>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania dotyczace freerolli i turniejow.

gorbi99 0

gorbi99

Użytkownik
moze mi ktoś powiedzieć gdzie dokladnie jest ten freeroll na pokerstars &quot;$5000 FeedBack Freeroll&quot; bo szukam i nie moge znaleźć :/

EDIT: Dzięki Mark ;)
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Party Poker
Polish Weekly
21.01.10
Freeroll
19:00
$500
ID 1838587
Nie wiem dlaczego, ale nie widzę tego turnieju w moim lobby. Ktoś ma podobnie albo wie, co może być tego przyczyną?
Dzięki KoSteK1916, szkoda, że zrezygnowałem i nie spojrzałem w temat jeszcze przed 19, bo bym pewnie zagrał, ale mimo wszystko dzięki za info. Przyda się na przyszłość ???? .
 
P 12

polak13

Użytkownik
To jest turniej innego forum więc nikt ci go tu nie poda.A pytania o hasła do turków innych polskich forów są nie na miejscu.
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Jest już zarejestrowany max czyli 1000 osób, poza tym wygrane jak się nie mylę są w formie bonusu, który bardzo ciężko jest wyrobić. pozdrawiam
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Podaj może nazwy o jakie turnieje chodzi , bo ja tam widzę , że dzisiaj było kilka turniejów na hasło , ale wszystkie chyba już się rozpoczęły.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Ten poker dopiero zaczyna dzialalnosc ,zlych wypowiedzi nigdzie nie czytalem o nich .Jesli masz jakis link gdzie mozna o tym co jest tam zle przeczytac to podeslij mi go na priv.

Po takiej twojej wypowiedzi o Europoker ciezko raczej bez jakiegos dowodu zrezygnowac z tego pokera

mi odebrali kasę więc prom do dupy⛔⛔⛔⛔ Nie będę nigdy grał na tym roomie i nigdy w życiu nie wpłacę tam depozytu.Niech wiedzą co stracili,jak mnie przeproszą to się pomyśle nad dalszą grą w euro poker ale na razie się nie zanosi.Ogólnie jestem zawiedziony tym krzakiem bo tacy pokerzyści jak ja tylko nabawiają się tilta przez takie gówniane promocje.Bez ODBIORU!:-(????????
 
Do góry Bottom