>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niejasności dotyczące konkursu

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Cytat z regulaminu
Jeśli przeciwnik poda swoje typy przed nami, możemy zagrac wszystkie spotkania, które zagrał rywal, ale musimy typowac innego zwycięzcę.
Moe pytanie jest moze banalne ale lepiej sie upewnic
Czy jesli moj przeciwnik pierwszy poda ze wygra np, roddick to czy ja moge podac typ ze roddick wygra w 1. secie ?
Aby nie było niedomówień, poprawiam to w regulaminie. Można typowa tylko innego zwycięzcę, nie ważne czy seta czy meczu.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP

jesli myślisz, że te wsyztskie spotkania sa jutro o 16, to jesteś w błędzie. Napisane jest wyraźnie w regulaminie, pogrubionymi literami : Patrzymy w oficjalny Order of Play na stronie turnieju. Jak buk wystawi ofertę ze spotkaniami na jutro, z rozpisanymi godzinami, to tematy otworzę.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Kolego, nie rób bałaganu. Nie wiem gdzie widzisz tam napisane godziny spotkań jutrzejszych, przecież wszytskie są na 17, 128 spotkań....Otworzymy tematy w swoim czasie. Jak na stronie US Open będzie już Order Of Play na jutro.
 
vistol 0

vistol

Użytkownik
a do którego dnia zalicza się mecz, który rozpoczyna się o godzinie np 1 w nocy? i co w przypadku gdy mecz będzie przełożony na dzień następny z powodu deszczu?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Co do 1 pytania, zaliczany jest do tego dnia, w którym jest godzina 1.00. Mecz jest 26.08.2008 o 1:00, to znaczy że zalicza sie do 2 dnia typowania.
Pytanie numer 2 - czytałeś regulamin?
 
mateusz7 0

mateusz7

Użytkownik
Ja mam jescze jedno pytanie przed konkursem

W regulaminie pisze ze za zawyzanie kursow jest dyskwalifikacja no a co wtedy gdy ja dam typy a kurs sie zmieni ? bo czesto tak jest
 
mateusz7 0

mateusz7

Użytkownik
ja nie napisalem zmienil tylko zmieni
chodzi mi o to ze jesli ja dam typy dzien wczesniej a godzine przed meczem kurs sie obnizy to co wtedy skoro typ juz zostal napisany ?
 
A 23

adam2173

Użytkownik
dokładnie, nie raz kursy zmieniają się bardzo, np. przez masówke, możecie nam wtedy nie uwieżyć o tak wysokich kursach... JA bede na wszelki wypadke robił screena przy wysokich kursach ????
 
A 23

adam2173

Użytkownik
wiem, ale już miałem kiedyś taką sytuację.
Kurs był wysoki to skorzystałem, a następnego o wiele zmalał i sie czepiali ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom