>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchary oraz niższe ligi - Belgia/Holandia 2011/2012

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Charleroi vs Aalst 1, 1.73 Bet365 3/10 ✅ 4:1 jak w masło, szkoda, że się nie skusiem a Roeselare, ale coś te wahania kursów mnie odepchnęły :|
Charleroi chce koniecznie wrócić do Jupiler Pro League i wiać to po ich formie. Ostatnie mecz gospodarzy wyglądają następująco: WRWWW. Podkreślałem wcześniej, iż w tej lidze serie długo nie trwają, jednak dzisiaj myślę, że seria przetrwa. Rywal Sportingu przeciętny. Kursy na gospodarzy nieznacznie pospadały w kilku bukach. Gospodarze u siebie grają nieźle 2-2-0, ale za to goście na wyjazdach grają rewelacyjnie: 3-0-1, ale rywale Aalstu byli niezbyt wymagający. W ekipie gospodarzy jeden poważny brak: Yagan (6/1 napastnik). W Aalst trochę problemów kadrowych, zagrają kilkoma młodzieżowcami. W dodatku jakieś konflikty u gości. Stąd też biorę czysty win gospodarzy.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Typ: 1 (-1) [6:1] ✅
Kurs: 1.60
Typ: over 3.5
[6:1] ✅
Kurs: 1.75

- Apeldoorn na wyjazdach fatalnie 0-0-4 bramki 2:14
- Osłabienia gości
* Thomas De Corte (O 9/0) - zawieszenie
* Livramento (O 4/0) - kontuzja
* Martha (P 3/0) - kontuzja
* Van der Kooy (O 6/0) - kontuzja
* Thomassen (O 2/0) - wątpliwy występ
* Wille (P 3/0) - kontuzja
- Volendam w najmocniejszym składzie w dobrej formie oraz z aspiracjami na awans. Mecz z outsiderami trzeba po prostu wygrać i to wysoko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
death89 84

death89

Użytkownik
Ja osobiście bym się pokusił o obstawienie wygranej lidera Jupiler League- Zwolle z przedstawicielem Eredivisie - Waalwijk(który zajmuje dopiero 11. pozycję) w ramach KNVB Beker. Wiadomo, że kluby z najwyższej klasy rozgrywkowej czesto odpuszczają puchary w swoich krajach, a dla teamu z zaplacza - jest to doskonała okazja do pokazania się. Zwolle na swoim stadionie wygrali wszystkie 5 meczy, z bilansem bramkowym 19:5, Waalwijk natomiast na wyjazdach zanotowało 2 wygrane, 3 porażki, bez remisów, bilans 4:8, jesli spojrzeć w ogóle na bilans bramkowy to prezentuje się w ich przypadku bardzo słabo - 11:17. Wskazuje to na spore problemy ze zdobywaniem bramek, a łatwością w ich traceniu. Zwolle, jeśli o bramki chodzi jest na zupełnie innym biegunie - 31:12(nomen omen, średnia zdobytych na mecz - 3.1!). Jak widać Zwolle ma szanse ogromne, ponadto bramki powinny się posypać, liczę na ich zwycięstwo 2:1, 3:1.
Wg mnie warto zagrać:
Zwolle - Waalwijk 1 - 2.3 (bet365) ⛔
albo
Zwolle - Waalwijk over 2.5 - 1.57 (bet365) ⛔
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Achilles &#39;29 v MVV Maastricht 2, 1.57 SportingBet 2/10 ⛔ 1:0, jednak trzeba było walić jedynke ????
Zastanawiałem się bardzo długo co zagrać w tym spotkaniu - czy awans gospodarzy czy czysty win gości. Sporo przemawiało za gospodarzami - spadki kursów na nich i kilka innych aspektów, które zaraz wymienię. Achilles w Topklaase zajmuje pierwsze miejsce i to z bardzo dobrym bilansem: 8-1-1. U siebie wygrywają wszystko, a i wywalczyli tutaj awans pokonując Telstar w poprzedniej rundzie :!: Jednak Telstar wtedy był w dużo słabszej kondycji niż aktualnie. Achilles ostatnio zagrał dobre spotkanie, ale rywal był przeciętny. Natomiast wcześniej polegli z dużo słabszym rywalem. Dwóch snajperów gospodarzy: Hol (5 goli) i Hendriks (6 bramek) to największe zagrożenie dla dzisiejszych gości. Maastricht to ekipa, która gra w kratkę, ale jednak pokazują, że potrafią grać nieźle i tutaj przykład: wygrana z Telstarem na wyjeździe 2:3. Ogółem MVV gra bardzo dobrze, zajmują 6te miejsce w tabeli i będą walczyć o awans. Poza tym w poprzedniej rundzie pokonali aż 8:0 ekipę ARC. Był to rywal z najniższej półki. Tym razem MVV będzie miał trudniej z kolejnych dwóch względów: kontuzja podstawowego golkipera: Bultersa, a i trener Rene Trost prawdopodobnie zasiądzie na trybunach, jednak to jest jeszcze zagadka. Do skłądu natomiast wraca świetny młody talent: Smeets (9/1). Ekipa gości ma jednak większy potencjał i nawet Achilles ich nie pokona, a i myślę, że gospodarze szybko odkryją &#39;piętę&#39; ;)
Powodzenia :!:
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Krótko, bo mecze za niedługo się zaczynają....
Heerenveen - Harkemase Boys
Fryzowie dzisiaj podejmują amatorów &quot;Chłopaków z Harkemy&quot;, wioski która również znajduję się we Fryzji. Harkemase Boys to amatorski klub występujący w III klasie rozgrywkowej w Holandii. Nie powinno tutaj być żadnej sensacji, tym bardziej, że Heerenveen obecnie radzi sobie bardzo dobrze. Dzisiaj nawet w mocno rezerwowym składzie Fryzowie nie powinni mieć żadnych problemów z gośćmi.

Typ: over 3.5 [6:1]✅
Kurs: 1.45


Oss - Den Bosch
Swego rodzaju derby Brabancji Północnej. Top Oss w lidze jeden z czołowych zespołów notujący over 2.5.
Spotaknia pomiędzy obiema ekipami z dwóch poprzednich sezonów.
2009/2010 Top Oss - Den Bosch 1-3
2009/2010 Den Bosch - Top Oss 3-3
2008/2009 Den Bosch - Top Oss 2-1
2008/2009 Top Oss - Den Bosch 2-1
Typ: over 2.5 gola [1:1] ⛔
Kurs: 1.42
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
PSV - FC Liese
Świetny mecz dla PSV by troszkę postrzelać. Ostatnie wyniki Superboeren spokojne. PSV jest drużyną, która ma wielu niebezpiecznych piłkarzy i kreuje sobie co spotkanie sporo okazji strzeleckich.
Ostatnie wyniki Liese: 2-3, 0-4, 3-4, 4-4... Z takimi wynikami przeciwko PSV? Minimum 4,5 bramek i tak też postawię. PSV lubi dawać dobre widowisko swojej publiczności, a co jest lepsze niż grad bramek? Ostatnie spotkanie pucharowe PSV skończyło się wynikiem 8-0... tak więc 4,5 to dla mnie pewka ????
Nie ma tu się co za bardzo rozpisywać. 1.50 do dubla jak dla mnie idealny typ i trzeba po prostu skorzystać.
- PSV - FC Liese over 4,5 @ 1.50 ⛔ ????
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Mons-Mechelen
W kadrze gości jest trzech kontuzjowanych bramkarzy, podstawowy
Olivier Renard (11/0) oraz rezerwowi Clint Alliet (0/0), Wouter Biebauw (0/0).
Dodatkowo z powodu kontuzji nie mogą zagrać dzisiaj Abdul-Yakuni Iddi (10/1) oraz David Destorme (10/1). W lidze w tym roku już Mons uporał się z Mechelen na własnym boisku, było 5-1. Mons w tym sezonie gra dosyć ofensywnie, strzela sporo bramek. Dzisiaj w bramce gości najprawdopodobniej zagra belgijski bramkarz kongijskiego pochodzenia Yves Makabu-Makalambay, który w tym sezonie jeszcze nie grał w belgijskim klubie, a przyszedł przed sezonem ze Swansea, gdzie również był rezerwowym.
Tutaj dla ciekawostki dołączam filmik z czasów gry tego bramkarze w Szkocji. Wyczyn okrzyknięty bramkarskim kiksem roku.
http://www.sportwizja.pl/film/4124/yves-makabu-makalambay---kiks-roku-bramkarza-/
Typ: 1 ✅ [1:0]
Kurs: 2.15


 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Goście dzisiaj dosyć osłabieni , nie zagrają [Elm (10/7), Poulsen (10/1), Mercelis (10/1), Holman (9/2) oraz od dłuższego czasu kontuzjowani Martens (2/1), Boymans (2/0) oraz Messaoud (0/0)]. Ostatni mecz w lidze z Rodą tylko minimalnie wygrany 1:0. W niedziele AZ czeka ciężki wyjazd na mecz z Heraclesem, więc dzisiaj pozostali mogą się oszczędzać. Po cichu trochę liczę na trochę dramaturgii i może jakiś sensacyjny wynik?. Gospodarze w tym sezonie w 2 lidze na własnym boisku są niepokonani. Nie mają nic do stracenia, więc postraszą dzisiaj trochę lidera Eredivisie.

Typ: FC Dordrecht strzeli
Kurs: 1.75
Typ: Under 3.5
Kurs: 1.83
Typ: FC Dordrecht (1:0)
Kurs: 4.40




Z pozostałych dzisiejszych spotkań polecam
Typ: Volendam strzeli
Kurs: 1.42

Typ: Volendam win
Kurs: 6.50


NEC ostatnio w fatalnej passie w lidze - 6 spotkań i 6 porażek!! i tylko 1 zdobyta bramka. W niedziele mecz u siebie z Utrechtem w którym w końcu trzeba zapunktować, bo robi się gorąco. A goście ostatnio urządzili sobie konkretny popis strzelecki w meczu Apeldoorn (6-1).
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Na dzisiaj upatrzyłem sobie dwa spotkania z holenderskiej &#39;drugiej&#39; ligi.
Pierwszy to:
Telstar vs Helmond 1, 2.45 Bwin 2/10 ⛔ 0:3...
Ponownie typuję na Telstar. Tym razem mecz będzie dużo cięższy niż przeciwko Fortunie. Do gospodarzy przyjeżdża Helmond Sport, ekipa, która chce walczyć o awans. Jednak w tej chwili staje się to coraz mniej prawdopodobne. Oba zespoły dzisiaj podejdą do tego spotkania mocno osłabione. Ze strony gospodarzy nie zobaczymy: Varkevissera (golkiper 6/0) - mają kim go zastąpić, Ornoch (pomocnik 7/1), Korpershoek (pomocnik 7/0), Holwjin (napastnik, niewiadomy, lecz mało istotny zawodnik 6/0). największy problem będzie z ustawieniem linii pomocy, jednak mają jeszcze kilku wartościowych zawodników np.: Brands (10/5), Hoefdraad (10/2), Lettinga (7/2), więc mają w czym wybierać. Na szczęście linia obrony jest cała i zdrowa. U gości natomiast mamy troszkę większy problem: Nygaard (napastnik 6/0), Veerman (napastnik 10/1), Altheer (defensor 4/0), Velasco (pomocnik 6/0). Wszyscy zwodnicy coś więcej wnosili do ekipy gości i tutaj jest problem. Faktem, który również wpłynął na moją decyzje są spore spadki na gospodarzy oraz to, że nie wygrali z Helmondem u siebie od paru ładnych lat - a to rzadkość. Kurs ciekawy, ekipa Telstaru powinna to wygrać bez większych problemów. Morale po ostatnim meczu z Fortuną u gości są dużo niższe i myślę, że to również może mieć wpływ na wynik dzisiejszego spotkania.
Drugi:
Eindhoven vs Top Oss over 2.5, 1.45 BetGun 4/10 ⛔ 2:0
- Gospodarze: 5/10 to overy,
- Goście: 9/10 to overki,
- H2H: 5/6 to overy.
- Kurs fajny do dubla, brać nie gadać :!: ????
PS Można połączyć: Telsytar DNB + over ;) Ale decyzja należy do Was.
Powodzenia.
 
duo 303

duo

Użytkownik
-
&amp;
-


Eupen - FC Bruksela oraz Wetteren - Charleroi

Naprawdę mocny dubel z 2 ligi belgijskiej. Zarówno Eupen jak i Charleroi to spadkowicze z Jupiler League, jednakże obie drużyny robią wszystko aby banicja w niższej klasie rozgrywkowej trwała jedynie rok. Eupen to aktualny lider tabeli zaś Charleroi po nie udanym początku sezonu już wspięło się na 2 pozycję. Rywalem Eupen jest klub ze stolicy Belgii - FC Bruksela. Goście jak narazie znajdują się w strefie spadkowej z 8 punktami na koncie z czego 4 zdobyli w ostatnich 2 kolejkach, jednakże należy dodać że 3 punkty były za zwycięstwo nad Wetteren, a pokonanie Wetteren to żaden wyczyn, gdyż ich leją wszyscy. A to właśnie wyżej wymienieni outsiderzy ligi będą przeciwnikiem Charleroi, które na ostatniej 6 meczy wygrało 5 z czego 4 razy pokrywali handicap -1.5. Ja gram to spokojnie bez handi, jednakże kupon jest naprawdę mocny i zdziwię się jeżeli nie wejdzie.

KUPON #8
TYP: Eupen + Charleroi
KURS: @2.02
STAWKA: 9/10 ⛔⛔⛔????​
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Den Bosch vs Emmen 1 (-1), 1.78 Pinn 2/10 ✅ 5:1 izi :cool:
Den Bosch ostatnio się ocknął i pokonali aż 3:0 Willem i to w Tillburgu. Bohaterem meczu był młodziutki van Veert, który ustrzelił hat-tricka. Co najważniejsze dzisiaj rónież ujrzymy go na boisku. Den Bosch jeszcze nie wygrał meczu na własym stadionie, a dzisiaj będzie do tego najlepsza okazja. Rywalem gospodarzy jest Emmen, który w tym sezonie ma znowu problemy finansowe i sprzedali połowę dobrych zawodników w okienku transferowym. W tym momencie ja widzę jednego faworyta i jest nim Den Bosch. Gospodarze zawsze walczyli o awans, a tym razem troszkę im nie poszło na początku sezonu, ale wciąż mają szanse na awans, jeszcze nie jest za późno. Wiele przemawia za gospodarzami i myślę, że podołają. H2H: na ostatnie 3 mecze w Den Bosch dwa razy wygrali gospodarze: 3:1, 5:0, a raz padł remis 4:4.
Powodzenia ;)
 
A 19

adzi0

Użytkownik
Zwolle - Wilem II over 2,5 1,4
Grają kandydaci do awansu do Eredivisie w tym sezonie. Zwolle jest liderem, natomiast Wilem okupuje 3 miejsce ze stratą 4 pkt. do lidera.
Ostatnim mecz Zwolle to wygrana 3:1 z Maastrchit na wyjeździe. Natomiast Wilem pokanało skromnie 1:0 Volendam przy swoich kibicach.
Gospodarze względem over/under są liderem. 10 overów 1 under (4-1 u siebie), natomiast Wilem to 8-3 (4-1 na wyjeździe).
H2H to: 0-2-2(Zwolle-remis-Wilem II).
Podsumowując 3 bramki to tu powinny paść spokojnie, nawet już w pierwszej połowie.
Swoją drogą czemu tu taka cisza ?
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna - HOLANDIA: Eerste Divisie
Spotkanie: FC Oss - Dordrecht 90
Typ: FC Oss strzeli powyżej 2.5 gola
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dziś o godzinie 20:00 dojdzie do spotkania na Frans Heesen Stadion, które zakończy zmagania drużyn w 12 kolejce Eerste Divisie, mowa oczywiście o spotkaniu FC Oss - Dordrecht 90. Obie ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli Eerste Divisie, zajmując kolejno 12 i 13 miejsce i mając dokładnie po 14 punktów, a więc jest to spotkanie, dzięki, któremu można odskoczyć nieco od rywala. FC Oss jak i Dordrecht 90 nie należą do drużyn, które dbają o obronę, świadczy o tym fakt straconych bramek. W tym sezonie FC Oss straciło już 25 bramek, Dordrecht 90 natomiast stracił o jedną mniej, ale i strzelił o wiele mniej od dzisiejszych rywali. Ostatnie 5 ligowych spotkań dzisiejszych gospodarzy, to same &quot;hokejowe&quot; wyniki. W 11 kolejce, FC Oss zremisowało na własnym stadionie z drużyną Veendam 4:4, wcześniej wygrali z Go Ahead Eagles 5:3, 1:0 z ostatnią drużyną ligi AGOVV, porażka z Almere City 3:4 i zwycięstwo z Helmond 3:1. Najlepszym strzelcem drużyny jest Marcel van der Sloot, który w tym sezonie trafiał już do siatki 9-krotnie.
Dordrecht 90 natomiast ostatnie 5 spotkań nie może zaliczyć do udanej serii, 2 remisy kolejno 0:0 z Den Bosch i 1:1 z Emmen, a także 3 porażki z Zwolle 5:0, Almere City 5:0 i znajdującym się niżej od Dordrechtu - Telstarem 3:0.
Bardzo ważnym czynnikiem jest średnia straconych bramek jak i strzelonych.
Fc Oss na własnym stadionie może się pochwalić niesamowitym wynikiem w strzelonych bramkach, średnia ich wynosi 3.20, jednak i defensywa nie grzeszy tracąc średnio 2.40 bramki na mecz. Dordrecht 90 natomiast na wyjazdach strzela średnio... 0.20 bramki, to bardzo słaby wynik, o wiele lepiej wygląda statystyka straconych bramek, która sprzyja mojemu typowi. A mianowicie 2.80 bramki na mecz wyjazdowy wpada do siatki dzisiejszych gości z Dordrechtu.
Myślę, że to spotkanie będzie obfitowało w gole, pytanie tylko czy mecz będzie jak równy z równym. Myślę, że panie kolejny wysoki wynik na sFrans Heesen Stadion, a gospodarze strzelą minimum 3 bramki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna - HOLANDIA: Eerste Divisie
Spotkanie: FC Oss - Dordrecht 90
Typ: FC Oss strzeli powyżej 2.5 gola
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dziś o godzinie 20:00 dojdzie do spotkania na Frans Heesen Stadion, które zakończy zmagania drużyn w 12 kolejce Eerste Divisie, mowa oczywiście o spotkaniu FC Oss - Dordrecht 90. Obie ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli Eerste Divisie, zajmując kolejno 12 i 13 miejsce i mając dokładnie po 14 punktów, a więc jest to spotkanie, dzięki, któremu można odskoczyć nieco od rywala. FC Oss jak i Dordrecht 90 nie należą do drużyn, które dbają o obronę, świadczy o tym fakt straconych bramek. W tym sezonie FC Oss straciło już 25 bramek, Dordrecht 90 natomiast stracił o jedną mniej, ale i strzelił o wiele mniej od dzisiejszych rywali. Ostatnie 5 ligowych spotkań dzisiejszych gospodarzy, to same &quot;hokejowe&quot; wyniki. W 11 kolejce, FC Oss zremisowało na własnym stadionie z drużyną Veendam 4:4, wcześniej wygrali z Go Ahead Eagles 5:3, 1:0 z ostatnią drużyną ligi AGOVV, porażka z Almere City 3:4 i zwycięstwo z Helmond 3:1. Najlepszym strzelcem drużyny jest Marcel van der Sloot, który w tym sezonie trafiał już do siatki 9-krotnie.
Dordrecht 90 natomiast ostatnie 5 spotkań nie może zaliczyć do udanej serii, 2 remisy kolejno 0:0 z Den Bosch i 1:1 z Emmen, a także 3 porażki z Zwolle 5:0, Almere City 5:0 i znajdującym się niżej od Dordrechtu - Telstarem 3:0.
Bardzo ważnym czynnikiem jest średnia straconych bramek jak i strzelonych.
Fc Oss na własnym stadionie może się pochwalić niesamowitym wynikiem w strzelonych bramkach, średnia ich wynosi 3.20, jednak i defensywa nie grzeszy tracąc średnio 2.40 bramki na mecz. Dordrecht 90 natomiast na wyjazdach strzela średnio... 0.20 bramki, to bardzo słaby wynik, o wiele lepiej wygląda statystyka straconych bramek, która sprzyja mojemu typowi. A mianowicie 2.80 bramki na mecz wyjazdowy wpada do siatki dzisiejszych gości z Dordrechtu.
Myślę, że to spotkanie będzie obfitowało w gole, pytanie tylko czy mecz będzie jak równy z równym. Myślę, że panie kolejny wysoki wynik na sFrans Heesen Stadion, a gospodarze strzelą minimum 3 bramki!
wszystko fajnie tylko,że liczby nie grają..sam gram Oss over 1,5 ale to na podstawie tego co widziałem w ich wykonaniu w tym sezonie,a nie na podstawie suchych liczb.pozdrawiam;)
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Co prawda nie oglądam ligi na co dzień, bo jest wiele ciekawszych. Wiem także, że liczby nie grają, jednak biorąc pod uwagę, co potrafią zrobić na swoim boisku o czymś świadczy. Zobaczymy po meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
legia 122

legia

Użytkownik
Spotkanie: Tubize - Heist KSK
Typ: EH Tubize (+1,5) - Heist KSK @ 2
Kurs: 5,5
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Gospodarze dzisiejszej potyczki przegrali 9 na 10 ostatnich spotkań. Statystycznie strzelając w nich średnio mniej niż pół bramki na mecz, zaś tracąc 2,5. Ogółem mają 5 punktów 5 strzelonych bramek i aż 25 straconych. Przyznacie że nie wygląda to zbyt imponująco. Główną przyczyną tak marnych rezulatatów są letnie odejścia piłkarzy. Wiadomo kryzys finansowy mocno odciska swe piętno na futbolu, szczególnie w niższych ligach. Przegrali 75% spotkań rozegranych do tej pory. Zaś Heist przegrał zaledwie 3 mecze z 12 rozegranych czyli dokładnie zaledwie 25%. Tylko 3 drużyny ze ścisłej czołówki mogą pochwalić się mniejszą ilością przegranych meczów-Eupen, Oostende, Charleroi. Dlatego niegłupim wydaje się także zagranie tu DNB czy x2 po przyzwoitych kursach. 2 kolejki temu wygrali na wyjeździe aż 3:0 z bardzo solidną Antwerpią. Z drużyną o zbliżonym potencjale do Tubize 5 kolejek temu gładko wygrali też 3:0 na ich terenie. Także Heist to solidna drużyna którą plasowałbym w śrdku tabeli, ich atutem jest to że rzadko przegrywają czego nie można powiedzieć o dzisiejszych gospodarzach. Co prawda goście bardzo często także remisują ale dziś trafia im się jedna z najgorszych ekip w tej lidze i grzechem byłoby nie sięgnąć tu po 3 oczka.
 
1 12

19kamil91

Użytkownik
MVV Maastricht - FC Oss

Typ: Over 4.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: Sportingbet


Już jutro kolejna seria gier na zapleczu ekstraklasy holenderskiej. Jednym ze spotkań będzie pojedynek dwóch sąsiadujących ze sobą w tabeli ligowej drużyn, MVV Maastricht oraz FC Oss. W lidze tej pada duża ilość bramek. W tym sezonie w meczach z udziałem klubu z miasta Oss, pada najwięcej goli. W 12 dotychczasowych, padło aż tych bramek 56. MVV Maastricht nie jest gorsze, bo gdyby uwzględnić tabelę dotyczącą średniej ilości bramek w meczu, to Maastricht zajmowaliby w niej miejsce drugie, zaraz za właśnie FC Oss. Jak już wyżej wspominałem oba te kluby w tabeli sąsiasują ze sobą. Wyżej jest zespół gospodarzy, który na koncie ma 2 punkty więcej. u siebie grali do tej pory 6-krotnie, wygrywając z tego cztery spotkania. W dwóch ostatnich meczach nie zdobyli choćby punktu. FC Oss na wyjazdach grali do tej pory sześć razy, tylko raz wygrywając i tyle samo razy dzieląc się punktami. Klub z Oss jest tegorocznym beniaminkiem, zaś gospodarze - MVV Maastricht nieprzerwanie od 12 sezonów grają na zapleczu Eredivisie, z której spadli w sezonie 1999/2000.​

Ostatnie 5 spotkań drużyny MVV Maastricht:

04.11/2011 Cambuur vs. Maastricht 5:1
28.10/2011 Maastricht vs. Zwolle 1:3
25.10/2011 Achilles vs. Maastricht 1:0
21.10/2011 Telstar vs. Maastricht 2:3
14.10/2011 Maastricht vs. Helmond 3:3

Ostatnie 6 spotkań drużyny FC Oss:
07.11/2011 FC Oss vs. Dordrecht 3:3
28.10/2011 Eindhoven vs. Oss 2:0
25.10/2011 FC Oss vs. Den Bosch 3:1
21.10/2011 Cambuur vs. FC Oss 4:2
14.10/2011 FC Oss vs. Veendam 4:4
30.09/2011 FC Oss vs. GA Eagles 5:3

5 ostatnich spotkań z udziałem obydwu drużyn:
23.04/2010 MVV Maastricht vs. FC Oss 5:1
25.09/2009 FC Oss vs. MVV Maastricht 3:2
27.02/2009 MVV Maastricht vs. FC Oss 1:1
19.09/2008 FC Oss vs. MVV Maastricht 1:0
11.01/2008 FC Oss vs. MVV Maastricht 4:1
 
J 19

jajo

Użytkownik
Podam Eerste Divisie, bo nie widzę tematu
Piłka nożna, druga liga holenderska
Velmond - Emmen
Emmen +1,25
1,87
Pinnacle
Ósme w tabeli drugiej ligi holenderskiej Velmond podejmuje na własnym boisku szesnaste Emmen. Zdecydowanym faworytem bukmacherów są gospodarze. Wydaje się, jednak że kursy zostały wystawione prawie wyłącznie ze względu na pozycje w tabeli obu zespołów. Drużyna Emmen od trzech kolejek zaczęła osiągać niezłe wyniki, bo za takie należy uznać wygrane u siebie z G.A. Eagles (11miejsce) i Maastricht (10miejsce) oraz remis w Rotterdamie ze Spartą (7miejsce). Helmond w przedostatnim meczu przegrało z Dodrecht (12miejsce) i wręcz zostało rozgromione (7:0) przez Willem II Tilburg (4miejsce). Słabe wyniki Helmond mogą wiązać się z brakami kadrowymi tej drużyny. Trener uważa, że na chwilę obecną ma do grania zaledwie 12-13 zawodników. Na niekorzyść Emmen przemawia fakt, że we wtorek grali zaległy mecz ze Spartą.
0-1 ✅
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Volendam ma w składzie bardzo bramkostrzelnego wychowanka Jacka Tuypa (15 bramek), który obecnie jest samodzielnym liderem w klasyfikacji strzelców w Eerste Divisie. Helmond ostatnio cieniuje i na wyjazdach nie gra za specjalnie. Ostatnie porażki spowodowane głównie kontuzjami i zawieszeniami w zespole. Gospodarze na własnym boisku w tym sezonie bardzo mocni i chcą się załapać na baraże.

Typ: 1 ✅ [3:1]
Kurs: 1.78

Buk:





AGOVV chyba bardzo liczy na przełamanie, ostatnie dwa mecze w ich wykonaniu całkiem niezłe (remis wyjazdowy z Maastricht oraz minimalna przegrana z Telstarem). Wszystko jest na dobrej drodze by w końcu wygrać drugi mecz w sezonie i mieć chociaż cień nadziei na odbicie się od dna. Dordrecht jak najbardziej w zasięgu gospodarzy, jest to drużyna tylko i wyłącznie &quot;własnego boiska&quot; na którym zdobyła 18 z 21 punktów. Na wyjazdach bez zwycięstwa i aż 19 straconym bramek. Tak czy inaczej obie ekipy sporo tracą i wielce prawdopodobny mecz z kilkoma golami.
Typ: over 2.5 gola ✅[2:3]
Kurs: 1.35
Typ: over 3.5 gola
✅[2:3]
Kurs: 1.85

Typ: 1 ⛔ [2:3]
Kurs: 3.30

Buk:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Wracając do powyższego meczu AGOVV, to kursy sporo wzrastają na gospodarzy (4.25 na Expekcie), prawdopodobnie związane jest to z tym, że sporo osób gra na Dordrecht. Ja jednak obstaje dalej przy typie w kierunku gospodarzy i czekam na ich przełamanie. Przecież ta fatalna forma nie może trwać. No ale zobaczymy wieczorem.




Sparta jako jedna z trzech ekip nie przegrała jeszcze na własnym boisku. Myślę, że dzisiaj może być podobnie, bo Maastricht jeden z zespołów gorzej prezentujących się w meczach wyjazdowych. Ostatnio MVV trochę zawiedli i &quot;tylko&quot; zremisowali z outsiderem AGOVV. Dodatkowo dzisiaj w ekipie gości zabraknie kontuzjowanego Malcolma Esajasa (15/5). Jego miejsce zajmie prawdopodobnie 19-latek Smeets (13/1). Ponoć ma nie zagrać również doświadczony obrońca Laurent Castellana (15/0), który rozpocznie z ławki, jest to efekt ponoć jego słabszej ostatnio dyspozycji na boisku.
Typ: 1 ⛔ [0:0]
Kurs: 1.55





W ekipie gości zabraknie dwóch zawieszonych obrońcówKeesa van Buurena (14/0) oraz Joeya Brocka (14/0). I to już jest swego rodzaju osłabienie dla Den Bosch, której przed tygodniem trochę niespodziewanie przegrało z Eagles. Co ciekawe Eindhoven przed tygodniem również przegrało swój mecz w takim samym stosunku bramkowym 1:2 z Dordrechtem.W ekipie z Eindhoven dzisiaj nie zobaczymy zawieszonego lewego obrońcy Vanbelle (15/1). Do składu wraca natomiast Koc (14/0). W Den nie ma dalej kontuzjowanego napastnika Van Weerta (11/9)

Typ: 1 ⛔ [2:2]
Kurs: 2.35





Emmen ostatnio gra nadzwyczaj dobrze i mimo fatalnego początku sezonu zespół zaczyna piąć się w górę tabeli. Trochę niepokoją mnie dzisiaj osłabienia w ekipie gospodarzy (Shkodran Metaj (15/0),
Jeffrey de Visscher (15/2) są zawieszeni, a kontuzjowany jest Almeida (11/1). Zwolle wiadomo walczy na całego o bezpośredni awans, ale w meczach wyjazdowych czasem trafiają im się gorsze momenty oraz minimalne jednobramkowe zwycięstwa. Emmen chyba złapało wiatr w żagle i może dzisiaj pokusić się o jakąś niespodziankę.

Typ: under 3.5 ✅[1:2]
Kurs: 1.53

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom