>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania dotyczace freerolli i turniejow.

G 0

genowaty

Użytkownik
Witaam Suchoparek mam do Ciebie pytanie. Mianowicie jak sie rejestruje do jakiegos turnieju na brassrailpoker to nigdy mi stół nie wyskakuje, nie wiem czemu. Może wiesz coś na ten temat albo znasz podobne przypadki?
Pozdro ????
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Grał ktoś może ten turniej wczoraj :
www.piranhapoker.com
....Nazwa: 5000$ Mega Freeroll
....Godz: 21: 00
....Pula: 5000$
Rejestracja otwarta/zakładka private


pula miała być 5000$ a w końcu była tylko 56$ koszty rebay i addon zostały tylko doliczone a 5tyś nie dodane wie ktoś coś na ten temat? Węgrzy pisali mi na czacie że zostanie dodana później na pewno lecz nie w pełni ich zrozumiałem kiedy ???? Ma ktoś jakieś info może bo support mi na e-mail nie odpowiada.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
www.vernons.com
....Nazwa: Beginners
....Godz: 22:00 forum.bukmacherskie
....Pula: 100$
Turniej dla graczy,ktorzy zarejestrowali konto w ciągu ostatnich 90 dni.
W tej chwili zapisane są 3 osoby

Istnieje kilka krajów, które są ograniczone z gry w naszej karty
pokój dla celów prawnych i bezpieczeństwa.
Niestety Twój adres IP należy do jednej z tych krajów, dlatego
prawdziwe pieniądze nie będą akceptowane.
Dostał ktoś taka informacje,przy próbie rejestracji ?
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Ok
Juz wszystko jasne:
T here are several countries that are restricted from playing in our Card room for legal and security purposes. Unfortunately your IP address belongs to one of these countries, therefore real money bets will not be accepted.
Please note, if you do not live in one of the countries listed below, please follow this link: www.whatismyip.com .
Please send a screenshot of your IP address to [email protected].
We will contact you once this information is verified on our end. Restricted countries: Afghanistan, Antigua and Barbuda, Bulgaria, China, Cuba, Cyprus, Estonia, Hong Kong, Iran, Iraq, Israel, Kahnawake, Libya, Macau, Netherlands Antilles, Republic of Serbia, Sudan, Syria, The Philippines, Turkey and/or The United States of America and its territories, France and its territories. If you have any problems or concerns, please do not hesitate to contact the Vernons Support Team 24/7 via one of the following methods
Gdyby ktoś miał podobny problem:
Należy wejśc na podaną stronke,zrobić screena IP a następnie wysłać im na maila
 
lanski 700

lanski

Użytkownik
Orientuje się ktoś gdzie w tej sieci teraz można freerolle,oczywiście interesują mnie te freerolle które można spotkać tylko w jednym pokoju a nie te sieciowe.
No i 24hpoker to wiadomo,że tam jest sporo różnych ale po za tym gdzie teraz są?

Nie wrzucaj postów gdzie popadnie.
Szukaj
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
jakie softy polecacie z dobrymi FR ?
pula nie musi być wygórowana, najważniejsze żeby nie było 5k ludzi.
domyślam się, że to które podaje Suchy, są niesamowicie oblegane i gra w nich nie ma sensu.
chyba, że się mylę ?
może być PW ;)
 
Do góry Bottom