>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
?????? Nie podaliśmy typów bo kapitan nie miał internetu i jak się o tym dowiedziałem to dałem. Z poprzedniej edycji wiadomo co nie trzeba pisac, że jestesmy porządnymi userami. Nie jesteśmy jakimis leszczami co sie zapisują mając 2 posty a potem słuch o nich zanika. Jesteśmy na forum od dawna i chcemy grać. Na miejsce jakiejś drużyny co zrezygnowała albo dołączcie na gdzieś.
 
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
Dziś zostanie to ustalone jakie dni będą.
dzień mija i nic nie wiadomo !! ja wracam na weekend i pewnie się okaże, że na koncie mojej drużyny walkower bo kolejka odbędzie się w środę ????
a co do kolejek to proponuje zrobić co weekend, że można podawać typy od piątku do niedzieli. zabawa potrwa dłużej, ale bynajmniej każdy znajdzie czas, aby oddać typy. Pozdrawiam
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Grupa D co do Panów którzy dali typy po czasie to moim zdaniem...regulamin jest regulaminem...bramki muszą być odjęte trzeba bylo walić mocniejsze mecze.
 
R 0

rafael86

Użytkownik
druzyna primera divison sie wycofuje

mój partner nie daje znaku życia to raz -sam czasowo nie dam rady , dwa to sprawa złaczenia grup i faktu że poprzednie mecze sie nie licza, co moim zdaniem jest dość krzywdzące dla niektórych drużyn
- wyczytałem że jedna z drużyn miala byc gdzies dolaczona - wiec po prostu wstawcie ja zamiast druzyny Primera division team

pozdrawiam
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
A ja mam takie pytanie: dlaczego mojej druzynie zostaly odjete bramki za to ze zagralem dwa mecze z handicapem ( bo domyslam sie ze o to chodzi i na tym polega zlamanie przezemnie regulaminu), fakt nie doczytalem i to jest moja wina ale odejmowanie punktow za takie cos??!! Powinno sie poprostu uznac te mecze za niepodane i nie liczyc ich nawet gdyby weszly, a pozostale typy zostawic w spokoju. Jesli bedziemy karac za takie pierdoly to znow zobaczycie ze bedzie burdel na sam koniec tak jak w poprzedniej edycji. Odejmowanie punktow powinno byc wtedy jak sie spozni z podaniem typow albo nie poda ich wcale, a tu drobne niedopatrzenie i juz wypaczony jest wynik spotkania;/

P.S&gt;

I nie mowcie ze regulamin to regulamin bo ile jest osob to tyle interpretacji, a jezeli bedziemy podpinac wszystkie niedociagniecia jak np nie podanie daty albo cos w tym rodzaju pod zlamanie regulaminu to bedzie bez sensu...
 
beau 1

beau

Forum VIP
Hohoho tonący brzytwy sie chwyta.O ile pamiętam w poprzedniej edycji też brałeś udział więc regulamin powinien być Ci znany.
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
okej nie było tematu, chcialem tylko zwrócić uwage na pewne kwestie ale widze ze lepiej bylo dac sobie spokoj...

P.S&gt;

umiem pływać więc brzytwa jest mi niepotrzebna...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom