>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Narodów Afryki

Status
Zamknięty.
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Według mnie najrozsądniej będzie nic dziś z Pucharu Afryki nie obstawiać, lepiej poczekać do ćwierćfinałów tam nikt nie będzie nic kalkulował i grał na 100%.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Napewno RPA bedzie chcialo walczyc o druga lokate.
A dlaczego Senegal nie może też powalczyć o drugą lokatę :?:
Piłkarze są może trochę rozbici tym co się dzieje w drużynie, ale w wywiadach przyznają, że dzisiaj chcą zagrać dla Kasperczaka..
 
lwasikowski 14

lwasikowski

Użytkownik
Wg mnie jesli chodzi o mecz Tunezja- Angola, nie padnie w nim remis ????

Obstawiłęm sam po 50zł na zwycie stwo Tunezji i Angoli (vide moj temat).

Senegalu nie grałem, ale widzi mi sie tu raczej w koncu zwyciestwo Senegalu/ ????
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
JA dziś zaryzykowałem i na RPA postawiłem....Zła atmosfera w druzynie Senegalu na pewno przełoży sie na mecz...Co będą moze potrafili wykorzystać to gracze Carlosa Alberta Perreiry....i Co do meczu Tunezja - Angola zgadzam się z Iwasikowskim moim zdaniem równiez tu remisu nie będzie. Czytałem wywiady i obaj trenerzy chcą wygrać to spotkanie.
 
makaveli23 209,9K

makaveli23

Typer Miesiaca
Tunisia - Angola
Typ: Angola
Kurs: 5.05
Book: Betgun
Analiza: Ta sama sytuacja byla niedawno gdzie WKS mial pewniacko podzielic sie punktami z Mali. W tamtym jednak meczu klasa samych druzyn sie roznila i to bardzo. Dzis napewno wszyscy beda stawiac na remis ktory daje awans dwóm druzynom. Jest jednak jakas inna motywacja towarzyszaca w tym meczu a mianowicie to ze pierwsza druzyna w grupie nie zagra w cwiercfinale z obronca tytólu Egiptem. Narazie w lepszej sytacjii sa gospodarze bo maja lepszy bilans bramkowy mimo rownej liczby punktow obydwu druzyn. Jestem pewien ze Angola bedzie w tym meczu dazyc do wygranej bo sa obecnie w dobrej formie. W meczu z Senegalem kompletnie zdominowali rywala i wykorzystali na tyle okazji aby wygrac spokojnie 3-1. W meczu z RPA raczej nie dopisalo im szczescie bo i tak byli o 100% lepsi ! Tunezja narazie nie przekonuje gra,przedewszystkim w obronie gdzie graja nerwowo a wygrana z RPA wynikala raczej z tego ze RPA popelnila duzo bledow w obronie a Tunezyjczycy nie pokazali nic nadzwyczajnego. tworza malo sytuacji podbramkowych i dzisiaj moze sie to na nich zemscic! Napewno Angola taktycznie zagra tak jak w poprzednich meczach i nie ruszy od razu do ataku lecz bedzie wyczekiwac przeciwnika i czekac na kontry.Czuje ze nie bedzie remisu tak jak kolega wyzej i mysle ze Angola sprowadzi slaba tak naprawde Tunezje na ziemie ????
 
baku7 0

baku7

Użytkownik
PODSUMOWANIE FAZY GRUPOWEJ:

Grupa A
1.Ghana 9pkt
2.Gwinea 4pkt
3.Maroko 3pkt
4.Namibia 0pkt

Grupa B
1.W.K.S 9pkt
2.Nigeria 4pkt
3.Mali 4pkt
4.Benin opkt

Grupa C
1.Egipt 7pkt
2.Kamerun 6 pkt
3.Zambia 4pkt
4.Sudan 0pkt

Grupa D
1.Tunezja 5pkt
2.Angola 5pkt
3.Senegal 2pkt
4.RPA 2 pkt

Ćwierćfinały:
Ghana-Nigeria
W.K.S-Gwinea
Egipt-Angola
Tunezja-Kamerun
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ghana - Nigeria to będzie mecz ! Nigeryjczycy co prawda do tej pory nie zachwycają ale , że potencjał mają olbrzymi to każdy wie . A jak zaskoczą to mogą naprawdę nieźle pomieszać . W ataku nie imponują ale w obronie grają b.dobrze . Podobnie Ghana . Pachnie mi tam underem a jak Nigeryjczycy strzelą pierwsi bramkę to może być ciekawie .. Bukmacherzy zdają sobie z tego sprawę , bo dają aż 2.00 na Ghanę . WKS pewnie bez problemów ogra Gwineę ale pojedynki z dolnej połowy drabinki jak dla mnie bardzo trudne do obstawiania . Kamerun mnie nie zachwyca , a Tunezja gra całkiem nieźle . Natomiast Angoli i Egiptu nie widziałem w tym turnieju ani razu więc nie wiem na co je stać . Jakieś typy ?
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
Co do tego meczu Ghana - Nigeria ! To Absolutnie bym nie przekreślał Nigeri, a wręcz przeciwnie nawet liczył na jakąś niespodzianke ! Fakt że Ghana gospodarz, ale jeszcze jakoś mnie nie przekonali swoją grą, a Nigeria z meczu na mecz coraz lepie zaczynają grać!!!
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Bardzo ciekawie zapowiadają się mecze Ghany z Nigerią i Tunezji z Kamerunem. W pierwszym z tych meczów więcej szans na zwycięstwo daję gospodarzą tego turnieju którzy spisują się jak na razie bardzo dobrze, w fazie grupowej wygrali wszystkie trzy mecze. Nigeria nie zachwyca oglądałem ich jeden mecz przeciwko Mali i niczym mi nie zaimponowali, to Mali było zespołem lepszym i mogło wygrac do dalszej fazy wraz z Wybrzeżęm Kości Słoniowej awansowali jednak nigeryjczycy. Zgadzam się z Jacques że Nigeria ma mają potencjał ale muszą się obudzic, ale czy to wystarczy na rozpędzoną Ghane wydaje mi się że nie a kurs na ekipę Essiena bardzo ciekawy ;) Jeśli chodzi o mecz Tunezji z Kamerunem to tutaj bardziej realne wydaje się zwycięstwo &quot;Nieposkromione Lwy&quot; po przegranej w pierwszym meczu teraz włączyli gaz i z takim Eto&#39;o w ataku mogą naprawdę grac w finale. Moim zdaniem ten zespół pokaże jeszcze pazur.
 
mody4 743

mody4

Użytkownik
Ghana w turnieju ma stosunek bramkowy 5-1, a Nigeria 2-1. Nigeria zdecydowanie ma problem ze strzelaniem... Niby rozkręca się z meczu na mecz, ale to może dlatego, że to na początku grała z silnym WKS, a w ostatnim meczu fazy grupowej zmierzyła się ze słabym Beninem. Typowałbym tutaj under, a co do zwycięzcy, to wszystko wskazuje na Ghanę, pozostaje tylko skorzystać z wysokich kursów.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ghana - Nigeria
Ghana
✅ Wynik 2:1
2,90
Betgun

Jak wiemy każdej drużynie bardzo zależy na wygranej w tym turnieju i na tym etapie nie mam mowy o mówieniu że ktoś sobie może odpuścic. Ghana jest gospodarzem tej imprezy i piłkarze doskonale zdają sobie sprawę że cały naród bardzo liczy na ich zwycięstwo w całej imprezie, warto tutaj przypomniec że zarówno w 2004 roku jak i w 2002 wygranym zostali gospodarze odpowiednio Tunezja i Egipt więc coś w tym jest. Ghana jak narazie spisuje się bardzo dobrze w fazie grupowej wygrali wszystkie swoje mecze i pokazali że są mocni. Nigeria miała sporo szczęścia że wogóle awansowała do dalszej fazy turnieju. Ogladałem mecz nigeryjczyków przeciwko Mali i w tym meczu niczym mi nie zaimponowali, dużo więcej spodziewałem się po tym zespole a to Mali było bliżej wygranej. Ghana ma w swoich szeregach kilku naprawdę dobrych &quot;grajków&quot; przedewszystkim chodzi mi tutaj o Essiena który panuje w środku pola, bardzo dobrze gra w odbiorze ale potrafi też rozprowadzic akcje, jest także Muntari i Appiah którzy są znani z występów na wysokim europejskim poziomie to linia pomocy. W ataku jest bardzo niebiezpieczny i szybki Asamoah Gyan, linia defenywna też spisuję się bardzo dobrze bo jak do tej pory stracili tylko jedną bramkę ( w meczu otwarcia). Nigeria ma w swoich szeregach także bardzo dobrych piłkarzy ale jak narazie zawodzą myśle tutaj o Martinsie po którym spodziewałem się wiele, wiele więcej, na plus solidna obrona ale mała siła rażenia z przodu. Moim zdaniem scenariusz tego meczu może byc taki że Ghana pierwsza strzeli gola i wtedy nigeryjczycy będą musieli się odkryc a wtedy gospdoarze tej imprezy mają doskonałą szanse na liczne kontrataki, w moim przekonaniu Ghana pokona Nigerie
 
von 0

von

Użytkownik
Ghana - Nigeria @ awans @ 1 @ 1.45 @ TotoMix ✅

Tak, w pełni zgadzam się tu z Sutkiem. Nie wiem co mogę tu jeszcze dodać, Sutek już wszystko napisał. Nigeria, jak wiemy do końca nie mogła być pewna o swoje miejsce w ćwierćfinale. Pewniejszym typem wydaje się tu być typ na awans, lecz Ghana powinna rozprawić się z Orłami już w regulaminowym czasie gry.
 
Z 0

zaq12wsx16

Użytkownik
Ja też z pewnością zagram na awans Ghany, bo niewidzę powodu dla którego gospodarz który gra bardzo solidnie i ofensywnie (niech wyniki nie zmylą) miał odpaść z drużyną która najwyraźniej nie trafiła z formą na ten turniej. Nigieria miała nawet kłopot z ograniem Beninu. Zespoły grały ostatnio towarzysko na terenie Nigieri i lepsi okazali się Ghańczycy. Wygrali 4 do 1.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wybrzeze Kości Słoniowej - Gwinea typ : 1
kurs : 1,40

Jak wiemy druzyna WKS z Didierem Drogba jest jednym z wielkich faworytow tego turnieju. Natomisat ekipa Gwinei to w glownej mierze Pascal Feindouno. Drogba jednak ma wielu dobrych partnerow grajacych w wielkich klubach europejskich a Feindouno moze liczyc jedynie na wsparcie Bangoury czy Youli. I nie graja oni w jakis znanych klubach liczacych sie w Europie. Bo St.Ettienne gdize wystepuje wlasnie Pascal Feindouno to typowy sredniak Ligue1, Bangoura w Dynamo Kijow, czyli potentat ale tylko w lidze Ukrainskiej. Natomiast Drogba w Chelsea, jego kolega Salomon Kalou rowniez. A wiemy dobrze jakie sa ambicje ekipy ze Stamford Bridge co roku. Arouna Dindane z RC Lens. Yaya Toure filar srodka pola wielkiej Barcy. Zokora to kolejna zapora nie do przejscia z Tottenhamu. Do tego dochodzi gracz Arsenalu skrzydlowy Emmanuel Eboue, a takze jego kolega Kolo Toure. Ponadto mozna jescze wymienic takich graczy jak Boka czy Arouna Kone. To wszystko pokazuje kto jaka sila dyspnuje. Ale ze nazwiska nei graja wiemy o tym dobrze jednak spojrzmy jak zagrala ekipa Gwinei gdy zabraklo Pascala Feindouno w meczu z Namibia! otoz zremisowali 1:1 grajac slabo. I jak widac nie mial go kto godnie zastapic a w ekipie WKS w przypadku gdy Drogba bedzie mial slabszy dzien zastapi go inna z wielkich gwiazd Czarnego Lądu Dzisiaj Gwinea zostanie pokonana wysoko przez Drogbe i spolke
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Wybrzeze Kości Słoniowej - Gwinea typ awans 2 kurs 4.5

mimo wspanialej postawy WKS mysle ze powalczy gwinea i nie odda tanio skory. licze na mila niespodzianke.
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
4.02.2008r.
Tunezja - Kamerun
Egipt - Angola

Proszę o Opinie.Mam zamiar postawić grubą sume na te mecze.Jak narazie moje typy to 2 i 1X.Może znacie jakieś atrakcyjne typy poboczne.Dziękuje.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Egipt - Angola
X2
1,91
Bwin

Po wczorajszych emocjach związanych z Pucharem Narodów Afryki dziś czekają nas kolejne. Bardzo interesująco zapowiada się pojedynek Egiptu z Angola. Większośc uważa że Egipt dzis bez problemów pokona mało docenianą Angole, ja myślę odwrotnie według mnie to zespół Angoli ma większe szanse na awans do kolejnej rundy. Egipt wszyscy pamiętaja z wygranej z pierwszego meczu przeciwko ekipie Eto&#39;o 4:2 i wysoko pokonał bardzo słaby Sudan 3:0, na koniec zalewdie zremisował z przeciętną Zambią 0:0. Angola w swojej grupie grała dobrze nie przegrała żadnego meczu, pechowo zremisowała z RPA 1:1 tracąc gola w końcowych minutach meczu, następnie pokonała solidną druzynę Senegalu 3:1 i w ostatnim meczu nie dała się ograc faworyzowanej Tunezji remisując bezbramkowo. Silną bronią Angoli są stałe fragmenty gry z których potrafią strzelac gole oraz napastnik Manucho gracz Manchasteru United teraz został wypożyczony do Panatinaikosu pokazuję że jest bardzo dobrym piłkarzem. Egipt mnie osobiście nie zachwyca, teraz mogę jasno powiedziec ze ten zespół na pewno nie wygra tego Pucharu. Dziś liczę na dobrą grę Angoli w formacji obronej i liczne kontratki.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Maciekpoland dlaczego tak uważasz, że dziś wygrają Kamerun i Angola? Proszę abyś zgodnie z regulaminem rozwinął swoją myśl w przeciwnym razie możesz zostac ukarany ostrzeżeniem ;)

Moim zdaniem w dniu dzisiejszym awans do półfinałów wywalczą sobie Egipcjanie. Obrońcy mistrzowskiego tytułu obok Wybrzeża Kości Słoniowej swoją grą najbardziej mi zaimponowali. Jak widać nawet bez swojej gwiazdy Mido Faraonowie potrafią grać bardzo dobrą piłkę. Angola? Muszę przyznać, że jej wyniki troche mnie zaskakują. Jakiś wielkich fajerwerków nie prezentują, ale grają prostą i niezwykle skuteczną piłkę. Uważam jednak, że w dniu dzisiejszym Egipcjanie na takie proste akcje już nie pozwolą, choć Angola jedną bramkę może zdobyć. Osobiście liczę na zwycięstwo Egiptu, a jeśli miałbym typować wynik to 3:1 ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom