>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski 2010/2011

Status
Zamknięty.
legia 122

legia

Użytkownik
Jestem z Konstancina , i w Kosie nie zagrają juniorzy a drużyna z A-klasy , tam nie grają ogórki , tyle wam powiem , są pieniądze nawet w B-klasie płacono horendalne sumy jak na tą klasę rozgrywkową

raczej skłaniałbym się ku Kosie , przecież połowa C+ po 30 minutach padnie...

to nie drużyna młodych juniorów Romka Koseckiego która swego czasu grała w PP
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jestem z Konstancina , i w Kosie nie zagrają juniorzy a drużyna z A-klasy , tam nie grają ogórki , tyle wam powiem , są pieniądze nawet w B-klasie płacono horendalne sumy jak na tą klasę rozgrywkową
raczej skłaniałbym się ku Kosie , przecież połowa C+ po 30 minutach padnie...
No to się okaże, czy jest tak jak mówisz. C+ po 30 minutach padnie ? Chyba jeśli spalą wcześniej paczkę fajek. Jeszcze do 60 minuty będą spokojnie na chodzie i wynik meczu nie jest na obecnej fazie przesądzony.
I jeszcze: nie pisz post pod postem, tylko edytuj ????
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Jestem z Konstancina , i w Kosie nie zagrają juniorzy a drużyna z A-klasy , tam nie grają ogórki , tyle wam powiem , są pieniądze nawet w B-klasie płacono horendalne sumy jak na tą klasę rozgrywkową

raczej skłaniałbym się ku Kosie , przecież połowa C+ po 30 minutach padnie...
w drużynie A-klasy nie grają ogórki.. a to ciekawe... nasza ekstraklasa to ogórki a cd A-klasa....

odnosząc się do pucharu to ja nie widzę sensu kombinowania z jakimiś dziwnymi meczami. Ja mam jednego pewniaka w postaci szczecińskiej Pogoni i w to zainwestuje mocniej;)
 
H 6

hipek7

Użytkownik
Olimpia Elblag - LKS Lodz (awans) - 1 @ 2.30
Co tu duzo pisac, LKS odpuszcza Puchar Polski, do Elblaga pojechaly rezerwy, ponadto nie bedzie tam kibicow z Lodzi, ktorzy wybrali wspieranie zgody w Bydgoszczy. Nikt z LKS nie chce wygranej, kurs swietny, polecam.
 
legia 122

legia

Użytkownik
O 16.30 rozpocznie się transmisja w Canal+ Sport.

dla paru moich znajomych którzy grają w Kosie nielada wydarzenie ;)

oby się nie spalili w debiucie TV ;)

a i początkowo kurs na C+ wynosił 1,35 w betsyfie... więc chyba jednak rynek gra Kose...
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
O 16.30 rozpocznie się transmisja w Canal+ Sport.
dla paru moich znajomych którzy grają w Kosie nielada wydarzenie ;)
oby się nie spalili w debiucie TV ;)
Jeśli ktoś nie posiada tego kanału, to polecam tą stronę : TRANSMISJE .
Na tejże właśnie stronie będzie można obejrzeć powyższy mecz i wiele innych.
 
P 0

popek_firma

Użytkownik
Concordia - Stalowa Wola 1 @2.55 Unibet
Trener Stalowej zapowiedzial ze na ten mecz jedzie rezerwami i juniorami. Kilku podstawowych moze zagra ale max 45. Stalowa napewno do zespolow z szeroka lawka nie nalezy.
 
A 0

admiral33

Użytkownik
Jeszcze parę słów co do meczu Canal + z Kosą. Jestem przekonany, że Canal + wygra to spotkanie i to wyraźnie. Pamiętajmy, że kilku piłkarzy grało jeszcze nie tak dawno w ekstraklasie i wcale nie są tacy wiekowi - Marcin Rosłoń, Jerzy Brzęczek, Mariusz Śrutwa, czy też Mirek Szymkowiak to faceci trochę po trzydziestce. Grają często w turniejach halowych, pewnie też często spotykają się ze sobą. Umiejętności się nie zapomina i różnica tutaj jest kolosalna. Co do kondycji to też nie jestem przekonany, że A klasowcy będą aż tak bardzo przewyższać ekipę Canalu. Pamiętam jak jeszcze sam grałem w Poznańskiej lidze okręgowej i była taka drużyna POznań 2000, gdzie niby grały &quot;dziadki&quot;: Niewiadomski, Pachelski, Okoński i o ile dobrze pamiętam to doszli do fianłau pucharu na szczeblu okręgowym gromiąc po drodze B i A klasowe drużyny.
Tutaj ekipa Canalu wydaje się być dużo silniejsza od tamtego Poznania 2000. Braki kondycyjne, jeśli takowe będą nadrobią doświadczeniem i ekonomiczną grą. Wiek wiekiem, ale to są jedni z najlepszych Polskich piłkarzy ostatnich lat i myślę, że z tym składem mogli by spokojnie powalczyć choćby w 2 lidze obojętnie jakiego okręgu.
 
jose-41859 20

jose-41859

Użytkownik
Ruch Zdzieszowice - GKS Katowice 2 @2,10 3/10 Bet365
GKS jedzie tam tylko bez Pitrego, reszta to najmocniejsza kadra jaką posiadają. Ciśnienie na zwycięstwo jest olbrzymie wśród zawodników, kibiców oraz działaczy. Różnica zespołów może nie jest przepaścią ale na pewno o te 2 klasy lepszy jest zespół z Katowic.
Poniżej 2,00 bym nawet na to nie spojrzał ale @2,10 wygląda na prawdę bardzo fajnie.
 
legia 122

legia

Użytkownik
o Kose jestem spokojny Tolek Dymek i spółka nie pękną - dadzą radę !!!
swoją drogą to wydarzenie bezprecedensowe - transmisja w TV drużyny z A-klasy

Łukasz Milewski coś strzeli napewno - grałem z nim w juniorach RKSu Mirków - dobry napastnik !
KOSY NABITE NA SZTORC !


początkowy kurs na Kosę 5,55...
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
W tym momencie w meczu C+ - Kosa Konstancin mamy wynik 1:2. Jak widać, do 60 minuty zawodnicy C+ radzili sobie nie najgorzej, co więcej prowadzili 1:0, jednak już później młodzi zawodnicy Kosy pokazali, że w piłkę na najwyższym poziomie można grać do 30 paru lat. Od 60 minuty C+ popełnia coraz więcej błędów, coraz częściej piłki nie trafiają do ich kolegów z drużyny. Na pewne wyróżnienie zasługuje postawa Macieja Szczęsnego, który pokazuje, że jednak można prezentować się dobrze mimo upływu lat.
 
legia 122

legia

Użytkownik
brawa dla Kosynierów , wygrali z naszpikowaną gwiazdami druzyną...tak jak przewidywałem dziadki musiały w pewnym momencie spuchnąć...
 
P 0

podkarpacieinf

Użytkownik
Olimpia Elbląg vs. LKS Lodz 1X 1,71 ✅ 1:1
MKS Kutno - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1X 1,60 lub 1DNB 2,39 ⛔ 0:3
Największe gamonie to GieKSa, jadą w najmocniejszym składzie na wioske zmazać plamę ze średniakiem lige niższym... i nie robią sztycha.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
brawa dla Kosynierów , wygrali z naszpikowaną gwiazdami druzyną...tak jak przewidywałem dziadki musiały w pewnym momencie spuchnąć...
To akurat nie było trudne do przewidzenia, biorąc pod uwagę fakt, że w drużynie C+ grali zawodnicy w większości powyżej nawet 35 roku życia. Fakt, zawodnicy &quot;Kosy&quot; przeszli dalej i gratulacje, jednak teraz już dalej nie przejdą. A propos spuchnięcia, to nie spuchnęli dziadki, tylko chyba ten kapitan &quot;Kosy&quot;, który ciągle strzelał Panu Bogu w okno ????????
 
legia 122

legia

Użytkownik
To akurat nie było trudne do przewidzenia, biorąc pod uwagę fakt, że w drużynie C+ grali zawodnicy w większości powyżej nawet 35 roku życia. Fakt, zawodnicy &quot;Kosy&quot; przeszli dalej i gratulacje, jednak teraz już dalej nie przejdą

dlaczego mieliby nie przejść dalej ??? skąd wiesz na kogo trafią w kolejnej rundzie ???

duże prawdopodobieństwo że kogoś z okręgówki , a więc szanse 50 na 50...po co takie gadki że dalej nie przejdą ??? to są pierwsze rundy pucharowe i niespodzianki tu sa na porządku dziennym , a KOSA mimo że gra w A-klasie bo to ich dopiero drugi sezon to poradzi sobie z bez problemy z 3/4 drużyn z okręgówki , nawet w starciu z IV ligowcami sę w stanie sprawić niespodziankę
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
a klasa to nie ogorki...no spoko ???? prawie nizej sie nie da...jesli szkola sie tam bardzo mlodzi i jesli w tym sezonie awansuja to cofne swoje slowa. Ale a i b klasa to raczej amatorka.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
dlaczego mieliby nie przejść dalej ??? skąd wiesz na kogo trafią w kolejnej rundzie ???

duże prawdopodobieństwo że kogoś z okręgówki , a więc szanse 50 na 50...po co takie gadki że dalej nie przejdą ??? to są pierwsze rundy pucharowe i niespodzianki tu sa na porządku dziennym , a KOSA mimo że gra w A-klasie bo to ich dopiero drugi sezon to poradzi sobie z bez problemy z 3/4 drużyn z okręgówki , nawet w starciu z IV ligowcami sę w stanie sprawić niespodziankę
Fakt, nie mówię na 100%, że nie awansują, jednak patrząc na ich dzisiejszą grę na to wygląda. Na tle C+ prezentowali się dobrze dopiero od około 60 minuty, drużyny z 4 ligi potrafią już rozegrać szybszą i przede wszystkim dokładną piłkę, której w dzisiejszym spotkaniu brakowało. Wystarczyło oglądnąć całe spotkanie, aby zauważyć, że zawodnicy &quot;Kosy&quot; również poruszali się (może złe porównanie) &quot;jak muchy w smole&quot;. Czego brakowało w grze zawodników &quot;Kosy&quot;? Przede wszystkim zrozumienia i zgrania. Może to była taka presja, że większość chciała się pokazać, wybić, jednak nie do końca im się to udawało. Zawodnik grający na prawej pomocy niekiedy starał się przechodzić graczy C+ niczym Cristiano Ronaldo, co nie do końca mu wychodziło, tym bardziej, że grał przeciwko ( tak jak napisałeś ) dziadkom. O kapitanie napisałem już parę postów wyżej, oddał z 5 strzałów, z których prawie wszystkie były nieudane, niemal przebił wysokość siatki za bramką. Jednak na pewne słowa pochwały zasługuje zawodnik (nie mam pojęcia, jak się nazywa), który w 2 połowie huknął z około 30 metrów w poprzeczkę bramki Macieja Szczęsnego. Bardzo trudny strzał do obrony, z którym problemy mieliby nawet zawodnicy 1-ligowych boisk.
Jeśli trafią na kogoś z okręgówki, jak mówisz, to jest możliwość, że rzeczywiście przejdą dalej - w innym wypadku jestem już praktycznie w 100% pewien, że wyżej nie zajdą, niż są obecnie.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No i jednak Kosa wygrała. Nigdze nie moge nic znalezc o tym meczu konkretnego. Nawet na onecie i interii w wynikach pucharowych nie ma tej pary :|
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom