>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski (kobiet i mężczyzn)

Status
Zamknięty.
matiq 1

matiq

Użytkownik
Co sądzicie o typie na olsztyn ze ugra jednego seta jutro? widziałem tylko mecz skry dzisiaj i nie wiem jak sie prezentował olsztyn ale kurs ponad 2 na ugranie seta hmm, co sądzicie?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Co sądzicie o typie na olsztyn ze ugra jednego seta jutro? widziałem tylko mecz skry dzisiaj i nie wiem jak sie prezentował olsztyn ale kurs ponad 2 na ugranie seta hmm, co sądzicie?
W pierwszym secie jak Zaksa dobrze zagrywała to Olsztyn nie istniał na boisku, dopiero od drugiego seta przy slabszym serwisie przeciwnika zaczeli grac, Skra serwis na wysokim poziomie, do tego jak mowielem beda zdeterminowani na szybki mecz by nie tracic sil, wiec wynik 3-0 jest bardzo prawdopodobny.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Jednak moje przewidywania, że Skra odpuści PP okazały się błędne. Tylko patrząc na przebieg spotkania to Resovia była w stanie ugrać dzisiaj dwa sety. Nie wierzyłem wcześniej w kompleks Skry, jednak dzisiaj po raz kolejny się przekonałem, że Skra dobitnie im nie leży i nie wiem co by musieli zrobić Rzeszowianie, gdyby spotkali się ze Skrą w finale ligi - zwycięstwo chyba nie realne :| Skra jednak chyba ma ochotę, aby Puchar przywieźć do Bełchatowa, więc przed Olsztynem ciężkie zadanie.
Ja bym wolał, żeby to Zaksa reprezentowała nas w LM bo to sprawiłoby, że klub ten stałby się jeszcze silniejszy bo po tylu latach nieobecności Kędzierzynian w Europie na pewno chcieliby zaprezentować się dobrze i może kibice doczekaliby się jakiś dobrych wzmocnień. Tak jak mówi Radek - jeśli nie znajdą sponsora to będzie ciężko zwojować coś w Europie. W tej drużynie widzę tylko 3 zawodników, którzy są w stanie grać na najwyższym poziomie, reszta to średnia ligowa i żółtodzioby. Perspektywa gry w europejskich pucharach to może być przełomowy moment dla Olsztyna, ponieważ to może zdecydowanie szybciej znaleźć sponsora i miejmy nadzieję, że tak się stanie bo inaczej będzie ciężko. Jednak pamiętam, że przed startem LM wszyscy skreślali Częstochowę a oni wciąż są w grze :]
 
S 72

szpak007

Użytkownik
z tego co czytam to w przypadku mistrzostwa i pucharu polski w Bełchatowie to finalista Pucharu Polski trafia do Ligi Mistrzów?? czy to aby na pewno prawda??
a swoja droga co do finału do wystawili kurs na SKRE 1,10 :d śmiech, no ale niestety taka jest siłą Bełchatowian. Szkoda że nie zagrałem przed pólfinałem na wygrana w turnieju bo było 1,95 a tak to będzie tylko 1,5 * 1,1 = 1,65 ????
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
z tego co czytam to w przypadku mistrzostwa i pucharu polski w Bełchatowie to finalista Pucharu Polski trafia do Ligi Mistrzów?? czy to aby na pewno prawda??
a swoja droga co do finału do wystawili kurs na SKRE 1,10 :d śmiech, no ale niestety taka jest siłą Bełchatowian. Szkoda że nie zagrałem przed pólfinałem na wygrana w turnieju bo było 1,95 a tak to będzie tylko 1,5 * 1,1 = 1,65 ????
W przypadku podwójnej korony Bełchatowian, miejsce w lidze mistrzów zajmuje przegrany z finału Pucharu, czyli teoretycznie rzecz biorąc; jeżeli Skra zdobędzie Mistrzostwo Polski to AZS Olsztyn grał w Lidze Mistrzów[ Oczywiście w przypadku jutrzejszej wygranej Skry]
Pozdrawiam
 
shatan 0

shatan

Użytkownik
Skra Bełchatów - AZS Olsztyn 1

Typ na czystą 1 po marnym kursie, ale wydaje mi się bardzo pewny. Gracze Skry niby zmęczeni, grają ostatnio dużo i o dużą stawkę, ale wczorajszy mecz pokazał, że nawet &#39;na lekkim podmęczeniu&#39; nie ma dla nich rywala w Polsce. Jak tylko będą chcieli wygrają 3-0, może 3-1. AZS ma już awans do Ligi Mistrzów praktycznie zapewniony, co może spowodować u nich lekkie rozluźnienie. Z kolei Skra z pewnością będzie chciała odzyskać utracony przed rokiem puchar. Możliwe, że w szeregach bełchatowian pograją dzisiaj rezerwowi, ale ich siła jest i tak bardzo duża. Nawet młody Kuba Jarosz moim zdaniem za parę lat będzie dobijał się do kadry. Wejścia Bąka i Dobrowolskiego już nie raz zdecydowały o pomyślnym rozstrzygnięciu spotkania. Dla mnie pewna 1, nie ma innej opcji:spokodfhgfh::spokodfhgfh:
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
W BetSafie np. bukmacher wystawił linie na 180.5 pkt po kursie 1.80. Przy dobrym rozstawieniu nawet przy wyniku 3:1 ten typ może wejść. Co sądzicie, bo według mnie Skra będzie bombardowała zagrywką Olsztynian.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
W BetSafie np. bukmacher wystawił linie na 180.5 pkt po kursie 1.80. Przy dobrym rozstawieniu nawet przy wyniku 3:1 ten typ może wejść. Co sądzicie, bo według mnie Skra będzie bombardowała zagrywką Olsztynian.
oczywiście under, bo wg mnie to się skończy w 3 setach

Zaksa wczoraj bardziej przegrała mecz, niż Olsztyn wygrał
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
W bwin np. kurs na Skre -1,5 seta wynosi 1,45, to już jest dość atrakcyjny typ patrząc na bardzo prawdopodobny wynik tego spotkania.
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
Moje zdanie jest takie ze Skra wygra ,choc zalezy to w duzej mierze od gry akademikow z olsztyna, a szczegolnie od gry Zagumnego i Szymanskiego! Bo wiadomo ze skre czeka ciezki mecz z Isrka OdNicowo ale taka druzyne jak oni maja to moga byc dwie szóstki takze , typuje wyniki 3:1 3:0 dla skry
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

:siata:SKRA BEŁCHATÓW-AZS OLSZTYN
Typ : Skra -1,5 seta
Kurs : 1,45
Bwin ✅3:0​


Z wczorajszych meczów pólfinałowych widzialem jedynie pojedynek Skry z Rzeszowem , tylko czy można to nazwac pojedynkiem Hmmm. Resovia miala wielką szanse w 2 secie ale nie umiala tego wykorzystac a Skra jako doświadczona drużyna odrobiła 4pkt strate i nie dala szans rywalowi. Szybki mecz i fatalna passa Sovii w meczach ze Skrą nadal podtrzymana. Dodam że w osttanim czasie jedynie dwa sety udało się Rzeszowianom ugrac ze Skrą na kilkanaście pojedynkow:!:
Olsztyn widzialem kawalek meczu to powiem ze w tym okresie bardizej mi się podobała ZAKSA i ciekawe rozegrania Masnego na środek itp. Zagumny gral jakoś przewidywalnie a ataki Szymańskiego jak zawsze mnie nie przekonywaly. Siezieniewski ma umiejętności ale trzeba wziąc pod uwage że może się dzisiaj przestraszyc jak zobaczy kto naprzeciwko na bloku, a wlasnie blok raczje nie funkcjonowal najlepiej w zespole AZS wczoraj. Nie wiem czy to dobrze dla widowiska że to właśńie Olsztyn będzie rywalem Skry. Przecież nie tak dawno własnie Skra zmiotła ich z parkietu i nie było co zbierac w meczu fazy zasadniczej. W tamtym meczu było 3:0 ( 25:15; 25:13; 25:17)
Jeżeli tak samo dobrze jak wczoraj zagrają Bełchatowianie na zagrywce. mam tutaj na myśłi nie tylko Wlazłego który siał poploch atomowym serwisem ale także zmiennosc zagrywki jego kolegów to Olsztyn będzie mial ogromne klopoty jak w meczu ktory przypomniałem i dla mnie najlepszym rozwiązaniem na ten mecz jest -1,5seta ktore zasugerowal już radek03 i się z nim zgadzam ;)

Zapraszam do dyskusji ;)
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No i Skra spokonie wygrała 3-0, na początku każdego seta Olsztyn odskakiwał na kilka punktów, ale Bełchatów jak na klasową drużynę przystało pod koniec pokazywał kto jest lepszy. Chciałem ten mecz zagrać za większą stawkę to betsson nie dał go do oferty i pozbawili mnie szansy na zysk, ręce opadają. Musze od nich uciekać jak najszybciej.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
SKRA BEŁCHATÓW- AZS UMW OLSZTYN 3:0 (25:20, 25:21, 25:20)​



Za Nami rozstrzygnięcia ostateczne w Pucharze Polski. Turniej został zdominowany przez Bełchatowian czyli zgodnie z założeniami faworyt okazał się najlepszy i uzyskał awans do kolejnej edycji Champions League. Ponadto uzyskali kwote 200tysięcy złotych. Siatkarze PGE Skry Bełchatów tym samym otrzymali większość nagród indywidualnych :

MVP turnieju - Mariusz Wlazły (PGE Skra)
zagrywający - Miguel Falasca (PGE Skra)
blokujący - Daniel Pliński (PGE Skra)
atakujący - Mariusz Wlazły (PGE Skra)
przyjmujący - Piotr Gacek (PGE Skra)
obrońca - Krzysztof Andrzejewski (AZS UWM Olsztyn)
rozgrywający - Paweł Zagumny (AZS UWM Olsztyn).


 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pila-Muszyna
typ; -1,5 sets Muszyna
2,4
Unibet
Analiza:
Dzisiaj w spotkaniu polfinalowym pucharu polski zmierza sie glowny faworyt do zwyciestwa pp muszyna i zespol farmutilu pily . Pila nie ma za soba zbyt udanej rundy zasadniczej . Stracila bardzo duzo do drugiej muszyna , siatkarki matlaka rowniez swoja gra nie zachwycily . Muszyna natomiast grala dosc rowno , po odpadnieciu z lm moze sie skupic na rozgrykwach krajowych i na pp , ktore moim zdaniem wygra .
 
P 0

pejs007

Użytkownik
nie byłbym taki pewny, pamiętajmy że Muszyna w środku tygodnia grała mecz w Lidze Mistrzyń, spotkanie trwało niby tylko trzy sety, ale podróż na pewno trochę osłabiła zawodniczki, a Piły też nie lekceważyłbym, Matlak miał teraz trochę czasu, więc na pewno solidnie przygotował ten zespół, wystarczy przypomnieć sobie jak było w poprzednim roku, kiedy Piła właśnie zdobyła Puchar, a przed jego rozpoczęciem nikt nie dawał jej większych szans.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Farmutil Piła – Muszynianka FAKRO Muszyna
Typ: 1
Kurs: 2,15
Expekt

Analiza:
Wybrałem na dzisiaj mecz półfinałowy Pucharu Polski Kobiet. Głównym czynnikiem przez który wybrałem właśnie to spotkanie był kurs jaki większość buków wystawiła na Pilanki. Moim zdaniem Farmutil może tutaj pokusić się o zwycięstwo ponieważ, Muszyna grała ostatnio (w środę) mecz rewanżowy w Lidze Mistrzyń, który sromotnie przegrała w Stambule. Ta porażka na pewno dobrze nie wpłynie na morale zespołu, dodatkowo długa i męcząca podróż też na pewno pozostawi jakiś ślad na dziewczynach z Muszyny. Wydaje mi się że kurs na Piłę jest wart ryzyka, ale jak będzie okaże się ok. 20.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Bielsko-Muszyna
typ; -1,5 sets Muszyna
3,4
Bwin
Analiza:
Dzisiaj w finale pucharu polski zmierza sie bielsko i muszyna . Bielsko w polfinalowym spotkaniu w moim odczuciu nie zaprezentowalo sie zbyt dobrze wygrywajac z centrostalem 3;1 . Natomiast Muszyna prowadzila juz z pila 2;0 by &quot;oddac&quot; dwa sety i wygrac spotkanie pewnie w tiebreaku . Mnie osobiscie lepiej podobala sie gra Muszynianki i to wlasnie ja typuje do pewnego zwyciestwa .
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Podzielam Twoje zdanie radomiak z tym że ja zagram zwycięstwo Muszyny bez handi.Szanse są moim zdaniem 50/50 ale kurs na Muszynę to moim zdaniem valuebet. 2,65 w unibecie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom