>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski 2012/2013 [1/2 Finału]

Status
Zamknięty.
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Czytam wypowiedzi trenera Kulawika przed meczem ze Slaskiem i wlasnym oczom niewierze.
&quot;Szkoleniowiec nie zamierza przeprowadzać wielu zmian w składzie w porównaniu do przegranego spotkania z Piastem Gliwice (1:2). - Zagraliśmy dobre spotkanie, ale straciliśmy przypadkowe bramki - uważa szkoleniowiec.&quot;
Kolejny pokaz bezczelnosci tego pseudo trenera. Wisla grala slabo a bramki po bledach
obrony nie byly przypadkowe.
&quot;Kulawik przyznaje, że w szatni piłkarze już rozmawiają o potyczce ze Śląskiem. - Mówimy sobie, że to dla nas najważniejszy tydzień [oprócz meczów ze Śląskiem, Wisła zmierzy się jeszcze z Legią]. Te spotkania mogą zdecydować o przyszłości nas wszystkich, ale do nich zawodników jakoś specjalnie nie trzeba motywować - uważa trener Wisły.&quot;
Trener wlasnie przyznal, ze swoich zawodnikow nie motywuje. &quot;Sami sie motywuja&quot; jest dla mnie po prostu stwierdzeniem ktore pokazuje, ze w klubie pilkarze nie licza sie z trenerem a ten nie ma zadnego wplywu na ich motywacje przed meczem. Jesli pilkarze Wisly tak samo &quot;Sami siebie motywowali&quot; przed meczem z Piastem albo przed meczem z Lechia albo innymi tragicznie slabymi meczami to mysle, ze Slask dzisiaj wygra z Wiselka Pana Kulawika.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Śląsk - Wisła over 2 @ 1.76 Pinnacle​
izzi! ✅

Dziękuje Pinnacle, że jesteś! Świetne kursy na overy u tego bukmachera i trzeba korzystać z tego, ile się da. Dziś Puchar Polski, a więc.. Nasi ligowi zawodnicy będą pewnie zajechani po tym meczu, bo jak można grać co 3 dni? Śląsk grał w sobotę, gdzie wrócił po dalekiej podróży w meczu z Górnikiem. Wisła zagrała wręcz &#39;asymetrycznie&#39; do meczu we Wrocławiu i prowadząc 1:0, oddała gościom z Gliwic zwycięstwo. W lidze ekipie Levego depcze po piętach Górnik i Piast, a na pewno Polonia też nie odda miejsca w pucharach bez walki. Jeśli stałoby się tak, że Śląsk przeskoczą inne zespoły, to wtedy ekipa z Wrocławia musi zdobyć Puchar Polski. Na pewno dziś odpuszczania ze strony gospodarzy nie będzie. Dla Wisły PP to ostatnia deska ratunku. Uratować ten sezon może właśnie tylko walka w pucharze. Kulawik jak i sami zawodnicy wypowiedzieli się, że dla nich ten tydzień, to tydzień prawdy. Nie będzie odpuszczania ze strony Białej Gwiazdy. Oba zespoły pójdą na wymianę ciosów i możemy się spodziewać otwartego spotkania. Każdy pamięta mecz Śląska z Flotą, gdzie wrocławianie cały mecz gonili wynik. Jak dla mnie dziś padną bramki i dlatego pobieram over. Oba zespoły w najmocniejszych składach. W Śląsku w bramce na pewno wystąpi Gikiewicz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Czytam wypowiedzi trenera Kulawika przed meczem ze Slaskiem i wlasnym oczom niewierze.
&quot;Szkoleniowiec nie zamierza przeprowadzać wielu zmian w składzie w porównaniu do przegranego spotkania z Piastem Gliwice (1:2). - Zagraliśmy dobre spotkanie, ale straciliśmy przypadkowe bramki - uważa szkoleniowiec.&quot;
Kolejny pokaz bezczelnosci tego pseudo trenera. Wisla grala slabo a bramki po bledach
obrony nie byly przypadkowe.
No ale według ciebie co ma Kulawik zrobić? wpuścić Gargułę, Boguskiego, Sikorskiego? Jedyna opcja to chyba wpuścić Sarkiego tyle że nie mam pojęcia czy on wytrzyma więcej niż 45&#39;.w/w goście nie nadają się w ogóle do gry na poziomie ekstraklasowym, przynajmniej systematycznie to pokazują.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
No ale według ciebie co ma Kulawik zrobić? wpuścić Gargułę i Boguskiego bo o Sikorskim nie wspone? Jedyna opcja to chyba wpuścić Sarkiego tyle że nie mam pojęcia czy gość wytrzyma więcej niż 45&#39;.w/w goście nie nadają się w ogóle do gry w ekstraklasie, przynajmniej systematycznie to pokazują.
Nie chodzilo mi o sklad Wisly ktory rzeczywisci ema tragiczny, lecz o to co trener mowi. Jak mozna po spotkaniu w ktorym sie prowadzi do przerwy 1:0 grajac na wlasnym boisku, i przegrywajac go w drugiej polowie po fatalnych bledach powiedziec, ze grali dobrze...Co ciekawe, czytalem jeszcze, ze Kulawik powiedzial &quot;Drugi gol to był czysty przypadek. Piłka odbiła się od głowy Marko Jovanovicia i wpadła pod nogi zawodnika Piasta&quot;...no do ku...ki nedzy to nie jest przypadek tylko zle ustawienie obroncy, blad w defensywie, braki techniczne itd a nie &quot;przypadek&quot;...nieznosze jak zbywa sie kibicow takimi stwierdzeniami, zamiast uderzyc sie w piers i powiedziec, druga polowe zagralismy tragicznie...
Ale co do skladu to sie zgadzam, maja bardzo slaby, ale sami go sobie wybrali...
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Na to to trzeba oko przymykać.Wiadome że jest to trener przejściowy i raczej jeszcze nie dla niego prowadzenie pierwszego zespołu.Przecież on do tej pory zajmował się trenowaniem trampkarzy potem Juniorów, grał sporo w Wiśle był lubianym zawodnikiem to nikt się nad nim nie będzie pastwił.
Wiadome że nawet jak ten puchar uda się zdobyć to nie zagrzeje ławy na dłużej, ma miejsce do końca sezonu i tyle.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Slask - Wisla 1 (remis nie ma zakladu) 1.74 Pinnacle ✅
Kurs bardzo atrakcyjny i dobrze przedstawiajacy cala ta polska pilke. Mamy tutaj Slask, ktory gra u siebie i jest faworytem - niby. Kurs duzy bo i polska, slaba ligowa pilka odwala rozne cuda! Po wczorajszym remisie Legii (mimo, ze grali 11-tu na 10-u przez 30 minut) nie jestem juz niczego pewien. Prawda jest taka, ze kazda polska druzyna gra nierowno i niepewnie. Slask niby powinien wygrac o czym swiadcza ostatnie wyniki i ostatnia ligowa wygrana 2-1 z Gornikiem, ktory jakby nie patrzec gra dobrze, ale jak jest widzi kazdy. Wisla grala na wiosne tez niezle, ostatnio jakby oslabli (0-0 w Gdansku i 1-2 u siebie z Piastem), wiec forma gorsza niz wroclawian. Dlatego stawiam na gospodarzy, im tez zalezy na finale, stawka jest wysoka, ale graja u siebie, maja lepszy sklad no i lepsza forme. Oczywiscie znajac polskie realia, mozliwe ze wszystko to mozna sobie wsadzic gleboko w d...e, ale podejrzewam ze zwyciestwo Slaska lub remis to najpewniesza opcja. Na wygrana gosci nie stawiam, a ze na wygrana Slaska z opcja remis nie ma zakladu jest taki kurs to i warto zagrac. Jak ktos ma w swoim buku taka opcje to niech stawia. Wisla niech znajdzie dobrego, nowego trenera i nowych grajkow, niech zbuduje od nowa silna druzyne, bo z tym co maja daleko nie zajda nigdy!
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Jak dla mnie to mecz Śląsk- Wisła wygląda underowo, obie ekipy grają piach i będzie dobrze jeśli coś strzelą, a wczorajszego meczu Legii nie będę komentował, ale jeśli oni mają zdobyć mistrzostwo Polski to może w ogóle nie grać Ekstraklasy :p
Śląsk- Wisła under 2.5 - 1.60
Expekt
 
mintonn 0

mintonn

Użytkownik
To chyba się przejechałeś trochę ;) Śląsk gra super piłkę, Wisła praktycznie nie istnieje ale przy tak niekorzystnym wyniku tą jedną bramkę musi walnąć. Jack Śląsk przecież dobrą piłkę gra, nie wiem jakie Ty ich mecze oglądasz ;)
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Spotkanie: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Wisła pokazała niezłą piłkę w meczu z Legią. Zostali pokrzywdzeni i zasługiwali na przynajmniej punkt, zresztą mniejsza o to, ważne, że pokazali przyzwoity poziom. Jest to ich jedyna szansa na europejskie puchary w następnym sezonie, więc gracze będą podwójnie zmobilizowani.
Śląsk z kolei w poprzedniej kolejce grał z grającą ostatnio tragicznie Polonią (5 porażek z rzędu). Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.
Z ostatnich 5 spotkań rozgrywanych przy Reymonta 3 spotkania wygrała Wisła, raz był remis, a raz wygrał Śląsk. Właśnie ta wygrana wzbudzała wiele emocji, bowiem zadecydowała ona o tym, że to właśnie Śląsk został mistrzem Polski. Jak wiadomo między kibicami obu drużyn jest zgoda i wiele osób sugerowało odpuszczenie tamtego spotkania przez Wisłę.
Jak będzie w środę? Wisła gra u siebie, wszyscy zawodnicy są zdrowi (Ivica Iliew i Marko Jovanonic odpoczywali w meczu z Legią, ale są gotowi do starcia ze Śląskiem), żaden zawodnik nie jest zawieszony za kartki.
W drużynie Śląska za kartki będzie pauzował Tadeusz Socha.
Wydaje mi się, że Śląsk nie zagra na 100% w tym spotkaniu. Gdzieś w podświadomości będzie to zeszłoroczne spotkanie. Dodatkowo muszą się skupić na lidze i odpierać ataki na 3 miejsce (też dające grę w LE).
Wiśle dzięki strzeleniu bramki we Wrocławiu wystarczy strzelić gola i postawić autobus wzdłuż bramki;)
Moje propozycje na to spotkanie:
1 @2,55 (Unibet)
Dokładny wynik 1:0 @8 (William Hill)
Daniel Sikorski strzeli bramkę - TAK (nigdzie nie mogę znaleźć kursów na taki zakład)
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Spotkanie: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Wisła pokazała niezłą piłkę w meczu z Legią. Zostali pokrzywdzeni i zasługiwali na przynajmniej punkt, zresztą mniejsza o to, ważne, że pokazali przyzwoity poziom. Jest to ich jedyna szansa na europejskie puchary w następnym sezonie, więc gracze będą podwójnie zmobilizowani.
Śląsk z kolei w poprzedniej kolejce grał z grającą ostatnio tragicznie Polonią (5 porażek z rzędu). Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.
Z ostatnich 5 spotkań rozgrywanych przy Reymonta 3 spotkania wygrała Wisła, raz był remis, a raz wygrał Śląsk. Właśnie ta wygrana wzbudzała wiele emocji, bowiem zadecydowała ona o tym, że to właśnie Śląsk został mistrzem Polski. Jak wiadomo między kibicami obu drużyn jest zgoda i wiele osób sugerowało odpuszczenie tamtego spotkania przez Wisłę.
Jak będzie w środę? Wisła gra u siebie, wszyscy zawodnicy są zdrowi (Ivica Iliew i Marko Jovanonic odpoczywali w meczu z Legią, ale są gotowi do starcia ze Śląskiem), żaden zawodnik nie jest zawieszony za kartki.
W drużynie Śląska za kartki będzie pauzował Tadeusz Socha.
Wydaje mi się, że Śląsk nie zagra na 100% w tym spotkaniu. Gdzieś w podświadomości będzie to zeszłoroczne spotkanie. Dodatkowo muszę się skupić na lidze i odpierać ataki na 3 miejsce (też dające grę w LE).
Wiśle dzięki strzeleniu bramki we Wrocławiu wystarczy strzelić gola i postawić autobus wzdłuż bramki;)
Moje propozycje na to spotkanie:
1 @2,55 (Unibet)
Dokładny wynik 1:0 @8 (William Hill)
Daniel Sikorski strzeli bramkę - TAK (nigdzie nie mogę znaleźć kursów na taki zakład)
Ogolnie to popieram twoj tok myslenia, lecz 1:0 to jak dla mnie zbyt podejrzany typ. Ja obstawie wynik 2:0 @ 12,5 w Unibet bo mysle, ze jesli Wisla wygralaby 1:0 to bylo by to zbyt podejrzane a mysle, ze ani Wisla ani Slask nie chca miec na plecach prokuratury itd.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Legia - Ruch: Legia - 1 @1,65 Bet365
Zagrane w nocy,teraz już jest 1,55.
Kadra Legii znów okrojona na to spotkanie,pozostaje mieć nadzieję,że zależy im na pucharze,Ruch po wygranej z Bełchatowem już raczej zapewnił sobie spokój w ekstraklapie,więc może włożyć całe zaangażowanie w ten mecz.Mam nadzieję,że Radovic zagra od początku,może też Dwaliszwili,nie będzie Choto (więc to na plus Legii w tym momencie).Każdy bramkowy remis promuje Ruch,więc jeśli Legia zechce awansować(a jeśli tylko zechce to jest na tyle mocna aby chęci przekuć w czyny) powinna przycisnąć i strzelić 2,może nawet 3 bramki.
Mozliwe,prawdopodobne,ale na pewno nie pewne.
Nie ukrywam też,że trochę (mimo wszystko) chciałbym aby Bozia pokarała Urbana za wystawienie 7 !!! defensywnych piłkarzy w pierwszym meczu.
Kadra Legii na mecz z Ruchem
Bramkarze: Dusan Kuciak, Wojciech Skaba
Obrońcy: Tomasz Jodłowiec, Michał Żewłakow, Inaki Astiz, Artur Jędrzejczyk, Tomasz Brzyski, Jakub Wawrzyniak, Marko Suler
Pomocnicy: Miroslav Radović, Janusz Gol, Ivica Vrdoljak, Dominik Furman, Daniel Łukasik, Michał Kucharczyk, Aleksander Jagiełło
Napastnicy: Marek Saganowski, Wladimer Dwaliszwili
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Puchar Polski
⚽ Wisla - Slask Wroclaw
Wisła Kraków ::: 2,50 ::: bwin ::: ?/10
Nieformalny mecz spłaty długów za poprzedni sezon - tak w skrócie można podsumować ten typ. Nikomu nie sugeruję stawki jaką ten mecz warto &quot;łyknąć&quot;. Kto pamięta zakończenie sezonu Ekstraklasy sezonu 2011/2012 ten dobrze pamięta jaki wynik padł na Reymonta w ostatniej kolejce. Wygrał Śląsk Wrocław 0:1, a ten jeden gol dał w efekcie mistrzostwo Polski, Ruch Chorzów zakończył sezon na 2 miejscu mając oczko straty do lidera.
W tym sezonie Wisła Kraków w Ekstraklasie już o nic nie gra, a jedynym pocieszeniem może być właśnie zdobycie Pucharu Polski. W pierwszym meczu padł wynik 2:1 dla gospodarzy, teraz aby awansować do finału Wisła musi ten mecz po prostu wygrać, dlatego kurs 2,50 jaki nam oferują bukmacherzy oceniam jako value. Coś czuję, że do jutra zobaczymy potężne spadki, nawet do granicy 1,80.
Wynik: 2:3 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Nie zgodzę się z pierwszą częścią argumentacji.
Kto pamieta finisz poprzedniego sezonu zapewne pamięta też mecz tych drużyn z sezonu obecnego gdy Śląsk w Krakowie robił co mógł,aby nie strzelić bramki,w końcowce nawet zmarnowal karnego.
Śląsk przegrał 0:1 spłacając tym samym dług z identycznie wygranego wiosennego meczu.
Nie wiem kto wygra jutro,bardzo możliwe,że Wisła,ale już nie mówmy o spłacie ubiegłosezonowego długu.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
a jedynym pocieszeniem może być właśnie zdobycie Pucharu Polski.
Jeśli dziś Legia awansuje to pocieszeniem i uratowaniem sezonu może być już nawet właśnie sam awans do finału pod warunkiem, że Legia zdobędzie mistrza. Wtedy finalista Pucharu Polski ma juz europejskie puchary i wszystko na razie się na to zanosi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
guernica 584

guernica

Użytkownik
Legia - Ruch: Legia - 1 @1,65 Bet365
Zagrane w nocy,teraz już jest 1,55.
Kadra Legii znów okrojona na to spotkanie,pozostaje mieć nadzieję,że zależy im na pucharze,Ruch po wygranej z Bełchatowem już raczej zapewnił sobie spokój w ekstraklapie,więc może włożyć całe zaangażowanie w ten mecz.Mam nadzieję,że Radovic zagra od początku,może też Dwaliszwili,nie będzie Choto (więc to na plus Legii w tym momencie).Każdy bramkowy remis promuje Ruch,więc jeśli Legia zechce awansować(a jeśli tylko zechce to jest na tyle mocna aby chęci przekuć w czyny) powinna przycisnąć i strzelić 2,może nawet 3 bramki.
Mozliwe,prawdopodobne,ale na pewno nie pewne.
Nie ukrywam też,że trochę (mimo wszystko) chciałbym aby Bozia pokarała Urbana za wystawienie 7 !!! defensywnych piłkarzy w pierwszym meczu.

Kadra Legii na mecz z Ruchem

Bramkarze: Dusan Kuciak, Wojciech Skaba

Obrońcy: Tomasz Jodłowiec, Michał Żewłakow, Inaki Astiz, Artur Jędrzejczyk, Tomasz Brzyski, Jakub Wawrzyniak, Marko Suler

Pomocnicy: Miroslav Radović, Janusz Gol, Ivica Vrdoljak, Dominik Furman, Daniel Łukasik, Michał Kucharczyk, Aleksander Jagiełło

Napastnicy: Marek Saganowski, Wladimer Dwaliszwili

Nie wiem czym bozia pokarze Urbana i Legię ale może to zrobić sędzia, niejaki Tomasz Musiał ........... syn drugiego trenera Wisły Kraków.
Już pewnie tatuś wydał instrukcje po meczu w Krakowie ;).
He he he, może być ciekawie ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Nie zgodzę się z pierwszą częścią argumentacji.
Kto pamieta finisz poprzedniego sezonu zapewne pamięta też mecz tych drużyn z sezonu obecnego gdy Śląsk w Krakowie robił co mógł,aby nie strzelić bramki,w końcowce nawet zmarnowal karnego.
Śląsk przegrał 0:1 spłacając tym samym dług z identycznie wygranego wiosennego meczu.
Nie wiem kto wygra jutro,bardzo możliwe,że Wisła,ale już nie mówmy o spłacie ubiegłosezonowego długu.
Racja, tez mi sie wydaje, ze dlug zostal juz splacony, ale patrzac na sytuacje obu klubow (a w szczegolnosci Slaska) to wydaje mi sie, ze Wroclawianie nie beda chcieli awansowac do LE az tak bardzo jak Wisla.
Slask ma potezne problemy finansowe. 16 mln jakie miasto przelalo na konto klubu ma im dac wiecej oddech do konca sezonu, a potem? Slaska nie bedzie stac na wyjazdy do Kazachstanu, Azerbejdzanu czy Moldawi w ramach eliminacji LE. Wroclawian nie bedzie stac na przedluzanie drogich kontraktow z pilkarzami takimi jak Mila czy Kazimierczak. Wroclawian nie bedzie stac na wzmocnienia i zakup nowych pilkarzy. Krakowian na to bedzie stac bo maja bogatego wlasciciela ktory jak tylko nadarzy sie okazja do gry w Europie wyda niemala kase na nowych grajkow.
Rowniez, mysle, ze Slask jest w trudnej sytuacji bo nawet awans do eliminacji LE nie przyniesie automatycznie ze soba wielu sponsorow. Jesli ktos chcialby sponsorowac Slask to zrobil by to juz teraz. Niestety w kluie panuje jedna wielka rozpierducha dzieki Panu Solorzowi (to nazwisko powinno pisac sie z malej litery) ktory nie sypnie nawet zlamanym centem nawet jakby klub awansowal do eliminacji LM i przypuszczam, ze to mocno odstraszy potencjalnych sponosrow ktorym zalezy na sukcesach a to wiarze sie z pompowaniem duzych pieniedzy w klub. Solorzowi zalezy tylko i wylacznie na jego wlasnej dupie i pieniadzach w jego wlasnej kieszeni a nie na klubie, kibicach, zawodnikach, sukcesach itd. On to wszystko ma w dupie.
Wisla ma lepsze zaplecze, wiecej stabilnosci finansowej oraz porownywalnych badz nawet lepszych pilkarzy (Iliev, Malecki itd). Jedyne czego nie maja to trenera ktorego zapewne zmienia po sezonie. Tak czy inaczej, dla Wisly ten mecz to mecz o wszystko. Jedyne czego sie obawiam to ich przygotowanie kondycyjne do tego meczu. Kilka dni temu rozegrali mecz z Legia ktory kosztowal ich napewno duzo sil. Pilkarze pokroju Kosowskiego czy Sobolewskiego nie maja juz tak dobrej regeneracji wiec moze im zajac wiecej czasu przygotowanie sie do meczu ze Slaskiem. Slask natomiast imponuje mi przygotowaniem kondycyjnym, i raczej nie zdarza im sie mecz rozgrywany w &quot;wolnym&quot; tepie.
Podsumowujac, nie wierze :)P) w ustawiony mecz i w oddawanie tego meczu przez Slask. Wierze natomiast w wieksza motywacje pilkarzy Wisly, i fakt, ze dla Slaska LE to bedzie jak wrzut na dupie czyli niepotrzebny problem (no i cholera zabierze pilkarzomy 1 miesiac z ich 4 miesiecznego urlopu!!!:/). Tak czy inaczej obstawie wyniki 1:0 i 2:0 oraz wygrana gospodarzy.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Legia - Ruch Chorzów +1,5 1,83 pinnacle ✅
Nie rozumiem po raz drugi spreadu w tej parze w 1/2 PP, w pierwszym meczu
ludzie grali ostro -0,5 na Legię, a ja sobie złapałem Ruch +0,75 po 1,8 ????
w lidze jest podobny spread na mecz ligowy z Pogonią, ale czy Ruch gra tak tragicznie jak martwa Pogoń ?
W pierwszym meczu Legia była lepsza, ale nie wykorzystała swoich okazji,
dziś ponownie jest faworytem, ale zagra dziś bez Ljuboji i Koseckiego,
słabo z Wisłą zagrał Radovic, ponadto zabraknie Choto,
po jej zejściu obrona Legii gubiła się w meczu z Wisłą, nie będzie też na boku obrony Bereszyńskiego.
Ruch tu w lidze przegrał aż 0-3, ale dla mnie dziś nie przegra więcej niż golem,
świetnie prezentuje się Starzyński i to jego podania mogą być dziś antidotum na obronę Legii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bryli 0

bryli

Użytkownik
Legia nie zagrała dobrze w chorzowie... powodem tak słabego wyniku jakim jest 0:0 z tak słabym przeciwnikiem była oczywiście ławka grająca od 1 min po stronie Legii. Prawda jest taka ,że jak dzisiaj Legia zagra o ile to jest możliwe optymalnym składem to wygra spokojnie. Jeden mecz i jest finał pucharu polski! Nie wiem , dlaczego warszawiacy mieliby u siebie tak ignorować przeciwnika? Jan Urban ma mecz u siebie bardzo ważny dziś i kolejny u siebie z najsłabszą w tej rundzie pogonią, nie ma co oszczędzać sił skoro ten tydzień może dać kibicom tyle radości.
 
K 43

krak

Użytkownik
Legia nie zagrała dobrze w chorzowie... powodem tak słabego wyniku jakim jest 0:0 z tak słabym przeciwnikiem była oczywiście ławka grająca od 1 min po stronie Legii. Prawda jest taka ,że jak dzisiaj Legia zagra o ile to jest możliwe optymalnym składem to wygra spokojnie. Jeden mecz i jest finał pucharu polski! Nie wiem , dlaczego warszawiacy mieliby u siebie tak ignorować przeciwnika? Jan Urban ma mecz u siebie bardzo ważny dziś i kolejny u siebie z najsłabszą w tej rundzie pogonią, nie ma co oszczędzać sił skoro ten tydzień może dać kibicom tyle radości.
Nie jest to, moim zdaniem, kwestia ignorowaniu przeciwnika, czy cokolwiek w tym rodzaju, a raczej racjonalne podejście do sprawy. Jeśli ma się jako drużyna jakieś priorytety to trzeba się nimi kierować. Legia walczy o mistrzostwo kraju i to jest jej głównym i najważniejszym celem w tym sezonie. Nie dziwi mnie więc postawa trenera Urbana, który stawia w PP na graczy rezerwowych. Ławka Legii jest natomiast na tyle szeroka, że nawet bez optymalnego składu ta drużyna może wygrać i awansować do finału. Sam zagrałem podobnie jak Szef +1,5 na Ruch.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Legia - Ruch 1 1.34 Pinnacle ✅
Ja postawie tylko jedynke! Legia ma inne priorytety, wazniejsza jest liga, a dla Ruchu to niesamowita okazja do osiagniecia czegos wielkiego. Taka liga jakie pilkarzyki, przeplacone, zmeczone gra co kilka dni to i Legia nie musi dzisiaj atakowac na wariata, sadze ze wygraja ale niezbyt wysoko. Moze i bedzie 2-0, ale bezpieczniej jest grac na minimalne zwyciestwo, a moze Ruch strzeli bramke i wtedy legionisci wezma sie do roboty? Ja osobiscie nie wierze w remis, Legia jest zespolem lepszym i zapewni sobie awans po 90 minutach. Ruch pewnie bedzie gral defensywnie, ale strzelac mu bramki ma dzisiaj kto i adios niebiescy!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom