>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski (kobiet i mężczyzn)

Status
Zamknięty.
pge 0

pge

Użytkownik
Dzisiaj grają

Jastrzębski Węgiel : Skra Bełchatów
Radom : Rzeszów
Kędzierzyn : Częstochowa

Uważam, że warto postawić na Częstochowe, młodzi gracze są waleczni
i spragnieni siatkówki, będą więc chcieli wygrać ten mecz, a potencjał
mają. Zaksa u bukmacherów jest faworytem, lecz ta drużyna mnie nie
przekonuje, Novotny i Masny nie graja tak dobrze jak na poczatku sezonu,
kanadyjski przyjmujacy popelnia coraz wiecej bledow. A Częstochowa
posiada w szeregach Bartmana, Mlaykova, Gradowskiego i niezły środek oraz Zatorskiego, którzy grają coraz lepiej. Mimo, że Kędzierzyn zajmuje wyższe
miejsce i jest gospodarzem, szanse oceniam prawie po równo, tylko że
po co ryzykować z kursem 1,3 gdy jest duża szansa,na to iż przegrają
jak warto zagrać na drużyne gości o kursie 3, a szanse mają dość spore.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Spotkanie: Jadar Radom - Resovia Rzeszów
Typ:2
Kurs: 1,4 chyba
Zdecydowany faworyt to Sovia. Nie rozpisując się na temat różnicy klas tych zespołów, która jest spora, mój typ opieram głównie na tym, że Jadar musi się koncentrować na pojedynkach ligowych, gdyż jego miejsce w play-offach jest lekko mówiąc zagrożone. Myślę, że Radom dzisiaj pokombinuje z ustawieniem, odpuści Hernandez, który smarkał i kichał wczoraj w autobusie ???? . Pewny typ, że Rzeszów wygra, 3:0 góra 3:1.
 
czorny 0

czorny

Użytkownik
Nikkol, co do tego spotkania mam jedno ALE...więc tak jeżeli Resovia ugra chociaż seta to już ma awans prawda?Więc obawiam się,że po pierwszym wygranym secie też mogą sobie odpuścić
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Nikkol, co do tego spotkania mam jedno ALE...więc tak jeżeli Resovia ugra chociaż seta to już ma awans prawda?Więc obawiam się,że po pierwszym wygranym secie też mogą sobie odpuścić
niby racja, też zastanawiam się nad zagraniem 1. seta, ale Resovia ma dłuższą ławkę i bardziej wyrównany skład, chociaż w lidze cały czas walczą o drugie miejsce....
 
czorny 0

czorny

Użytkownik
Hmmmm rzeczywiście pierwszy wygrany set przed Resovie jest bardzo bardzo prawdopodobny,ale ja na BAH na razie tego zakładu nie widzę i z pośród meczów pucharu Polski najbliżej jestem zagrania ZAKSY
 
pge 0

pge

Użytkownik
Dlaczego Rzeszów by miał odpuszczać ? Grają w LM ? Nie, grają w pucharach europejskich odpowiedź nie. Im zwycięstwa są potrzebne pod względem psychiki
dlatego nie odpuszczą sobie, a poza tym jak napisalem wczesniej, nie biora udzialu
w europejskich walkach dlatego po co mieli by odpuszczac, gdy nie maja innych
celow teraz oprocz ligi i pucharu Polski.
 
valenciacf 572

valenciacf

Użytkownik
A co sadzicie o spotkaniu Jastrzebskiego ze Skra?? Oba kluby graja w pucharach i tu widze dobre kursy bo jest 1.91 - 1.8. Wkoncu dali pozadny kurs na Skre ????
 
pge 0

pge

Użytkownik
Skra może po wygranym secie odpuścić, dać pograć rezerwowym.
Jastrzebski Wegiel po ostatnich sukcesach uwierzyl we wlasne umiejetnosci i bedzie chcial pokazac sie z bdb strony, lecz nie zapominajmy ze mimo wszystko Skra jest zdecydowanie silniejsza od dzisiejszego rywala, poza tym te druzyny spotkaja sie w polfinale play off, wiec Skra bedzie chciala zapewnic sobie psychologiczna przewage, co prawda maja grac wkrotce w lm, ale wystawiajac rezerwy
zwiekszaja szanse na przedluzenie spotkania, wiec mysle ze beda chcieli
zakonczyc mecz jak najszybciej i tym samym goscie okaza sie lepsi
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Spotkanie: Jadar Radom - Resovia Rzeszów
Typ:2
Kurs: 1,4 chyba
Zdecydowany faworyt to Sovia. Nie rozpisując się na temat różnicy klas tych zespołów, która jest spora, mój typ opieram głównie na tym, że Jadar musi się koncentrować na pojedynkach ligowych, gdyż jego miejsce w play-offach jest lekko mówiąc zagrożone. Myślę, że Radom dzisiaj pokombinuje z ustawieniem, odpuści Hernandez, który smarkał i kichał wczoraj w autobusie ???? . Pewny typ, że Rzeszów wygra, 3:0 góra 3:1.
✅ 3-0 ✅
Mecz bez historii, nie wiem czemu akurat Sovia a nie Radom mieliby odpuszczać. Zagrał Owczarski, Słomka, miły sparing :-D
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
✅ 3-0 ✅
Mecz bez historii, nie wiem czemu akurat Sovia a nie Radom mieliby odpuszczać. Zagrał Owczarski, Słomka, miły sparing :-D
no Resovia zagrała w końcu tak , jak potrafi ???? pokazali , że potrafią wygrywać po 3:0 z tymi słabszymi , jak również potrafią walczyć z tymi z górnej półki . Brawo dla drużyny rzeszowskiej ????
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
Na bierzaco sledze mecze resovii i od 5 meczow resovia wygrywa za 3 pkt ! takze forma nadeszla w dobrym momecie! ale poczekajmy na puchar polski i playoffy. A co do RAdomia to licze ze sie utrzymaja! ????
 
S 72

szpak007

Użytkownik
Już w najbliższy weekend pierwsze rozstrzygnięcia w polskiej lidze, a mianowicie finał Pucharu Polski. Pary nastepujące:
14:45 PGE Skra Belchatow - Asseco Resovia Rzeszow
18:00 AZS UWM Olsztyn - ZAKSA Kedzierzyn Koźle
Turniej bardzo ważny gdyż zwycięzca awansuje do Ligi Mistrzów. Na podstawie tabeli po rundzie zasadniczej faworytami na pewno Skra i ZAKSA. Jednak pary bardzo wyrównane i walka będzie na całego. W pierwszym momencie gdy zobaczyłem kurs na Skre (1,50 w expekci) pomyślałem że to ładna super promocja i trzeba grać grubo ???? Jadnak gdy się z tym przespałem nie wygląda to już tak różowo, Resovia ostatnio gra bardzo dobrze i wygrywa wszystko gładko po 3-0, co prawda przeciwnicy nie tacy jak Skra, ale można wnioskować że forma przychodzi na najważniejszy moment sezonu. Co do Skry to oczywiście jest o klasę lepsza od pozostałych drużyn Plus Ligi, ale nie wiem czy priorytetem jest Puchar Polski (bardzo cięzko jest złapać 3 sroki za ogon). Skra gra na 3 frontach, a ostatni mecz w LM to istna wojna, Wlazły nawet nie dograł meczu do końca, a już w czwartek rewanż bardzo ważny dla Skry. Ja pomimo tego gram Skrę, ale nie za taką dużą stawkę jak chciałem początkowo. Uważam tez że zwycięzcą Pucharu Polski będzie druzyna z tego półfinału.
Jeśli chodzi o drugi półfinał to nie wiem w jakim składzie zagra Olsztyn, bo ostanio mają oni dość spore problemy kadrowe. Dlatego też ciężko jest mi coś typować w tym meczu. Ja osobiście od początku sezonu nie mam przekonania do drużyny ZAKSY, zawodnicy tacy jak Novotny Martin czy Ruciak zupełnie mnie nie przekonują. W zależnosci od tego w jakim składzie zagra Olsztyn to skłaniałbym się do grania na nich, ewentualnie jakieś handi.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Finał Pucharu Polski


1/2 finału - 07.03.2009r


[14:45] Skra Bełchatów-Resovia Rzeszów 1,40- 2,70


[18:00] AZS Olsztyn- ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2,70 - 1,40

Kursy by bwin

Premia za wygranie turnieju 200tysięcy.
Zwycięzca ma zagwarantowany udział w nastepnej edycji CHampions League.


Wyniki z poprzedniego roku :

półfinały

Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa - Mlekpol AZS Olsztyn 3:1 (25:23, 25:22, 20:25, 31:29)
Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3:2 (25:19, 25:15, 17:25, 20:25, 15:12)

finał

Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa - Jastrzębski Węgiel 3:1 (25:23, 25:22, 22:25, 32:30)​


Zapraszam do analizy i dyskusji na temat meczow pólfinałowych ;)
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów (+1.5) 2 1.95⛔| 2 2.85⛔ Betsson
Już na sam początek rundy finałowej Pucharu Polski przed nami hit, spotkają się według wielu ekspertów najsilniejsze kluby w Polsce. Faworytem zdecydowanym jest Skra, ja jednak typuję w tym meczu niespodziankę.
W środku następnego tygodnia bełchatowianie grają najważniejszy mecz w sezonie, niezwykle ciężki mecz z Iskrą gdzie faworytem nie są, bo stracili u siebie dwa sety i będą musieli zagrać na 100%, aby awansować do FF dlatego myślę, że mogą trochę odpuścić PP. W końcu jeśli wygrają jutro to w przeciągu dwóch dni zagrają dwa mecze gdzie łatwo nie będzie, bo dla takich zespołów jak Resovia, Olsztyn czy Kędzierzyn to znakomita szansa na zapewnienie sobe awansu do Ligi Mistrzów. Wygrana w PP dla Skry to tylko prestiż bo i tak przecież wiadomo, że awans do LM w przyszłym sezonie mają pewny a odwrotnie jest w Resovii. Oni nie są tak pewni gry w europejskich pucharach i przed nimi długa droga w play-offach a mogą już w ten weekend sobie zapewnić grę w europejskich pucharach i to &quot;na skróty&quot;. Dodatkowo Resovia z każdym meczem prezentuje się lepiej a i tak już ich gra wygląda bardzo solidnie i ostatnie parę meczy wygrali bez żadnych problemów pokonując silnych rywali jak np. Jastrzębski Węgiel czy AZS Olsztyn. Podczas rundy zasadniczej w lidze, gdy Resovia mierzyła się ze Skrą to nie był ten zespół, ulegli bełchatowianom bardzo gładko dwa razy, ale teraz ta drużyna gra zupełnie inaczej, ich forma się ustabilizowała i prezentują bardzo dobry poziom gry. Resovia więc na pewno będzie bardzo zmobilizowana, aby wygrać PP. Skra może być już myślami przy pojedynku rewanżowym z Iskrą i będą musieli się napracować, aby wygrać z Rzeszowem. Sam przewiduję niespodziankę i można pobrać bardzo atrakcyjne kursy na Resovię, dlatego na pewno skorzystam.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Skra-Resovia✅

No też zastanawiałem się nad postawieniem na Resovie, ale jednak po pewnych przemyśleniach postanowiłem zagrać na Skrę. Po pierwsze Resovia gra coraz lepiej to prawda, jednak ze zwycięstw godnych większej uwagi to tylko wygrana nad Jastrzębiem i Olsztynem, ograli Węgiel do 0 ale Skra uczyniła to samo i to na wyjeździe wykorzystując także rezerwowych, to pokazuje ich siłę. Oczywiście PP to wielki przestiż ale także ważne trofeum, rok temu Skra niespodziewanie nie zdobyła tej nagrody, więc tutaj na pewno będą walczyć aby puchar wrócił do Bełchatowa, a czy trener da pograć rezerwowym? Hmm, tu można się zastanawiać, może być tak że będzie grał pierwszą szóstką aby utrzymać ich w rytmie meczowym. A najważniejszy argument dla Skry to fakt, że Resovia im po prostu leży, w poprzednich sezonach łatwo sobie z nimi radzili, w tej edycji ligi też już z nimi wygrali dwa razy po 3-0. Ja stawiam na Skrę, ale np. w betsson jest ten typ nieopłacalny, bo kurs wynosi ledwo 1,36 (żenada), ale zagrałem w expekcie po 1,5.


Kędzierzyn-Olsztyn⛔

Tutaj stawiam na ekipe Stelmacha. Dla mnie jest to drużyna lepsza, bardziej poukładana. Olsztyn zwłaszcza w ostatnich meczach nie błyszczy, porażka z Częstochową, męczarnie z Delectą, brak formy Szymańskiego, Zagumny też nie gra jakoś fenomenalnie. W rundzie zasadniczej Kędzierzyn zwyciężył dwa razy 3-1 i 3-0. Wynik to powtórzenia jak najbardzie, wg mnie w finale zobaczymy Skre i Zakse.
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Nie zgadzam się z &quot;brakiem&quot; formy tych zawodników. Ostatni raz grali mecz bardzo dawno temu. Jak na &quot;powrót&quot; po tak długim czasie nie grali źle, tym bardziej, że do Szymańskiego były grane większość piłek. Przegrali bo długiej walce nie z byle kim, i myślę, że ten mecz miał dla nich pozytywny skutek. Obaj wypowiadali się, że zaczynało im brakować siatkówki jako prawdziwych meczy.
W meczu Delecty nie grali Szymański i Zagumny, do tego Kunnari musiał zejść z powodu urazu. Dodatkowo Bydgoszczanie byli zmotywowani utrzymaniem się w lidze.
Dzisiaj według mnie wygra AZS Olsztyn po zaciętej walce, może tie breaku ????
 
pge 0

pge

Użytkownik
Olsztyn z Zaksą ... Olsztyn niby słaby, lecz zawodnicy chcą wygrać ten mecz,
a drużyna ta wyjdzie w najlepszym ustawieniu. Zaksa ma cel zwyciężyć
w tym pucharze, wprawdzie w tym sezonie pokonali drużyne Zagumnego
dwa razy, jednak teraz Zaksa nie jest już taka mocna ... a Olsztyn będzie
walczył i gdy zagra na 100% nic nie jest przesądzone.
A śniło mi się, że Olsztyn wygrał ????

Skra Bełchatów : Resovia Rzeszów typ 1 3:0 ✅

Gdyby Skra w najbliższy czwartek nie grała arcyważnego i szatańsko
trudnego spotkania, o wynik w tym meczu byłbym spokojny. A tak niewiadomo
czy Bełchatowianie nie odpuszczą, nie zagrają na 100%, wiadomo iż ich
rywale ostatnio złapali wiatr w żagle i grają dobrze. Z drugiej strony
Bełchatów chciałby ozdyskać stracony przed rokiem puchar i nie będzie
chciał odpuścić. Jeżeli Skra zagra na 100% albo na 70% spokojnie zwycięży
z Rzeszowem. Zdaje sobie sprawe z tego, że Resovia jest mocna i nie
podda się łatwo, jednak racjonalnie patrząc Rzeszów w meczu z Iskrą
przegrałby 3:0 ... nie oszukujmy się, szans by za dużych nie mieli ... a Skra
ograła Iskre i to dwa razy, a wcześniej Dynamo, któremu myśle że Rzeszów
również by nie sprostał. Dlatego drużyna, która rozwala europejskie siły,
powinna pokonac sredni Rzeszow. Poza tym w ostatnich latach Skra zwyciezala z Rzeszowem zawsze 3:0.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Skra bez problemów pokonała Resovie, a Olsztyn wygrał po TB, ale to co w niektórych momentach robili siatkarze Zaksy to przechodzi ludzkie pojęcie. Jutro Skra zdobędzie puchar, dla Olsztyna szans nie widzę, Bełchatów nie będzie na pewno popełniał tak głupich błędów jak dzisiejszy rywal AZSu i powinni wygrać.
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Nie zgadzam się z &quot;brakiem&quot; formy tych zawodników. Ostatni raz grali mecz bardzo dawno temu. Jak na &quot;powrót&quot; po tak długim czasie nie grali źle, tym bardziej, że do Szymańskiego były grane większość piłek. Przegrali bo długiej walce nie z byle kim, i myślę, że ten mecz miał dla nich pozytywny skutek. Obaj wypowiadali się, że zaczynało im brakować siatkówki jako prawdziwych meczy.
W meczu Delecty nie grali Szymański i Zagumny, do tego Kunnari musiał zejść z powodu urazu. Dodatkowo Bydgoszczanie byli zmotywowani utrzymaniem się w lidze.
Dzisiaj według mnie wygra AZS Olsztyn po zaciętej walce, może tie breaku ????
Sprawdziło się w 100% :spokodfhgfh:

Jutrzejszy mecz...rzeczywiście Skra powinna rozjechać akademików i za pewne to zrobi. Praktycznie już nie ma zespołu który mógłby zatrzymać tak rozpędzonych zawodników Skry.
AZS prawdopodobnie zagra w Lidze Mistrzów z czego się niezmiernie cieszę - tłumacząc, Skra jeśli wygra ligę oraz puchar zajmie dwa wolne miejsca w pucharach. Automatycznie drugi slot zgarnie przegrany jutrzejszego półfinału :spokodfhgfh:

Na jutrzejszy mecz sugeruję Under punktowy lub Skrę z handi. Typuję wynik 3:0 lub w najlepszym wypadku 3:1 dla Skry.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No można powiedzieć, że wytypowałeś wynik tego meczu jakbyś go wcześniej znał. Zaksa tylko w pierwszym secie grała na miarę swoich możliwości i wtedy było widać, że potrafią zmieść Olsztyn z parkietu. Dobra zagrywka i AZS nie istnieje, potem w kolejnych partiach nie potrafili już utrzymać takiego serwisu i przy dobrym dograniu taki rozgrywający jak Zagumny robił co chciał. Gdyby Zaksa grała dobrze w serwisie jak w pierwszej odsłonie to mecz mógł się szybko skończyć. Jutro Skra powinna pewnie wygrać, zawodnicy mają formę, dysponują bardzo dobrą zagrywką a to jest najlepsza broń na Olsztyn. Myślę ze Bełchatów będzie zdeterminowany na to aby ten mecz zakończyć jak najszybciej, aby nie tracić sił z wiadomych względów, mecz z Iskrą i od początku narzuci swój styl i też stawiam na 3-0, ale zobaczymy.

A tak odnośnie przyszłorocznych pucharów to ja się nie ciesze ze w LM zagra Olsztyn. Jeśli ten klub nie znajdzie dobrego i pewnego sponsora to już sobie ich wyobrażam, nie wyjdą z grupy albo przy szczęściu w losowaniu odpadą w pierwszej kolejce playoffach. Pokazali już w tym sezonie ze na arenie międzynarodowej nie ma co na nich liczyć, zamiast się koncentrować na grze to marudzili ze żal im wydawania pieniędzy na wyjazdowe spotkania i porażka, odpuścili. Jak tak ma być za rok to ja im dziękuje, chyba że ktoś zainwestuje w klub i będą chcieli powalczyć w Europie.

Czekam teraz tylko na kursy na Skre i spróbuje jakoś zaatakować aby odrobić stratę za Zakse.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom