>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności - Masters Tennis

D 16

djorkaef

Użytkownik
Dzień 3 – 11.05.2011

Djorkaef - Lancev

11/05/2011 11:00 Brianti-Arn (over 12,5 Arn) @ 2,10 Sportingbet
11/05/2011 12:00 Benneteau-Dutra Da Silva 2-0 @ 2,00 Bet365
11/05/2011 13:30 Safarowa-Jankovic(+3,5)1@1,72 Bet365

AKO: 7,22
AKO Trafione:

Zapomniałem wprowadzić Ako:
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Borek, z tego co się orientuję Melzer skreczował po I secie, więc Twój typ zastępczy nie będzie brany pod uwagę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
noobcior 77

noobcior

Użytkownik
Borek, z tego co się orientuję Melzer skreczował po I secie, więc Twój typ zastępczy nie będzie brany pod uwagę.

No ale telprzem też miał Melzera w sportingbet...więc jemu chyba też nie przysługuje typ zastępczy...
// tak, poprawione na ⛔
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Chciałbym powiadomić, że w dniu dzisiejszym mojego pojedynku mój rywal robson United xD zawyżył kurs. W swoim poście http://forum.bukmacherskie.com/f320/1-8-finalu-59091-4.html#post2224417 w 1. typie podał że Dulko/Penneta wygrają 1.seta.
Kursy na ten mecz maksymalne wynosiły 1,28 w GB dla Dulko/Pennetta do 3,50 w Unibecie dla Dulgheru A./Gajdosov. Kurs na 1 set mógl być o kilka setnych wyższy a mój przeciwnik napisał ze wynosi 2,00. Poniżej zamieszczam moją rozmowe z pracownikiem Bet365.

Poniżej zamieszczam jeszcze screen z live zakładów w Bet365 na 2 set.


Na koniec cytat z regulaminu &quot;Zawyżanie kursów = dyskwalifikacja!!&quot;
Proszę o rozpatrzenie tej sprawy.
Pozdrawiam.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Tomek, ja również nie widzę usprawiedliwienia dla Robsona w tej sytuacji niestety.. Ja napiszę do niego, i spytam czy był taki kurs w co wg moich info trudno wierzyc
Nie chcę robic pochopnych ruchow, dlatego moja propozycja jest taka, aby Robson dostał automatyczne 0 za ten dzień.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Panowie bez przesady.
Nic nie zawyżałem! Był taki kurs to podałem. Też się dziwiłem w sumie, ale z racji, że na szybko wpisywałem typy bo byłem na uczelni to wpisałem to i dopiero potem pomyślałem, że mogą byc problemy.
W jutrzejszym dniu postaram się przedstawic screena z tym meczem bowiem kolega to grał, ale w tym momencie go nie ma więc nie mam jak tego przedstawic..

Poza tym typ nie wszedł ...
 
S 0

sisley

Użytkownik
Chciałbym powiadomić, że w dniu dzisiejszym mojego pojedynku mój rywal robson United xD zawyżył kurs. W swoim poście http://forum.bukmacherskie.com/f320/1-8-finalu-59091-4.html#post2224417 w 1. typie podał że Dulko/Penneta wygrają 1.seta.
Kursy na ten mecz maksymalne wynosiły 1,28 w GB dla Dulko/Pennetta do 3,50 w Unibecie dla Dulgheru A./Gajdosov. Kurs na 1 set mógl być o kilka setnych wyższy a mój przeciwnik napisał ze wynosi 2,00. Poniżej zamieszczam moją rozmowe z pracownikiem Bet365.

Poniżej zamieszczam jeszcze screen z live zakładów w Bet365 na 2 set.

Na koniec cytat z regulaminu &quot;Zawyżanie kursów = dyskwalifikacja!!&quot;
Proszę o rozpatrzenie tej sprawy.
Pozdrawiam.
Chciałbyś &quot;powiadomić&quot; ?
Bzdury piszesz panie ŻYCZLIWY.
Kurs w bet365 na 1 set był 2.0 do godz 10:50 . Powtarzam 2.0, po tym czasie spadł na 1.36.
W takim razie potwierdzam, że robson United, nie zawyżył kursu w przypadku meczu Dulko/Penetta
 
Do góry Bottom