>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Narodów Afryki Angola 2010

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mali przeszło obok meczu. Algieria też nie zagrała wybitnie, ale 3 pkt. są. Generalnie nie wiem jak Wy, ale ja się więcej spodziewałem od tego turnieju... Ok fakt, że są niespodzianki jest super, ale co z tego skoro poziom niektórych spotkań jest żenujący... Przed turniejem spodziewałem się super miesiąca z piłką afrykańską i pięknymi meczami takich drużyn jak WKS, Kamerun, Nigeria, Mali itd.. (nie wiemy jeszcze jak Ghana może uratuje honor). A tu co mecz mniej chce mi się oglądać te zawody. Zobaczymy jak dzisiaj zaprezentuje się Angola. Może ten mecz przyniesie chociaż kilka goli i drużyny coś pokażą...
Rzeczywiście dzisiejszy mecz Mali był wręcz dobry jako bajka do poduszki przy ktorej można usnąc. A Przynajmniej w pierwszej połowie, bo oglądania drugich 45min się nie odważylem ;)
Cóż niespodzianki są solą sportu. Bez nich to wszystko nie miało by sensu skoro wygrywal by zawsze bogatszy. W Afryce często tak bylo że padały nieoczekiwane rezultaty. Szczególnie w kwalifikacjach do MŚ. Outsiderzy wtedy spinają się maxymalnie i dosłownie gryzą trawe. Trzeba pamiętac jaka jest ich sytuacja, dla nich sport to szansa na lepsze życie. Wyjazd do Europy i pieniądze których przecież brakuje na tym kontynencie. To tak wykraczając lekko poza granice sportu. Ma to z pewnością jakiś wpływ na zaangażowanie w gre. Może umiejętności brakowac ale ustępliwosc jest do samego końca.

Faworyci ? Jak narazie takowych nie ma. Śledzę turniej podobnie jak Leon, dobrze że powstrzymuję się od typowania meczów bo nie jeden raz juz bym z pewnoscią popłynąl. WKS czeka jutro mecz o wszystko z Ghaną. Przegrana ich eliminuje! Ghana dopiero wkracza w turniej. Cięzko cokolwiek przewidziec, ale chyba nie wyobrazamy sobie żeby Drogba czy Kalou już wracali do Londynu!

Odnosze również wrażenie że piłka którą grają na PNA ma bardzo dziwną parabole lotu. Nie jestem pewny na 100% ale to jest bodajże ta JABULANi którą mają grac na MŚ, w powietrzu robi ona dziwne &quot;figle&quot; może to jest przyczyna wielu bramek? Napewno jest to jeden z wielu czynników moim zdaniem ;)
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Przed turniejem spodziewałem się super miesiąca z piłką afrykańską i pięknymi meczami takich drużyn jak WKS, Kamerun, Nigeria, Mali itd..
W moich oczach, żaden z dotychczasowych meczy nie stał na dobrym poziomie. W przeciwieństwie do Ciebie nie spodziewałem się też, że PNA zaskoczy mnie czymś. To trzeci edyzja tej imprezy, która mam możliwość oglądać i jak dotąd w żadnej nie działo się nic co przykułoby moją uwagę. Mecze, jak zwykle wywołują znużenie a ich poziom jest wręcz słaby. było tak cztery lata temu, było tak dwa lata te,u i do teraz to się utrzymuje. Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do europejskiego futbolu a ten kolosalnie się różni od tego co prezentują drużyny czarnego lądu. na arenie międzynarodowej w starciach z drużynami spoza afryki ta gra wygląda zupełnie inaczej (wystarczy przypomnieć sobie Senegal w 2002 na MŚ) natomiast kiedy grają dwie afrykańskie ekipy sytuacja zmienia się diametralnie :;/: No może poza Algierią, Egiptem i Ghaną, którym moim zdaniem bliżej do europejskiego stylu.

Większość zawodników gra w europejskich klubach ale niestety podczas PNA nie da się tego zauważyć, bo chcą czy nie, muszą przystosować się do stylu gry drużyny. Tak było z Drogbą (gwiazda Czarnego lądu), który szarnął kilka razy i na tym koniec, tak było z Eto&#39;o, który po piłkę wracał się pod swoje pole karne i tak samo będzie z innymi gwiazdami europejskiej piłki klubowej. PNA to specyficzna impreza, trzeba do tego przywyknąć.
 
M 4

michaszek250

Użytkownik
Cala prawda o afrykanskim futbolu jest taka ze 40 druzyna z europy zostalaby mistrzem afryki zespoly ktore w jakiejs czesci graja po europejsku nie majac nawet wielkich osobowosci jak algieria egipt bija na glowe naszpikowane gwiazdami inne grajace druzyny afrykanskie Pomimo tego ze MS beda rozgrywane w Afryce jak chociaz 1 zespol afrykanski wyjdzie z grupy to bedzie cud Druzyny na PNA przypominaja jakas lige podworkowa
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Michaczek za surowo to wszystko oceniasz Mali myślało że 3 graczy wykreuje im grę tzn Keita , Diarra i Sissoko przecież to środki ja nie pamiętam aby tam skrzydła były.... Kanoute na ławce to już w ogóle kpina. Bramkarz który wchodzi między słupki powinien żyć a nie zachowywać się jak przy bramce że wyszedł i stanął przypomniał mi się Radosław Majdan z meczu eliminacji do Ligi Mistrzów z Grekckim (Panathinaikosem) robił dokładnie to samo. Gra Mali momentami była żenująca to prawda ale teraz piłkarze muszą się skupić na Malawi bo jeżeli z nimi stracą choćby punkt to mogą się pakować.
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Niestety tegoroczny PNA jest zaskakujący nie wiadomo kto co wygra co chiwle inne dziwne sytuacje Dziś typuje GHANE w meczu wielkich dwóch drużyn dlaczego? WKS nie grało nic tam gdize graja stna boiska przypomina stan murawy naszego stołęcznego klubu a każdy wie jaki jest Ghana &quot;trzyma&quot; z Togo i napewno będą chcili wygrac ten mecz i uczcić pamięć zabitych w ataku. Do 70 min powinno być wszystko jasne poniewąz oprócz Angoli żadna druzyna po 70min nie walczyła i biegała to juz jest ciagnięcie wyniku WKS musi przynajmniej zremisowac a to i tak nie da im awansu Ale uważam ze Faworytami tu jest Ghana i tak dzis będzie Piękny kurs czego chcieć więcej


Propunuję zagrać po kursie 5.0 Egipt na zwycięzcę turnieju z grupy wyjdą napewno Binin i Mozambik bardzo słabe Potem 1/4 z całkiem dobrymi drużynami w 1/2 trafią moim zdaniem na Ghane a W finale na Angole i tak powinni to wygrać
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP

Wybrzeże Kości Słoniowej - Ghana
Czytając posty użytkowników odnośnie poziomu tegorocznego Pucharu Narodów Afryki w pełni się z nimi zgadzam. Turniej jak dotąd rozczarowuje. Nie mieliśmy jeszcze spotkania na wysokim poziomie. W pamięci mogła utkwić tylko szaleńcza pogoń Mali w meczu z Angolą. Jednak jest też druga strona medalu. Tegoroczne Mistrzostwa Starego Lądu są niezwykle nieprzewidywalne, faworyci cały czas gubią punkty. Jednak jest to cały urok kopanej, kiedy w meczach padają niespodzianki. Tyle tytułem wstępu, teraz przejdźmy wreszcie do dzisiejszego meczu. Dzisiaj spotkanie na szczycie. Zmierzą się ze sobą chyba dwa najsilniejsze afrykańskie drużyny na chwilę obecną. Słonie już rozegrały jeden mecz. Zremisowali z Burkina Faso 0-0 po słabej grze. Przyznam, że sam stawiałem na WKS, nawet z handi. Potwierdziła się jednak reguła, że Wybrzeże nie umie radzić sobie z presją, gdy występuje w roli faworyta. Co prawda mieli w swoim pierwszym meczu ogromną przewagę, jednak nie potrafili jej udokumentować golem. Jak już wspominałem przy okazji którejś z wcześniejszych analiz to właśnie WKS posiada na chwilę obecną zdecydowanie najsilniejszą kadrę spośród drużyn afrykańskich. Dzisiaj jednak poprzeczka powędruje o wiele wyżej niż w pierwszym meczu. Rywal jest dużo silniejszy. Black Stars są też przecież jednym z faworytów turnieju. Ich postawa będzie jednak spora niewiadomą, bo zagrają pierwszy mecz. Inauguracyjne spotkanie z Togo zostało odwołane z wiadomych względów. Żeby uzmysłowić wszystkim jakie postępy robi reprezentacja Ghany przywołam jeden fakt sprzed kilku miesięcy. Jak wszyscy dobrze pamiętamy piłkarze Black Stars zdobyli Mistrzostwo Świata U-20 na turnieju w Egipcie ubiegłego roku. W kadrze na PNA znajduję się kilku zawodników z tej złotej jedenastki. Szczególną uwagę zwróciłbym na napastników: Adiyiaha i Oseiego. Black Stars w turnieju grają bez kluczowych pomocników: Appiaha, który boryka się z kontuzją kolana i Muntariego, który nie został powołany na turniej. Zabraknie też prawdopodobnie Annana narzekającego na kłopoty z Achilessem. Mam jednak nadzieję, że dużo zespołowi da szóstka młodych Mistrzów Świata. Dzisiaj w trudniejszej sytuacji jest WKS i to ono będzie musiało atakować. Trener Halihodzic zdaję sobie sprawę z tego, że jeśli nie wyjdzie z grupy to nie straci swoją pracę. Wczoraj dosyć się zdziwiłem widząc kursy na to spotkanie. Bukmacherzy przesadnie faworyzują Słonie. Kurs na Ghanę w granicach 4,20 jest zdecydowanie zawyżony. Black Stars nie są takimi ogórkami, żeby wystawiać na nich aż takie kursy. Jednak skoro są one na takim a nie innym poziomie, trzeba korzystać ???? Stawiam że Ghana tego meczu nie przegra.
Mój typ:
Ghana x2 1,85
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
W.K.Sloniowej-Ghana co do tego meczu to powiem wam jedno tu na 100% nie będzie niespodzianki ;) bo każdego wyniku można się tu spodziewać

a tak na poważnie to strasznie trudny mecz do typowania, po pierwsze WKS już raz rozczarowało w tym turnieju, a Ghana jeszcze nie miał okazji :razz: nie wiem w jakiej dyspozycji są piłkarze Ghany bo po ostatnich meczach trudno coś stwierdzić, zwłaszcza że nawet wyniki ostaniach meczy nie odzwierciedlają tego co się dzieje na boisku jeśli chodzi o ten turniej, do tego jet mnóstwo niespodzianek, obecnie wyłonił się aby jeden taki pewny faworyt do zwycięstwa Egipt, możliwe że Ghana do niego dołączy, ale jako że WKS straciło 2 punkty w pierwszym meczu to musi walczyć o całą pule gdyż po rezygnacji Togo w grupie B każda drużyna rozegra tylko 2 mecze, do zgarnięcia łącznie jest 6 punktów WKS może tylko 4 i jak przegra to ciężko z jednym punktem będzie wyjść z grupy, zwłaszcza że po ewentualnym zwycięstwie Ghany, nie wiadomo czy owi reprezentanci nie zagrają pod Burkina Faso w celu wyeliminowanie groźnego rywala czyli WKS


1.druzyna strz.gola W.K.Sloniowej-Ghana typ: tak kurs: 1.2 ✅
ewentualnie

strzeli bramke WKS-Gha: Drogba D. typ: tak kurs: 2.09
✅
ale tylko dlatego że pokazał się z dobrej strony w pierwszym meczu, i widać że chce mu się grać, wiec może coś pyknie:grin:
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Odnosze również wrażenie że piłka którą grają na PNA ma bardzo dziwną parabole lotu. Nie jestem pewny na 100% ale to jest bodajże ta JABULANi którą mają grac na MŚ, w powietrzu robi ona dziwne &quot;figle&quot; może to jest przyczyna wielu bramek? Napewno jest to jeden z wielu czynników moim zdaniem ;)
Moim zdaniem przyczyną wielu bramek jest fatalny poziom bramkarzy na PNA ???? Chociażby dzisiaj bramkarz Ghany przy bramce na 2:0 się nie popisał.

Co do meczu to nie wiem czy zwróciliście uwagę, wg. mnie bramka na 1:0 nie powinna być uznana, wydaje mi się że w momencie podania do Kalou, był spalony. Mogę się mylić bo powtórkę widziałem tylko raz, ale takie odniosłem wrażenie.

Miałem szczęście bo typowałem że Ghana coś ustrzeli, już się godziłem z kolejną wtopą gdzie po trochę naciąganym karnym udało się strzelić.
Ogólnie Ghana nie zagrała źle, myśle że spokojnie pokonają Burkine Faso i wyjdą z grupy. Jutro nie ma nic ciekawego, i Egipt i Nigeria raczej gładko pokonają rywali, natomiast jestem bardzo ciekawy postawy Kamerunu w meczu z Zambią. Mają nóż na gardle i muszą wygrać.

Pozdro ????
 
V 0

veb213

Użytkownik
Puchar Narodów Afryki
Witam na forum ????
Jutro drugą kolejkę rozegra grupa B. Bardzo specyficzna grupa, trzeba przyznać. Dwaj absolutni faworyci plus dwa najsłabsze zespoły całej imprezy. Co prezentują pod względem piłkarskim ekipy Mozambiku i Beninu, to wszyscy oglądający ich mecz dokładnie wiedzą. Zresztą nie przypadkiem filmiki z tego spotkania hulają już po serwisach w działach &quot;Piłkarskie jaja&quot;.
Mecz Egipt - Nigeria był natomiast pokazem skutecznej piłki ze strony piłkarzy z Północnej Afryki. Z drugiej strony jednak Nigeryjczycy także nie grali źle, więc o słabej formie nie ma mowy. Inne wyniki niż wysokie wygrane faworytów będą dla mnie jeśli nie sensacjami, to przynajmniej niespodziankami sporego kalibru, nawet pomimo tych afrykańskich wahań nastroju. Kursy za Bet365.

Egipt - Mozambik
1 -1,5 2,025 9/10
Egipt strzeli 4 5,50 2/10
Egipt strzeli 5 11,00 1/10
Trener Beninu już zapowiedział, że zastosuje w tym spotkaniu taktykę defensywną, w której napastnicy Egiptu dostaną swoich opiekunów. Przy zwrotności jego podopiecznych i technice użytkowej Shikabali i Zidana, szybko wróżę im stratę bramki, może nawet z rzutu karnego. A takie szybkie trafienie winno rozwiązać worek.
Ewentualnie można próbować hattrick Zidana, który w meczu z Nigerią nie doczekał się ani jednego trafienia, a rozegrał naprawdę konkretne zawody. Kursy na te zdarzenia rosną, nie mam pojęcia dlaczego. Zdeterminowany Egipt ze świetnym trenerem musi sobie odbić brak awansu na MŚ.

Nigeria - Benin
1 -1,5 2,25 8/10
Nigeria strzeli 3 2,87 2/10
Nigeria strzeli 4 7,00 1/10
Tu widzę większą szansę na niespodziankę, bo Nigeria to zespół z Czarnej Afryki. Jeśli jednak zagra w pierwszych 20 minutach porównywalnie, jak w tym samym okresie w meczu z Egiptem, to nie będzie co zbierać po Beninie.
Ważną informacją jest, że trener Nigeryjczyków Amodu dostał ultimatum od związku. Myślę, że piłkarze zrobią wszystko, żeby nie dopuścić do jego zwolnienia.
 
noobcior 77

noobcior

Użytkownik
Egipt(-2.5) - Mozambik
Typ: Egipt
Kurs: 3.40
Buk: Bet365
Analiza:

O 19:30 na boisko w Angoli wyjdą reprezentacje Egiptu i Mozambiku. Egipt to na ten moment jedyna drużyna, która zaprezentowała godny poziom w 1 kolejce spośród faworytów. Ograli Nigerię 3:1, choć przegrywali 1:0. Mozambik w pierwszym spotkaniu zremisował 2:2 z Beninem, mimo iż na początku dostali 2 bramki. Faraoni z pewnością będą chcieli wygrać Puchar Narodów Afryki, gdyż nie awansowali na Mundial w Republice Południowej Afryki po porażce w meczu barażowym z Algierią 1:0. Szkoda, bo na tą chwilę Egipt jest jedyną drużyną, która mogłaby godnie reprezentować Afrykę na Mistrzostwach Świata 2010. Dziś będę za drużyną Mozambiku, gdyż lubię oglądać zwycięstwa outsider&#39;ów, lecz zdrowy rozsądek nie pozwala mi obstawić innego wyjścia, jak pewna wygrana Egiptu.

Co do drugiego spotkania, to jak już pokazali inni faworyci, że w nich grubej kasy nie warto inwestować. Egipt w pierwszym meczu nie zawiódł i daltego stawiam na nich.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nigeria-Benin typ:1 kurs:1,5✅

Kto strzeli pierwszą bramkę Nigeria-Benin typ:1 kurs: 1.32✅

Nigeria-Benin padnie bramka w 1.pol. typ:tak kurs:1.32✅

Nigeria-Benin 1.druzyna strz.gola typ:tak kurs: 1.11✅

drużyna Nigerii gra dziś z niżej notowaną drużyna Beninu, faworytem w tym spotkaniu są oczywiście;) Nigeryjczycy, którzy po przegranym pierwszym spotkaniu muszą wygrać że by włączyć się do walki o wyjść z grupy, jeśli przypadkiem Benin zabrał by jakie kol wiek punkty to sytuacja w grupie C bardzo by się skomplikowała, w ostatnim meczy piłkarze Nigerii musieli by nie tylko zwyciężyć ale również liczyć na sprzyjający układ wyników innych spotkań w swojej grupie więc myślę że Nigeryjczycy skorzystają z polskiego przysłowia :razz: &quot; Umiesz liczyć, licz na siebie&quot; i spokojnie skasują 3 punkty w tym meczu, kursy może nie są zbyt wygórowane, ale jak sami wiecie w tym turnieju jest bardzo dużo niespodzianek i lepiej nie ryzykować
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP

Egipt - Mozambik
O tym meczu nie ma co się za bardzo rozpisywać. Mozambik w pierwszy meczu zremisował z Beninem 2-2. Było to jednak spotkanie absolutnych outsiderów tej grupy. Śmiało można powiedzieć, że jednych ze słabszych drużyn na całym turnieju. Faraonowie w pierwszym meczu rozbili Nigerię 3-1. Nie będę pisać o pierwszych meczach Egiptu i Mozambiku, bo nie miałem okazji ich oglądać. W tegorocznym PNA sypnęło już kilkoma niespodziankami a nawet sensacjami. Dzisiaj jednak wynik może być tylko jeden. Egipt jest zdecydowanym faworytem tego meczu i chyba głównym kandydatem do ostatecznego triumfu. Być może to początek drogi do trzeciego triumfu z rzędu. Dzisiaj stawiam zdecydowanie na Egipt.
Mój typ:
Egipt 1,28
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
Osobom grającym &quot;na poważnie&quot; w takich rozgrywkach jak PNA polecam lekturę książki Declana Hilla &quot;The Fix&quot; lub z braku tej pozycji na polskim rynku artykuł w styczniowym &quot;Magazynie Futbol&quot; - po takim artykule osoby mające jeszcze wiarę w to,że warto wierzyć w łatwe kokosy z bukmacherki zweryfikują trochę swoje poglądy. Bo faktycznie da się ...tylko trzeba wcześniej ustawić się np. ze Stevenem Apiahem na spotkaniu w hotelu. Czytając ten artykuł po przegranej Ghany z WKS czy obserwując postawę Kamerunu przestaję wierzyć w bajki o mentalności Afrykańczyków - że się nie przykładają, że liczą że skoro są nieźli to pewnie wygrają ze słabszymi. Jasne w wielu przypadkach może to być powodem - ale w innych pewnie ktoś odpowiednio &quot;zmotywował&quot; niektóre ogniwa drużyny. Dość powiedzieć, że taka Ghana to &quot;dyżurny spec&quot; w handlu meczami -igrzyska olimpijskie w Atenach i odpuszczenie ostatniego meczu z Japonią albo 3-0 w 1/8 mundialu w Niemczech nie było przypadkowe - jasne Brazylia pewnie by wygrała, ale może 1-0 może 2-1 albo 3-2.A za 2 bramkową wtopę trzeba było zapłacić. Także jeśli już coś stawiacie na tym turnieju to za małe pieniądze i na niespodzianki ;)
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
19 stycznia 2010r
godzina 17:00​
⚽ Ghana - Burkina Faso | Typ: Ghana - Kurs: 1,73 ✅ 0-1
Po pierwszych meczach w PNA przekonaliśmy się, że naprawdę ciężko wytypować dobrze wynik jakiegoś spotkania. Jednak ostatnio sytuacja jakby się ustatkowała. Faworyci w sumie zaczęli wygrywać i dzisiaj zdecydowałem się postawić na faworyta - Ghanę. Sytuacja w grupie B przedstawia się tak:
WKS - 2 mecze - 4 pkt.
Burkina Faso - 1 mecz - 1 pkt.
Ghana - 1 mecz - 0 pkt.
Jak widzimy Wybrzeże ma już zapewniony awans do kolejnej rundy. Dzisiaj Burkina Faso zmierzy się z Ghaną w meczu o wszystko. W teoretycznie lepszej sytuacji znajduje się Burkina, bo wystarczy jej remis. Jednak oznacza to, że Ghana musi wygrać. Po prostu musi. Nie ma tu już miejsca na kalkulacje. Mobilizacja na pewno jest ogromna. Mam nadzieję, że wpłynie ona konstruktywnie na zawodników i zagrają oni na 100%.
Można by się zastanowić: Dlaczego Ghana nawet nie nawiązała walki w spotkaniu z WKS (1-3)? Sprawa jest prosta. Trenerzy na tym turnieju przyzwyczaili nas do dziwnych decyzji. Dlaczego w meczu z Algierią w składzie Mali nie znalazł się Frederick Kanoute, który w następnym meczu grając od początku zdobył już w 2&#39; gola? Tego nie wie nikt. I tak w spotkaniu z Wybrzeżem na ławce usiedli Asamoah Gyan czy Michael Essien... Jaki przyniosło to skutek wszyscy widzieliśmy. Myślę, że trener Ghany w tym meczu nie będzie już kombinował tylko wystawi najsilniejszy skład, który wygra z Burkiną Faso i przejdzie do następnej rundy, unikając kompromitacji.
Burkina Faso zremisowała z WKS, Należy im się za to szacunek. Jednak ja, oglądając mecz, jestem zdania, że to Wybrzeże zagrało słabo, a nie Burkina wybitnie. Dzisiaj, jeśli Ghana zagra na swoim poziomie nie powinna mieć kłopotów z pokonaniem rywali. Kurs okazjonalny, moim zdaniem. ;)
 
L 0

lukasz77

Użytkownik
⚽ Burkina Faso - Ghana ⚽
Taka krótka analiza do tego meczu.

Spotkanie pomiędzy Burkina Faso i Ghaną rozpocznie się o 17:00. Na pierwszy rzut oka to Ghana jest zdecydowanym faworytem i tak też ten mecz stawiam. Ciężko sobie wyobrazić, żeby z tej grypy do dalszej fazy wyszła reprezentacja Burkina Faso, a nie Ghany.

PNA od początku zaskakuje, ale ten mecz jest o wszystko i zwycięzca może być tylko jeden. Ghana ma lepszy kadrowo skład, to nie ulega wątpliwości. Początek turnieju miała słaby, ale dziś to się nie liczy. Żeby Ghana awansowała dalej, musi wygrać, ponieważ pierwszy mecz przegrała (z WKS, 1:3), zaś Burkina Faso z tą drużyną zremisowała 0:0, grając anty-futbol i się tylko broniąc. Eksperci uważają także, że wtedy WKS zagrało bardzo słabo.

Trener Ghany oszczędzał kluczowych graczy w swoich szeregach w pierwszym spotkaniu (na czele z Essien&#39;em), dziś wypuści, bo musi, &quot;całą artyrerie&quot; i to spotkanie wygra. Ciężko o tym meczu coś więcej napisać, ale nie widzę tutaj innego rezultatu, Burkina Faso to zespół słaby, skazany na porażkę, a Ghana może powalczyć. Myślę, że będzie wysokie zwycięstwo Essiena i spółki, i taki kurs należy wziąć.

Typ - 2 ✅✅
Kurs - 1,65​
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Można by się zastanowić: Dlaczego Ghana nawet nie nawiązała walki w spotkaniu z WKS (1-3)? Sprawa jest prosta. Trenerzy na tym turnieju przyzwyczaili nas do dziwnych decyzji. Dlaczego w meczu z Algierią w składzie Mali nie znalazł się Frederick Kanoute, który w następnym meczu grając od początku zdobył już w 2&#39; gola? Tego nie wie nikt. I tak w spotkaniu z Wybrzeżem na ławce usiedli Asamoah Gyan czy Michael Essien... Jaki przyniosło to skutek wszyscy widzieliśmy. Myślę, że trener Ghany w tym meczu nie będzie już kombinował tylko wystawi najsilniejszy skład, który wygra z Burkiną Faso i przejdzie do następnej rundy, unikając kompromitacji.
Essien nie zagra na 99%.... mało tego, z różnych źródeł dochodzą wiadomości, że nie zagrają:
Stephen Appiah, Laryea Kingston a chorzy na malarię Addo i Mensah już się w turnieju nie pojawią.
Ja dziś odradzam grę na Ghanę. Nie twierdzę, że nie awansują ale wcale nie muszą tego wygrać
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Essien nie zagra na 99%.... mało tego, z różnych źródeł dochodzą wiadomości, że nie zagrają:
Stephen Appiah, Laryea Kingston a chorzy na malarię Addo i Mensah już się w turnieju nie pojawią.
Ja dziś odradzam grę na Ghanę. Nie twierdzę, że nie awansują ale wcale nie muszą tego wygrać
No proszę cenne informacje... ja do tego niestety nie dotarłem. Mimo to mam nadzieję, że chociaż część z tych piłkarzy da radę wystąpić, jeśli nie - będzie ciężko. Mimo wszystko Ghana i tak ma potencjał. Wierzę, że im się uda
 
travism 190

travism

Forum VIP
Na PNA obejrzałem łącznie może trzy spotkania. A dziś akurat naszło mnie aby obejrzeć spotkanie Ghany z Burkina Faso. Fakt faktem, kilka osłabień w ekipie Ghany było, ale to co dzis pokazali to był bardziej antyfutbol (może to i przez stan murawy, bo była gorsza niż jakość gry). Poza sytuacja,w której zdobyli bramke, podczas meczu kompletnie zadnej ładnej ich akcji nie widziałem. Aż dziw że drużyna która grała jak równy z równym na MŚ z Brazylia moze az tak obnizyc loty. No ale jak to powiadają - &quot;mecz meczowi nie równy&quot;. Ekipie Ghany oczywiście życzę awansu do kolejnych faz turnieju, ale z taką grą to nawet ćwierćfinału nie przebrną. Osobiście na poważnie zacznę oglądać od półfinałów, byc moze wtedy piłka dla oka bedzie nieco przyjemniejsza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom