>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski mężczyzn 2014

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Puchar Polski mężczyzn 2014
Turniej finałowy ma odbyć się w dniach: 15.03-16.03.2014. Gospodarzem będzie Zielona Góra.
Oficjalna strona rozgrywek: Klik
Oto dotychczasowe wyniki i terminarz:
I runda (21;25.09.2013):
TSV Mansard Sanok 0-3 Aluron Warta Zawiercie
GTPS Gorzów Wielkopolski 2-3 Stoczniowiec Gdańsk
Jastrzębski Węgiel II 0-3 SMS PZPS Spała II
SMS PZPS Spała I 1-3 Czarni Wirex Rząśnia
Victoria Wałbrzych wolny los
Krispol Września wolny los
LKS Caro Rzeczyca wolny los
Gwardia Wrocław wolny los
II runda (02.10.2013):
Aluron Warta Zawiercie 2-3 Victoria Wałbrzych
Stoczniowiec Gdańsk 2-3 Krispol Września
SMS PZPS Spała II 3-0 LKS Caro Rzeczyca
Gwardia Wrocław 3-0 Czarni Wirex Rząśnia
III runda (23-24.10.2013):
AGH 100RK Kraków 0-3 MKS Cuprum Lubin
Victoria Wałbrzych 1-3 AZS PWSZ Stal Nysa
ASPS Avia Świdnik 1-3 MKS Banimex Będzin
Krispol Września 3-0 Ślepsk Suwałki
SMS PZPS Spała II 3-0 UMKS Kęczanin Kęty
Gwardia Wrocław 2-3 KPS Siedlce
TKS Nascon Tychy 1-3 Pekpol Ostrołęka
KS Camper Wyszków wolny los
IV runda (19;20;27.11.2013):
AZS PWSZ Stal Nysa 2-3 MKS Cuprum Lubin
Krispol Września 0-3 MKS Banimex Będzin
SMS PZPS Spała II 2-3 KS Camper Wyszków
KPS Siedlce 3-2 Pekpol Ostrołęka
Baraże (04;11.12.2013):
MKS Banimex Będzin 3-1 MKS Cuprum Lubin
KPS Siedle 3-2 KS Camper Wyszków
Zestaw par VI rundy Pucharu Polski (1/16 finału, 15 stycznia)
MKS Banimex Będzin 2-3 AZS Częstochowa
BBTS Bielsko-Biała 0-3 Transfer Bydgoszcz
Effector Kielce 3-2 LOTOS Trefl Gdańsk
KPS Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS 3-1 AZS Politechnika
Zestaw par VII rundy Pucharu Polski (1/8 finału, 22 stycznia)
AZS Częstochowa - Transfer Bydgoszcz
Effector Kielce - KPS Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS
Zestaw par 1/4 Enea Cup 2014 Finału Pucharu Polski (13 marca)
Asseco Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa/Transfer Bydgoszcz
Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel
Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
PGE Skra Bełchatów - Effector Kielce/KPS Siedlce Banki Spółdziecze z Grupy BPS

Jak na Siedlce zaskoczyły wyeliminowaniem AZSu. Puchar Polski wkracza w decydującą fazę - kto według Was jest głównym faworytem do wygrania turnieju? Kto będzie czarnym koniem? Zapraszam do udzielania się w temacie, pisania analiz!
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Polecam na dziś tasiemkę na handicapy na faworytów w unibet(łącznie najlepszy kurs będzie). Skra i resovia -2,5, a JW i ZAKSA -1,5. Łącznie kurs ok. 4,4. Ew. Można to rozbić na double na resovie i JW, a na drugim ZAKSA I Skre, ale uważam ze bedzie jak rok temu i ogólnie faworyci stracą max. Jednego seta.
✅✅✅✅✅ Tak jak myślałem-tylko jedna drużyna straciła seta i było to JW. Mam nadzieję, że ktoś skorzystał z mojego typu, bo AKO w Unibet wynoisło 4.402
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel​

Pierwszy ćwierćfinał już za nami. Resovia bardzo pewnie awansowała do półfinału pokonując Częstochowę 3:0.
Tutaj faworyt jest tylko jeden i nie ma nawet sensu porównywać poszczególnych pozycji, czy gry w poszczególnych elementach.
Czarni bez Kooistry, który ostatnio grał bardzo dobrze i ciągnął ten zespół. Zastąpi go młody Bołądź, który talent ma spory, ale czy będzie w stanie wziąć ciężar gry na barki w takim spotkaniu, z takim zespołem? Do tego nie zagra środkowy Piovarci, który też sporo dawał drużynie we wszystkich elementach.
Jastrzębski w pełnym składzie, cały czas w dobrej dyspozycji i z długą serią wygranych spotkań. Wrócił po kontuzji Łasko, który gra kapitalnie i udowadnia, że jest po prostu najlepszym atakującym w PlusLidze. Zespół bardzo dobrze zbilansowany, w końcu mają klasowego rozgrywającego. Czego chcieć więcej.
Nie przepadam za typowaniem -2.5 seta, ale ciężko sobie wyobrazić, żeby Radom wygrał tutaj seta. Zwłaszcza bez Kooistry i Piovarciego.
Typ:
Jastrzębski Węgiel (-2.5 seta) @ 1.70 Betsafe ⛔

EDIT: Mecz pod pełną kontrolą JW, pewne prowadzenie 2:0 (do 19 i 17 w setach) i potem nastąpiło rozprężenie. Czarni słabiutko grali w pierwszych dwóch setach, uśpili trochę JW.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Później połączę posty.
Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle​

Teoretycznie powinno to być najciekawsze spotkanie w ćwierćfinałach. Ostatnio ZAKSA w sumie trzykrotnie grała z Olsztynem na własnym parkiecie i za każdym razem było 3:0 dla Kędzierzynian.
ZAKSA powoli chyba znajduje swój dobry rytm. Ostatnio Witczak na ataku gra bardzo dobrze, a przecież jest jeszcze Bociek. Kooy gra cały sezon równo. Przebudził się w końcu w ostatnich spotkaniach Ruciak. Do tego nawet gra Zagumnego wyglądała dobrze, a przecież Paweł nie miał zbyt udanego sezonu.
Olsztyn jak to Olsztyn. Musi zagrać cały zespół równo, żeby o coś powalczyli. Pełny skład, wszyscy zdrowi. Wrócił do grania Szymański. Buszek i Bengolea ostatnio trochę falują, ale chyba powoli powinni wracać do tej lepszej dyspozycji.
Faworytem oczywiście jest ZAKSA, która po ostatnich zwycięstwach z Olsztynem psychicznie pewnie też jest mocniejsza.
Kurs na seta dla Olsztyna według mnie jednak warty ryzyka. Dlaczego ? Bo Olsztyn z ZAKSĄ grać potrafi. Ostatnio im nie szło, ale ZAKSA jakiejś wybitnej siatkówki też nie prezentuje (chociaż tak jak pisałem grają lepiej i widać zwyżkę formy). Inną sprawą jest to, że raczej nie liczyłbym na powrót Olsztyna do formy, którą prezentowali na początku sezonu i to chyba po raz kolejny zasługa Stelmacha.
Powalczyć, powalczą.
Typ:
Indykpol AZS Olsztyn (+2.5 seta) @ 1.88 Pinnacle ⛔
EDIT: Dramat.
 
danek22 10

danek22

Użytkownik
Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel

Jutro dwa półfinały, w których spotkają się cztery najlepsze Polskie drużyny. W pierwszym półfinale, który rozpocznie się o 14:45 spotkają się drużyny z Rzeszowa i Jastrzębia.
Resovia przed sezonem miała dwa główne cele: obrona mistrzostwa i udział w Final Four. Jak wiadomo drugi cel nie zostanie osiągnięty, gdyż jastrzębianie wyrzucili z tych rozgrywek rzeszowian przy okazji delikatnie mówiąc kompromitując Resovie. Po odpadnięciu z LM w Rzeszowie wzrosło ciśnienie na PP, twierdzę tak po przeczytanych wypowiedziach nie tylko zawodników ale przede wszystkim osób z zarządu. Klub, który nie tak dawno został razem z Legią i Vive nominowany do nagrody Sportowego Biznesu nie może sobie pozwolić na kolejną porażkę a jeśli już to na pewno nie w półfinale. Wartość wizerunkowa klubu ma rosnąć a zdarzenia z tego sezonu nie sprzyjają temu.
Z kolei Jastrzębie, które jest w niesamowitym gazie wygrało już 16 spotkań z rzędu. Będzie starało się podtrzymać passę by wzmocnić się mentalnie przed FF, które odbędzie się już za tydzień.
Bilans ostatnich spotkań pucharowych obu zespołów w ostatnich pięciu latach przedstawia się następująca:
6 spotkań:
4 zwycięstwa Resovia
2 zwycięstwa Jastrzębski
23 sety:
15 wygranych Resovia
8 wygranych Jastrzębie
Jak łatwo można zauważyć lekka przewaga jest po stronie rzeszowian ale to o niczym nie świadczy.
Nie ma co się oszukiwać każdy spodziewa się zaciętego i wyrównanego spotkania, w którym o zwycięstwie może zdecydować dyspozycja dnia poszczególnych zawodników. Wytypować zwycięzce jest bardzo ciężko i nikt się nie zdziwi jeśli wyłoni go piąty set. Mój główny typ to handicap +1,5 na Resovię, chociaż pogram też za mniejsze pieniądze zwycięstwo Rzeszowian.
Typ:
Resovia +1,5s.
1,40 bet365

Resovia
1,90 bet365
 
kuba77 114

kuba77

Użytkownik
Od kilku sezonów Resovia przygotowuje szczyt formy na play-offy, tak samo jest w tym roku. Oglądając ich ostatnie spotkania (tak ze słabymi rywalami - Kielce i Czewa) widać bardzo dużą zmianę na lepsze na zagrywce, która była jednym z największych problemów w ciągu sezonu. Dodajmy do tego Igłę który po kolejnej kontuzji znowu przewodzi w grze defensywnej, w formie także Tichacek, który większość sezonu stał w klaskaczu. Jak wspomniał kolega wyżej, po porażce w LM z Ptokami Resovia z pewnością jest żądna krwi, jeśli po raz kolejny nie udało się nic zwojować w Europie, to trzeba udowodnić swoje panowanie w kraju. Motywacji z pewnością nie zabraknie. Co do Jastrzębia, fenomenalny sezon Michała Kubiaka, bardzo wiele piłek przyjmuje, jeszcze więcej kończy. Poza tym, seria 16 zwycięstw to już za dużo ;)
Z pełnym przekonaniem stawiam na Resovię.

KOMPROMITACJA...
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Co do tego co napisał Danek22. Nie rozumiem sensu przywoływania bilansu spotkań pucharowych z zeszłych sezonów.. Po pierwsze zupełnie inne składy tam rywalizowały. Ostatni raz w 2010 w finale( w obecnym składzie Jastrzębia tylko Czarnowski grał w tym meczu). Jak już tak chcesz porównywać ostatnie mecze to dlaczego nie wziąłeś pod uwagę mecze z tego sezonu? Nie pasowały by pod analizę co?:p A to by było o wiele bardziej miarodajne bo ostatnie mecze w LM były całkiem niedawno. Co do opini że Rzeszów musi bo coś tam.. a Jastrzębie co? Nie musi? ???? W Jastrzębiu w tym roku jest nie mniejsze ciśnienie niż w Rzeszowie jeśli chodzi o sukcesy.
Co do mojej opinii na temat tego meczu. Resovi trochę zajęło by się podnieść po ostatnich przegranych meczach z Jastrzebiem. Teraz wygląda to bardzo dobrze na tle słabych drużyn. Teraz tak naprawdę się okażę czy rzeczywiście grają coś lepiej niż wtedy co grali w LM. To co poprawili na pewno to zagrywkę. W ostatnich meczach wygląda to dużo lepiej niż wcześniej. Choć też słabszym drużynom więcej ich wpada, co też może zamazywać obraz. Podsumowując. Widać lepsza grę lecz moim zdaniem niewiadoma jak to będzie wyglądać na tle Jastrzębia.
Co do Jastrzebia. Ciągle wygląda to tak samo, czyli niezmienny bardzo wysoki poziom. Łasko wspiął się już na wyżyny. To co może niepokoić to zauważyłem ostatnio częstsze kłopoty z przyjęciem niż zwykle. Zwłaszcza u Kubiaka Na szczęście nadrabia to w zagrywce i oczywiście w ataku. Wczoraj chcieli to wygrać jak najmniejszym nakładem sił i stąd stracony set.
Moim zdaniem jeżeli Resovia będzie dużo lepiej zagrywała niż w ostatnich meczach w LM ma duże szanse jutro wygrać. W innym wypadku Jastrzębie grając swoje, wygra.

Co do typowania. Jeszcze rano były fajne kursy w stronie Jastrzębia na marathomie. Handi +5.5 kurs 1.9 ( obecnie już tylko 2.5). na wygraną było coś kolo 2.4 już jest ok 2. Te hendi 5.5 były by bardzo dobrym typem. Można spodziewać się podobnego meczu jak w LM, czyli setów na stykach.. a wtedy takie coś wchodzi. Dla mnie za dużo nie wiadomych by być przekonanym kto tutaj wygra. Normalnie bym typował hendi 5.5 lecz nie zdążyłem. Najbezpieczniejszy wydaje się typ na powyżej 186 pkt kurs 1.9 w bet 365. Myślę ze raczej będą te 4 zacięte sety które powinny to pokryć.

W drugim meczu Skry z Zaksą widzę ciekawy typ. O Zaksie można powiedzieć podobne rzeczy co o Resovi. Choć w Zaksie był raczej większy kryzys to podnieśli się po meczu u siebie z Rzeszowem. Grają bardzo fajnie, Koy jest w bardzo wysokiej formie. Jedynie Bociek przez tą sprawę z Częstochową trochę się rozregulował i gra słabiej. Na szczęście dla Zaksy Witczak gra przyzwoicie. Moim zdaniem nie są wcale bez szans. Skra mam wrażenie ostatnio ma lekką zniżkę formy. Na szczęście dla nich mają Wlazłego na zagrywce który jest w tym elemencie ostatnio w wysokiej formie. Co do typu to. W Marathonie jest hendi +8.5 w stronę Zaksy kurs 1.952 .
 
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkówka
Mecz: Jastrzębie - Resovia
Typ: Jastrzębie✅✅✅
Kurs:2,0
Bukmacher:Unibet
Godzina:14 45
Analiza: Szybka analiza tego spotkania , wczoraj dużo myslałem co pograc w tym meczu , myślałem o overze pkt w spotkaniu , ale po takim kursie na jastrzebie , nie mozna przejść obojętnie . Zespoł Jastrzębia nie zwalnia tempa , wygrywa wszystko jak leci. Dzisiaj w półfinale Pucharu Polski zespoł Lorenzo Bernardiego zmierzy się z Resovią. W cwiercfinale zespoł Resovi bez większego problemu rozprawił sie z AZS Częstochowa 3:0 ( 25:14 , 25:21 , 25:17 ) , natomiast zespoł z Jastrzębia wygrał w 4 setach z ekipą Czarnych Radom ( 19:25 , 17:25, 25:18, 18:25) . Resovia po słabszym okresie gry , znowu zaczyna prezentować sie tak jak powinna . W play-offach zespoł Resovi prowadzi 2:0 z ekipą Effectora Kielce, wygrywając dwa spotkania bez straty seta , to samo dotyczy się ekipy z Jastrzębia , rownież 2 wygrane i rowniez bez straty seta. W ekipie z Jastrzębia Zdroju dalej świetnie prezentuje sie Kubiak , który jest w zyciowej formie, do tego Łasko , Masny który swietnie radzi sobie w kombinacyjnej grze i rownież rozgrywa swietny sezon , krotko mówiąc ekipa JSW nie ma teraz slabych punktów. Co do Resovi , dawno nie grali z wymagającym rywalem i myśle ze dzisiaj mogą sie ostro przejechać , bo nie bedzie im tak łatwo jak z ekipa Effectora czy Częstochowy . Dlatego polecam grać na JSW
__________________________
Pomogłem , Kliknij Dzięki
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
FINAŁ
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle​

Jastrzębski w pierwszym półfinale po prostu zdemolował Resovię. Zagrali naprawdę kapitalnie jako drużyna. Masny po raz kolejny doskonale prowadził grę. Bardzo dobrze w ataku Łasko i Kubiak. Nie było dla nich sytuacji beznadziejnych. Sporo podbijali piłek, które wydawały się niemożliwe. Często też z sytuacyjnych, bardzo ciężkich piłek potrafili mocno utrudnić grę rywalom. Do tego warto dodać dobrą zagrywkę (Pajenk, Kubiak), świetną grę Wojtaszka w przyjęciu i obronie (sporo mocnych zagrywek, które Resovia trafiała były i tak bardzo dobrze przyjmowane).
ZAKSA w trakcie spotkania się odrodziła. Jeżeli dzisiaj chcą nawiązać walkę według mnie muszą zacząć z Boćkiem. Witczak jest dobrym zawodnikiem, ale nie jestem pewien czy jest w stanie to pociągnąć. Fajnie rozegrał się w trakcie sezonu Kooy, który teraz jest liderem tej drużyny. Do dobrej formy wraca Ruciak i widać ile ten zawodnik znaczy dla ZAKSY. Zaczął grać dobrze i jakoś gra ZAKSY uległa wyraźnej poprawie. Coraz lepiej gra Zagumny, który wczoraj grał mnóstwo razy przez środek (swoją drogą bardzo dobry mecz Możdżonka i Wiśniewskiego).
ZAKSA wczoraj pokazała, że potrafi się podnieść. Ogólnie wyglądali wczoraj dobrze. Tylko ciekawe czy będą w stanie zaprezentować się podobnie przeciwko JW. Nie sądzę, żeby JW po raz kolejny znokautowało swojego rywala, ale przynajmniej dla mnie faworyt jest tylko jeden.
Dawno nie było w PlusLidze drużyny, która w 100% potrafiłaby wykorzystać swój potencjał. JW gra obecnie naprawdę kapitalną siatkówkę.
Typ:
Jastrzębski Węgiel @ 1.40 WilliamHill ⛔
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Co do dzisiejszego finału. Moim zdaniem nie małe znaczenie może mieć zmęczenie Zaksy. Grali 5 setów zeszli bardzo późno z parkietu. Choć JW w obecnej formie myślę ze nawet na równych warunkach było by faworytem to ten aspekt może jeszcze bardziej utrudnić grę Zaksie. Tak sobie przypominam Puchar w Rzeszowie. wtedy była podobna sytuacja. Skra ograła dosyć szybko Rzeszów grając wcześniej, a Jastrzębie na bardzo wielkim zmęczeniu ograli Zakse w 5 setach. Na drugi dzień to było bardzo widocznie i nie podjęli jakiej kolwiek walki. Dzisiaj może nie będzie aż tak jednostronnie ale moim zdaniem jeden set to jest maks co Zaksa może ugrać. Kursy dzisiaj bardzo niskie.1.4 na wygraną a na hendi -1.5 1.75. W sumie warte ryzyka. JW by musiał naprawdę dzisiaj zagrać słabo by nie dać sobie szans na wygraną. Raczej mało prawdopodobny scenariusz patrząc na ich ciągle wysoką formę.
Swoją drogą nie rozumiem dlaczego ten finał nie jest grany choćby o tej 19, bądź 20. Zawsze to parę godzin więcej odpoczynku dla drugiego finalisty.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Myślę, że niestety wielu poległo na Jastrzębiu dzisiaj. Tego się bałem najbardziej, że po kapitalnym meczu wczoraj dzisiaj będzie słabiutko. Wystrzelali się ze Skrą, zawalili dziś 1 set, który gdyby wygrali to pewnie ten mecz inaczej by się potoczył. Jeszcze ta pieprzona przerwa po 2 setach... I myślę, że to jest koniec dobrej gry Jastrzębia w tym sezonie, jestem niemal pewny, że podetnie im to skrzydła. Za tydzień dostaną 2 razy, kto wie może nie wygrywając nawet seta... W play-off trafią na Skrę i bye bye będzie, tu i teraz mogę się założyć, że to koniec fajerwerków w tym sezonie ze strony Jastrzębskiego Węgla... Ale za tą dzisiejszą wtopę, przede wszystkim od siebie im tego też życzę ;)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Puchar Polski mężczyzn


Ćwierćfinały:
Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 1:3
AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 0:3
PGE Skra Bełchatów - Effector Kielce 3:0
Indypol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3

Półfinały:
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:14, 25:23, 25:20)
PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 (25:23, 21:25, 28:26, 23:25, 8:15)

FINAŁ:
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (23:25, 25:18, 18:25, 17:25)

Nagrody indywidualne:
Najlepszy zagrywający: Dick Kooy (ZAKSA)
Najlepszy przyjmujący: Michał Ruciak (ZAKSA)
Najlepszy broniący: Damian Wojtaszek (JW)
Najlepszy blokujący: Łukasz Wiśniewski (ZAKSA)
Najlepszy atakujący: Michał Kubiak (JW)
Najlepszy rozgrywający: Michał Masny (JW)
MVP: Paweł Zagumny (ZAKSA)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom