>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytan pare o expekta

B 0

bobson666pl

Użytkownik
Witam serdecznie,

Pewnie wielu z Was chciałoby napisać &quot;jest opcja szukaj na forum&quot;... ok ok, ale chciałbym wszystkie wątpliwości rozwiać w jednym miejscu. A więc:

1: W cashbacku Expekt zwracają do 111 zł za postawiony (przegrany kupon), i czy dobrze rozumiem, że trzeba postawić minimum jeden mecz byleby miał trzy możliwości rozstrzygnięcia (wygrana, remis, przegrana - z punktu widzenia drużyny A). Czy jest to wymóg w przypadku ogólnie cashbacka, czy dając np. dwa mecze siatkówki (nie ma remisów) też cashback będzie &quot;ok&quot;?

2. Drugą sprawa jest miejsce grania... Hmm, aktualnie jestem w mieście A i tu założyłem wczoraj konto na Expekt, ale podczas rejestracji proszono o podanie miejsca ZAMELDOWANIA, które nie jest miastem A tylko adresem B. Czy jest to już jakiś problem podczas grania?

3. Podobne do 2. Wiem na 100 %, że w weekend będę w miejscu zameldowania B. Konto zakładałem w miejscu A. I czy jeżeli w weekend postanowię zagrać pierwszy zakład z ew. cashbackiem czy będzie to problem z IP etc? Czy nie mam się czym martwić?

4. Ewentualną wygraną nie trzeba obracać? Czy do wypłaty potrzebna jest weryfikacja czegoś więcej niż skanu dowodu osobistego? Pytam bo kolega kiedyś grał i mówił, że nic więcej nie potrzebne było ale wolę zapytać ekspertów :d

To chyba tyle jak na razie ???? Z góry dziękuje za wyrozumiałość i konkretne odpowiedzi ????

Pozdrawiam
Patryk
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
Cashback obowiazuje z tego co wiem tylko w przypadku jesli pierwszego depozytu dokonasz z konta bankowego, nie mozesz skorzystac np ze skrill, przeczytaj uwaznie regulamin, moze cos sie zmienilo. Ja sie dalem na to zlapac niestety, pozniej bylem mocno zdziwiony. Co do innych rzeczy, dam pole do popisu innym. Pozdro
 
B 0

bobson666pl

Użytkownik
Cashback obowiazuje z tego co wiem tylko w przypadku jesli pierwszego depozytu dokonasz z konta bankowego, nie mozesz skorzystac np ze skrill, przeczytaj uwaznie regulamin, moze cos sie zmienilo. Ja sie dalem na to zlapac niestety, pozniej bylem mocno zdziwiony. Co do innych rzeczy, dam pole do popisu innym. Pozdro
nie no wpłata to wiem, że z konta. tylko na razie jeszcze jej nie uiściłem, bo nie chce potem &quot;stracić&quot; tego wkładu w przypadku przegranej ????

Pozdro
 
B 0

bobson666pl

Użytkownik
Odpowiedz bezpośrednio od nich

Witaj Patryku!

Dziękuję za e-mail.

Uprzejmie informuję, że oferta cashback jest dostępna na koncie Gracza. Jeżeli zostaną spełnione wszystkie warunki regulaminu, to bonus będzie jak najbardziej przysługiwał po przegranym zakładzie. Wszystkie warunki promocji muszą być spełnione. Bardzo proszę pamiętać o odpowiedniej wpłacie i odpowiednim zakładzie. Tylko pierwszy zakład się liczy. Jeżeli jest wygrany, wypłacić można wygraną, jeżeli jest przegrany otrzymujesz cashback. Cashbacka się nie obraca tylko można go wypłacić lub grać dalej.

Promocja Cashback obejmuje zarówno zakłady pojedyncze (jedno spotkanie), dowolne zakłady wielokrotne (min 2 spotkania max 20 spotkań na jednym kuponie) oraz dowolne zakłady na żywo. W przypadku postawienia zakładu pojedynczego, musi on posiadać co najmniej 3 możliwe wyniki. Przykładem takiego wydarzenia jest mecz piłki nożnej. Jeśli obstawiony zostanie wynik meczu, gracz musi przewidzieć trzy opcje: wygraną drużyny gospodarzy / remis / wygraną drużyny gości (1-X-2). Proszę pamiętać, iż nie każda dyscyplina sportowa gwarantuje opcję remisu. Mecz piłki nożnej przewiduje taką ewentualność, ale nie zawsze będzie posiadał ją mecz tenisa.

W kwestii drugiego i trzeciego zapytania, pragnę przekazać, iż ważne aby adres IP nie został użyty do odbioru cashbacka. Nie weryfikujemy miejsc pobytów w Polsce w promocji cashback.

Do weryfikacji zwykle wystarczy sama kopia dowodu osobistego (dwie strony, w kolorze). Plik może Pan załączyć na swoim koncie w zakładce &quot;Dokumenty&quot; w formacie JPG, GIF lub PDF. Rozmiar nie może przekroczyć 5MB (minimalna wielkość to 50 KB). Wszelkie przesłane pliki są zabezpieczone i przechowywane zgodnie z Ustawą O Ochronie Danych Osobowych.

Dziękuję za współpracę i życzę powodzenia w grze.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, proszę o ponowny kontakt.

Zachęcam również do zapoznania się z naszą aktualną ofertą promocyjną, dostępną na naszej stronie internetowej pod niżej podanym linkiem:



Pozdrawiam,

Tomasz Michalak
 
Do góry Bottom