>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PUCHAR POLSKI 2014/2015 [1/8 finału - PAŹDZIERNIK]

M 340

macvas

Użytkownik
Dzisiaj, świeżo po meczach eliminacyjnych reprezentacji startuje kolejna runda Pucharu Polski. Z uwagi na napięty kalendarz ligowy i pucharowy, runda ta rozkłada się na środek i koniec października. Poniżej zestaw par. Najciekawsze pojedynki czekają nas na zakończenie tej rundy, kiedy zagrają między sobą ekipy ekstraklasowe, ale i dzisiaj w Pruszkowie nie powinno zabraknąć emocji. Zapraszam do dyskusji i typowania

 
ziemniak 199

ziemniak

Użytkownik
Najpewniejsze mecze to Cracovia/Ślask/Legia.
Ale to buki wiedzą.
Lech Poznań - Jagiellonia moga być cyrki.
Zagłębie powinno dzisiaj wygrać w Pruszkowie.
A Bełchatów możliwe że wygra w Gliwicach.
Podbeskidzie nie da rady z Gornikiem.
 
kiecio 0

kiecio

Użytkownik
Śląsk pewny, ale coś mam złe przeczucie. Kolega wyżej nie wiem czy pamięta P.Polski 13/14, gdy Śląsk w 1/16 spotkał się właśnie ze Stalą i 4 minuty przed końcem udało się doprowadzić do dogrywki i ostatecznie wygrać... Jeszcze podbudowani zwycięstwem z Lechią teraz (1:4) jak wyjdą na murawę, mogą być za bardzo rozluźnieni... Ale sam jestem za Śląskiem i dam nawet z handicapem -1 na Śląsk, bo kurs 2.42.
 
henyek 2,7K

henyek

Użytkownik
Czy jest sens grać Lech po takich kursach? Ten kto ostatnio oglądał ich mecz z Górnikiem Łęczną w Poznaniu to wie, że nie warto. Mecz ogólnie był na remis i to bezbramkowy tyle, że ładnym strzałem z daleka (a czy zamierzonym tak do końca?) popisał się czarnoskóry zawodnik Keita, który przesądził wynik meczu na 1:0 dla gospodarzy ale nie o tym mowa...
Od kilku miesięcy Lechitów prowadzi Maciej Skorża, który wcześniej prowadził Legie dość solidnie, a nie wyszło mu za granicami naszego kraju. Na inauguracje swojego ,,trenowania&quot; zaliczył małą wpadkę w Białymstoku przegrywając z nami 1 do 0. Później już jakoś to szło, wysokie wyniki z Zawiszą 6:2, z GKS Bełchatów 5:0, z Wisła 2:0 oraz remis z Legią na wyjeździe 2:2 - i po tym meczu loty Lecha jakby się trochę obniżyły. Dwubramkowy remis z niezbyt dobra w tym sezonie Koroną i nudny mecz jak flaki z olejem z Górnikiem opisany wyżej.
Dlatego bukmacherzy wystawiając kursy na te mecze kierowali się głównie ,,marką&quot;. Wiadomo LECH POZNAŃ, swego czasu europejskie puchary, czołówka tabeli, ogólnie rzecz biorą licząca się drużyna w polskiej lidze... ale czy teraz tak jest? Zajmując 6 miejsce, mając punkt straty do Bełchatowa, którego pukneli aż 5:0.
Co do Jagiellonii... Jakby to powiedział Mirek Handlarz-Przedsiębiorca: ,, Jedynie minus tego auta to ten na akumulatorze&quot;. Auto w tym wypadku to oczywiście drużyna.
Trenerem znowu jest Michał Probierz nie bez powodu nazywany polskim Pep Guardiolą. To on doprowadził nas do zwycięstwa w Pucharze Polski w 2009/2010 w Bydgoszczy, wygrywając z Pogonią Szczecin.
Od sierpnia b.r. do dnia dzisiejszego nasz bilans wynosi: 2 porażki, 1 remis i aż 7 zwycięstw w tym 5 bez straty bramki !! Mając na szpicy Piątkowskiego, którego ściągnął z Dolcanu Ząbki nasz prezes Czarek możemy stwarzać zagrożenie pod bramką przeciwnika ale sam zawodnik przecież nie wygra meczu strzelając już w tej rundzie 11 bramek ???? dlatego też lewą stroną opiekuję się Tuszyński, który się popisał efektownym lobem w meczu sobotnim z Piastem, oraz tuż za nim Gajos, którego już wielu widziałoby w kadrze narodowej. Prawa strona Nika Dzalamidze - podstawowy zawodnik reprezentacji Gruzji (którego dość często można zobaczyć na basenie w Gołębiewskim, relaksującego się w jacuzzi ;) ). Ogółem mówiąc ofensywę to my mamy poukładaną. W bramce młody Drągowski, który parę razy po meczu dostawał indywidualne oklaski za swoje wyczyny na bramce. Nie boi się wychodzić, szybko podejmuje decyzje. Przed nim stoi nasz koń defensywy, czyli Michał Pazdan również znany z kadry i swoich wejść nogami. Napastnik Lecha parę razy się zastanowi czy wbiegać na Michała z piłką ????
Większych absencji ani u nas, ani w składzie Lecha nie ma. Wystąpimy najsilniejszymi składami, a mecz pokaże tą lepszą drużynę, którą na tą chwilę wydaje się być Jagiellonia. Nie wykluczam tutaj, że nie padnie over jakiś oraz cornery również wydają się być fajną opcją.
Ten kto wygra gra ze Zniczem Pruszków w 1/4 finału PP.
Już teraz mogę powiedzieć, że przeznaczyłem na ten mecz X zł . Ta niewiadoma to nie jest 50zł, ani 100zł, ani 200zł. Dość mocno gram te typy.
Moje typy to:
Jagiellonia wygra @5,25 stawka: 40%X ⛔
Jagiellonia przejdzie dalej @3,30 stawka: 60%X⛔
Jagiellonia lub remis @2,10 ✅
bwin
P.S. Może i powiecie, że nie obiektywne spojrzenie na spotkanie, bo jestem z Białegostoku ale mam kolegę z Poznania, rodowitego Pyrusa, który o dziwo ma podobne zdanie na ten mecz.
edit: No i niestety, tylko stawka odbita.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Śląsk pewny, ale coś mam złe przeczucie. Kolega wyżej nie wiem czy pamięta P.Polski 13/14, gdy Śląsk w 1/16 spotkał się właśnie ze Stalą i 4 minuty przed końcem udało się doprowadzić do dogrywki i ostatecznie wygrać... Jeszcze podbudowani zwycięstwem z Lechią teraz (1:4) jak wyjdą na murawę, mogą być za bardzo rozluźnieni... Ale sam jestem za Śląskiem i dam nawet z handicapem -1 na Śląsk, bo kurs 2.42.
witaj , ja jestem ze Stalowej Woli , typu oczywiscie nie neguje , zalezy tylko od Śląska czy będzie chciał strzelić kilka bramek , jakim nastawieniem podejdą , bo tutaj napewno będą gryzli każdy centymetr boiska jak to miało miejsce kilka lat temu z Lechem , gdzie wygrali po karnych ( oczywiśćie szczęścia mase było ) , miło by było dla mnie , aby Stalówka przeszła dalej , no typ jaki podałeś to jak już pisałem , wszystko jest w rękach graczy z Wrocławia jakim nastawieniem wyjdą
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
witaj , ja jestem ze Stalowej Woli , typu oczywiscie nie neguje , zalezy tylko od Śląska czy będzie chciał strzelić kilka bramek , jakim nastawieniem podejdą , bo tutaj napewno będą gryzli każdy centymetr boiska jak to miało miejsce kilka lat temu z Lechem , gdzie wygrali po karnych ( oczywiśćie szczęścia mase było ) , miło by było dla mnie , aby Stalówka przeszła dalej , no typ jaki podałeś to jak już pisałem , wszystko jest w rękach graczy z Wrocławia jakim nastawieniem wyjdą
Jak murawa u Was ? Podobno jest w średnim stanie?

Co do typów na tym meczu to Wojciech Pawłowski na bramce jak dla mnie warto zagrać:
Gol Stal Stalowa Wola @ 1.70 marathonbet

Normalnie zagrałby młody Wrąbel, ale jest on kontuzjowany. Niestety Pawłowski bramkarz średniej klasy popełnia mnóstwo błędów i szybko się gotuje.

Dodatkowo zagram
Śląsk Over 1.5 @ 1.66 marathonbet

Kiecio, tak było 1:1, ale wtedy drużynę prowadził amator z Czech - S. Levy, Mila był gruby i mocno pod formą, nie porównywałbym. Pawłowski będzie wymagał gry na poziomie od piłkarzy inaczej out ze składu. Flavio w formie.

-----
Co do meczu Lech vs Jaga --&gt; mam to samo zdanie jak HENYEK ???? , nie jesteś sam :p

Kurs 3.5 na awans Jagielloni w marathonie do wzięcia za drobne jak najbardziej ????
 
ricardio 42

ricardio

Użytkownik
Więc tak murawa w Stalowej Woli jest w średnim stanie, ale nie jest to jakieś kartoflisko.

Osobiście polecam over 4.5 rogów do przerwy, gdyż goście będą na pewno pamiętali ubiegłoroczne spotkanie przy Hutniczej 15 i zaatakują od samego początku, więc bez problemu mniejszego polecą rożne, gdyż zielono-czarni nie będą chcieli stracić bramki. Dodatkowo &quot;Stalówka&quot; nie od dziś jest mocna w stałych fragmentach gry gdzie zapewne poszukają bramki i z jednego rożnego najmniej w połowie powinni nabić.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
@robson1416
tak jak napisal wyżej @ricardio mozna podciągnąć to pod srednia murawę ... Ja jednak nie ruszam tego meczu . Powodzenia w typowaniu
 
sokolov 0

sokolov

Użytkownik
Mnie tam zastanawia o jakich możliwych roszadach w składzie wspominał trener Stalówki, raczej powątpiewam w teorię jakoby Stal mogła zacząć w eksperymentalnym składzie, a warto wspomnieć, że teraz kadra Sląska jest w rozjazdach w ostatnich dniach, to może się odbić. I ta godzina rozpoczęcia...
przyglądałem się wynikom ostatnim w pucharze, gdy teoretycznie lepsze drużyny grały u siebie z faworytami, chyba nie było meczu, w którym właśnie faworyt poradziłby sobie bez problemów wygrywając kilkoma golami. Jedynym wyjątkiem wydaje się być Legia, ale co Miedź za trenera Stawowego pokazywała i jak Legia się organizuje w grze nie wiem czy warto brać to pod uwagę jako odstępstwo od reguły. Kurs definitywnie za niski na Śląsk, raczej kierowałbym się w stronę gospodarzy, będą gryźć trawę, a wrocławianie jak na gwiazdy przystało będą uważać by przypadkiem nie złapać kontuzji.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Mnie tam zastanawia o jakich możliwych roszadach w składzie wspominał trener Stalówki, raczej powątpiewam w teorię jakoby Stal mogła zacząć w eksperymentalnym składzie, a warto wspomnieć, że teraz kadra Sląska jest w rozjazdach w ostatnich dniach, to może się odbić. I ta godzina rozpoczęcia...
tego zdania nie rozumiem, no ale chcesz powiedzieć, że sporo w rozjazdach byli no cóż to są zawodowcy i muszą sobie z tym poradzić.
Skład Śląska:
Pawełek - Zieliński, Grodzicki, Hołota, Pawelec - Hateley, Droppa - Flavio, Mila, Pich - Machaj
Wychodzą pierwszym składem niemal, nie ma Dudu i Celebana.

Edit: Śmiech na sali, kadrowicz forma, karny niestrzelony, Sebastian sponsorem utopionych kuponów :p
 
kiecio 0

kiecio

Użytkownik
Edit: Śmiech na sali, kadrowicz forma, karny niestrzelony, Sebastian sponsorem utopionych kuponów :p
Bramka rezerwowego chyba najbardziej cieszy... Murawa pod bramką (za tą bramką gdzie byli fani Śląska, tam gdzie Mila karnego strzelał) wyglądała na streamie jakby była szpadlem przekopana i zalana wodą... No w necie wyglądało to na błoto, ale chyba raczej nie miało to większego wpływu na ten rzut karny... Mila z wolnego z 25. metrów potrafił w pierwszej połowie przyłożyć w okienko(screen poniżej) , a ten karny po ziemi całkowicie mu nie wyszedł... Chyba za bardzo nie czuł presji grając z drugoligowcem.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Bramka rezerwowego chyba najbardziej cieszy... Murawa pod bramką (za tą bramką gdzie byli fani Śląska, tam gdzie Mila karnego strzelał) wyglądała na streamie jakby była szpadlem przekopana i zalana wodą... No w necie wyglądało to na błoto, ale chyba raczej nie miało to większego wpływu na ten rzut karny... Mila z wolnego z 25. metrów potrafił w pierwszej połowie przyłożyć w okienko(screen poniżej) , a ten karny po ziemi całkowicie mu nie wyszedł... Chyba za bardzo nie czuł presji grając z drugoligowcem.
A no właśnie powinien podnieść piłkę, ale można gdybać, ogólnie mecz nie wyszedł Śląskowi, a moim zdaniem dzisiaj grająca Stal pokazała twardą męską grą, jak byłoby gdyby Mila grał od 1 minuty ze Szkocją ;). Takie moje przemyślenie.
 
P 73

phamrol

Użytkownik
Jak to w matematyce 1+1=2, twierdzisz, że gdyby Milla strzelił karnego to siadł by Ci over 1.5, bo Calahorro i tak by strzelił ta bramke?
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Jak to w matematyce 1+1=2, twierdzisz, że gdyby Milla strzelił karnego to siadł by Ci over 1.5, bo Calahorro i tak by strzelił ta bramke?
Gdzie tak stwierdziłem? Jeśli widziałeś mecz, a skoro się wypowiadasz to pewnie tak Mila dzisiaj zagrał bardzo słabo. Dużo strat nie celnych podań.

Jeśli chodzi o karnego to była 77 minuta, zostało 13 minut + 8 doliczonych. Stal musiała się otworzyć, zaatakować i szansa na kilka dobrych okazji.

Ale skończyło się jak się skończyło i nie ma co gdybać.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Na Górnik kursy rosną... warto ich pograć ? nie gram za bardzo Polskiej kopanej, ale jak widzę że u siebie to sobie dobrze radzą z ekipą Podbeskidzia &lt;;
 
kiecio 0

kiecio

Użytkownik
Ja gram na Bełchatów albo over 3.5 bym zaryzykował. Ja nie będę się rozpisywał, sprawdziłem tylko H2H, ostatnie wyniki T-Mobile Ekstr., pozycje w tabeli przy analizie tego meczu do jutrzejszego kuponu... Poczekaj do wieczora to zobaczysz mnóstwo analiz na ten mecz, ale ja jestem za GKS&#39;em
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Na Górnik kursy rosną... warto ich pograć ? nie gram za bardzo Polskiej kopanej, ale jak widzę że u siebie to sobie dobrze radzą z ekipą Podbeskidzia &lt;;
Pytanie kluczowe w tym spotkaniu jest jakim składem wyjdą oba zespoły.
Jeżeli po składach będzie widać, że któryś z zespołów sobie odpuszcza to warto będzie coś szukać. Po cichu liczę, że Ojrzynski odopuści sobie Puchar Polski.
Ale póki nie znam składów to nawet nie próbuje wróżyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 224

dboniem

Użytkownik
Górnik i Podbeskidzie na ich nieszczęście znalazły się w zdecydowanie trudniejszej drabince do finału. Bo zwycięzca tego meczu zagra z wygranym z pary Piast Gliwice/ Bełchatów, a w półfinale najprawdopodobniej na zwycięzcę meczu Legia-Śląsk.
W drugiej &quot;połówce&quot; zwycięzca pary Jagiellonia - Lech ma otwartą drogę do finału.
 
Do góry Bottom