>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski kobiet i mężczyzn 2015/2016

Status
Zamknięty.
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Turniej finałowy zostanie rozegrany we Wrocławiu w Hali Orbita.
Udział weźmie sześć najmocniejszych drużyn z PlusLigi oraz dwie zwycięskie drużyny z rund wstępnych.

W tym roku w nieco zmienionej formule i kilka tygodni wcześniej.
Tutułu bronić będzie Lotos Gdańsk, który w finale poprzedniej edycji rozgrywek pokonał Resovię Rzeszów 3:1 (25:22, 21:25, 25:21, 25:23).

Oficjalna strona turnieju

Ćwierćfinały 05.02
13:00 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle-Jastrzębski Węgiel
15:30 Czarni Radom-Lotos Trefl Gdańsk
18:00 GKS Katowice-Resovia Rzeszów
20:30 SMS PZPS I Spała-Skra Bełchatów

Półfinały 06.02
14:45
18:00

Finał 07.02
14:45



Wyniki poprzednich rund:

IV runda
22.10.2015

Espadon Szczecin-Krispol Września 2:3 (25:21, 17:25, 21:25, 28:26, 9:15)
Camper Wyszków-Ślepsk Suwałki 2:3 (25:22, 25:22, 17:25, 16:25, 5:15)
SMS PZPS II Spała-KPS Siedlce 3:1 (21:25, 25:13, 25:20, 25:20)
Energa Omis Ostrołęka-SMS PZPS I Spała 3:0 (25:12, 25:14, 25:19)
SMS PZPS III Spała-Warta Zawiercie 2:3 (25:22, 18:25, 21:25, 26:24, 12:15)
Stal Nysa-TS Victoria PWSZ Wałbrzych 2:3 (21:25, 27:25, 25:27, 25:17, 12:15)
UKS Hutnik Kraków-KPS Kęty 0:3 (23:25, 19:25, 16:25)
GKS Katowice-AGH Kraków 3:1 (22:25, 27:25, 25:15, 25:20)

V runda
26.11.2015

Krispol Września-Ślepsk Suwałki 2:3 (18:25, 17:25, 28:26, 27:25, 12:15)
SMS PZPS II Spała-Energa Omis Ostrołęka 3:0 (25:18, 25:19, 25:19)
Warta Zawiercie TS Victoria-PWSZ Wałbrzych 3:0 (25:23, 25:21, 25:20)
GKS Katowice-KPS Kęty 3:0 (25:19, 25:17, 25:18)

VI runda
09.12.2015

SMS PZPS II Spała-Ślepsk Suwałki 3:0 (25:22, 25:14, 25:16)
GKS Katowice-Warta Zawiercie 3:0 (25:17, 25:17, 25:19)

Jeśli ktoś byłby zainteresowany biletami wystarczy kliknąć tutaj.



Zapraszam do pisania analiz i podawania typów.
 
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Resovia 3:0 @ 1,3 No i chyba się wyjaśniło, że szanse gieksy były mniejsze od błędu statytycznego, a kurs 1,3 to prezent od buka
Lotos @ 1,36 Wygrał Lotos... niech żyje Radom! Czapki z głów za walkę!
AKO: 1,77 ✅ Bet 3 6 5

Prosta sklejka, bez szaleństw. Gieksa robi furorę w I lidze, ale teraz czeka ich szychta o zupełnie innym ciężarze. Ciężko przypuszczać, by zespół gdzie bryują Jan Król, Kalembka czy Maciek Fijałek powalczył z rezerwami Resovii, bo taką ekipę pewnie wystawi Kowal.
Czarni na początku grudnia ograli Reskę w ciężkim kryzysie, by później zaliczyć 5 porażek z rzędu. Dodając 2:3 z ZAKSĄ na inaugurację sezonu otrzymujemy bilans z najlepszą szóstką +L 1:6. Całkiem możliwe, że wobec nieobecności Miki powalczą z Gdańskiem, ale niespodzianki nie należy się spodziewać.
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Czarni Katowice - Resovia Rzeszów
typ: Resovia under 75,5 pkt
kurs: 1.44
bet365

Już jutro rozpoczęcie turnieju finałowego final eight Pucharu Polski we Wrocławiu. Moja propozycja to pojedynek pierwszoligowego klubu z Katowic i Resovii Rzeszów. Zespół Czarnych dość anonimowy dla kibiców siatkówki, jest to aktualny lider 1 ligi patrząc na skład bez zawodników, którzy wyróżnili się czymś wybitnym w naszej siatkówce. Ja osobiście kojarzę jedynie atakującego Jana Króla, który miał epizod w lidze niemieckiej, a kiedyś zdobył medal z reprezentacją Polski kadetów. W zestawieniu z naszpikowaną gwiazdami drużyną Resovii nie daję zbytnich szans pierwszoligowcowi. Rzeszowianie ostatnio grają coraz lepiej, łącznie z rozgrywkami pucharowymi mają już serię 5 spotkań bez straty seta więc i z takim zespołem jak Czarni powinni przejść przez mecz bez jakichkolwiek problemów. Tym bardziej, że trzeba oszczędzać siły bo w tej formule rozgrywek, żeby wygrać PP trzeba wygrać trzy spotkania na przestrzeni trzech dni. Jak dla mnie postawienie na 3:0 dla Resovii bez seta z grą na przewagi do wzięcia.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Resovia 3:0 @ 1,3

Ciężko przypuszczać, by zespół gdzie bryują Jan Król, Kalembka czy Maciek Fijałek powalczył z rezerwami Resovii, bo taką ekipę pewnie wystawi Kowal.


Jak widzę takie 3-0 po 1.30, to od razu musze zapytać.
Na ile kolega Dynamit wycenia każdego seta tych spodziewanych rezerw Resovii? Bo z tego 1.30 to wychodzi średnio wręcz niesamowite 1.09 za seta (92%). Ile mają % w ocenie Dynamita?
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Czarni Radom - Lotos Trefl Gdańsk
✅✅✅ bez problemów ????
Na dziś ciężko było znaleźć coś odpowiedniego ???? niby Jastrzębie powinno ugrać seta z Zaksą, niby Resovia i Skra łatwe zwycięstwo bez straty seta ale kurs nie sprzyja ????
Wziąłem pod lupę spotkanie Czarnych Radom z Lotosem Treflem Gdańsk. Gdańszczanie bronią tytuł i bardzo im zależy na tym pucharze, więc woli walki nie zabraknie u nich, Czarni młody zespół nie ma nic innego do roboty więc również bedą walczyć o małą sensację, którą byłoby na pewno zdobycie przez ten zespół medal na tych Mistrzostwach.
Lotos Gdańsk nie ma obecnie aż tak dobrego zespołu, na miarę wygrywania bez straty seta, ostatnio kontuzje Miki i Schwarza, jeżeli chodzi o Niemca to już gra, ale widać skutki po kontuzji bo jego forma nie jest optymalna, z Effectorem Kielce miał tylko 21% pozytywnego przyjęcia i 31% skuteczności w ataku. Murphy Troy również bardzo nierówny, może mieć dzień, że każda piłka będzie mu wchodzić, lub gdy nic nie będzie mu szło. Lotos szans na zwycięstwo w tym turnieju jak dla mnie nie ma, więc dzisiejsze spotkanie to będzie jedyne dla nich zwycięstwo i wg mnie zajmą 4 miejsce. Lotos ostatnio 4 sety z Effectorem Kielce a opróćz tego wyrównany mecz.

W tym sezonie obie drużyny spotkały się raz w grudniu i były 4 sety, opróćz jednego seta, reszta była bardzo wyrównana.

Czarni Radom byli ostatnio w mega kryzysie, spowodowanym brakiem a później spadkiem formy u Żalińskiego, ale mecz z Łuczniczką Bydgoszcz pokazał, że kryzys już minął. Świetny Szalpuk, co chłopak gra ostatnim czasem to jest coś niesamowitego, jeżeli dalej się tak będzie rozwijał to będziemy mieć bardzo dobrego przyjmującego.
Dwie wyrównane drużyny, nie widzę szans na zwycięstwo żadnej z tych drużyn bez straty seta, a przy 4 ten over ma duże szanse na sukces.

Mój typ:
Over 181.5
1.80 (całoroczny)
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Trochę przegięcie z tymi handicapami. Interesuje mnie tutaj mecz SMS Spała - PGE Skra Bełchatów.
SMS PZPS Spała pokonał AZS Stal Nysa 3:0 (25:22, 25:20, 25:19) w meczu 16. kolejki I ligi siatkarzy.
SMS PZPS: Kozub, Ziobrowski (14), Woch (2), Kochanowski (10), Fornal (13), Kwolek (10), Masłowski (L) oraz Droszyński (4), Niemiec (1).
Spalski zespół, oparty na zawodnikach, którzy w sierpniu 2015 roku zdobyli mistrzostwo świata kadetów, zagra na początku lutego w finałowym turnieju o Puchar Polski we Wrocławiu. W meczu 1/4 finału zagra z PGE Skrą Bełchatów.
- Awans do najlepszej ósemki pucharowej rywalizacji był pierwszym z naszych celów w tym sezonie - powiedział trener SMS PZPS Spała, Sebastian Pawlik. - Sami sobie wyznaczyliśmy takie zadanie i bardzo cieszymy się, że będziemy mogli zagrać z tak znakomitym rywalem.
Wczoraj w Wirtualnej Polsce odbyło się losowanie par 1/4 finału Pucharu Polski. - Nie mieliśmy konkretnych oczekiwań co do naszego rywala. Na pewno każdy byłby atkrakcyjny i trudny. W zespole mamy zawodników z różnych stron Polski, trzech jest z Resovii. Oni na pewni chcieli trafić na mistrza kraju. Tomek Fornal z kolei przyszedł do nas z Bełchatowa i on pewnie cieszy się, że będzie mógł zaprezentować się przed swoimi starszymi kolegami. Z kolei nasi środkowi żartowali, że najlepiej na tych pozycjach po drugiej stronie siatki mieć najlepszych. Chyba są zadowoleni z losu - mówi trener SMS PZPS.
Także są to TE CHŁOPAKI - rocznika 1997 - czyli chłopaki mające 18-19 lat. W większości jak wyżej - Mistrzowie Świata Kadetów.
Coś tam chłopaki grają - zajmują 3 miejsce w tabeli 1 Ligi a przyjdzie im zmierzyć się z PGE Skrą Bełchatów - którym jak z resztą pewnie i takiej ZAKSIE czy Resovii po tym jak za wygranie Pucharu Polski nie ma biletu do Ligi Mistrzów - ten Puchar Polski się znudził.
Wiadomo, że Skra wygra i najpewniej pogra sobie Gromadowski, Rodriguez czy Janusz. I będzie to raczej taki mecz, gdzie Skra będzie uważać na swoje zdrowie - co by sobie stawu nie podkręcić czy palca nie wybić.
Także handicapy moim zdaniem powinny się zatrzymać do linii około 20.5 puntku - a tutaj Towarzysze Rosyjscy wysypują się z liniami 24.5 oraz 26.0. - Zagranie tego typu motywuje po prostu podejściem Skry Bełchatów do tego spotkania i tym, że to handi jest po prostu o kilka punktów za wysokie.
SMS SPAŁA + 26.0 punktu ▶ Marathonbet 1.68 ✅
SMS SPAŁA + 24.5 punktu ▶ Marathonbet 1.95 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
ZAKSA - Jastrzebski
over 3,5 seta 1,73
Unibet

Ogladalem ostatnie mecze obu druzyn i wnioski nasuwaja sie takie ze jeden zespol leci lekko w dol z forma a drugi w gore. Po Zaksie bylo widac w ostatnim meczu z Warszawa ze lapia zadyszke, co prawda wygrali 3-0 ale to nie bylo takie latwe jakby moglo wygladac po wyniku. Natomiast Jastrzebski notuje coraz lepsze wyniki i widac to po grze rowniez ze to nie jest przypadek. Jak dla mnie ten typ jest do zagrania grubo.
// edit dla odwaznych JW +1,5 seta za 3,00. To na pewno nie bedzie mecz do &quot;jednej bramki&quot;.
// edit 2 jest piatek godzina 13;50 1/4 PP a zaksa rozgrywa najlepszy mecz w historii swojego klubiku.. nie mam pytan, wybrali sobie moment na taki mecz .. takie mecze sie gra w finale LMa nie w 1/4 PP..

ZAksa postanowila zagrac dzis mecz zycia, Jastrzebski nie ma nic do gadania w tym momencie.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
ZAKSA - Jastrzebski
over 3,5 seta 1,73
Unibet


ZAksa postanowila zagrac dzis mecz zycia, Jastrzebski nie ma nic do gadania w tym momencie.


Grają bajkę to fakt.
Innym faktem jest, że ilość spudłowanych typów na over 3.5 seta na tym forum jest porażająca. I kompletnie nikt mi nie potrafi wytłumaczyć jaki jest sens takiego grania, w którym 3-0, 0-3 jest odrzucane.
Rozumiem granie overów punktowych w potencjalnie długich meczach, bo tam przynajmniej kursy są w okolicach 1.90 lub lepiej, ale te wszystkie over 3.5 seta, zwłaszcza po kursach z przedziału 1.4-1.5 to w long runie typowe palenie kasy. Bo 3-0/0-3 ma w większości spotkań ponad 30% szans.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Grają bajkę to fakt.
Innym faktem jest, że ilość spudłowanych typów na over 3.5 seta na tym forum jest porażająca. I kompletnie nikt mi nie potrafi wytłumaczyć jaki jest sens takiego grania, w którym 3-0, 0-3 jest odrzucane.
Rozumiem granie overów punktowych w potencjalnie długich meczach, bo tam przynajmniej kursy są w okolicach 1.90 lub lepiej, ale te wszystkie over 3.5 seta, zwłaszcza po kursach z przedziału 1.4-1.5 to w long runie typowe palenie kasy. Bo 3-0/0-3 ma w większości spotkań ponad 30% szans.
Rozumiem Cie. Ogladalem ostatni mecz ZAKSY i fragmenty 2 wczesniejszych meczow a takze 3 z ostatnich 5 Jastrzebskiego i uwierz mi ze over byl tu jak najbardziej do grania. Nawet jesli ZAKSA sie oszczedzala na PP to kto by sie spodziewal ze zagraja taki mecz w 1/4. Nie jestem znawca siatki ale z cala pewnoscia moge powiedziec ze nie ma druzyny w Polsce ktora dzisiaj by ugrala tu wiecej niz seta.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Trefl @1,33
Resovia -2,5 @1,30
Skra -2,5 @1,20
@2,08

Jak oceniacie?
Zaraz ktoś napisze, że trypla zabójca. ????
Seriously, daj sobie spokój z takim graniem. Resovia średnio 1.09 za seta, Skra średnio 1.06 za seta, a obie mogą zagrać rezerwami lub zrobić jakiś dziwny wałek.
Trefla chcesz dokładać w dodatku po zaniżonym 1.33 (pin ma 1.38).
Zero value. Droga do bankruta granie takich gówien.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
// edit 2 jest piatek godzina 13;50 1/4 PP a zaksa rozgrywa najlepszy mecz w historii swojego klubiku.. nie mam pytan, wybrali sobie moment na taki mecz .. takie mecze sie gra w finale LMa nie w 1/4 PP..

ZAksa postanowila zagrac dzis mecz zycia, Jastrzebski nie ma nic do gadania w tym momencie.
Czytam Twój post i nie dowierzam w to, co czytam. Przegrałeś ostatnie 5 złotych i włączyła Ci się frustracja? Tak to przynajmniej odbieram.

Od ilu lat interesujesz się siatkówką (i ją oglądasz), że piszesz o rzekomym najlepszym meczu ZAKSY w historii klubu?

Smiać mi się chce. Mieli się Ciebie zapytać, kiedy mają zagrać dobry mecz a kiedy będą mogli bardzo dobry? Człowieku, weź się ogarnij albo zmień dyscyplinę!

Kędzierzynianie byli dzisiaj perfekcyjnie przygotowani do tego spotkania, czytali niemal każde rozegranie Masnego. No i trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, że ten mecz trwał dwa sety bo jeżeli Jastrzębie - klub na poziomie Plus Ligi przez cały set trzeci (zawodnicy oraz trenerzy) nie potrafili znaleźć odpowiedniego ustawienia, to coś tu jest nie tak.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Czytam Twój post i nie dowierzam w to, co czytam. Przegrałeś ostatnie 5 złotych i włączyła Ci się frustracja? Tak to przynajmniej odbieram.

Od ilu lat interesujesz się siatkówką (i ją oglądasz), że piszesz o rzekomym najlepszym meczu ZAKSY w historii klubu?

Smiać mi się chce. Mieli się Ciebie zapytać, kiedy mają zagrać dobry mecz a kiedy będą mogli bardzo dobry? Człowieku, weź się ogarnij albo zmień dyscyplinę!

Kędzierzynianie byli dzisiaj perfekcyjnie przygotowani do tego spotkania, czytali niemal każde rozegranie Masnego. No i trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, że ten mecz trwał dwa sety bo jeżeli Jastrzębie - klub na poziomie Plus Ligi przez cały set trzeci (zawodnicy oraz trenerzy) nie potrafili znaleźć odpowiedniego ustawienia, to coś tu jest nie tak.
1. Na szczęście nie stracilem swoich ostatnich 5 zl ????

2. Dzisiaj zagrali praktycznie bezbłędny mecz bliski ideału. Ciezko sie chyba bedzie doszukac w ich historii lepszego meczu, spotkan na podobnym poziomie co dzis pewnie sie znajdzie sporo, ale lepszego raczej nie. Chyba ze cos mi sie pomylilo i to ZAKSA w ostatnich latach dominowala Polska lige i europejska siatkówkę . To zwracam honor. Jednak wydaje mi sie ze ZAKSA swoje triumfy w Polsce świeciła jeszcze w czasach kiedy nie bylo o to tak trudno jak teraz ;)

3. Nie, nie musieli sie mnie pytac. Jesli caly turniej zagraja tak jak dzisiaj to zwracam honor, jednak jesli swoj najlepszy mecz zostawili na ćwierćfinał z JW to tylko swiadczy o nich.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Lotos Trefl Gdańsk - Czarni Radom 2 3.25 1.5/10 b e t 365 ⛔
Czarni +1.5 seta 2.10 2/10 b e t 365 ✅
3-2, malutki zarobek
Długo myślałem nad tym meczem i jednak się skusiłem. Radom musi w meczu na neutralnym terenie mieć przecież minimum z 35% szans w starciu z osłabionym i przemęczonym Treflem.
Kilkanaście % value tu widzę.
Zresztą jak poczytać między wierszami, to może nawet da się wyczuć w słowach Anastasiego pewne asekurowanie się w razie szybkiego odpadnięcia? Cytuję:
&quot;Wydaje się, że nie ma u was czasu na kontuzje i chorowanie, bo czeka was istny maraton w najbliższych tygodniach. Najpierw Puchar Polski, potem mecze z AZS Częstochową, PGE Skrą i Zenitem, a wszystko to w 12 dni.
- To będzie dramat. Ale powiedzmy, że w tym roku rozumiem tę intensywność, bo są igrzyska olimpijskie. Tylko czy w związku z tym nie wzrasta odsetek kontuzji w PlusLidze? Najlepsze drużyny mogą to jeszcze jakoś &quot;przykryć&quot;. My też mamy sporo problemów po kwalifikacjach olimpijskich w Berlinie. Kiedy ogląda się nasze mecze, widać, że dokonujemy mnóstwa zmian, także z tego powodu.
Zatem nie obawia się pan o to, czy wytrzymacie kondycyjnie ten okres?
- Nie jestem pewien, czy znajdujemy się na tyle w dobrej dyspozycji, by to wszystko wytrzymać. Czas pokaże. Mamy przecież kłopoty z naszymi ważnymi zawodnikami. Schwarz zagrał w Nowym Sadzie. W spotkaniu z Effectorem wystąpił w dwóch setach, ale zagrał na swoim poziomie.
A jak czuje się Mateusz Mika?
- Miał dużo przerwy w grze. W tym tygodniu dopiero zaczął treningi po siedemnastu dniach przerwy na regenerację. Chcemy zrobić wszystko, by był gotowy do gry we Wrocławiu.&quot;
Te 3.5 jednostki inwestuję.
Mecz za 20 minut.
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Skoro już tak rzucasz cytatami to warto by było zacytować też wypowiedź Anastasiego, gdzie mówi że Puchar Polski jest dla niego wyjątkowo ważny.
Z jakimi więc celami polecicie do Wrocławia?

- Cel na Wrocław jest prosty. Jedziemy tam po to, by walczyć w każdym meczu i na końcu wygrać Puchar. Nie chodzi o to, co się stanie, gdy się to nie uda. Musimy wyjść z czystymi głowami i myśleć o wygrywaniu kolejnych meczów, a nie od razu o zdobywaniu pucharu.

Nie ma tu słowa o wyjątkowej ważności pucharu. Jadą walczyć, to jasne. Nie liczę przecież na jakieś kompletne odpuszczanie. Jednak wklejone przeze mnie cytaty pokazują, że ma Anastasi spore dylematy i w obecnej sytuacji puchar nie musi być dla Trefla priorytetem. Nie wypada mu oczywiście powiedzieć, że skupiają się bardziej na lidze i LM, bo to w końcu obrońcy trofeum.

Sam pograłem @Trefl Gdańsk 1.33 Bet365
Jak dla mnie lokata.
Lokować mogłeś już lepiej w p i n n a c l e po 1.44. Ale jak ktoś lubi grać po zaniżonych, to buki zacierają rączki.

Podeślę Ci za chwilę na PW link z wypowiedzią Anastasiego, gdzie mówi właśnie o tej wyjątkowej ważności Pucharu dla niego.

Widzę, że przerzuciłeś się z piłki ręcznej na siatkówkę i szukasz, sam nie bardzo wiem czego :razz:
Z niczego się nie przerzucałem, siatkówkę grywam bardzo często.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Z jakimi więc celami polecicie do Wrocławia?
- Cel na Wrocław jest prosty. Jedziemy tam po to, by walczyć w każdym meczu i na końcu wygrać Puchar. Nie chodzi o to, co się stanie, gdy się to nie uda. Musimy wyjść z czystymi głowami i myśleć o wygrywaniu kolejnych meczów, a nie od razu o zdobywaniu pucharu.
Nie ma tu słowa o wyjątkowej ważności pucharu. Jadą walczyć, to jasne. Nie liczę przecież na jakieś kompletne odpuszczanie. Jednak wklejone przeze mnie cytaty pokazują, że ma Anastasi spore dylematy i w obecnej sytuacji puchar nie musi być dla Trefla priorytetem. Nie wypada mu oczywiście powiedzieć, że skupiają się bardziej na lidze i LM, bo to w końcu obrońcy trofeum.
Podeślę Ci za chwilę na PW link z wypowiedzią Anastasiego, gdzie mówi właśnie o tej wyjątkowej ważności Pucharu dla niego.
http://wroclawprzezsiatke.pl/anastasi-przez-pp-film/
Widzę, że przerzuciłeś się z piłki ręcznej na siatkówkę i szukasz, sam nie bardzo wiem czego :razz:
 
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Jak widzę takie 3-0 po 1.30, to od razu musze zapytać.
Na ile kolega Dynamit wycenia każdego seta tych spodziewanych rezerw Resovii? Bo z tego 1.30 to wychodzi średnio wręcz niesamowite 1.09 za seta (92%). Ile mają % w ocenie Dynamita?
Wizja GKSu wygrywającego seta jest poza moją wyobraźnią:], zobaczymy kolosalną różnicę pomiędzy pierwszą ligą, a klubem z europejskiej czołówki. Na litość Bogów, w Katowicach brylują spady z owianego legendą BBTSu 2013/14 (Fijałek, Kalembka i Błoński; 3 wygrane w 24 meczach) i Król, który przez kilka sezonów statystował w najwyższej klasie rozgrywkowej, by potem zupełnie sobie odpuścić i zejść niżej. Ja nie wiem co by się musiało zdarzyć...
&quot;Pytania zwrotnego&quot; o ocenę szans nie zadaję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Są już gdzieś dostępne wyjściowe szóstki na mecz GKS-u Katowice z Asseco Resovią Rzeszów?
Mecz ten jest opóźniony ze względu na zakończoną kilka minut temu 5-setówkę pomiędzy Radomiem a Gdańskiem, pierwsza piłka o 18:45.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom