>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Narodów Afryki 2013 (19.01.2013 - 10.02.2013)

Status
Zamknięty.
homel 918

homel

Użytkownik
Burkina Faso - Ghana 2 kurs 2.0 10/10
Prezent od bukmachera, kto ogladal mecze Burkina Faso wie ze nie maja argumentow w ofensywie, szarpane akcje, z Nigeria fartem w ostatniej minucie strzelili gola. Ich przeciwieństwem w tym turnieju jest Ghana, ktora ma sile razenia ofensywna dobra, milo sie ich oglada i ogolnie klasa wyzej od Burkina Faso. Kto widzial mecze obu druzyn w tym turnieju, wie o czym mowie. Kurs prezent
 
C 0

catmando123

Użytkownik
Burkina Faso - Ghana 2 kurs 2.0 10/10
Prezent od bukmachera, kto ogladal mecze Burkina Faso wie ze nie maja argumentow w ofensywie, szarpane akcje, z Nigeria fartem w ostatniej minucie strzelili gola. Ich przeciwieństwem w tym turnieju jest Ghana, ktora ma sile razenia ofensywna dobra, milo sie ich oglada i ogolnie klasa wyzej od Burkina Faso. Kto widzial mecze obu druzyn w tym turnieju, wie o czym mowie. Kurs prezent
To pewniak ? Co przemawia za Ghana nie uważam żeby Burkina Faso była mocną ekipą a obstawił bym sobie dzisiaj grubo i się zastawiam czy to było by dobre spotkanie, ja osobiście nie śledzę tych Afrykańskich pucharów więc pytam osób które są bardziej w temacie. Zastanawia mnie tak wysoki kurs skoro Ghana wyraźnie zmiażdży Burkina Faso.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
To pewniak ? Co przemawia za Ghana nie uważam żeby Burkina Faso była mocną ekipą a obstawił bym sobie dzisiaj grubo i się zastawiam czy to było by dobre spotkanie, ja osobiście nie śledzę tych Afrykańskich pucharów więc pytam osób które są bardziej w temacie. Zastanawia mnie tak wysoki kurs skoro Ghana wyraźnie zmiażdży Burkina Faso.
Pewniak na 200%. Weź od starych kieszonkowe z góry i zapożycz się u kolegów z podwórka i graj koniecznie ????
A teraz na poważnie:
! Coś takiego jak pewniak nie istnieje
! Jak czegoś nie śledzisz, na czymś się nie znasz, to lepiej iść do kasyna, bo tu i tu wtedy liczy się tylko szczęście.
 
C 0

catmando123

Użytkownik
Pewniak na 200%. Weź od starych kieszonkowe z góry i zapożycz się u kolegów z podwórka i graj koniecznie ????
A teraz na poważnie:
! Coś takiego jak pewniak nie istnieje
! Jak czegoś nie śledzisz, na czymś się nie znasz, to lepiej iść do kasyna, bo tu i tu wtedy liczy się tylko szczęście.
To że pewniaków jako takich nie ma akurat wiem ale swój dalszy bullshit możesz zachować dla siebie, iść co kasyna to głupota ale zagrać opierając się na opinii osoby która śledzi daną ligę czy dyscyplinę sportu to już nie brzmi tak głupio.
Jeżeli takie Burkina faso przegrało ostatnie 10 meczy tracąc co najmniej 3 gole w każdym z nich to chyba nie oczekujesz że wygra dajmy na to z pierwszym składem FC Barcelony ale to przecież nie pewniak i Barcelona mogła by przegrać mimo tego że grali by żeby wygrać. Po prostu kalkulacja czy dane spotkanie wygra jedna czy druga drużyna bo ty piszesz tak jak by się nie dało w bukmacherce wygrywać (nie jest to na pewno łatwe ale się da). Ja tak jak wyżej pisałem nie śledzę tych rozgrywek więc opieram się bardziej na opinii innych osób które prawdopodobnie bardziej się tym interesują.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
To że pewniaków jako takich nie ma akurat wiem ale swój dalszy bullshit możesz zachować dla siebie, iść co kasyna to głupota ale zagrać opierając się na opinii osoby która śledzi daną ligę czy dyscyplinę sportu to już nie brzmi tak głupio.
Jeżeli takie Burkina faso przegrało ostatnie 10 meczy tracąc co najmniej 3 gole w każdym z nich to chyba nie oczekujesz że wygra dajmy na to z pierwszym składem FC Barcelony ale to przecież nie pewniak i Barcelona mogła by przegrać mimo tego że grali by żeby wygrać. Po prostu kalkulacja czy dane spotkanie wygra jedna czy druga drużyna bo ty piszesz tak jak by się nie dało w bukmacherce wygrywać (nie jest to na pewno łatwe ale się da). Ja tak jak wyżej pisałem nie śledzę tych rozgrywek więc opieram się bardziej na opinii innych osób które prawdopodobnie bardziej się tym interesują.
A ja proponuję Ci obstawiać to na czym się znasz i to co śledzisz...Powodzenia ????
 
C 0

catmando123

Użytkownik
A ja proponuję Ci obstawiać to na czym się znasz i to co śledzisz...Powodzenia ????
To sobie odpuszczę ten mecz (nie dlatego że ty tutaj napisałeś tylko dostałem PM&#39;a od innego usera z bardziej przekonującymi argumentami niż &quot;idź do kasyna&quot;) ale mówienie że w sporcie nie ma pewniaków to okłamywanie samego siebie, są bowiem spotkania których wynik jest praktycznie z góry przesądzony.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
To sobie odpuszczę ten mecz (nie dlatego że ty tutaj napisałeś tylko dostałem PM&#39;a od innego usera z bardziej przekonującymi argumentami niż &quot;idź do kasyna&quot;) ale mówienie że w sporcie nie ma pewniaków to okłamywanie samego siebie, są bowiem spotkania których wynik jest praktycznie z góry przesądzony.
Najważniejszym słowem w Twojej wypowiedzi jest &quot;praktycznie&quot; !
W zakładach bukmacherskich nie ma niczego pewnego na 100%, a jeśli już coś jest pewne &quot;tylko&#39; na 99% to zawsze zostaje te 1% na pomyłkę. ????

Sam też zagram dzisiaj w stronę Ghany. Pierwsza myśl to było postawienie że strzelą bramkę po 1,4 i pewnie to właśnie zagram ale kusi mnie jeszcze pograć Ghana over 1,5 po jakieś 2,6. (kursy betfair)
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Burkina Faso - Ghana
1. Połowa Over 1.5 @ 4.00 B365 (2/10) ⛔
Over 3.5 @ 6.00 B365 (2/10) ⛔
Over 4.5 @ 15.00 B365 (1/10) ⛔

Teoretycznie mecz bardzo underowy, dwie underowe ekipy, półfinał, wogóle tegoroczny PNA obfituje raczej w mecze, w których nie pada więcej niż 2 bramki. Ja liczę jednak na dobry spektakl dziś wieczorem i przynajmniej 4 bramki. Typ opieram głównie na tym, że to 1/2 finału i drużyna która straci pierwsza bramkę będzie musiała się otworzyć, przez co będzie narażona na kontrataki, choć z drugiej strony będzie też miała większe szanse na wyrównanie. Najważniejszą sprawą będzie to, czy w pierwszej połowie ktoś strzeli? Jeśli tak to jestem przekonany, że over padnie, w przeciwnym razie będzie ciężko. Ghana jest zdecydowanym faworytem, ale Burkina Faso gra fajny futbol w tej edycji PNA, świetne skrzydła (Pitroipa, Sanou), niezwykle skuteczny Alain Traore, porządkujący środek pola Kabore i Kone (obaj z Ligue1) i całkiem niezła ławka (w tym napastnik znany z polskich boisk A.R Traore). Liczę więc na to, że Ghana nie zdominuje tego meczu, choć potencjał ofensywny ma jeszcze większy (ostatnie dwa mecze to 2 i 3 do zera). Są też pewni z tyłu, choć w tym meczu nie spodziewałbym się czystego konta Daoudy, ponieważ tak jak już wspomniałem BF to bardzo solidna i poukładana drużyna, która potrafi strzelać bramki.
PS. W pierwszym półfinale 4:1, choć mecz zapowiadał się podobnie. Liczę tu na podobny scenariusz.
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Chyba nikt nie spodziewał się takiej obsady finału tegorocznego PNA. Jeszcze ewentualnie można było stawiać na obecność w tej fazie Nigerii ale Źrebaków wierzyli tylko kibice w tym zachodnio afrykańskim państwie. Obie druzyny spotkały się już w pierwszym meczu grupowym gdzie Nigeryjczycy prowadzili do czwartej minuty doliczonego czasu gry gdy wyrównująca bramkę zdobył Alain Traore. Później Super Orły zaliczyły remis z Zambią by kolejne trzy spotkania zakończyć pewnymi zwycięstwami w tym z głównym faworytem imprezy WKS. Półfinałowy pogrom Mali zrobił chyba wrażenie na wszystkich komentatorach. Nigeryjczycy grali momentami jak nie zawodnicy z Czarnego Lądu i jeśli dziś utrzymają taką formę &quot;Prezes&quot; z kolegami będą musieli zadowolić się drugą pozycją. Źrebaki wygrały na tym turnieju jak narazie jeden mecz w regulaminowym czasie rozbijając Etiopię 4-0 strzelając trzy bramki grając w osłabieniu. Wystarczyło do awansu z pierwszej lokaty do ćwierćfinału gdzie po nieporywajacym spotkaniu wygrali z Togo po bramce Pitroipy w 105 minucie. W półfinale dzięki bardzo dobrej drugiej połowie udało im się odrobić straty i wyeliminować po rzutach karnych Czarne Gwiazdy. Oba zespoły mogą przystąpić do tego spotkania osłabione, w Nigerii na urazy narzekają Moses i najlepszy strzelec Emenike zaś u rywali ciągle kontuzjowany jest Traore ale anulowana została czerwona kartka dla Pitroipy, który zapewne wybiegnie dziś w pierwszym składzie.
Czy zawodników z Brukina Faso stać na końcowy sukces? Będzie o to raczej dość trudno zwłaszcza przy tak dobrze grającej Nigerii. Dużym atutem będzie tutaj także boisko, które faworyzuje Super Orły. Źrebaki wszystkie swoje spotkania rozegrały dotychczas na piaskowcowy gdzie ewentualne różnice techniczne i taktyczne były zrównywane przez fatalny stan murawy. Dziś raczej nie grozi nam oglądanie piłki plażowej co według mnie będzie sprzyjało grze preferowanej przez Nigerię i to ją widzę w roli zwycięzcy tegoroczego Pucharu Narodów Afryki.
Nigeria - Burkina Faso 1 @ 1,96 betsson
Nigeria - Burkina Faso over1,5 @ 1,48 betsson
Nigeria - Burkina Faso Nigeria pierwsza strzeli @ 1,70 betsson
Nigeria - Burkina Faso(I połowa) 1 @ 2,55 betsson
 
majzel 3

majzel

Użytkownik
Nigeria jest zdecydowanym faworytem dzisiejszego finału PNA jednak zespół Burkina Faso stać na to by powalczyć w tym meczu. Osiągnęli historyczny sukces awansując do finału to czemu nie mają spróbować go wygrać ? Główną ich siłą są szybkie skrzydła, Pitroipa i Nakoulma. Uważam, że boczni obrońcy Super Orłów niejednokrotnie będą się uciekać do fauli by ich zatrzymać, tym bardziej że sami lubią zapędzić się do przodu. Przez to widzę duże szanse na to, iż któryś z nich, bądź obaj złapią kartki.
Uwa Elderson Echiéjilé kartka 2,73 Tobet ⛔
Efe Ambrose kartka 2,55 Tobet ⛔
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Puchar Narodów Afryki - FINAŁ
Nigeria - Burkina Faso
Papierowym faworytem jest tutaj Nigeria i słusznie. Grają fajną piłkę, mają dobry skład i przede wszystkim Victora Mosesa z Chelsea, który na tle całej reprezentacji w moich oczach najbardziej się wyróżnia.
Wszystko więc wskazuje na nich, ale jak mnie pamięć nie myli to rok temu takim jak i nie większym faworytem było WKS, które finał przegrało z Zambią której nikt nie spodziewał się w finale. Czemu w tym roku ma niby być odwrotnie? Kursy na Burkina Faso i tak poleciały ostro w dół.
Osobiście myślę, że w regulaminowym czasie 90 minut wygra to Nigeria, ale jeśli dojdzie do dogrywki i karnych to już jestem święcie przekonany, że po tytuł sięgnie Burkina Faso i będziemy świadkami kolejnej pseudo niespodzianki.
Ostatnio słyszy się dużo o ustawianych meczach, więc na zdrowy rozum nikt by teraz tego nie robił, ale ja jestem przeciwny tego zdania. Praktycznie cała Afryka jest przesiąknięta korupcją, a pieniądze z PNA są o wiele mniejsze niż w Europie. Zresztą po tym co zobaczyłem w tym meczu, a dokładnie w karnych to za głowę się złapałem, tak ewidentnie przestrzelone karne rzadko można spotkać:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=3CpZrxLsyfQ
Wygra PNA: Burkina Faso 2,70 Unibet
Nigeria (regulaminowe 90 minut) 2,05 Bet365 1:0 ✅
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna - Puchar Narodów Afryki (finał)
spotkanie: Nigeria - Burkina Faso, 1 połowa
typ: 1 (Nigeria) ✅ ładne wejście w pole karne
kurs: 2,87
bukmacher: Bet365

Nigeria w fazie pucharowej rozgrywa naprawdę niezłe mecze. Wszystkie rozpoczyna od mocnego uderzenia i już dwukrotnie obejmowała prowadzenie jeszcze przed przerwą. Sądzę, że nie inaczej wejdą w spotkanie finałowe. Jeszcze jedno spostrzeżenie odnośnie &quot;Superorłów&quot;: grają ten turniej jakby &quot;po niemiecku&quot; (powiedzonko powstało w latach 70-tych XX wieku i obowiązywało 3 dekady) - rozkręcają się z meczu na mecz, by w końcowej fazie mistrzostw osiągnąć najlepszą dyspozycję. Natomiast finałowi przeciwnicy grają futbol zachowawczy, by nie napisać defensywny i nudny, co wcale nie oznacza, że nieskuteczny (patrz Grecja i 2004 rok). Jednak ich siła ofensywna opiera się już tylko na wykazującym duże oznaki przemęczenia Pitroipie i niezwykle chaotycznym, ale przez to i nieobliczalnym Nakoulmie. Myślę, że nigeryjski sztab trenerski dobrze rozpisał reprezentację Burkina Faso i z łatwością zneutralizuje jej atuty. Fakt, że &quot;Rumaki&quot; grały ostatnio wyczerpującą dogrywkę umacnia mnie w przekonaniu tego typu. Na początku meczu drużyna Nigerii powinna być dużo świeższa i wykorzystać nadarzającą się szansę ustawienia sobie finału już we wstępnej fazie meczu.
Inne ciekawe typy:
Oczywiście Nigeria -0,5 (azjan) za 2,10 w Bet365 ✅to była podstawowa gra
Nigeria -1,5 (azjan) za 4,15 również w Bet365 ⛔ za drobne, to i nie żal
oraz powyżej 4,5 żółtej kartki za 1,98 w Betsson ✅ troszkę fuksem, ale na plus
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom