co prawda najlepiej poczekać do dnia jutrzejszego aż pojawią się oficjalne składuy na to spotkanie, jednak i tak spodziewam się gładkiego zwycięstwa i przynajmniej 3-4 goli strzelonych przez ekipę z Camp Nou. Na początku Unibet miał sporo wystawionych zakładów ale chyba zorientowali się, że niektóre bety to lokaty i z ~50 zakładów zostawili zaledwie 9. Dlatego musiałem poszukać czegoś innego i na chwilę obecną proponuję :
Do przerwy/wynik końcowy 1/1 @ 1,28 ---&gt; nie używam takich stwierdzeń ale myślę, że to lokata ???? ✅ 1:0 i 3:0
Barcelona strzeli powyżej 3,5 gola @ 1,72 ⛔ 3
Barcelona strzeli powyżej 4,5 gola @ 2,62 ⛔
3
Barcelona wygra i powyżej 4,5 gola @ 2,00 ⛔ 3:0
Barcelona wygra obydwie połowy @ 1,44 ✅
1:0 i 2:0
Bet365
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
SPOTKANIE: Getafe - Girona / Puchar Hiszpanii
TYP: Getafe i powyżej 2,5
KURS: 2.15
BUKMACHER: eXpekt​
vs


Dziś Girona w ramach Pucharu Hiszpani bez takich zawodników jak obrońca Junca 12/0,
pomocnik Hens 18/0, napastnik Bordas 17/4, oraz napastnik Chando 14/1.
Girona pragnę przypomnieć że jest to drużyna plasująca się na 19 miejscu w Segunda Division !
Ponad tydzień temu obie drużyny zmierzyły się między sobą na boisku Girony i padł remis 1:1,
tak więc w tym dwumeczu musi Getafe ich pyknąć. Przyglądając się statystykom drużyny
gości to na meczach wyjazdowych zbytnio im nie wychodzi gra, co oczywiście nie
świadczy o tym że Getafe jest cudownie grającą drużyną, ale myślę że w tym meczu będą w
stanie wykorzystać atut własnego boiska i absencje w składzie rywali.
W składzie gospodarzy nie zagra w ostatniej chwili napastnik C. Marica 9/1 z powodu problemów
z jelitami czy żołądkiem (dziwnie mi to translator przetłumaczył :razz ???? , obrońca Lopo 3/0, pomocnik
M. Lacen 5/0, oraz obrońca Álvaro Arroyo 9/1.
Sądząc po wynikach Getafe nie jest to drużyna grająca na over ale w Pucharze Króla
w poprzedniej rundzie padło 7 overów, także można tu liczyć na szczęście.​
Pozdrawiam &amp; życzę powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ffilip 123

ffilip

Użytkownik
Witam wszystkim dodam od siebie info do meczu Barcelona - Cartagena ze Cartagena wychodzi rezerwowym składem.. Nie grają juz o nic i trener skupia sie na lidze + daje szanse zagrac z barceloną tym ktorzy tez &quot;przyjemnosci&quot; jescze nie mieli.
Co do innyc meczy mysle ze mozna postawic na wygraną Villarealu lub ewentualnie jako pewniak X2. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 0

piechu15

Użytkownik
Typ na Barcelony ilośc goli over 3.5 @1.50 bet365 mysle ze warte gry ze względu na odpuszczenie ze strony przeciwnika, grają na CN, i powołania świadczą że nie będą się oszczędzać za bardzo. Myślę że 4-0 to takie minimum. Goście nie będą nadążać w obronie i barca pare razy zaskoczy i wpakują te minimum 4 bramki. Ktoś ma inne zdanie ?
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Real Madryt - Olimpic Xativa
Real Madryt wygra do zera @ 1.55 Expect
Wiadro gówna wylały media i kibice na głowy piłkarzy Realu, którzy w pierwszym meczu bezbramkowo zremisowali z trzecioligowcem. Nie ma sensu rozwodzić się nad składami itd. Ten zakład powinien wejść na luzie. Goście mają sporo problemów ze zdobywaniem goli w swojej lidze(18 trafień/17 spotkań, drużyny ze strefy spadkowej mają więcej...). Nie trafili u siebie, to czemu mieliby trafić na Bernabeu? Biorąc pod uwagę jakie handi i overy proponują buki to jest chyba najlepszy zakład na ten mecz. Jak znowu wyjdą rezerwami to strzelaniny może nie być. Wygrana oczywiście obowiązek.
I jako ciekawostka przedmeczowe nagranie piłkarzy gości, którzy spotkanie traktują chyba bardziej w kategoriach wycieczki do stolicy ze zwiedzaniem murawy Bernabeu.
http://www.youtube.com/watch?v=xyoi4NnZdc0
A no i jak komuś zakład wpadł w oko to niech nie czeka nawet minuty, bo redukcja kursu do poziomu innych firm jest tylko kwestią czasu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Elche wydaje się, że odpuszcza. Albacar, Gil, Boakye, Coro na ławce.
Toño; Sapunaru, Pelegrín, Botía, Cisma; Aarón, Rivera, Generelo, Javi Márquez; Javi Flores y Cristian Herrera
Villarreal w miarę dobrym zestawieniu.Juan Carlos; Pantic, Dorado, Gabriel, Jokic; Bruno, Pina, Moi, Aquino; Pereira y Perbet.
Zagrają dwoma napastnikami. Chcą to wygrać.
Villarreal wins @2.00 WH ✅ ✅ 0-1.
-----
Osasauna:
Riesgo; Damiá, Oier, Arribas, Joan Oriol; Puñal, Silva; Cejudo, Armenteros, José García; Onwu
Malaga:
Kameni; Jesús Gámez, Angeleri, Weligton, Antunes; Tissone, Darder; Portillo, Morales, Eliseu; Juanmi
tu co najwyżej pogram live.
-------------
Levante:
Keylor Navas; Pedro López. David Navarro, El Adoua, Nikos; Camarasa, Simao; Xumetra, Rubén García, Ivanschitz; y Barral.
Spodziewałem się gorszego zestawienia.
Levante wins @1.72 unibet ✅ ✅ 4-0
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Skład Barcelony:
Pinto; Montoya, Puyol, Mascherano, Adriano; Cesc, Song, Sergi Roberto; Pedro, Neymar, Tello
Ławka rezerwowych: Oier, Bartra, Alba, Iniesta, Alexis

No to powinna być dziś rzeźnia. Z takim składem piątkę to ja widzę najmarniej. Neymar ostatni mecz w barwach Barcelony w tym roku, na pewno będzie chciał godnie pożegnać kibiców na te dwa tygodnie. W dwóch ostatnich meczach strzelił 5 goli. Dziś przeciwko Cartagena powinien wcisnąć trzy lekką ręką ???? Pobieramy zatem :

Barcelona (0:4) @ 2,50 ⛔ 3:0
Barcelona (0:5) @ 4,00 ⛔ 3:0
Barcelona do przerwy (0:2) @ 3,15 ⛔
Pierwsza połowa powyżej 2,5 gola @ 2,35 ⛔ 1
Neymar pierwszy gol @ 3,60 ⛔ Pedro
Neymar strzeli przynajmniej trzy gole @ 7,50 ⛔ 1

Unibet
EDIT : To mnie trochę zaskoczyła postawa Barcy. Jakoś tak niemrawo grali.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
- Atezainak: Zubikarai, Royo.
- Atzelariak: Zaldua, Ansotegi, Cadamuro, Iñigo, José Ángel.
- Erdilariak: Ros, Elustondo, Pardo, Xabi Prieto.
- Aurrelariak: Seferovic, Agirretxe, Vela, Griezmann, Chory Castro.
Real Sociedad -2 AH @1.88 bet365 4:0 ✅ ✅
Nie tłumaczę, po baskijsku lista powołań Realu Sociedad. Ma grać mocny skład, więc te dwie bramki myślę, że na spokoju ogarną. Co jak co, ale kogo by nie wystawił w ataku to i tak będzie dobra jedenastka, więc nie trza czekać na skład meczowy.
Sevilla:
La lista la forman: Javi Varas, Beto, Diogo, Cala, Israel Puerto, Mbia, Fernando Navarro, Iborra, Cristóforo, Trochowski, Perotti, Jairo, Carlos Fernández, Rabello, Rusescu y Bacca.
Krótko i na temat. Już na wyjeździe mieli mnóstwo szans na kilkubramkową zaliczkę. Nie udało się, ale dziś Sevilla powinna dać radę odprawić rywala z bagażem 3-4 goli.
Wraca Trochowski i ma grać, tak samo Rusescu, choć ten akurat bardzo słaba forma. Może ją odnajdzie z Racingiem.
Sevilla -1 EH @1.75 Sportingbet ⛔ 0-2

RM
Real Madryt będzie chciał pokazać, że 0:0 z Olimpiciem to tylko wypadek przy pracy. Później z Osasuną już najlepszym składem też nie potrafili się przedrzeć przez zasieki rywala, tracąc nawet 2 gole. Olimpic raczej wiele do powiedzenia w akcjach ofensywnych mieć nie będzie, bo bardziej skupi się na bronieniu w polu karnym. Skład co lepsze ma być niemal identyczny do tego z pierwszego meczu. Tym razem gramy na Santiago Bernabeu, a nie na bardzo wąskiej, sztucznej murawie. Wczoraj Barcelona się męczyła z 3 ligowcem o trochę większej marce, ale coś czuję, że Blancos ich nie zlinczują... W pierwszej połowie mogą mieć problemy, zadecyduje czas strzelonej pierwszej bramki, bo potem może być pogrom.
Under 2.5 do HT @1.50 bet365 2-0 HT ✅ ✅

Reszty nie tykam, choć Atleti i Betis pewno do gry, a w Almerii może być niespodzianka, choć nastawiałbym się na BTS.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
RM-Xativa ⛔
Ja gram dziś strzelcow bramek w Realu.Jak wiadomo nie zagrają główni strzelcy, czyli CR7, Bale ani Benzema, więc kto będzie egzekutorem?
A.Morata @ 1,60⛔
Isco @ 1,60⛔
J.Rodriguez @ 1,70⛔
Ew.któryś z nich strzeli pierwszy dla odważnych, kursy odpowiednio 4,75_5,25_6,0 Ja wybieram Morate, że otworzy wynik@4,75⛔ choć to trochę loteria, jednak kurs warty myślę.
Kursy z bwin
Powodzenia
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co do meczu Realu Madryt to ja powiem tak: widziałem poprzedni mecz, i pomijając kwestię murawy, składu Realu i olewackiego nastawienia to Olimpic naprawdę ładnie gra w defensywie. Fakt - nie zdobywają dużo bramek, ale i nie tracą. Pewno postawią autobus i tyle. U buków handi zaczynają się od -3,5,-4, jak dla mnie to duża przesada. Może i być nawet 8:0 bo Real będzie chciał odkuć się po tym wypadku z 0:0, ale może i być 2:0, 3:0 i powiedzą - przecież wygraliśmy. Dlatego generalnie dla mnie to zupełnie nieopłacalny do grania mecz. Najlepszą opcją jest wspomniana przez kolegę Paweł Real wygra do 0, ale już dzisiaj to jest tylko 1,33.
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Real Madryt - Olimpic Xativia
Wczoraj Barca troche zawiodła ale widać że Cartagena głównie skupiała się na murowaniu bramki gdzie praktycznie przez większą część meczu broniła się prawie całą 11 na własnej połówce...
Dziś Real i tylko remis bezbramkowy na wyjezdzie w pierwszym meczu co potwierdza szczelność defensywy 3ligowców drużyny Olimpic. Dziś zapewne Real to wygra ale nie uważam by strzelili dużo bramek. Real Madryt nie grający w podstawowym składzie nie będzie w stanie pokryć Handi -4 jak dla mnie i ja też zagram właśnie tą opcje a kursik niczego sobie ;)
Typ:2
Handicap 0-4
Kurs: 1,92
Bukmacher: Betsafe
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Co taka niska linia na kartki, o 2,5 1.7 w bet365 przy azjanie?Jest to rewanż i mecz o awans więc chyba warto to pobrać mimo że tydzień temu bez kar.Nie oglądałem pierwszego meczu ani nawet nie wiem kto sędziuje, lecz na pierwszy rzut oka zachęcająca propozycja.
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Analizy i typy na fb.com - sezon 2013/14
1) Midtjylland - Aarhus - over 1.5 gola Midtjylland @1.83 ✅
2) Wolfsburg - Stuttgart - poniżej 4.5 kartek @1.66 ✅
3) Juventus - Sassuolo - poniżej 4.5 kartek @1.90 ✅
4) AC Milan - AS Roma - powyżej 5.5 kartek @1.66 ✅
5) Nantes - Auxerre - poniżej 4.5 kartek @1.61 ✅
6) Nantes - Auxerre - poniżej 4 kartek @1.90 ✅

21:30 Real Madryt - Olimpic Xativa
Dziś otrzymałem prezent pod choinkę od 365. Do rzeczy - sędzią Hiszpan José Teixeira. To nazwisko chyba wiele mówi. Od września 5,6,8,8,6,9,8,6,8 kartek. 6 padło niedawno w sędziowanym przez niego meczu Valencii w Copa del Rey. W październiku sędziował mecz Realu na Estadio Santiago Bernabeu - efekt? 6 kartoników. Mecz z Olimpiciem jest rewanżem dla Realu. W pierwszym meczu 0-0 i 4 żółte kartki. Dziś spodziewam się nie tyle kartek ze strony Realu co ze strony Olimpicu. Przypuszczam, że mecz skończy się wysokim zwycięstwem Realu, a w trakcie licze, że ambicje mało nam znanych zawodników Olimpicu nie pozwolą na to, by przy wyniku np. 2-0 przestali grać i faulować. Na koniec kartki Xativy w Copa del Rey w tym roku to 10 i 9! W lidze 5,8,9. Mój typ na dziś jest jeden:
Powyżej 2.5 kartek @1.70 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Odnośnie meczu: Real Madryt - Olimpic. Nie wiem czy to przez to, że to puchar, ale albo Wielki Real jest tak naprawdę beznadziejny bez Cristiano i Bale&#39;a, albo ten Olimpic tak dobry, ale ostatnie 10 min to obrona Realu jak by grali z Bayernem. I wynik 2:0 (jeden gol z karnego) pokazuje jak buki przesadziły z tymi handi. No i Sevilla znowu dała plamę, wywalona z pucharu przez Satander.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom