>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pudzianowski vs. Eric Esch "Butterbean" - 18.09.2010 XIV Konfrontacja Sztuk Walki

Status
Zamknięty.
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
no można i w ten sposób :razz:

mnie to nie przeszkadza. Chcą robić w Polsce MMA na siłe, to niech robią. Mamy potencjał w młodzieży, a takie gale jak ta sobotnia, należy traktować z przymrużeniem oka. ;) w sumie te wszystkie zapowiedzi, zwiastuny, wyglądają śmiertelnie poważnie, jednak w głebi duszy śmiać mi się chce. Mam tu na myśli np video na którym Najman wdycha świerze powietrze i myśli, że jest fajny. Na potrzeby reklamy robi z siebie senseja czy samuraja. tragedia.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
&quot;Pudzian&quot; wniósł na wagę 118 kg, podczas gdy jego rywal ponad 200. Dokładnego pomiaru nie przyszło widzom niestety poznać, bowiem podczas ważenia &quot;Butterbeana&quot;... popsuła się waga, a ściślej - nie była ona w stanie pokazać wagi większej od dwustu kilogramów.
???? KSW nawet na porządną wagę nie stać
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Witam, wielkie? emocje już nie długo. Czy ja wiem.. Ta całą gala przypomina mi jakąś jedną wielką atrakcje dla celebrytów i gwiazdeczek, które będą się promować. I znów Herbuś powie, że sie boi krwi itp..
No ale jest zapotrzebowanie na rynku to się takie rzeczy robi.
Co do walk, to uważam, że oprócz tych w których walczą Krzysztof Kułak- Daniel Dowda, Jan Błachowicz- Daniel Tabera resztą jest robiona żeby przyciągnąć widzów i z KSW ma nie wiele wspólnego..
Czy jest przyjemność oglądania Escha, który wyglądem przypomina większą wersje Benny Hill&#39;a. Który nie będzie mógł za szybko się ruszać, bo się zmęczy.. Ja w ogóle dziwie się jego lekarzą, że mu pozwalają na takie rzeczy, koleś ma tak obtłuszczone serce, że jemu bliżej do końca niż dalej.
Co do tej walki to wiadomo licze na naszego Pudziana, ale nie będe stawiał.. Już raz od zawodnika, którego miał niby łatwo pokonać dostał ładną lekcje. Jeśli wyciągnął wnioski to może wygrać ale znów może i wyciagnął wnioski ale co będzie jak ten grubasek upadnie na niego? To chyba będzie najgorsza możliwość bo wtedy to juz z walki nie zostanie nic tylko będą leżeć i grubas sie nie ruszy.
Kurs na Escha spory, kusi. Ktoś wstawił filmik jak jeszcze walczył w ringu i że ma mocny cios.. Racja cios mocny pewnie pozostał, tylko że już nie te lata, nie ta waga i nie tak obtłuszczone serce..
Nie ma innej opcji jak to, że Pudzian powinien go zmęczyć &quot;zabiegać&quot;... Wątpie żeby ciosy pudziana, które jak do tej pory były zadawane na oślep i bez powodzenia, zrobiły wrażenie na takich zwałach tłuszczu..
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mnie zaciekawiło...
http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/452283,mma_sprawdz_ile_mariusz_pudzianowski_zarobi_w_jeden_wieczor.html
Mariusz Pudzianowski za jedną walkę zgarnia 200 tysięcy złotych. Zwykli zawodnicy dziesięć razy mniej. MMA, czyli mieszane sztuki walki, wypierają z telewizji zwykły boks.
Sobotnia gala z udziałem Pudzianowskiego, Salety i Najmana ma szansę stać się rekordowym wydarzeniem w krótkiej historii MMA, czyli mieszanych sztuk walki, w Polsce. To dyscyplina, o której na świecie mówi się, że usunie w cień pogrążony w kryzysie boks.
Komplet na widowni
Najsilniejszy mężczyzna świata stoczy emocjonującą walkę ze słynnym amerykańskim fighterem Erikiem „Butterbeanem” Eschem. Tego nie można przegapić – reklamują sobotnie wydarzenie w łódzkiej Atlas Arenie organizatorzy 14. Konfrontacji Sztuk Walki i liczą na kolejny rekord. – Na widowni będzie komplet, czyli prawie 14 tys. ludzi, przed telewizorami też spodziewamy się tłumów – mówi Maciej Kawulski, współwłaściciel Federacji KSW. I ma ku temu podstawy. Pierwszą walkę strongmena Pudzianowskiego z Marcinem Najmanem oglądało w Polsacie i Polsacie Sport prawie 6 mln widzów. Tym samym wojownikom udało się pobić nawet popularne siatkarki, ich walka miała większą oglądalność niż starcie o brązowy medal siatkarskich mistrzostw Europy. Jednak rekordu ustanowionego przez bokserów Tomasza Adamka i Andrzeja Gołotę, dzięki którym Polsat zarobił na reklamach 8 mln zł, nie udało się pobić. – To nie był zwykły pojedynek bokserski, ale starcie mistrzów. Nie ma co porównywać – broni się Kawulski i dodaje, że wielkie światowe imprezy MMA już teraz mają większą oglądalność niż gale bokserskie.
Trudniej o gwiazdy
Także polskich fanów przyciągają luźniejsze reguły gry z kopaniem, duszeniem i podrzucaniem przeciwnika, ale przede wszystkim medialne nazwiska. W boksie coraz trudniej o wielkie gwiazdy. Dlatego pozycja tej dyscypliny słabnie na całym świecie. W MMA znacznie łatwiej wyhodować wojownika, który przyciągnie tłumy. Walczyć mogą karatecy, strongmeni, byli bokserzy, którzy w przeszłości zaistnieli w mediach, chociażby poprzez występ w reality show, jak Andrzej Najman.
Niewielkie wynagrodzenia
U nas najbardziej znanym propagatorem MMA jest obecnie Mariusz Pudzianowski. Jego nazwisko szybko wywindowało tę dziedzinę sportu. Niedziwne więc, że za ostatnią walkę z Najmanem Pudzian zgarnął największą stawkę (nieoficjalnie mówi się o 200 tys. zł). Budżet zeszłorocznej imprezy z jego udziałem wyniósł prawie milion złotych (nie licząc kosztów produkcji TV), niewielka część tej kwoty poszła na wynagrodzenia dla zawodników. Jednak na królewskie gaże może liczyć tylko Pudzian, ewentualnie Saleta. Reszta dobrych zawodników dostaje ok. 4 tys. dol. za walkę.
Poza tym przy tym artykule można też znaleźć odnośniki do:
http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/378171,mma_pudzian_vs_najman_czyli_jak_zarobic_250_tys_zl_w_pietnascie_minut.html
http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/410032,zaczyna_sie_finansowy_boom_na_walki_mma_w_polsce.html
http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/379887,pudzian_wie_jak_zarabiac_500_zl_plus_vat_za_wywiad_200_tys_za_walke.html
To stare artykuły ale można poczytać.
 
C 0

cinek49

Użytkownik
A dla waszej wiadomości sam Butterbean powiedział że za 2 lata nie będzie kozaka na Pudziana. Trochę przesadził ale zgodzę się że za dwa lata Pudzian będzie gromił takiego Silvię w 1 rundzie.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
A po ilu piwach był wtedy Butterbean?? Ja mówie że z niego i za 5 lat nic nie bedzie a jestem trzexwy bo dpiero 12 w południe ????
 
W 0

wdcaviar

Użytkownik
gdybyście widzieli walki butterbeana to wiedzielibyście ,że grubas jak się przewróci to każdy go skończy.
Wystarczy mu podwadzić noge jak w ostatniej walce to koles zrobil i skonczyc w kilka sekund
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Kurde no własnie wystarczy mu podwadzic noge.to ja ide trenować podwadzanie i za trzy miesiace na KSW 15 moja walka z Eschem ???? niektórzy jak tu cos napisza to zacytuje &quot;ręce i cycki opadaja&quot;
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Najman już pokazał na ważeniu co sądzi o tym KSW. Nawet nie musiał słów używać. Po prostu wyśmiał się w twarz Salecie i nie potrafił mu normalnie w oczy spojrzeć :| Nie zły cyrk będzie z nie złą kasą dla Polsatu bo pojedynek jak by nie było wypromowany całkiem nie źle. Wystarczy iść ulicą po mieście i słychać aby Pudzian itp itd ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Wie ktoś może czy jest lub będzie oferta KSW 14 w BWINIE??
Mało intucyjna jest ich strona, nie mogę tam znaleźc oferty dotyczącej KSW.
??
w chwili obecnej na pewno nie ma. U góry po lewej stronie jest takie coś jak bet finder i można szybko znaleźć jakieś zakłady. Może pojawi się przed walką ale nie wiem.
 
T 1,3K

termii

Użytkownik
w Tobecie sa kursy na cala gale:


Maciej Górski - Kazuki Tokudome 1.37 2.80
Michał Mankiewicz - Paul Reed 1.95 1.75
Artur Sowiński - Danny Van Bergen 1.20 4.00
Borys Mańkowski - Niko Puhakka 3.30 1.28
Krzysztof Kułak - Daniel Dowda 1.45 2.55
Jan Błachowicz - Daniel Tabera 1.20 4.00
Mariusz Pudzianowski - Eric Esch 1.35 2.90
Przemysław Saleta - Marcin Najman 1.22 3.80
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Postanowiłem sie pobawić w &quot;eksperta&quot; i wytypowałem wszystkie roztrzygnięcia 14 KSW.

Maciej Górski - Kazuki Tokudome - myślę że Maciek jest faworytem całego turnieju więc Japończyk powinien byc pierwszym który polegnie
Michał Mankiewicz - Paul Reed - tutaj skłonny jestem na postawienie na agresywnego Szkota i kurs w miarę dobry
Artur Sowiński - Danny Van Bergen - tutaj myślę ze Danny nie bedzie miał co szukać.Wcale bym się nie zdziwił jak by walka potrwała tyle ile w poprzedniej jego przygodzie z KSW.Stawiam na Sowińskiego
Borys Mańkowski - Niko Puhakka - tutaj również myślę ze dośc solidny Fin da rade.
Krzysztof Kułak - Daniel Dowda - stawiam na zwyciestwo stójki nad parterem.Krzysiu do boju!!!
Jan Błachowicz - Daniel Tabera - tutaj upatruje nie lada niespodzianki.Stawiam na Hiszpana Tabere.Dodam ze Hiszpan bił się juz z &quot;naszym&quot; Khalidovem i pojedynek zakonczyl sie remisem.Nie biorę tego jako argument tylko ciekawostka.Liczę na niespodziankę.
Mariusz Pudzianowski - Eric Esch - liczę na emerytowanego niedocenianego grubaska ????
Przemysław Saleta - Marcin Najman - stawiam na Najmana i jemu tutaj kibicuje.Widzę że nabrał pokory a takich ludzi cenie.Marcin wyrwij mu druga nerke ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom