>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
M 15

maja81szn

Użytkownik
Mecz zakończył sie 2:1...pytanie brzmi czy byłby zaliczony? Gdyż jak wiadomo, czlowiek podając do godziny 15:00 nie jest w stanie okreslic czy mecz będą grac o tej porze co podał 19:00 czy 20:00 i dopiero wtedy jak jest przełożony moze w trybie szybkim coś znaleźć , oczywiscie jak jest jeszcze co :-D moim zdaniem takie sytuacje są rzadkością więc taki typ powinien być brany pod uwagę.
Nie bede teraz sie &quot;rozwijał myślowo&quot; bo typ nie wszedł :-?
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Nie wiem czy Tedziu już to gdzieś pisał bo gadałem z nim na ten temat, ale napisze od siebie. Ekipa FC Destroyers wycofuje się z konkursu, powód: słaba dostępność zawodnika dukat, a ja też nie dysponuję czasem dla tej zabawy. Sory z góry (grupa C).
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Oświadczenie
Ze względu na zbyt dużą liczbę walkowerów w niektórych liga administracja postanowiła na wniosek niektórych użytkowników wycofać 3 nagrody z konkursu tj. Drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów w fazie ligowej; Drużyna, która będzie miała najdłuższą serię bez porażki; Drużyny, które wygrają swoje ligi. Powodem tych decyzji, która miała zostać już podjęta jakiś czas temu jest duża liczba walkowerów, co powoduje nie równy podział szans wszystkich uczestników konkursu. Dla nas zasada fair play jest priorytetem.
Pozdrawiam
 
D 0

darkog

Użytkownik
Typy podajemy do godziny 15:00 w Niedzielę.

Czy to dotyczy wszystkich uczestników konkursu czy moderatorów nie dotyczy?

Alko%Team podali typy po 15 a jak zwróciłem na to uwage w temacie to mój post został usunięty...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Typy podajemy do godziny 15:00 w Niedzielę.

Czy to dotyczy wszystkich uczestników konkursu czy moderatorów nie dotyczy?

Alko%Team podali typy po 15 a jak zwróciłem na to uwage w temacie to mój post został usunięty...
Juz poprawione.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
DOŚĆ! Nie będziemy czytać herezji dzieciaków.
Komu się nie podoba to droga wolna...
Kolejne wpisy na temat decyzji podjętych dobrowolnie przeze mnie będę karał wykluczeniami i banami. Koniec dnia dziecka na forum.
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
Oświadczenie
Ze względu na zbyt dużą liczbę walkowerów w niektórych liga administracja postanowiła na wniosek niektórych użytkowników wycofać 3 nagrody z konkursu tj. Drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów w fazie ligowej; Drużyna, która będzie miała najdłuższą serię bez porażki; Drużyny, które wygrają swoje ligi. Powodem tych decyzji, która miała zostać już podjęta jakiś czas temu jest duża liczba walkowerów, co powoduje nie równy podział szans wszystkich uczestników konkursu. Dla nas zasada fair play jest priorytetem.
Pozdrawiam
Szanowny Marcinie!
Celowo pisze tutaj żeby inni takze to przeczytali (poczatkowo mialem pisac PW). Powiem tak: nie rozumiem Twojej decyzji! (i nie tlumaczcie tego tylko tym, ze moja druzyna jest na pierwszym miejscu w lidze i miala serie 9 kolejek bez porazki, owszem jest to wazne ale nie najwazniejsze). Marcinie, sam napisales ze taka decyzja jest wynikiem wniosku &quot;niektorych uczestnikow&quot;, ja sie w takim razie pytam ktorych uczestnikow? Dlaczego do licha ciezkiego ktos zglasza pretensje do czegokolwiek, skoro mial takie same szanse na wygranie ligi jak ci co sa na pierwszych miejscach w ligach. A gdzie w tym wszystkim sa wlasnie ci z pierwszych miejsc? To oni juz nic nie maja do powiedzenia? Czuje sie wydymany, a bardzo tego nie lubie! Walkowery nie maja wplywu na to kto jest na 1 miejscu (jesli chodzi o serie bez porazki to owszem jest ale niewielki), pozatym w kazdej lidze jakas druzyna sie wycofala. Wiecie jak to wyglada? Na taką typową polska zawiść - ja nie mam to inni tez nie beda miec. Pomijam fakt notorycznego zmieniania regulaminu, na ktory tak bardzo lubicie sie powolywac. Regulamin jest jeden! Zeby byc wiarygodnym i moc wymagac czegos od innych to najpierw trzeba zaczac wymagac od siebie. Bo nie po to mielismy na poczatku napisac &quot;zgadzam sie z warunkami regulaminu&quot; zeby potem sie on zmienial. Ja sie zgadzalem na inny regulamin. Nie wiem czy mnie za tego posta zbanujecie, wlapicie ostrzezenia czy cokolwiek tam Wam do glowy przyjdzie. Wydawalo mi sie ze to powazny konkurs, a jak juz pisalem wczesniej zaczyna sie robic cyrk. Z ta mala roznica ze wtedy sie zaczynal robic, a teraz juz jest! W ogole pisanie, ze taka a nie inna decyzja jest spowodowana wnioskiem &quot;innych uczestnikow&quot; jest - sorry Marcinie - strzalem w stopę. A tych &quot;innych uczestnikoow&quot; chetnie zapytalbym o ich definicje sprawiedliwosci. Bo mi sie wydaje ze dla nich sprawiedliwosc jest tylko wtedy gdy jest ona po ich stronie. Rozpisalem sie a pewnie i tak ten post zniknie. W kazdym razie prosilbym Marcinie o ustosunkowanie sie do niego tutaj albo na PW. Nie podoba mi sie to co sie tutaj dzieje. Mysle ze mam do tego prawo bo nie od dzis jestem na forum. Marcinie jak sam napisales jak sie komus nie podoba to droga wolna... ja jestem tego samego zdania wiec z tego skorzystam. Dlatego ja (podkreslam JA, bo nie wiem jak moj kolega z druzyny) wycofuje sie z konkursu...
p.s.
sorry za styl, ale pozno juz jest i piosalem jak lecialo...
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
...ja sie w takim razie pytam ktorych uczestnikow? Dlaczego do licha ciezkiego ktos zglasza pretensje do czegokolwiek, skoro mial takie same szanse na wygranie ligi jak ci co sa na pierwszych miejscach w ligach. A gdzie w tym wszystkim sa wlasnie ci z pierwszych miejsc?
Po pierwsze nie wiem, czy się zaliczam to &quot;tych uczestników&quot;, ale przyznaję, że pisałem do Marcina w sprawie walkowerów już po 3-4 kolejce. Jak możesz sprawdzić, moja drużyna prowadzi w swojej grupie (i tak było przaktycznie od początku, a pisząc PM moja drużyna miała na koncie same zwycięstwa).
Jednak, żeby nie było, że domagałem się takiego rozwiązania, to napisze co ja zaproponowałem:
1) odnośnie ustalenia największej liczby bramek i punktów - w każdej grupie zrobic dodatkowe tabele uwzgledniającą wyniki jedynie pomiędzy czołowymi drużynami (w zalezności od najmniej liczebnej grupy)
2) zrezygnować z nagrody dla najdłuższej serii bez porażki.
Odnośnie tego 2 punktu to chwalisz się serią 9 spotkań bez porażki. To ja mam pytanie, czy aby któregoś meczu Twoja drużyna nie przegrała? (a później w wyniku wycofania drużyny otrzymaliście walkower?). A czy nie myślisz, że przed końcem konkursu nie odpadnie kolejnych kilka drużyn i wówczas którejś drużynie, która też miała porażkę nie wyskoczy jakaś lepsza seria? (tylko dlatego, że jakaś drużyna sobie odpuści nie mając szans na awans?).
Natomiast odnośnie podjętych decyzji, to mam pytanie dlaczego usunięto nagrodę dla drużyny, która zdobędzie największą liczbę punktów, ale pozostała dla drużyny z największą liczbą bramek? (w obydwu przypadkach walkowery odgrywaja istotną rolę). Tu chyba jest jakiś dziwny brak konsekwencji...
Dlaczego też zrezygnowano z nagrody dla zwycięsców grup? Przecież właśnie w przypadku grup można mówić o jakieś porównywalności pomimo walkowerów, bo każda drużyna w danej grupie otrzymuje te same walkowery za &quot;wycofane&quot; drużyny...
Piszę to pomimo grązącego &quot;ostrzeżenia&quot;, bowiem moim zdaniem &quot;zasada fair play&quot; zdecydowanie bardziej odnosi się do kategorii zwycięzca grupy (ta sama liczba walkowerów), niż do drużyny, która zdobęcie największa liczbę bramek (różna liczba walkowerów).
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
1) odnośnie ustalenia największej liczby bramek i punktów - w każdej grupie zrobic dodatkowe tabele uwzgledniającą wyniki jedynie pomiędzy czołowymi drużynami (w zalezności od najmniej liczebnej grupy)
A po co? Na to samo wyjdzie podliczajac razem z walkowerami.
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
A po co? Na to samo wyjdzie podliczajac razem z walkowerami.
Przede wsystkim jak pisałem, to była moja propozycja po 3-4 kolejkach, kiedy było wiadomo, że kilka drużyn już wyleciało, ale nie można było przewidzieć co będzie dalej. Nie zakładałem wówczas, że z konkursu mogą także wylecieć drużyny będące w czołówce danej grupy. Niestety w konkursie już są takie przypadki, co z kolei powoduje, że także moja propozycja traci sens...
Po drugie nie wyjdzie na to samo, bowiem nagroda za największą liczbę punktów i bramek nie odnosi się z osobna do każdej z grup, a tylko dla jednej drużyny biorąc pod uwagę wszystkie grupy. Tym samym jeżeli w jednej grupie &quot;wyleci&quot; 5 drużyn, a w drugiej 3, to wcale nie musi wyjść na to samo.
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
Przede wsystkim jak pisałem, to była moja propozycja po 3-4 kolejkach, kiedy było wiadomo, że kilka drużyn już wyleciało, ale nie można było przewidzieć co będzie dalej. Nie zakładałem wówczas, że z konkursu mogą także wylecieć drużyny będące w czołówce danej grupy. Niestety w konkursie już są takie przypadki, co z kolei powoduje, że także moja propozycja traci sens...
Po drugie nie wyjdzie na to samo, bowiem nagroda za największą liczbę punktów i bramek nie odnosi się z osobna do każdej z grup, a tylko dla jednej drużyny biorąc pod uwagę wszystkie grupy. Tym samym jeżeli w jednej grupie &quot;wyleci&quot; 5 drużyn, a w drugiej 3, to wcale nie musi wyjść na to samo.
No to jest wlasnie to. Stary zgodziles sie na regulamin! A po 3-4 kolejkach juz chcesz wprowadzac zmiany. Wlasnie przez to zrobil sie w tym konkursie taki burdel. I na to caly czas zwracam uwage! Nie chodzi mi o to ze nie dostane 100 zl. Skoro ludze odpowiedzialni za konkurs na samym poczatku ustalaja zasady to chyba robia to po to zeby tak zostalo do konca a nie zeby to zmieniac. O to mam wlasnie takie pretensje, bo sami na wlasne zyczenie sobie to zafundowali. Gdyby regulamin od samego poczatku byl taki sam to mozna by sie na niego powolywac, a tak to ja mam taki regulamin w glebokim powazaniu skoro dzisiaj jest tak a jutro juz inaczej. Tak samo bylo w poprzedniej edycji, tyle tylko ze wtedy to rozumiaalem bo byl to pierwszy tego typu konkurs, ale teraz nalezaloby wymagac wyciagniecia wnioskow, a tego niestety brak...
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
To ja mam pytanie, czy aby któregoś meczu Twoja drużyna nie przegrała? (a później w wyniku wycofania drużyny otrzymaliście walkower?). A czy nie myślisz, że przed końcem konkursu nie odpadnie kolejnych kilka drużyn i wówczas którejś drużynie, która też miała porażkę nie wyskoczy jakaś lepsza seria? (tylko dlatego, że jakaś drużyna sobie odpuści nie mając szans na awans?).
nie zglaszalbym wtedy zadnych pretensji, bo tak by wynikalo z regulaminu, skoro dana druzyna sie wycofala to wszystkim naleza sie walkowery i koniec gadania. A tak jak bedziemy sie zastanawiac co sie moze stac za 10 kolejek to najlepiej odrazu napisac &quot;alternatywny regulamin&quot;, tak na wszelki wypadek, a nóż sie przyda...
p.s&gt;
sorry ze post pod postem
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kaczor, po co się tutaj udzielasz jeszcze jak zrezygnowałeś z konkursu.
Być może pod koniec konkursu przywrócę &quot;zamrożone nagrody&quot;, ale to zależy od Was. Jeżeli okażę, że będzie takich &quot;kaczorów&quot; więc i drużyny będą rezygnować, a konkurs tracił na prestiżu, bo komuś się coś nie podoba lub porostu olewa go to zostaną nagrody tak jak obecnie to wygląda.
Ja przypuszczam, że drużyny które pod koniec tej rundy nie będą już miały szans będą oddawać spotkania za pietruszkę drużyną które mają szansę na którąś z tych nagród.
Miałem nadzieje, że takie nagrody zmobilizują wszystkie drużyny do czynnego brania udziału, ale widać że nawet okazałe nagrody, które można w dosyć łatwy sposób wygrać nie działają na zaangażowanie...
Od dawna bukmacherzy blokują promocje bonusowe dla Polaków, czy też konta u bukmacherów bo są oni chytrzy na kasę i kombinują jak utrudnić lub jak w najłatwiejszy sposób zdobyć kasę. A jak blokują im konta to płaczą po różnych forach, że jaki to buk jest niedobry. Podoba sytuacja jest tutaj. Przecież zasady konkursu od prawie samego początku są takie same i równe dla wszystkich. Każdy ma szansę wygrać główne nagrody, które są bardzo okazałe. Wam tylko chodzi o kasę a nie dobrą, wspólną zabawę. No ale tak to jest z niektórymi Polakami. Pisane, że ktoś stoi na &quot;straży&quot; regulaminu jest dla mnie żenujące, bo dlaczego taka osoba nie miała tylu pretensji w zmianach np. dodatkowych kar czy innych zmian w poprzedniej edycji? Bo zmiany nie dotyczyły pieniędzy...
Zmiany do końca rundy nie będzie. Jeżeli mnie frekwencja, statystyki oraz rywalizacja w konkursie zadowoli to przywrócę nagrody, może nie w 100%, ale 1 lub 2 z 3 nagród przywrócę.
Wszystko w Waszych rękach.
Kolejne posty na ten temat będą kasowane. Proszę o wpisanie osób, które wycofują się z konkursu. Na razie z tego co pamiętam to Kaczor i Edyyy. Proszę o potwierdzenie na priv tych rezygnacji oraz o dobranie przez partnerów nowych graczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom