>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
gdy zgłaszałem drożynę przeoczyłem to ze trzeba zaznaczyć kapitana Czy to jest bardzo istotne?????

jesli tak to prosze o edytowanie mojego postu i dopisaniu rangi capitana
drożyna: GTWP&amp;M capitana proszę przypisać zawodnikowi: memfis23
TAk bo jeżeli będą zastrzeżenia do drużyny KAPITAN będzie poinformowany
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kolega nie zauwazyl, ze trzeba podac kapitana i prosze jakiegos moderatora o dodanie (C) przy moim nicku. Z gory dziekuje.
Zrobione. I apeluję do drużyn aby nie zapominały o podaniu kapitana bo to bardzo istotna wiadomość.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kolega nie zauwazyl, ze trzeba podac kapitana i prosze jakiegos moderatora o dodanie (C) przy moim nicku. Z gory dziekuje.
Extra mistrzu, założyłeś troszkę za późno drugie konto. Nie toleruję cwaniactwa! Jesteś wykluczony z konkursu.
 
rybosz 0

rybosz

Użytkownik
mam pytanie czy nie można by było zjechać z tym kursem na 3 bramki do np.3,10 zł
wtedy opłacało by się grać remisy ,więcej bramek by padało i pojedynki były by bardziej interesujące
 
beau 1

beau

Forum VIP
Regulamin został ustalony i nie będziemy go zmieniać.Dzięki takim wysokim progom rywalizacja będzie wyrównana i ciekawa.Bardziej się będzie się liczyć dobra skuteczność niż liczenie na farta i typowanie 4 remisów.
 
D 0

darkog

Użytkownik
Drużyna przeciwna nie może podać tego samego spotkania i typu co rywal. Może zagrać, ale musi zmienić typ.
jak to interpretować? można podać typ na to samo spotkanie co przeciwnik ale np jak ja dałem 1x to ktoś może zagrać u/o?

dzięki!
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Mam pytanie...chciałbym sie dowiedziec (bo inaczej według mnie mówi regulamin) jak mają przebiegać rozgrywki?

Otóż mamy 14 druzyn w 4 grupach to daje 56 druzyn...jak to będzie? Ile zespołów awansuje dalej? A jak awansuje to czy będą potem rozgrywki play-off itp?
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Proszę o poprawienie w LIDZE A nazwy drużyny. Ktoś kopiował nazwę i &quot;zgubił&quot; jedną literkę:
nazwa drużyny powinna być taka: jeziorak-ilawa.pl
a wszędzie podana jest: jeziorak-ilawa.p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom