>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski 2012/2013 [1/2 Finału]

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP


Bwin
W pierwszym meczu Legia pomimo, że gra na wyjeździe jest mega faworytem. Ruch w ostatniej kolejce poległ z Podbeskidziem chociaż jak pokazują ostatnie tygodnie potrafią być nieprzewidywalni. Wygrali nie tak dawno z Lubinem pomimo, że przegrywali do przerwy. Druga połowa jednak była bardzo dobra w ich wykonaniu, a Zagłębie najzwyczajniej świecie stanęło. Ciężko jednak racjonalnie wytłumaczyć to co stało się w meczu z Podbeskidziem, które co by nie było ma realna szanse na utrzymanie choć droga do tego jeszcze daleka.
Legia ostatnio pokonała bez większych problemów Zagłębie. Poza kilkoma momentami to jednak oni w pełni kontrolowali spotkanie. Miedziowi bez Pawłowskiego wyglądali bardzo słabo w ofensywie. Bali się rozgrywać piłki, brać za nią odpowiedzialność. Czekali na najniższy wymiar kary.
Legia pomimo, że ma przed sobą rewanż to z pewnością będą chcieli zrobić sobie solidną zaliczkę już jutro.
Kolejny pojedynek powinien być nieco bardziej wyrównany. Dla Wisły Puchar Polski to pewnie jedyna droga do Europy. Śląsk również będzie musiał się trochę napocić by jednak zająć miejsce w czubie tabeli, bo jednak na wiosnę grają mocno przeciętnie. Ostatni mecz z Górnikiem wygrali, ale zagrali dwie całkowicie różne połowy. Powoli, bo powoli, ale do formy wraca chyba Sebastian Mila.
Wisła w ostatnim meczu natomiast uległa z Piastem pomimo, że wygrywali u siebie po pierwszej połowie. Na wiosnę grają momentami bardzo solidną piłkę i z tego względu uważam, że to jednak ten drugi pojedynek jest ciekawszy.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Wisla +0,25 1,90 10/10

Dla mnie Wisla nie przegrac u Wroclaw,dlatego ? Bo Slask jezeli Gornik 1 polowa nie marinuje tyle sytuacie powinno 0-3 a druga polowa to normalni kto Slask na 0-1 masz jescze szanz a na 1-1 Gornici robili kupa majtek i przet 10-15 minut nie byli na murawie a potem snowu marinowali setka dla 1-2 a Nawalka super curw... haha a potem dostali 2-1 i dobrze mieli. Wisla wczoraj nie zagrali zle Piast nie mieli pech haha 2 szelanie 2 bramek ale Wsila masz forma masz pilkarzi jak Malecki i Iliev kto bedo problem dla slaba obronca Slask dla mnie 1-1 bede albo 1-2.

Legia zagram tylko live bo niewiadomo kto bede zagrac a liga maion cieski match u krakow a ze ruch mozon wygrac u cebie
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Nie ma czegoś takiego jak mecz przyjaźni ... nazywają tak te spotkania bo kibice mają zgodę WTF ? Śląsk gra padake Wisła podobną , więc trudno wytypować wynik .
W drugim spotkaniu 2 na Legie ? Przecież nawet rezerwami Legia ich ogra Ruch bez obrony co mecz babole patrzą bardziej na utrzymanie niż grę w pucharach na które i tak by nie mieli kasy ( pamietny mecz na wschodzie )
LEGIA 2,05 10/10
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jeżeli chodzi o Wisłę, to jutro możemy zobaczyć nagłe olśnienie jej kopaczy jeżeli ktoś im obiecał solidne premię za zdobycie pucharu.Nie wiem czy tak jest, wiem natomiast że jak się paru leni zmotywuje na mecz to Wisła może dobrze wyglądać.Nie zapominajmy także że mamy mecz i rewanż.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
W drugim spotkaniu 2 na Legie ? Przecież nawet rezerwami Legia ich ogra Ruch bez obrony co mecz babole patrzą bardziej na utrzymanie niż grę w pucharach na które i tak by nie mieli kasy ( pamietny mecz na wschodzie ) LEGIA 2,05 10/10
?? Coś mi się zdaje, że zapominasz że to mecz PP a nie liga, choć i odnośnie ligi, to raczej nietrafiona opinia...
Wojskowi są nieznośni i rozwydrzeni. Mecz PP i to na wyjeździe jest traktowany jak kara lub trening w złośliwych warunkach:/ Patrząc na ich grę człowiek ma wrażenie, że każdy kopacz odlicza w głowie minuty do końcowego gwizdka i zastanawia się co zje a raczej wypije po powrocie, jaki film obejrzy w domu - wszystko tylko nie gra. Olimpia nawet, okazała się w ostatnim meczu [u siebie] partnerem do gry. A kiedy w eterze krążą opinie, że Ruch jest do łyknięcia bez problemu to czemu się męczyć i spinać w pierwszym meczu i to poza domem?! Można to mieć w dupie i się nie spinać - na Ł3 samo się wygra. To od dawna obserwowana postawa, niestety:/
Nie mówię, że Legia nie wygra ale kurs 2.00 nie jest wcale tak kosmiczny...
 
julek 421

julek

Użytkownik
kadra Legii:
Bramkarze: Igor Berezowski, Wojciech Skaba
Obrońcy: Inaki Astiz, Tomasz Brzyski, Dickson Choto, Artur Jędrzejczyk, Tomasz Jodłowiec, Jakub Rzeźniczak, Michał Żewłakow
Pomocnicy: Dominik Furman, Janusz Gol, Aleksander Jagiełło, Michał Kucharczyk, Daniel Łukasik, Miroslav Radović, Ivica Vrdoljak
Napastnicy: Wladimer Dwaliszwili, Marek Saganowski
W osiemnastce meczowej zabrakło Jakuba Koseckiego, Jakuba Wawrzyniaka, Bartosza Bereszyńskiego, Dusana Kuciaka, Marko Sulera i Danijela Ljuboji.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Śląsk-Wisła Obie strzelą /TAK @ 1.90 Unibet✅✅

Dla mnie w tym meczu to najpewniejszy typ. Zacznę od tego,że trudno w tym meczu wskazać wyraźnego faworyta. Dlaczego akurat typ BTS..... ponieważ uważam ,ze Śląsk to taka drużyna, która bardzo często traci bramki, w tej rundzie nie stracili tylko w Świnoujściu,. A tak w każdym meczu tracili przynajmniej jedna bramkę. Kto ogląda nasza ligę ten pewnie się ze mną zgodzi , że defensywa Śląska jest bardzo niepewna,obrońcy często gubią krycie, nie trzymają linii, popełniają dużo indywidualnych błędów...np Kokoszka podający nie wiedzieć czemu zawodnikowi Górnika:)
Boguski czy Malecki zrobią mały wiatrak z wrocławskich obrońców i coś do bramki wpadnie.
Śląsk, jeśli chodzi o sile ofensywna potencjał ma niewątpliwie. Szybki Sobota oraz Ćwielong robią różnice. Do tego powracający do formy Mila który w każdej chwili może zaskoczyć niekonwencjonalnym podaniem czy tez uderzeniem. Dodać trzeba dodać stale fragmenty gry i mamy odpowiedz dlaczego Śląsk w tym sezonie strzela u siebie zawsze bramki ( wyjątek z Zagłębiem 0-2) Tak wiec BTS wydaje się całkiem realnym typem. Ja go już pobrałem. Kurs 1.90 dla mnie ok.


Do kadry Śląska na mecz pucharowy wracają Rafał Gikiewicz i Przemysław Kaźmierczak, którzy pauzowali za czerwone kartki otrzymane odpowiednio w meczach z Flotą Świnoujście i GKS-em Bełchatów. Rywale wrocławian również wystąpią w optymalnym zestawieniu. - Wszyscy zawodnicy, poza Kew Jaliensem, który jest poobijany, są zdrowi. Do gry wraca też Rafał Boguski, który już z nami trenuje. Dużych zmian w składzie jednak nie będzie - zapowiada trener Białej Gwiazdy Tomasz Kulawik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
groven 2,2K

groven

Forum VIP
W osiemnastce meczowej zabrakło Jakuba Koseckiego, Jakuba Wawrzyniaka, Bartosza Bereszyńskiego, Dusana Kuciaka, Marko Sulera i Danijela Ljuboji.
To nie koniec osłabień Legii przed tym spotkaniem.. brakuje jeszcze:
  • Michała Żyro
  • Michała Kopczyńskiego
  • Efira
  • Tomasza Jodłowca (niepewny występ)

W sumie aż 10 zawodników Legia ma w odstawce..
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
kadra Legii:

W osiemnastce meczowej zabrakło Jakuba Koseckiego, Jakuba Wawrzyniaka, Bartosza Bereszyńskiego, Dusana Kuciaka, Marko Sulera i Danijela Ljuboji.
Kuciak nie gra w PP
Sulera nie ma - Bogu dzięki!!!
To nie koniec osłabień Legii przed tym spotkaniem.. brakuje jeszcze:
  • Michała Żyro
  • Michała Kopczyńskiego
  • Efira
  • Tomasza Jodłowca (niepewny występ)

W sumie aż 10 zawodników Legia ma w odstawce..
Kopczyński? Efir? Żyro? Bez jej, oni rzeczywiście nie zagrają ale ciężko tu mówić o osłabieniu przed meczem. Żyro nie gra od ho, ho; Efir wszedł by z ławki... ewentualnie; Kopczyński nie jest graczem pierwszej 11... 18;)
Legia jest osłabiona ale nie piszcie że 10 piłkarzy brakuje bo brzmi to jakby tylko jeden z podstawowego składu miał zagrać. Ktoś może nie znać nazwisk [?] i wyciągnąć pochopne wnioski...
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Ruch - Legia 2 (remis nie ma zakladu) 1.43 Pinnacle
Nie wiem skad to przekonanie, ze nagle Ruch cos zdziala, ze Legia oslabiona. Ja widze w skladzie Radovicia i Dwaliszwiliego, a to oni strzelili po bramce w sobote z Zaglebiem, gdzie bylo 2-0. Mowi sie, ze Zaglebie to jest taki wyznacznik formy i mozliwosci obydwu ekip, ale jednego dnia Lubin gra tak, a pare dni pozniej gorzej. Zauwazcie, ze Ruch wygral w Lubinie ale przegrywal juz 2-0 i jakims cudem lubinianie odpuscicli, co niebiescy wykorzystali. A Legia nie miala u siebie najmniejszych klopotow z Zaglebiem i strzelila te dwie bramki. Ja patrze na statystyke i widze, ze od kwietnia 2011 roku, niebiescy nie potrafia pokonac, ba nawet zremisowac z Legia. Ja nie twierdze jednak, ze dzis Legia wygra bo moze byc remis. Dlatego stawiam na wygrana gosci z opcja remis nie ma zakladu, ktora w Pinnacle jest oznaczana jako &quot;pk&quot;. Grajcie to co wam szkodzi, jak bedzie remis to zwrot, a noz warszawiacy wygraja i pare groszy wpadnie. Ruch niech lepiej zajmie sie liga, bo po ostatniej przegranej u siebie 1-3 z Podbeskidziem, jeszcze Bielsko - Biala moze ich postraszyc, w tej chwili tylko 7 pkt straty do Ruchu, ale Demjan wymiata i nie wiadomo jak to sie skonczy. Ruch to po prostu nie jest druzyna na europejskie puchary i jak nie dzis to w Warszawie polegnie. Na pewno nie wygra dzisiaj, 70% na Legie, 30% na remis taka jest moja opinia.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Legia jest osłabiona ale nie piszcie że 10 piłkarzy brakuje bo brzmi to jakby tylko jeden z podstawowego składu miał zagrać.
Dokladnie tak. Realnie brakuje 3-4 pilkarzy z prawdziwej 11. Przy szerokiej kadrze Legii to nie ma az takiego znaczenia. Tym bardziej, ze chyba tylko Djokic i Jankowski mogliby sie w Legii zalapac i to raczej na lawke.

Jesli &quot;L&quot; wyjdzie takim ustawieniem jak jest ponizej to nie widze problemow aby gadac o wielkich oslabieniach:

Legia Warszawa: Skaba - Rzeźniczak, Żewłakow, Astiz, Brzyski - Kucharczyk, Gol, Łukasik, Radović - Dwaliszwili, Saganowski.

Obrona i atak chyba bez zadnych zastrzezen, jedynie w pomocy mozna uznac, ze jest troche gorzej bo Gol i Kucharczyk nie gwarantuja tego co Kosecki. Trzeba tez pamietac, ze gotowy do gry jest Furman, na lawce jeszcze Vrdoljak(?), Jedrzejczyk(?).

Cos mi sie wydaje, ze Legie B moznaby uznac faworytem z marnym Ruchem....
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
W tym meczu obawiam się jedynie o postawę Legii w PP. Wojskowi naprawdę potrafią pokazać taką manierę, lenistwo i znudzenie, że głowa mała...
Jedynki nie zagram nawet po kursie 2.00 bo siedzi mi w głowie że mogą spotkanie najzwyczajniej w świecie olać - bo przecież jest jeszcze rewanż:/
Ale gdyby ktoś miał u buka zakład na gola Sagana to polecam, tak dla zabawy. Borsuk nie gra, Kosa też nie gra - został Sagan i Gruzin. Ten ostatni nie mobilizuje się dobrze na mecze PP co pokazał w meczu z Olimpią. Jego postawa była fatalna. Jeśli dziś można powątpiewać w mobilizację Legii to Dvali na pewno jest pierwszym, któremu się nie będzie chciało. Czyli jeśli nie Rado, który nadal strzelać nie umie ;) to Sagan... tak 2/10
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Legia chce wygrać podwójną koronę, więc jeśli nawet będą spore roszady w składzie, to i tak nie odpuszczą.
Ruch ma spore problemy w lidze, jeśli nie zaczną grać, to mogą nowy sezon rozpocząć w I lidze, może być tak, że odpuszczą PP.
 
S 0

shirtylad

Użytkownik
Legia wychodzi rezerwami, kursy na Ruch spadaja, buki czuja co sie swieci, w takim ustawieniu w obronie Legia nie grala nawet w sparingach, a co dopiero mowic o pomocy:

Poznaliśmy skład Legii na spotkanie w Chorzowie: Skaba - Jędrzejczyk, Choto, Żewłakow, Rzeźniczak - Kucharczyk, Jodłowiec, Gol, Vrdoljak, Brzyski - Saganowski.
źródło: facebook.com/LegiaWarszawa
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
7 kumatych, Skaba zawsze broni puchar wiec gdzie te rezerwy? Choto Brzyski Jodllowiec to sie zgodze i to wszystko wiec nie robmy jaj. Cenisz wyzej Malinowskiego, Smektala, Stawarczyka, Starzynskiego, Tyminskiego, Sultesa? Nie wierze ;)
 
maxlp 16

maxlp

Użytkownik
Ruch też wychodzi w eksperymentalnym składzie:
Kamiński - Djokić, Baszczyński, Szyndrowski, Lewczuk - Smektała, Panka, Tymiński, Starzyński, Janoszka - Jankowski
Ja tam jednak czekam żeby postawić coś na live ;)
Edit: Od samego początku otwarty mecz.
Powyżej 1.5 goli w meczu @ 1,55 Live Expekt
 
maciejsokol92 49

maciejsokol92

Użytkownik
Ruch - Legia drużyna gospodarzy strzeli ? Tak @ 1.70 Betclic
Ruch po ostatnim blamażu z Podbeskidziem będzie chciał się zmobilizować na ten mecz. Jego przeciwnikiem jest Legia, która przyjeżdża w rezerwowym składzie z eksperymentalną obroną. Jak wiadomo wbicie bramki Legii nie jest wielkim wyczynem bo zrobiła to dwukrotnie Olimpia jak i inne &quot;tuzy&quot; w postaci Polonii W. czy Podbeskidzia. Nie będę się tutaj zbytnio rozpisał nad tym meczem, ale moim zdaniem wynik końcowy jest tutaj bardzo trudno wytypować. Śmierdzi remisem, ale nie zamierzam tego stawiać dlatego pójdę w bezpieczniejszą drogę i postawię na to, że Ruch strzeli. W tym becie nie patrzyłbym na miejsce w lidzę, ale na tabelę pięciu ostatnich meczy w lidze gdzie Ruch jest liderem w liczbie bramek na równi z Legią. Równie dobrze mógłbym postawić na to, że obie strzelą, ale wolę nie ryzykować bo może być i tak, że to będzie najsłabszy mecz Legii w tym roku.
Składy:
Ruch Chorzów: Krzysztof Kamiński - Żelijko Djokić, Marcin Baszczyński, Marek Szyndrowski, Igor Lewczuk - Jakub Smektała, Mindaugas Panka, Łukasz Tymiński, Filip Starzyński, Łukasz Janoszka - Maciej Jankowski
Rezerwowi Ruch: Michal Pesković, Marcin Kikut, Grzegorz Kuświk, Marcin Malinowski, Robert Chwastek, Piotr Stawarczyk, Kamil Włodyka
Legia Warszawa: Wojciech Skaba - Artur Jędrzejczyk, Dickson Choto, Michał Żewłakow, Jakub Rzeźniczak - Michał Kucharczyk, Tomasz Jodłowiec, Ivica Vrdoljak, Janusz Gol, Tomasz Brzyski - Marek Saganowski
Rezerwowi Legia: Igor Berezowski, Inaki Astiz, Aleksander Jagiełło, Daniel Łukasik, Dominik Furman, Miroslav Radović, Władimer Dwaliszwili
 
S 0

shirtylad

Użytkownik
7 kumatych, Skaba zawsze broni puchar wiec gdzie te rezerwy? Choto Brzyski Jodllowiec to sie zgodze i to wszystko wiec nie robmy jaj. Cenisz wyzej Malinowskiego, Smektala, Stawarczyka, Starzynskiego, Tyminskiego, Sultesa? Nie wierze ;)
Skabie nigdy nie ufalem, Rzezniczak dopiero wyleczyl ciezka kontuzje, Choto tez dawno nie gral, w srodku pomocy obronca i dwoch defensywnych pomocnikow (w tym Gol, ktory tez jest bez formy), na skrzydle Kucharczyk ktory w tym sezonie gra totalny piach. Widac ze Legia odpuszcza ten mecz zeby zmobilizowac sie na sobote i nie stracic punktow w Krakowie, dlatego mozna zaryzykowac stawiajac na Ruch, ktory majac w perspektywie rewanz w Warszawie na pewno bedzie mocno sie staral. Ja wiem ze to polskie druzyny i z ich checiami i staraniami bywa roznie, ale kursy na Ruch sa warte ryzyka, moim zdaniem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom