>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski finały 2024 /Sosnowiec

K 69K

krzepki89

Użytkownik
Czołem grupowicze. Juz jutro rozpoczynają się pierwsze ćwierćfinały PP mecze czwartkowe zapowiadają się interesująco. W pt już wg kursów mamy dwóch faworytów. Gdzie są ciekawe kursy /value? Co gramy? Tak na chłodno bo pisze z tel. Czy jutro będzie run and gun w meczu Startu i Legii?? Wydaje się że vital over bo mecz na styku a swoje będzie oddawał. Podobnie pewnie Oreilly i Benson. Druga para to dla mnie totalna niewiadoma i koneserka. W pt brałbym handi do przerwy bo jednak zespoły będą chciały ustawić mecz żeby grać spokojna końcówkę. Faza pucharowa rządzi się swoimi prawami ale nie spodziewam się blow outu bo nawet jak będzie +15 to trzeba rotować bo mogą być 3 mecze w 4 dni. To tyle. Zapraszam do dyskusji.
 
G 14,2K

gelutbg

Użytkownik
to może ja spróbuje :)
co do zasady gdzieś należy się spodziewać niespodzianki,
Start - Legia, wg mnie możemy zobaczyć tutaj mecz walki, kluczem będzie zagęszczanie obwodu bo tutaj zarówno jedni jak i drudzy mają strzelby, więc szukałbym jakiejś bezpiecznej linii poniżej, coś do dubla under 175,5 po kursie 1.63, jeśli już miałbym typować kogoś z tej pary, to patrząc na całokształt to jednak Legia, Popiołek będzie miał szanse się wypromować na tym turnieju jeśli odpowiednio poustawia drużynę, co może być jakimś zaskoczeniem dla Startu.
Trefl - Wilki Morskie, no to rzut monetą, z jednej strony mamy faworyta do finału, z drugiej drużynę której morale w ostatnim czasu mocno urosło, rozum podpowiada Trefla, ale jeśli miałbym szukać tutaj tej niespodzianki to właśnie w tym meczu (ale czy wygrana Wilków aż takową byłaby?). W tym sezonie Wilki wielokrotnie mnie zawiodły, wszyscy wiemy że lepiej grają na wyjazdach i jeśli zagrają tak jak ostatnio to jest duża szansa na wygraną, ten mecz generalnie do obejrzenia, a stawiam w tym meczu różnica zwyciestwa 1-5 po k. 2.19, na luźno jeśli miałbym wskazywać kogoś to Wilki mimo wszystko, a za drobne dogrywkę w tym meczu.
Anwil - Toruń, bez dyskusji awans Anwilu, natomiast widzę tutaj under 163,5, jak kolega wyżej zauważył, nie spodziewam się tutaj jakiegoś szaleństwa i podkręcania tempa biorąc pod uwagę ilość meczów do zagrania, rozsądnym będzie grania na Anwil z handi 1 kwarta lub do przerwy, powinni zbudować przewagę a potem na spokojnie ją kontrolować
Stal - Czarni - nie ma się co rozpisywać, różnica poziomów, tutaj Stal z handi 7,5, spokojnie do pokrycia
 
Otrzymane punkty reputacji: +115
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Dobry kurs na Sopot. Jasne, King wygrał z Anwilem ale to nie jest drużyna "na już" i nadal ma duże falowania w grze. Tutaj będzie minimum jeszcze 1 duży transfer zawodnika zagranicznego a może nawet 2. Podobnie King zrobił rok temu i efekt każdy widział.

Trefl to z kolei drużyna kompletna gdzie dużych zmian już nie będzie. Mają w zasadzie 2 równe piątki, odpalił Best i są jedną z bardzo niewielu drużyn w lidze nad którą King nie będzie dominować fizycznie i intensywnością w grze. W Sopocie ciśnienie na sukces, puchar traktowany bardzo serio.

Oczywiście nikt tu nie ma przewagi parkietu a King to nie są ogórki jednak na dzisiaj Sopot jest drużyna lepsza i po takim kursie jednak grzech nie zagrać.

Sopot -2,5 1,95(dobry kurs)

Można jeszcze pomyśleć nad handi na Lublin. W Legii tymczasowy trener Popiołek(xD) i generalnie drużyna w zawieszeniu. Kamiński był bardzo lubiany wśród graczy i jego zwolnienie na razie nie przyniesie żadnych efektów. Dopiero po pucharze Polski zostanie ogłoszony nowy zagraniczny trener który dostanie pieniądze na 1 poważna zmianę w składzie. A na razie znowu-hero ball Vitala, zastanawianie się czy Holmanowi się zachce czy nie oraz Ponitka na piłce.
Gdyby nie Gronek na ławce to spokojnie Lublin do gry, ale jak ktoś chce grać ten mecz to wg. mnie w stronę Lublina
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1876
R 640,7K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Puchar Polski
Godzina 18:00
Spotkanie: Start Lublin - Legia
Typ: powyżej 166,5 pkt
Kurs: 1,47
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Zabawy z koszykówką ciąg dalszy, niestety dzisiaj wyłączone z oferty zostały spotkania czerwonych latarni z Islandii czy Danii, więc idziemy w spotkanie w Pucharze Polski i over punktowy. Opieram się tylko na statystykach H2H i ostatnich spotkań obu drużyn, które w jednoznaczny sposób wskazują, że dzisiaj powinno wpaść sporo punktów. Start w poprzednich spotkaniach rzucił 95, 91, 86, 114, 85, 88, 98, 95, a Legia: 102, 99, 88, 101, 89, 66, 94. W grudniu w ostatnim meczu mieli łącznie 167, w marcu 23 198, w lutym 23 w pucharze 173. Wybieram linię 166,5 pkt, która powinna wystarczyć, ale jak będzie zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1671
K 69K

krzepki89

Użytkownik
jak nie awarie to taki totalbet nie wystawia kursów, jedynie Superbet ma na graczy i można łączyć, chyba wszystkie niskie linie sa do grania w meczu SŁupsk Śląsk , bo nie ma Skele , Kuliga i Michalaka, to ktoś musi rzucać, chyba ze mecz będzie mega underowy. Jesli chodzi o Anwil Toruń to nie mam pomysłu jak 1 kwarta + handicapy w strone Anwilu ujemne ale do połowy.
 
P 1,3K

pawelsh

Użytkownik
Etoto ma szeroką ofertę na graczy (dużo większą niż wspomniany superbet)
Moim zdaniem najlepszą opcją z graczy jest Sanders under 20,5 1,55. Spodziewam się szerokiej rotacji w Anwilu. Wraca Łączyński. Przy 20/24minutach może być ciężko przebić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +115
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Nie widze żadnych argumentów za Toruniem. Pierniki zaczęły grać tak jak wielu typowało czyli jak jeden z kandydatów do spadku. Wszyscy zeszli z tonu, rzuty przez ręce Smitha i Diggsa przestały wpadać a gra jednym centrem na dłuższą metę jest nierealna.

Anwilu przedstawiać nie trzeba- 1 z 2(po Treflu) kompletnych drużyn. Na pewno będzie rotacja ale jak się spojrzy kogo Anwil może delegować jako druga piątkę to nie ma wątpliwości kto jest o klasę lepszy. Filipovic będzie ciągle presowany i pewnie mieć problemy z faulami.

Niby to turniej i nieważne iloma się wygra ale potencjał obu drużyn i forma dla mnie nie pozostawia złudzeń co do wygranej Anwilu tymi 15 pkt.

Anwil -11,5 1,9 kabaret
 
Ostatnia edycja:
K 69K

krzepki89

Użytkownik
Wiadomo że nie ma co w trakcie meczu pisać ale robi się ciekawie. Ja miałem under sandersa a handicapow nigdzie nie znalazłem bo bym już wtopił. Wiadomo że może e druga połowa może być ciekawie ale czy aż na tyle by tu był blow. Out to. Wątpię
 
czoker 112,6K

czoker

Użytkownik
Anwil -10 do przerwy, dziwnie wyglądała ta pierwsza połowa.
Anwil zrobił chyba 3-4 straty gdzie któryś z zawodników wychodził do rzutu ale chciał jeszcze podać pod kosz do lepiej ustawionego kolegi, tylko te podania właśnie były o tę sekundę spóźnione. Ostrów ma krótszą rotację (nie ma Skele i Kuliga) a Mikalauskas i Silinis mają już po 3 faule.
W Anwilu 2 szybkie faule na początku meczu złapał Sanders, którego praktycznie nie było w 1 połowie. Liczę, że w drugiej się odblokuje.
Beliauskas zagrał 18 minut, Brembley 15 w 1 połowie, drugi mecz w dwa dni, Ostrów skończył swój mecz wczoraj +/- 3h później niż Anwil ...

typ live: Anwil totalbet 2,55 / pinnacle 2,49

edit. ułaa Beliauskas właśnie poszedł do szatni z prawdpodobnie skręconą kostką
 
Ostatnia edycja:
korzymo 18,8K

korzymo

Użytkownik
Nie rozumiem tego sportu, w 3 kwarcie rzucają prawie 30 pkt a w 7 minut 4 kwarty całe 3, gdzie tu logika
 
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Legia - Ostrów

Vital zdobędzie minimum 20 pkt @2,0 Betclic

Finał Pucharu Polski koszykarzy. Idę tutaj w 20 pkt Vitala. To lider Legii, który ostatnie tygodnie ma fantastyczne. Wczoraj co prawda tylko 11 pkt, ale grał na słabej skuteczności, a potem skupił się na asystach. We wcześniejszych meczach zdobywał 26,34,22,43,30 pkt. W niedawnym meczu ze Stalą zdobył aż 43 punkty. Minimum te 20 w finale, jeśli nie zrobi głupich fauli powinien zdobyć.
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
Przerwa. Dziwny mecz chciałem atakować Legie na żywo ale jak widzę co robi Jackson 21 sekund do końca Ostrów 5 fauli a ten za 3 z kozłem prawie z 10 m. To może pociągnąć TYLKO holmana a cowels w końcu musi zacząć trafiać
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
no i Legia, co tu dużo mówić ,w koszu 8 osobowa rotacja i mecze dzień po dniu , to raczej ciężko... temat do zamknięcia i widzimy sie za rok :) ale trzeba w innych tematach cisnąć buka :)
 
Do góry Bottom