>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PulseBet 2 EUR bez depozytu

verti 3,4K

verti

Forum VIP
Właśnie warto zawracać sobie tym głowę? Ugrałem całką przyjemną kwotę i zastanawiam się nad depozytem. Znalazłem kilka wykluczających się informacji nt. tego buka, także jestem zdezorientowany - mam nadzieję, że ktoś rozwieje moje wątpliwości ;)
Co do poczynań supportu to na moje wiadomości zawsze odpisują w miarę szybko.
Dzięki za pomoc.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Nie! Bo nie dasz rady! Wejdź w zakładke wypłaty i przeanalizuj sytuacje mając na uwadze max. Wypłata 15 euro z bonusu. . Oby ta data w nicku nie była prawdziwa.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Wam tez tak dlugo rozliczaja zaklady? Ja sie dzisiaj zarejestrowalem i zagralem for fun za te darmowe 2 Euro dubla... Juz dawno po meczach a zaklady &quot;w toku&quot; ????
 
R 5

robson1916

Użytkownik
Witam, wczoraj zarejestrowałem się na tym buku, dostałem 2Euro, i wygrałem 19,20E, chce je wypłacić a nie mogę i pokazuje mi 0... co robić?
 
R 5

robson1916

Użytkownik
Witam ponownie, przy rejestracji dostałem darmowe 2 euro, kolega wyżej powiedział że muszę je obrócić, grałem dalej i ogółem uzbierałem ponad 25 euro (4 razy wygrałem) i nadal jak chce wypłacić pokazuje mi 0.00 euro... a na głównym koncie ponad 25 euro... co robić?
przy obrocie nie obstawiałem całej swojej kwoty tylko powiedzmy z 10 euro robiłem zakład za 2 euro...
 
M 86

masarro1

Użytkownik
I co panowie ktoś wypłacił z tego &quot;twora&quot; ? udało mi sie również cos ugrać ale zastanawia mnie jedna rzecz, a mianowicie tam jest chyba warunek że każda selekcja nawet w ako musi mieć kurs większy niż 2.0 poprawcie mnie jeśli się myle... pozdrawiam
 
R 5

robson1916

Użytkownik
Siemano, mam na koncie ponad 31 euro i jak biorę opcję wypłac &quot;windhdraw czy jakoś tak&quot; pojawia mi się kwota 0.00 ? co robić jak wygrałem już z 10 razy ... czy po prostu spróbować wypłacić tylko jaką opcję użyc?
Proszę o rade dam &#39;dzięki&#39;
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Z tego, co rozumuję, to jeżeli wykonało się obrót, trzeba dokonać depozytu minimum 10 euro, i postawić go po kursie 2,00, żeby móc wypłacić kasę.
 
Do góry Bottom