>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Rosji kobiet i mężczyzn 2013/2014

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Puchar Rosji mężczyzn 2013/14
Turniej zostanie rozegrany w dniach 25-31.01.2014 w Biełgorodzie.

Podział na grupy:

Grupa A
Dynamo Moskwa
Zenit Kazań
Ural Ufa

Grupa B
Biełogorie Biełgorod
Lokomotiw Nowosybirsk
Gazprom Surgut

Program Final Six:​

niedziela, 26 stycznia
Dynamo Moskwa - Zenit Kazań
Gazprom Surgut - Biełogorie Biełgorod
poniedziałek, 27 stycznia
Dynamo Moskwa - Ural Ufa
Lokomotiw Nowosybirsk - Gazprom Surgut
wtorek, 28 stycznia
Zenit Kazań - Ural Ufa
Biełogorie Biełgorod - Lokomotiw Nowosybirsk

Półfinały odbędą się w czwartek 30 stycznia, a mecz o 3 miejsce i finał w piątek 31 stycznia.

Puchar Rosji kobiet 2013/14
Turniej zostanie rozegrany w dniach 27.01-01.02.2014 w Krasnodarze.

Podział na grupy:
Grupa A
Zarechie Odintsovo
Uralochka Ekateringburg
Dynamo Kazan
Grupa B
Dynamo Moskwa
Dynamo Krasnodar
Omichka Omsk

Program Final Six:​

poniedziałek, 27 stycznia
Dynamo Kazan - Uraloczka Ekaterinburg
Dynamo Moskwa - Omichka Omsk
wtorek, 28 stycznia
Zarechie Odintsovo - Dynamo Kazan
Dynamo Krasnodar - Dynamo Moskwa
środa, 29 stycznia
Uraloczka Ekaterinburg - Zarechie Odintsovo
Omichka Omsk - Dynamo Krasnodar

Półfinały odbędą się w piątek 31 stycznia, a mecz o 3 miejsce i finał w sobotę 1 lutego.

ZAPRASZAM DO UDZIELANIA SIĘ W TEMACIE!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik

Zenit Kazań zdobędzie Puchar Rosji
@ 2,60 MarathonBet


Kadry Zenitu chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. W formie jaką teraz prezentują jest mało drużyn, które mogą być dla nich poważnym zagrożeniem i na tym głównie opieram swój typ. W final six mocni na pewno będą gospodarz Belgorod i Dynamo Moskwa. Te drużyny są w stanie napsuć sporo krwi podopiecznym Alekny. Jednak gra zespołu Shipulina ostatnio nie zachwyca.
Fakt, że w tym roku Zenit ma do dyspozycji Volkova, Verbova i przede wszystkim Grbica też ma duże znaczenie. Gra Mikhailova i Andersona to siatkówka na najwyższym poziomie. Pod względem fizycznym i personalnym Zenit jest tutaj faworytem, a doświadczenie Grbica może zadecydować o wyniku końcowym.
poprzedni finał o Puchar Rosji:
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dynamo Kazań - Uralochka Ekaterinburg
Mecz otwierający decydującą fazę Pucharu Rosji.
Kazan ostatnio w bardzo równej formie. Pełna kontrola przy eliminacji Dynamo Moskwa z Ligi Mistrzyń. Gamova gra swoje, reszta spokojnie się dokłada. Dobrze funkcjonuje gra blokiem, jest przyjęcie i nie ma zbyt wielu błędów własnych.
Uralochka początek roku również zaliczyła bardzo udanie. Oczywiście potencjał drużyny wyraźnie niższy aniżeli w Kazaniu. Wróciła wreszcie środkowa Zaryazkho i prezentuje się świetnie. Ponadto również dobra gra drugiej środkowej - znanej z OrlenLigi - Sinead Jack. W ostatnim meczu ta para zdobyła razem 45 punktów (wyjazdowy mecz z Azerrailem wygrany 3-1).
Ponadto całkiem niezłe skrzydła - niezniszczalna Ruiz i dwie kadrowiczki - Pasynkova z Chapliną mogą coś zagwarantować.
Zdecydowanym faworytem jest oczywiście Kazań. Linia punktowa jednak bardzo wysoka - jakby nie grały z Uralochką, a jakimś Protonem albo Tyumenem. Mecz na neutralnym terenie. Kazan spokojnie powinien kontrolować grę. 3-0 dla mojego typu powinno być najlepszym wynikiem, ale po prawdzie Uralochka może tutaj poszukać szczęścia.
Myślę, że spotkanie może mieć podobny przebieg jak ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami (klik). Spróbuję też overka, bo kurs dla mnie przesadzony.
Moje propozycje:
Uralochka +22.5 --- 1.91 @ WilliamHill ✅ 75-61
Over 157.5 --- 3.30 @ MarathonBet ⛔ 3-0

Okazuje się, że Uralochka gra tutaj rezerwami. Stąd też pewnie takie wysokie handi punktowe. Mimo to Kazan spokojnie kontrolował mecz i nie bawił się w jakieś pogromy - co w tym sezonie jest bardzo częste w ich wykonaniu. W Kazaniu grał podstawowy skład, jedynie Del Core zasiadła na ławce...
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Puchar Rosji
Spotkanie: Lokomotiv Novosybirsk - Gazprom Yugra Surgut✅1-3
Typ: Gazprom Yugra Sugrut
Kurs:4.87
Buk: Pinnacle
Dziś zdecydowałem się zagrać na mecz Pucharu Rosji w siatkówce. Bukmacherzy zdecydowanie stawiają na drużynę z NovoSybirska , która zdobyła w zeszłym roku 1 miejsce w Lidze Mistrzów . W tym sezonie odpadła już w fazie grupowej chociaz rywali miała trudnych Zenit oraz Maceratę. W Lidze Rosyjskiej poczynają sobie dość dobrze 5 meczów wygranych 4 przegrane. Skład lekko zmieniony w porownaniu z zeszłym sezonem może wydaje się nawet mocniejszy co niestety nie przekłada się nas grę. Natomiast drużyna Gazpromu Yugra Surgut to typowy średniak Ligi Rosyjskiej. W lidze bez rewelacji 3 zwycięstwa 6 porażek. Jednak wczoraj zaskoczyli wszystkich grając piecisetówkę z gospodarzami Biełogorje ulegając po tie breaku. W drużynie wczoraj świetny mecz zagrał Czeremisin 27 punktów. W drużynie jest swietny Bułgar Aleksiejev oraz Todorov skład uzupełniaja Smoljar , Rodiczew , Kabeszow Antipkin dlatego potencjał całkiem całkiem. Problemem może być że graja dzień po dniu wczoraj 5 setów natomiast Lokomotiv gra pierwszy mecz. Jednask zwycięzca tego meczu zagra w pólfinale dlayego dziś licze na zaciętą walkę i niespodziankę a wiadomo , że puchary zawsze rządzą się swoimi prawami. Drużyna Lokomotvu Novosybirsk faworytem ale szanse do Gazpromu widzę szczegolnie może im dodać skrzydeł wczorajszy mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dynamo Moskwa - Omichka Omsk
Drugi dzisiejszy mecz u kobiet to prawdziwa perełka, których zresztą na Pucharze Rosji nie zabraknie. Szkoda tylko, że transmisji tak mało i ograniczające się właściwie tylko do pokazywania drużyny gospodyń z Krasnodaru.
Dynamo Moskwa nie zaczęło udanie tego roku. Jest z czymś problem. Nie nawiązały walki w LM z dobrze dysponowanym Kazaniem, oddały punkt słabej Kharze czy w końcu przegrały z Uralochką 3-1. Wyraźnie brakuje pomocy z środka siatki. Gra skupia się na skrzydłach. Ostatnio jednak nawet Obmochaeva miewa słabsze momenty. W styczniu Dynamo Moskwa nie było kompletną drużyną i przez to osiągała wyniki poniżej oczekiwań. Warto wspomnieć, że Dynamo wymieniło trenera. Teraz drużyną kieruje Leonid Zayko.
Omichka wydaje się być w troszkę lepszej formie. Tutaj sporo zależy od przyjęcia i rozegrania. Jak radzą sobie z zagrywką i Babeshina pamięta, że ma dwie niezłe środkowe, to gra Omichki wygląda fajnie dla oka. Oczywiście całość podparta Carillo i Mammadovą.
Kursy zaczęły spadać na Omsk, co mnie specjalnie nie dziwi, bo one są minimalnymi faworytkami. Omichka to drużyna, która też potrafi sporo oddać punktów, dlatego stawianie na podopieczne Terzicia sobie odpuszczę. Moskwa powinna górować w bloku. Myślę, że będzie zacięte widowisko, dlatego poszukam overa - choć linie są wysokie niestety. Do spróbowania z rozwagą.
Moje propozycje:
Over 183.5 --- 2.05 @ Bet365 ✅ 3-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dynamo Krasnodar - Dynamo Moskwa
No to jedziemy z drugim dniem Pucharu Rosji u kobiet.
Dynamo pokonało Omichkę po tie-breaku. Niestety, jak to u Rosjan - trudno znaleźć jakiekolwiek informacje dot. meczów. Na pocieszenie informacja jest taka, że ten mecze będzie transmitowany (jak wszystkie Krasnodaru w PR).
Dynamo Krasnodar ma na początku handicap w postaci własnej hali. W styczniu ich gra jednak nie powala. Co więcej - w meczu z Omskiem grały po prostu tragicznie - najgorszy mecz w sezonie. Nie jest to dobry prorok przed ów turniejem dla Krasnodaru. A jeszcze w grudniu na towarzyskim turnieju w Szwajcarii grały całkiem fajną siatkówkę. Skrzydła nie wyglądają najlepiej, nawet Calderon miewa słabsze chwile i potrafi kilka razy wyrzucić piłkę w daleki aut.
Dynamo Moskwa opisywałem już dzisiaj, warto przewinąć na post powyżej. Dalej myślę, że forma nie jest taka jaka być powinna, ale może jest progres. Trudno ocenić, bo sam wynik nie daje zbyt dużej wiedzy.
W najgorszym razie mamy dwa zespoły, które są w dość średniej formie. Moskwa jednak dla mnie to zespół o dość wyraźnie wyższym potencjale - one mogą po prostu więcej zrobić. Mają większą siłę ze skrzydła - co jak co ale Sokolova ze Spasojevic wielkimi armatami nie są. No i znów może być bardzo przydatny dobry, równy blok Moskwy.
Dla mnie faworytem jest zespół z Moskwy. Co prawda grały tie-breaka dziś, ale spokojnie powinny się zregenerować. Mecz powinien być ciekawy.
Moje propozycje:
Dynamo Moskwa wygra --- 1.95 @ MarathonBet ✅ 2-3
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dynamo Krasnodar - Omichka Omsk
Trzeci dzień rywalizacji u kobiet. Na razie w miarę przewidywalne wyniki.
Cóż, gra Krasnodaru w meczu z Moskwą nie wyglądała najlepiej. Calderon nie jest zbyt pewna w ataku, w drugiej części meczu po wyrzuceniu kilku piłek w aut wyraźnie bała się brać odpowiedzialność na swoje barki. Dobry mecz Sokolovej, dużo przyjmowała dziś, dużo atakowała i dawała sobie radę (choć w końcówce tie-breaka pękła z przyjęciem). Uraleva często starała się korzystać z środka, szczególnie z usług Podskalnej, jednak środkowe grały w kratkę - czasami świetne ataki, a czasami banalne piłki wyrzucane w aut lub bite prosto w blok. Gubiły dziś przewagi, które powinny spokojnie dociągać do końca seta.
Przedwczoraj Omsk też przegrał z Moskwą 3-2. Z tego co wiem, to znów nie popisała się rozgrywająca Babeshina. Ogólnie zaliczam ten mecz Omichki jako słabszy, a tak jak pisałem wcześniej - one grają w ostatnim czasie zrywami - raz słabo, a raz całkiem nieźle. W tym meczu zwyczajnie spodziewam się lepszej gry. Możliwości na pewno są.
Omsk ma trudniejszą zagrywkę niż Moskwa. Ponadto Carillo, Mammadova i Kutyukova wyglądają w ofensywie dużo lepiej niż skrzydła Krasnodaru w obecnej formie. Do tego warto dodać fakt dużej eksploatacji Sokolovej w meczu dzisiejszym - myślę, że Lyuba może grać w tym spotkaniu słabiej. No i środkowe prezentują równiejszy poziom.
2,5 tygodnia temu Omichka wygrała pewnie 3-0 z Krasnodarem. Teraz na powtórkę raczej nie liczę - Dynamo Krasnodar zagrało wtedy katastrofalnie i ciężko będzie powtórzyć tak słabą grę. Dla mnie faworytem jest zespół Terzicia i tak też odważnie obstawiam. Stawką jest wejście do półfinału.
Mam nadzieję tylko, że znów kursy rano nie urosną, tak jak było to post wyżej... Z 1.95 zrobiło się 2.32 - jak ktoś ryzykant, to może zaczekać - ale wg mnie tym razem już nie będzie rosło (wczoraj też mi się tak wydawało ????)
Moje propozycje:
Omichka Omsk wygra --- 2.25 @ MarathonBet ⛔ 3-1 oczy krwawią
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Kobiet Puchar Rosji
29.01.2014
14.00
Spotkanie: Urałoczka Jekaterynburg - Zarecze Odincowo 2-3⛔
Typ: Urałoczka Jekaterynburg
Kurs: 3,50
Unibet
Dziś dla obu drużyn mecz prawdy decydujący o awansie do półfinału Pucharu Rosji.Obie drużyny gładko przegrały z ogólnym faworytem Dynamem Kazań po 0-3. Jednak kursy moim zdaniem przesadzone w Lidze Odincowo na piątym Urałoczka na 6 miejscu. W pucharach urałoczka już jest w Pucharze CEV odprawiła w ćwierćfinale mocne Azerali Baku. Natomiast Odincowo dobrze radzi sobie w Challenge Cup chociaż poziom niższy niz w CEV. Trenerem Urałoczki jest szalony Karpol człowiek furiat , który jednak wiele drużyn doprowadził do sukcesów w tym wielokrotnie drużynę Rosji. Składy drużyn oparte na rodzimych zawodnickach. Moim zdaniem szanse wyrównane możliwe , że czegoś nie wiem bo mało infoermacji o pucharze Kobiet. Jednak po takim kursie gram zdecydowanie na Urałoczkę.
No niestety cała tajemnica w tym była ,że Urałoczka grała juniorkami powalczyły miały nawet 2-0 w setach ale niestety skończylo się 2-3
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
No nie wiesz wlodek nie wiesz i glupoty piszesz
Karpol wyslal tutaj drugi sklad , aczkolwiek powalczyc i tak powinny

mariok1992// ponadto samego Karpola na turnieju nie ma, drużynę prowadzi jego... wnuk. Tak wyszły na Kazań:
Smirnova (atak), Iltchenko i Chervova (przyjęcie), Makarchuk i Safonova (środek), Makovetskaya (rozegranie), Voronova (libero).
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
No nie wiesz wlodek nie wiesz i glupoty piszesz
Karpol wyslal tutaj drugi sklad , aczkolwiek powalczyc i tak powinny

mariok1992// ponadto samego Karpola na turnieju nie ma, drużynę prowadzi jego... wnuk. Tak wyszły na Kazań:
Smirnova (atak), Iltchenko i Chervova (przyjęcie), Makarchuk i Safonova (środek), Makovetskaya (rozegranie), Voronova (libero).
Teraz już przewertowałem wyniki i rzeczywiście widzę zupełnie inny skład. Dlatego wyjaśniło się skąd kursy ale czy na pewno nie maja szans dla tych zawodniczek jest szansa pokazania się. Czy na 100% zagrają dziś tym samym składem nie wiemy może dziś wyjdą w innym składzie. Narazie prowadzą w 1 secie 7-4 zobaczymy co dalej?
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Teraz już przewertowałem wyniki i rzeczywiście widzę zupełnie inny skład. Dlatego wyjaśniło się skąd kursy ale czy na pewno nie maja szans dla tych zawodniczek jest szansa pokazania się. Czy na 100% zagrają dziś tym samym składem nie wiemy może dziś wyjdą w innym składzie. Narazie prowadzą w 1 secie 7-4 zobaczymy co dalej?
A jakim maja wyjsc jak na turniej przyjechały juniorki ? Chyba, że wydaje Ci sie iż Karpol w miedzy czasie wpadł z pierwszą durżyną na drugi mecz ????
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
W sumie to Krasnodar był wczoraj bardzo blisko wygrania z Dynamem, w tie breaku prowadziły już 8:5, strasznie frajersko to przegrały.
Ale w sumie to ich gra nie powalała na kolana trwoniły prawie wszystkie osiągane przewagi bardzo szybko. I w sumie to 2 tyg temu dostały tęgie lanie od Omska.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dynamo Krasnodar - Dynamo Kazan
Pora na półfinały.
Poziom na razie zawodzi. Wszystkie drużyny z grupy &quot;śmierci&quot; prezentują nierówną formę. Wyszło na to, że odpadł Omsk, grając fatalnie dziś we wszystkich elementach.
Krasnodar u siebie i to im sporo daje. Po meczu z Omskiem dalej twierdzę, że forma bardzo nierówna. Dziś już lepiej pograły Calderon i Podskalna, ale też rywalki dużo więcej dawały zrobić. Sokolova w bardzo dobrej dyspozycji. Przyjęcie jednak nie jest pewne, do tego często przydarzają im się serię, które powinny być skrzętnie wykorzystywane przez rywalki.
Kazan za to ciągle solidnie. Myślę, że spokojnie będzie kontrolował sytuacje i zakończy mecz w stosunku 3-0, może seta oddadzą. Kazan gra pewnie, rzadko przydarzają mu się słabsze momenty. Gamova jest pewnym punktem drużyny, ponadto jeszcze lepszy blok niż Moskwa i niełatwa zagrywka.
Trudno tutaj spodziewać się innej sytuacji niż awansu mistrza Rosji. Wszystkie przesłanki wskazują jednoznacznie na Kazan i ja spodziewam się pewnego zwycięstwa drużyny Gamovej. Linia punktowa jest do grania. Kazan zwykle dostosowuje się do poziomu rywala i specjalnie nie naciska, ale te 10 punktów w 3 setach można spokojnie wyrobić.
E: Warto też wspomnieć o zmęczeniu. Dla Krasnodaru będzie to 3 mecz bez dnia przerwy. Pierwotnie półfinały miały być jak u mężczyzn - poprzedzone właśnie dniem przerwy, ale jak widać coś się zmieniło... Kazan miał dużo łatwiejsze &quot;przeprawy&quot;, a ponadto wczoraj miały dzień wolny.
Moje propozycje:
Dynamo Kazan wygra --- 1.30 @ MarathonBet ✅ 3-0
Dynamo Kazan -9.5 --- 1.97 @ MarathonBet ✅ 75-55
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Dynamo Moskwa - Zarechie Odintsovo
Mecz startuje o 14:00.
Zarieche podobnie jak większość drużyn na Pucharze w wielkiej formie nie jest. Drużyna o poziom niższa niż dzisiejszy rywal, jednak może powalczyć. Na ataku nieźle w tym sezonie prezentuje się przyszłość reprezentacji - Natalia Malykh. W dobrej formie jest przyjmująca Bavykina. Ponadto niezłe środkowe - Fetisov i Merkulova - oraz jak na rosyjskie warunki jedna z lepszy sypaczek - Pankova.
Moskwa gra jak gra. Dwa zwycięstwa po tie-breakach, wygrane głównie doświadczeniem i równym blokiem. Środkowe nie istnieją w ostatnich meczach, dlatego rozegranie Akulovej polega na przerzucania piłki z jednego skrzydła na drugie. Skrzydłowe mają więc utrudnione zadanie, co wpływa wyraźnie na ich grę.
Myślę, że kursy są mocno przesadzone. Zarechie co prawda dostało lanie od Kazania i męczyło się wczoraj z rezerwową Uralochką, a mimo to według mnie mogą dziś powalczyć. Bet365 oferuję over, który może być fajnym połączeniem handicapu punktowego z setowym.
Moje propozycje:
Over 133.5 --- 1.72 @ Bet365 ✅ 3-2
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
PÓŁFINAŁ

Belogorie Belgorod - Zenit Kazań​

Przedwczesny finał ? Chyba tak.
Biełgorod jak na razie rozgrywa bardzo dobry sezon, ale wydaje mi się, że ich gra nie jest na tak wysokim poziomie na jakim mogłaby być. Grozer strasznie faluje, często notuje słabą skuteczność. Ale wiadomo, że w ważnym spotkaniu może odpalić. Zawsze w odwodzie jest jeszcze leworęczny Zhigalov. Ogromnym atutem jest Muserski. Będę się przyczepiał do Travicy, bo właśnie na rozegraniu Biełgorod ma największe rezerwy. Chociaż mając takich zawodników jak Grozer, Ilinykh czy Muserski czasami rozegranie schodzi na dalszy plan.
Wydawało się, że Zenit przejdzie swoją grupę dosyć gładko, ale przytrafiła się porażka z Moskwą. Kadrowo Zenit wygląda genialnie. Mikhaylov (grał trochę na przyjęciu w meczu z Moskwą) i Anderson w wysokiej formie. Mocny środek siatki z genialnym Volkovem (ciekawe czy trener Alekno postawi na Volkova czy na Abrosimova). Do tego rozegranie Grbica. Wydaje się, że Serb gra bez fajerwerków, ale u Nikoli wszystko jest po prostu takie jakie ma być.
Zapowiada się kapitalne widowisko. Dwie genialne drużyny, dwie w dobrej dyspozycji. Biełgorod gra u siebie i tutaj ma lekką przewagę. Ostatnie tygodnie pokazywały jednak, że Zenit jest w bardzo wysokiej formie i według mnie jest tutaj nawet lekkim faworytem.

Typ:
Zenit Kazań @ 2.38 MarathonBet ⛔

EDIT: Biełgorod wytarł Zenitem podłogę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
FINAŁ

Belogorie Belgorod - Dynamo Moskwa​

Po wczorajszym półfinale w wykonaniu Biełgorodu faworyt może być tylko jeden. Widziałem sporo spotkań Biełgorodu w tym sezonie i oni naprawdę nie zachwycali, wygrywali, ale jakoś bez polotu. Widać jednak, że jak chcą (a raczej muszą) to potrafią wejść na naprawdę wysoki poziom.
Wczoraj Zenit przez większą część meczu nie miał nic do powiedzenia. Biełgorod doskonale zagrywał i doskonale grał na siatce. No i do tego doszła dobra gra w systemie blok-obrona. Ciężko kogoś wyróżnić, bo cały zespół grał bardzo dobrze i równo.
Dynamo to lekkie zaskoczenie w tym sezonie. Pamiętamy wszyscy poprzedni, fatalny sezon. Zaszło trochę zmian w składzie i teraz ta gra, a przede wszystkim zaangażowanie wygląda zupełnie inaczej. Kapitalnie gra Birjukow, który jest liderem drużyny. Dobrze spisuje się Krugłow na ataku. Mocny środek z Holtem i Szczerbininem.
Dynamo Moskwa jako jedyny zespół (tak mi się wydaje, a nie chce mi się teraz dokładnie sprawdzać) w tym sezonie pokonało już Biełgorod w Superlidze (3:0). Teraz o zwycięstwo będzie bardzo, bardzo ciężko. Biełgorod rozpędzony, po kapitalnym spotkaniu półfinałowym, u siebie.
Patrząc jednak na dyspozycję Moskwy, która gra na prawdę bardzo dobrze w Pucharze Rosji liczę na przynajmniej jednego wygranego seta.
Typ:
Dynamo Moskwa (+2.5 seta) @ 1.60 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Puchar Rosji kobiet

Finał:
Dynamo Moskwa - Dynamo Kazan 3-1 (25:22, 23:25, 25:23, 25:22)
Mecz o 3 miejsce:
Dynamo Krasnodar - Zarechie Odintsovo 3-0 (25:21, 25:19, 25:20)
Nagrody indywidualne:
Najlepsza atakująca - Gamova
Najlepsza blokująca - Morozova
Najlepsza przyjmująca - Sokolova
Najlepsza rozgrywająca - Startseva
Najlepsza libero - Malova
MVP: Kosheleva

Puchar Rosji mężczyzn

Finał:
Biełgorie Biełgorod - Dynamo Moskwa 3-0 (25:20, 25:22, 25:18)
Mecz o 3 miejsce:
Zenit Kazan - Gazprom Surgut 3-2 (23:25, 25:17, 20:25, 27:25, 15:11)

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom