>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchary Holandia/Belgia oraz niższe ligi 2014/2015

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
W tym temacie będą pojawiały się typy oraz analizy związane z futbolem pucharowym, jak i niższymi ligami w Belgii i Holandii.

Rozpoczynamy od Superpucharu Belgii, który odbędzie się 20.07.2014

Kursy od Unibet:


Następnym będzie Superpuchar Holandii, który odbędzie się 03.08.2014. Zwolle, zaskakujący triumfator pucharu Holandii zagra z Ajaxem Amsterdam.

Zapraszam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Anderlecht - Lokeren 1 @ 1,57✅
Bet365

Dziwię się temu, że kursy idą w górę, ale nie ma co narzekać. Anderlecht jest tutaj bezapelacyjnym faworytem do zdobycia superpucharu jak i do zdobycia mistrzostwa kraju. Skład praktycznie niezmieniony, a zwłaszcza chodzi o żelazną obronę. Mbemba, Nuytinck, Deschacht i Vanden Borre. Zaledwie 6 bramek straconych w Play-Offach dało wiele drużynie i mimo dopiero 3 pozycji w rundzie zasadniczej zdołali triumfować nad St. Liege.
Wracając jednak do samego meczu to drużyna Lokeren posiada słabiutką defensywę, pozyskali Ricciardi Oyama Arthur Henrique z Botev Plovdiv na lewą obronę, ale nie wierzę, że będzie to udany transfer. Poza tym zapewne niewiele się zmieni w porównaniu z ostatnim sezonem.
Trener Anderlechtu jak i sami zawodnicy mega zmotywowani i dość pewni swego. Są w dobrej formie i chwaleni przez trenera na pewno umotywowani. Moim zdaniem warto po takim kursie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Superpuchar Belgii Anderlecht - Lokeren
Anderlecht-Lokeren
Już dzisiaj w Brukseli dojdzie do pojedynku w ramach superpucharu Belgii pomiędzy, Anderlechtem a Lokeren rewelacją zeszłorocznych rozgrywek. Obie ekipy w spotkaniach towarzyskich nie zaznali porażki grały równe i dobrze z tego co przeczytałem na jednym forum styl gry obu drużyn nic się nie zmienił od zeszłego sezonu, W Anderlechcie nie sprzedali ani nie kupowali utrzymali skład z zeszłego sezonu, W zespole Lokeren było podobnie. Sędzią spotkania jest młody Lardot który powoli zaczyna sędziowanie również po za krajem na razie spotkania U17 ale to zdolny arbiter który pozwala grać. Warto odnotować że obie jedenastki w tym roku mierzyły się ze sobą już 3 razy z czego dwukrotnie wygrywali piłkarze z Anderlechtu natomiast raz Lokeren. Dzisiaj jest pierwszy mecz po przerwie w Belgii.
Wygrana Anderlecht @@ 1.60 ✅ ✅
Over 2.5 @@ 1.65 ✅ ✅
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Doberman masz jakieś argumenty przemawiające za Anderlechtem oraz za typem na over 2.5? Masz informacje o skladach? Ewentualnie o brakach kadrowych? Dlaczego typujesz win Anderlechtu? W czym niby są lepsi zeby zdobyc Superpuchar? Oprócz h2h nie widze niczego co mialoby sklonic do postawienia na Anderlecht. A to akurat mnie nie przekonuje do końca.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zapomniałem Dodać ;). Wydaje mi sie że Fiołki mają większe szansę tutaj mam po prostu przeczucie;)
Anderlecht trener: B. Hasi
4-4-2

1 S. Proto
39 A. Vanden Borre
22 C. Mbemba
14 B. Nuytinck
3 O. Deschacht
12 A. Najar
31 Y. Tielemans
10 D. Praet
- S. Armenteros
45 A. Mitrović
- N. Kabasele



KSC Lokeren trener: P. Maes
4-2-3-1

30 D. Verhulst
4 G. Mertens
2 A. Scholz
5 M. Marić
3 D. Odoi
7 K. Overmeire
8 K. Persoons
20 H. Vanaken
29 N. De Pauw
24 A. Patosi
9 H. Harbaoui
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Nie wiem czy tak pewne granie na Anderlecht wchodzi w grę. Fiołki pozbyły się kilku wartościowych kopaczy: Bruno (do Salzburga), Kouyate (do WHU) czy Gillet (do Bastii). Wciąż nie ma poważnych wzmocnień. Kadra mimo to wygląda nieźle, ale Lokeren to nie jest zespół, który można lekceważyć. Kursy na wygraną Anderlechtu są śmiesznie niskie. Zdobywcy pucharu Belgii nie zmienili znacząco składu. Jedynie odejście defensora Taravela do Dynama Zagrzeb może być uznawane za osłabienie linii obrony. Ostatnie mecze obu drużyn obfitowały w bramki, a i nie widać dominacji jednej z drużyn. Cztery poprzednie mecze to po dwie wygrane obu ekip. Drużyny te w okresie przygotowawczym grały skutecznie w meczach towarzyskich. Sądzę, że będzie to dość wyrównane spotkanie, stąd ja bym poszedł w obie drużyny strzelą bramkę. Stawianie na zwycięstwo Fiołków jest nieopłacalne w moim mniemaniu.
Typ: BTS, 1.70 Bwin 2/10 ✅ 2:1
Edit: Taravel opuścił zespół już w styczniu. Przez upał człowiek pomylił 01 z 07 ???? Niemniej to tym bardziej przekonuje mnie do BTS. Lokeren może dzisiaj namieszać ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Patro Eisden - ASV Geel under 2,5 @ 1,90✅
Unibet

Rozgrywki także zaczynają się w niższych ligach belgijskich i znalazłem ciekawy typ z Belgacom League. Beniaminek podejmie na własnym stadionie średniaka ligi i nie widzę w tym meczu faworyta.
Nie idę jednak w tym kierunku, lecz w bramki. Nie spodziewam się tutaj mega widowiska i szalonych ataków. Ekipa gospodarzy w 3 dywizji dość nieźle w ofensywie, ponad 60 bramek strzelonych na 30 parę meczów, lecz to jest inny poziom i tu nie będzie tak łatwo. Obrona całkiem niezła i nie było wiele roszad w składzie.
Roszady były za to u gości i to solidne. Pozbyli się oni 3 najbardziej skutecznych zawodników, odszedł Adesanya, Steurs i nie wiadomo co z Kolevem, który ma przejść do Botev Plovdiv. Jednak dziś raczej nie zagra. Szkoda zwłaszcza tego pierwszego, która miał 12 bramek strzelonych. Przyszło kilku grajków, ale żaden solidni, raczej zawodnicy z niższych lig.
Warto pograć under, goście osłabieni, gospodarze niespodzianka, jednak obrona ASV nie należała do najgorszych.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zwolle - Ajax
Już dziś rozpoczną się zmagania w Holandii superpucharem rozpoczniemy ten nowy sezon Zwolle zmierzy się z Ajaxem, Warto dodać że związek w tym roku uległ trenerom obu ekip jeśli po 90 minutach padnie remis odbędzie się od razu seria rzutów karnych. Warto przypomnieć że Zwolle w zeszłym sezonie skompromitowało Ajax wygrywając 5:1 swój udział w pamiętnym spotkaniu miał Mateusz Klich którego w Zwolle już niema, Mamy natomiast następnego Polaka w Eredivisie Ajax wypożyczył Arkadiusza Milika z Leverkusen młody polak radzi sobie wyśmienicie w sparingach dziś będzie mógł udowodnić swoją skuteczność w oficjalnym spotkaniu. Warto wspomnieć że oprócz wspomnianego Klicha Zwolle opuścili również Fred Benson, Guyon Fernandez i Darryl Lachman. Natomiast z Ajaxu odeszli Siem De Jong, Poulsen i Bojan Krikic. Przyszli natomiast Viergevera, Zivkovic i wspomniany Milik. Warto odnotować że spotkanie odbędzie się na Amsterdam Arena także Ajax będzie tak na prawdę gospodarze tej potyczki i to drużyna De Boera jest faworytem w dodatku muszą udowodnić że wspomniana porażka 5:1 była efektem walki o mistrzostwo.
Zwycięstwo Ajaxu @@ 1.30
Handicap 1:0 @@ 1.75
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Den Bosch - PSV Eindhoven 1DNB @ 2.63 Bet365 ✅ 1:0
Mecz towarzyski. PSV zagra w tym starciu praktycznie samymi rezerwami oraz juniorami, podczas gdy gospodarze awizują najsilniejszy skład. Drużyna z Eindhoven gra w czwartek ważny, wyjazdowy mecz z St. Poelten w ramach eliminacji do Ligi Europy. W pierwszym spotkaniu Holendrzy wygrali tylko 1:0, więc podopieczni Philipa Cocu nie mogą być pewni awansu do następnej rundy. Ewentualne niezakwalifikowanie się do fazy grupowej na pewno mocno oszczupliłoby budżet PSV, także zakładam, że w dzisiejszym starciu goście odrobią pańszczyznę, co stwarza szanse dla miejscowych na dobry wynik i pokonanie sławnego rywala.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Mons - St. Truiden 2 dnb @ 2,00 zwrot
Bet365

Tutaj jak dla mnie faworyt jest oczywisty. Ekipa gospodarzy to spadkowicz, kilku graczy odeszło przed sezonem, do tego nie zagra dwóch podstawowych przez czerwone kartki w ostatnim meczu z Eupen, gdzie dostali lekcję jak się gra na zapleczu Jupiler Pro League i przegrali 0:3. Dziś rywal jeszcze trudniejszy, ekipa gości chcę wywalczyć w końcu awans i powrót do pierwszej ligi. Skład mają nie najgorszy, pierwszy mecz wygrana nad Virton 3:0. Z dobrej strony pokazał się Polak, Parzyszek strzelając dwie bramki. Lekko osłabione Mons nie ma raczej szans w tym starciu. Warto.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Patro Eisden - Virton
Od razu zaznaczam, że typ jest podany głównie ze względu na statystyki obydwu drużyn.
Przeglądając dzisiejszą ofertę w oko wpadł mi typ z niższej ligi belgijskiej. O 19 na boisko wyjdą ekipy Patro Eisden i Virton. Gospodarze to vice lider, który po dwóch kolejkach legitymuje się kompletem punktów, a ich bilans bramkowy wynosi 4:0. Obydwa mecze wygrane po 2:0 kolejno z ASV Geel i Lommel Utd.
Goście zajmują obecnie 15 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 1 punktu, a ich dotychczasowe wyniki to porażka 0:3 St. Truiden oraz remis 2:2 Bruxelles.
To co mi się rzuciło w oczy to bilans spotkań zarówno u siebie (gospodarze) jak i na wyjeździe (goście).


Jak widać &quot;na papierze&quot; wygląda to bardzo dobrze jednak jak wiemy, boisko wszystko zweryfikuje. Mimo wszystko ja po takim kursie idę w stronę Patro Eisden.
Patro Eisden DNB @ 1,51
Patro Eisden @ 2,10
Powyżej 2,5 gola @ 1,91

Unibet
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Patro Eisden - Virton 1 @ 2,15⛔
Bet365

Widzę, że już mnie ktoś uprzedził, no ale nie ważne...Gospodarze dzisiejszego meczu są faworytami, jest to beniaminek, który ma bardzo dobry start w lidze i liczę, że jeszcze się nie zatną. W dwóch meczach po 2:0 i z dobrej strony pokazuje się Martin-Suarez, który jest skuteczny jak na razie.
Z tyłu ten zespól też wygląda ciekawie, wygrana z Lommel do zera na ich stadionie to nie lada wyczyn i myślę, że obrazuje to ich siłę.
Zespół gości po dwóch porażkach będzie chciała się odkuć w końcu, ale nie sądzę, że by to miało nastąpić dziś. Porażka i remis nie stawia ich w komfortowej sytuacji, tak jak 5 straconych bramek. Warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Helmond - NEC Nijmegen
typ: over 2,5
kurs: 1,55 ✅
bet-at-home
Dzisiaj zaplanowano kilka spotkań zaplecza holenderskiej Eradivisie. Ja wybrałem pojedynek pomiędzy Helmond a NEC Nijmegen. Moim zdaniem można liczyć tu na więcej niż trzy bramki. Gospodarze jak dotąd zajmują trzynaste miejsce w tabeli. Wygrali jeden mecz, na swoim obiekcie pokonali Top Oss dwa do jednego, zremisowali na wyjeździe z Jong Twente dwa do dwóch i Sparta bezbramkową i przegrali jedno spotkanie z Fortuną Sittard. Goście natomiast plasują się na trzeciej pozycji. Jak dotąd ulegli tylko Jong PSV zero do jednego grając na wyjeździe. Wygrali zaś z FC Eindhoven trzy jeden, Fortuną Sittard pięć jeden i na wyjeździe z Volendam dwa zero. W lidze holenderskiej pada zazwyczaj sporo bramek i dzisiaj może być podobnie.
 
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
II liga Belgia
St.Truiden-Leuven
Powyżej 2,5 gola
Kurs; 1,90

Ostatnio moje typy na brameczki nie zawodzą,jak narazie 3-1,dziś bedzie pewnie 4-1 ????
Po analizie wszystkich prawie meczy,ten wydaje się byc naprawde najlepszy go gry.Koniec tego bjadolenia a teraz konkrety,mecz? dziś 20:30 gdzie? boisko St.Truiden ,gospodarze kontra Leuven .Czemu over 2,5? Argumenty dosyc proste;
gospodarze jak narazie 3 potkania 2 overy 2,5,oba u siebie na boisko,na tym samym co dziś,spotkali się z drużyna BOussu przegrany 1:2(1:1) i wygrana z Virton 3-0(2-0),na wyjezdzie remis z Mons 1:1,jak można zauważyc drużyna St.Truiden gra bardzo otwartą piłke ,która przynosi dużo bramek w meczach z ich udziałem.Jak widac wyżej zarówno z Boussu jak i z Virtonem ,do przerwy kibice zaboczyli dwa gola,jak historia sie powtórzy dziś,to tylko jedna bramka bedzie potrzebna będzie po przerwie. Druzyna gosci ,gra o powrót do najwyzej klasy rozgrywkowej i napewno nie zamuruje bramki gospodarzą i tez będa chcieli zgarnąc komnplet pkt,Leuven jak narazie rozegrał 4 spotkania,wszystkie wygrał,odpowiednio z Eupen 2-0,Antwerp 2-1,Dessel 3-1,Mechelen 0-1,jak widac po dwa overy i undery,na wyjędzie to 0-1 z Meczelen na rozpoczecie rozgrywek póżniej wygrana w Antwerpi 1:2 ,co ciekawe we wszystkich tych meczach Leuven ,prowadził do przerwy ???? pózniej dokładając kolejne bramki. hisoria obu druzyn to tylko dwa mecze ,zawsze wygrywali gospodarze .St Truiden 2-1,Leuven 3:1, a więc podsumowanko,widze dziś pewne minimum trzy brameczki w meczu,historia,oraz forma strzlecka obu drużyn w tym sezonie przemawia za typem,obie drużyny graja otwarty futbool jak na lige belgijska ???? Od siebie Polecam ten typ bardzo,skorzystałes? podziekuj,łatwiej bedzie napisac kolejną analize z pewnym typem .Pozdrawiam Papa Smerf ????

Wynik; 3:2
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Pucharowa środa z Belgią:
Antwerp vs. Zulte-Waregem 2, 2.10 SportingBet 3/10 ✅ 0:4
Poważny bet na ekipę Zulte-Waregem. Gościom kompletnie nie wiedzie się w Jupiler Pro League. Zajmują przedostatnie miejsce i muszą łapać wszystkie okazje gry w europejskich pucharach. Nie odpuszczają dzisiejszego meczu z drugoligową Antwerpią. Goście przyjeżdżają bardzo silną kadrą. Zabraknie wciąż kontuzjowanego Colpaerta, a i ostatnio urazu nabawił się Jorgensen. Aczkolwiek do drużyny wraca Ferreira. Ponadto w kadrze Sylla czy Troisi, który powinien dzisiaj ponownie dostać szansę. W ostatnim meczu z Charleroi prezentowali się znacznie lepiej i gdyby nie pech, to mogli nawet wygrać. Gospodarze to ciągły przeciętniak na zapleczu JPL. Obecnie zajmują 12. miejsce. Forma dość średnia, choć wygląda na papierze znacznie lepiej niż ekipy Essevee. Niemniej jest różnica klas rozgrywkowych. W szeregach gospodarzy najprawdopodobniej zabraknie De Roecka - podstawowego defensora. Ogółem goście są niezwykle zmotywowani. Seria bez zwycięstwa trwa już zbyt długo. Dzisiaj powinni udowodnić, iż wciąż nie są na dnie. Sądzę, że kurs jest bardzo solidny i warto zaryzykować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
G 112

grohufka

Użytkownik
O godzinie 20:00 w 8 kolejce Jupiler League zmierzą się ze sobą drużyny FC Eindhoven oraz Venlo. Gospodarze zajmują w tabeli 4 pozycję z dorobkiem 15 punktów oraz bilansem bramkowym 14:7. W spotkaniach u siebie w 3 meczach zdobyli 9 punktów, strzelając 7 goli oraz tracąc 1. Drużyna gości plasuje się 2 pozycje niżej z dorobkiem 13 punktów oraz bilansem bramek 9:10. W spotkaniach na wyjeździę grali 3 razy i raz zwyciężyli, raz zremisowali oraz raz przegrali. W ostatniej kolejce FC Eindhoven pokonało na wyjeździe Fortune Sittard 0:2, natomiast Venlo pokonało zespół Almere City 3:2 na własnym boisku. Spodziewam się otwartego spotkania od pierwszych minut, ponieważ obie drużyny potrafią strzelać dużo bramek. W ostatnich pięciu bezpośrednich pojedynkach tych drużyn padło 19 bramek.
Moje typy na to spotkanie:
1) Obie drużyny strzelą gola w 1 połowie-kurs 4.00
2) Rzuty rożne powyżej 12-kurs 3.40
kursy z Bet365

 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Jeszcze lepiej poczekać do ogłoszenia składów ;)
Na godzinę przed rozpoczęciem spotkania Urk – Ajax, na oficjalce Joden pojawił się news o wyjściowym zestawieniu ekipy z Amsterdamu. W porównaniu z ostatnim meczem ligowym (triumf nad Go Ahead Eagles 3-1), w Ajaksie doszło do ośmiu zmian – pozostał tylko obrońca, pomocnik oraz Arek Milik. Z tym, że Frank de Boer mógł sobie pozwolić na takie roszady, bo i rywal nie był wymagający (czwarty poziom rozgrywek w Holandii).
W przypadku PSV, czy Twente nie możemy mówić o takich dysproporcjach w potencjale drużyn (kolejno drugoligowe Almere City i ekipa z Eredivisie – GAE). Już teraz trener PSV zapowiedział, że być może dokona zmian (pewnie tak będzie), ale szczegółów nie chce zdradzić. Jeśli chodzi o Twente, to powinniśmy w moim odczuciu zobaczyć podstawowym skład – zwłaszcza, że w weekend Tukkers przytrafiła się wpadka w Rotterdamie (porażka z Excelsiorem). Na pewno nie zagra kapitan drużyny Andreas Bjelland oraz podstawowy bramkarz Nick Marsman, bowiem szansę w pucharze dostaje rezerwowy golkiper Sonny Stevens (bronił w 2. rundzie KNVB Beker i kilku meczach Jupiler League w Jong Twente).
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Belgia - Belgijska Tweede Klasse
Spotkanie.Tubize - OH Leuven
Typ.x
Kurs.3,25
Bukmacher.Betsson
Data.08.11.2014 g.20.00
Analiza.
Druga liga Belgijska i spotkanie pomiedzy zespolami Tubize - OH Leuven.Z gory pisze,ze to typ oparty czysto na statystykach.Patrzac na ostatnie mecze pomiedzy tymi ekipami to typ na to spotkanie moze byc tylko jeden czyli remis.Ostatnie 4 mecze to same remisy,a wygladalo to tak...
27/02/11 TK OH Leuven - Tubize 2:2
09/10/10 TK Tubize - OH Leuven 2:2
07/03/10 TK OH Leuven - Tubize 1:1
17/10/09 TK Tubize - OH Leuven 1:1
Gospodarze w tej chwili na miejscu 10 i 18 punktow zdobytych,natomiast zespol OH Leuven na miejscu 6 i 24 oczka zdobyte.Forma obu zespolow ostatnio bardzo podobna bo gospodarze
2 wygrane,3 remisy i porazka.Natomiast OH Leuven to wygrana,3 remisy i 2 porazki.Tak wiec gospodarze wcale nie tak zle i dodatkowo obie ekipy ostatnio polowe swoich meczow remisuja.Tak wiec widac,ze dzisiaj kolejne spotkanie pomiedzy tymi zespolami zapowiada sie na bardzo wyrownane i mam nadzieje,ze padnie tu wynik remisowy.Ja osobiscie typuje tutaj wynik 1-1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom