>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski 2012/2013 [1/2 Finału]

Status
Zamknięty.
bryli 0

bryli

Użytkownik
Nie jest to, moim zdaniem, kwestia ignorowaniu przeciwnika, czy cokolwiek w tym rodzaju, a raczej racjonalne podejście do sprawy. Jeśli ma się jako drużyna jakieś priorytety to trzeba się nimi kierować. Legia walczy o mistrzostwo kraju i to jest jej głównym i najważniejszym celem w tym sezonie. Nie dziwi mnie więc postawa trenera Urbana, który stawia w PP na graczy rezerwowych. Ławka Legii jest natomiast na tyle szeroka, że nawet bez optymalnego składu ta drużyna może wygrać i awansować do finału. Sam zagrałem podobnie jak Szef +1,5 na Ruch.
Widzisz , Legia zagrała już prawie optymalnym składem a i tak &quot;cienizna&quot; to ,że liga jest priorytetem to widac nie od dziś ,ale mając przed sobą 90 min które zadecyduje o finale pp , chyba warto zagrac na 100% , mając w perspektywie kolejny mecz ligowy gra się u siebie również z najgorszą drużyną obecnie czyli z Pogonią.
 
hajlajf 17

hajlajf

Użytkownik
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław (Wynik końcowy) REMIS kurs: 3,1
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław (Do przerwy/Koniec meczu) 1/X kurs: 15
A ja mam odmienne zdanie co do tego meczu. Wisła potrzebuje gruntownej przebudowy, od sztabu szkoleniowego do piłkarzy i po tym sezonie zapewne to się stanie. Ten sezon już jest stracony, Wisła w przyszłym sezonie będzie chciała skupić się na lidze, poprawić głownie styl gry i powalczyć o mistrzostwo. Nikt w Krakowie nie będzie się bawić w Europejskie Puchary zaczynając od pierwszych rund - drużyna by musiała zacząć przygotowania do sezonu dużo wcześniej, co mogło by się znowu przełożyć na kiepskie wyniki w lidze. Do fazy grupowej i tak zapewne nie awansują, nowi zawodnicy, nowy trener potrzebują czasu, zgrania i spokoju. Finansowo nic nie zyskają, bo na meczu np z FK Karabach na trybunach znowu zasiądzie 4 tys. Wiemy że Wisła ma kłopoty finansowe, a prezes Cupiał najchętniej by odszedł. Jeżeli Śląsk &quot;ma jutro odpuścić mecz&quot; to do końca będzie musiał walczyć w lidze o Puchary, bo w tabeli ścisk a Legia i Lech odjechały.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Wisła Kraków- Śląsk Wrocław (0-1) X @ 4,25 Unibet
O godz 18:30 w Krakowie dojdzie do rewanżowego spotkania pomiędzy Wisłą a Śląskiem. W pierwszym spotkaniu minimalnie lepszy okazał się Śląsk pokonując Białą Gwiazdę 2-1. Po trzynastu minutach Śląsk prowadził u siebie z Wisłą 2:0 i mógł już w pierwszej połowie rozstrzygnąć losy awansu.Jednak po przerwie zawodnicy z Wrocławia zostali w szatni i bramka Patryka Małeckiego na początku drugiej połowy sprawiła, że przed dzisiejszym rewanżem sprawa awansu dla piłkarzy Śląska delikatnie się oddaliła. Ale tak to jest jak się nie &quot;dobija&quot; przeciwnika. Wisła dostając &quot;tlenu&quot; w postaci bramki na wyjeździe otworzyła sobie szanse awansu do finału. Dla Wisły to ostatnia szansa żeby zakwalifikować się do europejskich pucharów. Wracając do mojego typu, to postawiłem ,że Wisła wygra jedną bramką po bardzo fajnym kursie 4.25. Uważam,że Śląskowi będzie bardzo trudno utrzymać tą minimalną zaliczkę z Wrocławia, ale nie dlatego że jak piszą specjaliści Śląsk ma jakiś dług wobec Wisły. Tylko dlatego ,że Śląsk w tym sezonie na wyjazdach spisuje się bardzo słabo....tak po prostu. Wisła w ostatnim czasie jest w dużym gazie-co pokazał mecz z Legią. Mecz będzie w mojej ocenie na styku i wygra go Wisła 1-0 lub 2-1. Tak myślę....A jak będzie to się okaże.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Coś tam ci się zdaje, ale chyba za bardzo nie masz to jak argumentować i wymyślasz głupoty.To w końcu Wisła przejdzie gruntowną przebudowę na walkę o majstra, czy są kłopoty finansowe a Cupiał by odszedł?Po co oni w ogóle jeszcze grają w tym pucharze jak mogli to sobie wcześniej rozkminić?A na koniec powiedz mi kiedy znowu zasiadło 4k widzów?
Jak już bym się upierał przy innej alternatywie niż awansie Wisły, to bym postawił na zwycięstwo Śląska, rewanże w meczach pucharowych o awans gdy podczas gry drużynie gola brakuje dochodzi do bardzo otwartej gry gdzie zawsze dochodzi do 100% sytuacji, no cóż nie każdy je jednak potrafi wykorzystać no chyba że na to też liczysz.
Nie neguje żadnego typu bo po prawdzie może paść każdy, natomiast sama argumentacja to jakiś farmazon.
 
D 0

darby1

Użytkownik
Wisła-Śląsk 1
Bukmacher:Bwin
Kurs: 2.3
Po tym co zobacyłem w sobotę stawiam na gospodarzy. Puchar Polski jest jedyną szansą dla Wiślaków na awans do europejskich pucharów,a jak wiemy jedyną szansą po tak słabym sezonie na pozostanie trenera Kulawika jest zdobycie pucharu. Wisła w sobotę mi zaimponowała,pokazała wreszcie potencjał, który jak na polską ligę jest naprawdę spory. Co jak co ale chętniej zobaczyłbym w finale starcie Legii z Wisłą niż Śląskiem.
Śląsk z kolei mnie nie przekonuje,a problemy wewnątrz drużyny są oczywiste. O tym, że w drużynie nie jest najlepiej można wywnioskować po ostatnim wywiadzie z Sebastianem Milą.Śląsk szanse na europejskie puchary szanse ma,zaś dla Wisły jedyną przepustką jest puchar.
Śląsk może,Wisła musi. Stawiam na wygraną gospodarzy.
 
mathaeus 86

mathaeus

Użytkownik
Wisła-Ślą[email protected] b365
Mecz przyjaźni na Reymonta i mecz o przyszłość Wisły.
Pamiętacie ostatnią kolejkę zeszłego sezonu?Śląsk potrzebował zwycięstwa,grał w Krakowie i wygrał,bo po prostu Wisła to spotkanie odpuściła.
Dziś to Wisła jest w potrzebie.
Śląsk ma wielkie szanse na utrzymanie 3 miejsca w lidze dającego możliwość gry w LE.Wisła w lidze niestety zawiodła,więc jak nic potrzebuje sukcesu w PP.A tym sukcesem na pewno będzie awans do finału.
W meczu z Legią udowodnili,że potrafią jeszcze grać w piłkę i walczyć z najlepszymi.
Dziś będą jeszcze bardziej zmotywowani,bo grają o lepszą przyszłość dla siebie i klubu.
Zwycięstwo i awans Wisły biorę w ciemno.Jak będzie,przekonamy się wieczorem.
 
hajlajf 17

hajlajf

Użytkownik
Coś tam ci się zdaje, ale chyba za bardzo nie masz to jak argumentować i wymyślasz głupoty.To w końcu Wisła przejdzie gruntowną przebudowę na walkę o majstra, czy są kłopoty finansowe a Cupiał by odszedł?Po co oni w ogóle jeszcze grają w tym pucharze jak mogli to sobie wcześniej rozkminić?A na koniec powiedz mi kiedy znowu zasiadło 4k widzów?
Jak już bym się upierał przy innej alternatywie niż awansie Wisły, to bym postawił na zwycięstwo Śląska, rewanże w meczach pucharowych o awans gdy podczas gry drużynie gola brakuje dochodzi do bardzo otwartej gry gdzie zawsze dochodzi do 100% sytuacji, no cóż nie każdy je jednak potrafi wykorzystać no chyba że na to też liczysz.
Nie neguje żadnego typu bo po prawdzie może paść każdy, natomiast sama argumentacja to jakiś farmazon.
Jakie głupoty?? W takim razie podważ te argumenty.
1. Każdy wie, że przyjdzie nowy trener, nawet wygrywając Puchar Polski Kulawik odjedzie.
2. Piłkarze są przepłacani a w dodatku nic nie grają, musi nastąpić odświeżenie składu.
3. Cupiał już w lutym mówił, że liczy się już tylko przyszły sezon, powrót na tron i walka o Ligę Mistrzów o której ciągle marzy, Puchar UEFA mało go interesuje -przeczytaj sobie wywiad z nim np. w Rzeczpospolitej.
4. O mistrza muszą walczyć, bo to Wisła, tego oczekują kibice, nie zależnie od sytuacji finansowej i składu.
5. Grają w Pucharze bo z kim mieli odpaść - z Luboński czy Wartą?? Jage 1/4 satysfakcjonowała, Wisła po porażce 4:1 z Zagłębiem, T. Hajto był na wylocie, wyniki w lidze ważniejsze.
6. Nie prowadze statystyk frekwencji Wisły, ale każdy zna FK Karabach i pamięta doskonale ten mecz.
7. Liczę na ataki Wisły od początku, bramkę w 1 połowie, później się cofną, szaleństwo na trybunach i bramkę w końcówce Śląska. Jak będzie zobaczymy.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Na dzisiaj nieco z polotem fantazji, spisku.
Wisła zbulwersowana po fatalnym sędziowaniu podczas spotkania z Legią. Wylewane żale, niesmak, bulwers na maksa. Sędziowie do niczego, nagonka na poziom, nic nie wnoszące przeprosiny etc. Skoro Wisła została tak skrzywdzona przez arbitrów, więc może dzisiaj jej to &quot;wynagrodzą&quot;, zatem
Wisła karny 3,20 Totomix
Wisła pierwszy rzut karny 5,50 Totomix
Wisła 2,50
- a 18.05.2013 we Wrocławiu Śląsk - Wisła 1 ;)
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Wisła vs Śląsk Wrocław @ Over 2.5 @ 2.25 ✅
Mila strzeli @ 4.00 ✅
Sobota strzeli @ 6.00 ✅
Bet365

Ja wiem, kilka osób pisze, o możliwości oddania przez Śląsk pucharów, ale czy naprawdę Śląsk sobie może na to pozwolić ?
Przecież nie są na 1 miejscu w tabeli z dużą przewagą w tabeli nad innymi, a zajmują raptem 4 miejsce , które jest i tak duże przy tym co prezentują.
Teraz co do typu, osobiście zgadzam się, ciężko wyrokować kto wygra/awansuje. W pierwszym meczu Śląsk mógł i powinien w pierwszej połowie strzelić jeszcze przynajmniej jednego gola, ale wyszło jak wyszło, Śląsk gra w kratkę. Drużyna nie gra już jak za Lenczyka gdzie częstow wygrywali 1:0. Teraz sami potrafią strzelić 2,3 gole, ale potrafią też tracić, jak choćby z Polonią ostatnio, gdzie dzięki babolom Kowalczyka, padł remis.
Eric miał być wzmocnieniem dla Śląsk , ale póki co nie prezentuje się najlepiej.
Wreszcie grę Śląska zaczął ciągnąć kapitan. Gol z Górnikiem, gol w 1 meczu z Wisłą oraz gol z Polonią, w każdym ze spotkań bramka.
Dobrą formę prezentuje ostatnio też W. Sobota, to on napędza ataki Śląska.
Stąd moje typy na strzelców.
Co do Wisły, dla nich to już byłby stracony sezon gdyby nie Puchar Polski, moim zdaniem dobrze zagrali z Legią, błąd arbitra przy golu oraz nie odgwizdana ręka Jodłowca, sprawia, że Wisła ten mecz powinna była przynajmniej zremisować. Ale co było to było , teraz Puchar Polski i szansa na odkucia się.
Typ na over motywuje też tym, że ostatnio słąbsza forma Pareiki, co może wpłynąć na sporą ilość bramek, moim zdaniem mecz będzie otwarty i overowy.

Edit: Przyjemny mecz dla oka, teoria spiskowa obalona ;), teraz można zagrać w lidze Śląsk vs Wisła na gości ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
rg13 63

rg13

Użytkownik
@up
Śląsk zajmuje 3 miejsce, a nie 4.
Pareiko w słabszej formie? Jak dla mnie prezentuje się całkiem nieźle (chociażby obroniony karny w meczu z Polonią). Jak już szukać bramkarza w gorszej formie to raczej jest to Kelemen (samobój w ostatnim ligowym spotkaniu).
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
@up
Śląsk zajmuje 3 miejsce, a nie 4.
Pareiko w słabszej formie? Jak dla mnie prezentuje się całkiem nieźle (chociażby obroniony karny w meczu z Polonią). Jak już szukać bramkarza w gorszej formie to raczej jest to Kelemen (samobój w ostatnim ligowym spotkaniu).
Samobój Kelemena powiadasz, przypadkowe odbicie od nóg i Ty to nazywasz jego winą no spoko. Może mógł wyjść do dośrodkowania, ale powtarzam można gdybać. A czy Śląsk jest na 3 czy 4 to dużo zmienia ? Jedna, dwie wtopy i są na 7 miejscu.
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Według mnie to dużo zmienia. Gdy są na 3 miejscu to, czy zagrają w europejskich pucharach zależy tylko od nich. Gdy są niżej to muszą gonić przeciwników, a także liczyć na ich wpadki.
Jak dla mnie jest to ogromna różnica...
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Pareiko w słabszej formie? Jak dla mnie prezentuje się całkiem nieźle (chociażby obroniony karny w meczu z Polonią).
Ostatnio zaliczył kilka słabszych interwencji po których padły gole. Druga sprawa to jego problem z głową. Gość jest tak wybuchowy i moim zdaniem on nie wpływa dobrze na resztę zespołu.
Rywale też widzą, że łatwo go sprowokować i moim zdaniem bramkarz powinien być oazą spokoju by umiał się zachować w każdej sytuacji. Pareiko sprawia wrażenie jakby chciał każdemu rywalowi zrobić krzywdę.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jakie głupoty?? W takim razie podważ te argumenty.
1. Każdy wie, że przyjdzie nowy trener, nawet wygrywając Puchar Polski Kulawik odjedzie.
2. Piłkarze są przepłacani a w dodatku nic nie grają, musi nastąpić odświeżenie składu.
3. Cupiał już w lutym mówił, że liczy się już tylko przyszły sezon, powrót na tron i walka o Ligę Mistrzów o której ciągle marzy, Puchar UEFA mało go interesuje -przeczytaj sobie wywiad z nim np. w Rzeczpospolitej.
4. O mistrza muszą walczyć, bo to Wisła, tego oczekują kibice, nie zależnie od sytuacji finansowej i składu.
5. Grają w Pucharze bo z kim mieli odpaść - z Luboński czy Wartą?? Jage 1/4 satysfakcjonowała, Wisła po porażce 4:1 z Zagłębiem, T. Hajto był na wylocie, wyniki w lidze ważniejsze.
6. Nie prowadze statystyk frekwencji Wisły, ale każdy zna FK Karabach i pamięta doskonale ten mecz.
7. Liczę na ataki Wisły od początku, bramkę w 1 połowie, później się cofną, szaleństwo na trybunach i bramkę w końcówce Śląska. Jak będzie zobaczymy.
No chyba musi go mało interesować skoro od kilkunastu lat przygotowuje zespół do awansu do LM, nie znaczy że go kompletnie nie interesuje to chyba sam ubrałeś wyraz w ten kontekst.
Kulawik odejdzie i co? Ma sobie wpisać w CV że olał PP bo wiedział że już nie będzie pracował, niezłe posunięcie jak na początkującego trenera.
O piłkarzach nie chce mi się rozpisywać ale równie dobrze można by było pisać że każdy ma szanse walczyć o nowy kontrakt w zespole który będzie walczył o mistrza i LM.Co do Karabahu to Wisła grała na stadionie Hutnika, wczesniej Sosnowiec więc ogarnij sytuacje jak się zabierasz za jakieś frekwencje.Awans do grupy LE to też walka z dobrymi zespołami i dochody z biletów, frekwencje, jedynie mniejsze wynagrodzenie za osiągnięcia.
A z pucharu to sobie mogli spokojnie odpaść nawet z Lubońskim, mogli wystawić rezerwy, albo trampkarzy na Jagiellonie.Legia czy Lech na przestrzeni ostatnich lat już potrafiły wywinąć podobne numery.
A na koniec to nie wiem co ma wspólnego pierwszy post z drugim, teraz piszesz oczywiste rzeczy tylko nie wiem po co podpinasz to wszystko pod zamykanie drogi do EPucharów, problem tego zespołu jest zupełnie inny a nie jawne walenie w chu..a z premedytacją.
Ta grupa kopaczy miała założenia które ich przerosły i się konsekwentnie w tym wypalali (z drobnymi przebłyskami)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom