>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności - Playoff Tennis

merengue 2,3K

merengue

Użytkownik
W takim układzie jaki sens mają małe punkty ako jeśli jedna osoba odda w danym tygodniu 5 typów, a druga jedynie 3? :razz:
 
merengue 2,3K

merengue

Użytkownik
Powinny być liczone AKO tylko z wygranych pojedynków imo.
Mam jednak ciut inne zdanie niż Kolega - powinny być liczone z zarówno wygranych jak i przegranych pojedynków, ale żeby miało to sens wszyscy uczestnicy powinni oddać 5 typów w tygodniu niezależnie od wcześniejszych rozstrzygnięć...
 
bruksel1990 948

bruksel1990

Użytkownik
Nie wiem jakie są zasady, mimo dobrych wyników i bezproblemowych winów rezygnuję z konkursu ;)
Konkurs fajny, ale za długi, tyle tygodni, by się wykazywac o marną nagrodę, ;) Jeśli jest możliwość i ktoś chętny a odpadł to niech się zgłosi. Ja nie będę miał niebawem czasu by o to dbać, a może komuś zależy ;)
Powodzenia i gratulacje efbeer -bez gry! ???? ;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
przy zapisach ponoć czytacie regulamin..
&quot;Jeśli danego dnia nie podamy typów, punkt otrzymuje przeciwnik. &quot;
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Chciałem się upewnić, czy nie musze już dziś podawać typów - jeśli w moim pojedynku z ANZELMO było 2:1 i dziś w nocy obaj podaliśmy typy i żaden z nas nie trafił meczu, to w myśl poniższego punktu regulaminu jest 3:2 dla mnie i koniec czy jakoś inaczej to wygląda?
W przypadku, kiedy obaj zawodnicy trafią takie samo AKO danego dnia, obaj otrzymają po jednym punkcie.

PS. Proszę o usunięcie tego posta z działu regulamin - przez pomyłkę tam go zamieściłem. Dzięki i przepraszam za zamieszanie ????
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Każdy pojedynek trwa od poniedziałku do piatku, w tym przypadku, kiedy zaczeliśmy od wtorku do soboty. Macie 2:1, więc twój przeciwnik ma szanse doprowadzić do remisu!
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
u mnie w meczu istomin - ramos vinolas wogle sie nie odbył bo w jego miejsce Haase grał na ramos vinolasa, moge zamist tego meczu inny mecz?
 
Do góry Bottom