>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski Mężczyzn 2017/18

alex-cross 76

alex-cross

Użytkownik
to jest puchar ..a takie rozgrywki lubią niespodzianki
Trochę banał, sam przyznaj, wtedy Anastasi maxa wycisnął z ówczesnej drużyny, Mika jeszcze w miarę zdrowy, Troy będący na fali po świetnym sezonie we Francji, do tego wspierający go na ławce Schulz, Gacek przeżywający drugą młodość, odkurzeni z klaskaczów Grzyb i Gawryszewski, no jednak jakoś wyżej oceniałbym tamtą drużynę Gdańska od obecnej Polietchniki, a że niespodzianki są z tym sprzeczać się nie można, ale coś mi się wydaje, że nie tym razem.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Nigdy nie posłużę się jakąś gównianą nazwą sponsora takim jak ON!CO (bo gwoli ścisłości tak to powinno się pisać), dla mnie historycznie to Politechnika i tak pozostanie.
Chyba mówisz to patrząc na logo. Pracuje z ONICO przy innym projekcie sportowym i gwoli ścisłości powinno się pisać ONICO.
Dla rozjaśnienia Twojego myślenia: ONICO nie jest tylko tytularnym sponsorem, który wykłada kasę. Jest właścicielem klubu (stąd zmiana nazwy). W firmie jest również oddzielny pion, zatrudniony przez ONICO, na co dzień pracujący w ich biurze i to właśnie Ci ludzie tworzą ONICO Warszawa. Tak więc po starej Politechnice została już tylko piękna historia, a klub jest kierowany, zarządzany i prowadzony przez ONICO.
Nie jestem zwolennikiem i nigdy nie będę nazw firm w nazwie klubu, ale w siatkówce to normalne. W tym przypadku nie jest to akurat nazwa sponsora. Można powiedzieć że siatkówka w ONICO to dział taki sam jak księgowość, kadry, marketing, czy dział handlowy
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Onico - Skra
2 @1,70
Dość wysoki kurs na Skrę. Warszawa niby ma ta dobra serię, ale tak naprawdę to moim zdaniem nie mają na tyle potencjału żeby ograć Skrę. Środek siatki zdecydowanie dla Skry. Atakujący Onico jakoś nie zachwycają. Myślałem że ten Gjorgiev to będzie gwiazdą ligi lecz jakoś mnie nie przekonuje. Na lewym świetnie grający Kwolek i Włodarczyk vs. Bednorz i Pers, a w obwodzie Penczev. Mała przewaga tu Skry, tu Onico też nie ma zmianowego. Jedynie na rozegraniu lepszy jest Brizard niž Łomacz. Ja tu jakoś nie widzę żeby Onico ograło Skrę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
D 12

denison

Użytkownik
Onico - Skra
2 @1,70
Dość wysoki kurs na Skrę. Warszawa niby ma ta dobra serię, ale tak naprawdę to moim zdaniem nie mają na tyle potencjału żeby ograć Skrę. Środek siatki zdecydowanie dla Skry. Atakujący Onico jakoś nie zachwycają. Myślałem że ten Gjorgiev to będzie gwiazdą ligi lecz jakoś mnie nie przekonuje. Na lewym świetnie grający Kwolek i Włodarczyk vs. Bednorz i Pers, a w obwodzie Penczev. Mała przewaga tu Skry, tu Onico też nie ma zmianowego. Jedynie na rozegraniu lepszy jest Brizard niž Łomacz. Ja tu jakoś nie widzę żeby Onico ograło Skrę.
od wczoraj juz wiadomo ze sypacz Lomacz nie zagra ????
 
P 0

public_enemy1

Użytkownik
No i jest niespodzianka......skoda ze nie taka jak ja liczyłem....ZAKSA poza....SKRA gra....kibicuje dobremu meczykowi ...i niech wygra Gdańsk...hehehhe ;-)
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
co myslicie dzis pojsc na gdansk na win??
pablo_89
wg mnie powinni spokojnie wygrac a kurs 2.20
Ja próbuję +1,5seta @1,80 na Gdańsk ale jakiegoś super przekonania do tego typu nie mam. Już raz Anastasi z Gdańskiem sensacyjnie ten puchar Polski wygrali. Czy dziś historia zatoczy koło? Zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom