>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania dotyczace freerolli i turniejow.

L 0

lil-sand

Użytkownik
siema szybkie pytanie wygralem wczraj we freerollu 1euro na poker770 i normalni wyświetla mi ta kwote po prawej stronie lecz nie moge zagrac na żadnym stole, zapisac sie do zadnego turnieju oraz turnieju sit&amp;go bo wyskakuje komunikat &quot;Sorry, we do not accept real money bets from your legal jurisdiction &quot;
ocb?
 
simons 646

simons

Forum VIP
Masz napisane o co chodzi. Nie przyjmują &quot;zakładów&quot; z kraju gdzie się znajdujesz.
A dokładniej o co chodzi myśle support może Ci powiedzieć
 
vde 119

vde

Użytkownik
Mam takie pytanie, dziś były o 12:00 na 888 3xfreeroll (spring coś tam coś tam) , lecz gdy chciałem się zarejestrować to dostawałem informację że nie mam uprawnień.. jak to jest z tymi freerollami na 888poker ? dodam że składałem tam depozyt.
A drugie pytanie związane z tym turniejem:
....Nazwa: 2000$ Freeroll Qualifier x 2
....Godz: 22:30
....Pula: Top 10 awans
na whitebet
nie moge go znaleźć w lobby gier... kiedy będzie ? i czy będzie dziś ?
pozdrawiam
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Niestety,od wczoraj mam problem z netem i nie mam mozliwosci sprawdzenia podanych freerolli.
Z góry przepraszam,jesli podałem błędne informacje
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Bedzie.
Niestety,straciłem kompa po ostatniej burzy.
Nie wiem,kiedy wroce na forum.
Prawadopodobnie na poczatku przyszłego tygodnia.
Pozdrawiam
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Freerolle tylko dla tego roomu,wiec nie za duzo.
Np w dzisiejszym Omaha o 20:00 zapisanych jest 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 8

azazelek

Użytkownik
problem z założeniem konto w Centrebet Polska
Witam. Przy zakładaniu konta na Centrebet Poker wyskoczył mi taki komunikat: &quot; Nie możesz założyć konta z terytorium kraju w którym obecnie przebywasz, co jest wskazane przez Twój numer IP&quot;

Przebywam w Polsce. Nie mam zewnętrznego IP. Czy możliwe jest, że po prostu któs już założył konto na to IP i ja nie mogę? Czy może chodzi tu o ustawę o hazardzie i tak czy siak użytkownicy z Polski kont już tam zakładać nie mogą? Proszę o szybką odpowiedz.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
W Centrebet nie moga sie rejestrowac nowe osoby z Polski .Moga grac tylko Ci ktorzy mieli konta zalozone sporo wczesniej
 
Do góry Bottom