>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
johnnygangsta podał typy z Bwin i i nagle dzisiaj już kursy z BAH.... hmm.. według mnie to nie fair... :] Regulamin trzeba czytać... :]
TAK PODAłEM POMYłKOWO KURSY Z BWIN ZAMIAST Z BAH ALE DOBERMAN90 NAPISAł ZE W TEJ KOLEJCE BEDZIE POBłAZLIWY PRZY TAK MAłYCH POMYłKACH.OCZYWISCIE NAJMOCNIEJ PRZEPRASZAM ZA MOJ BłAD
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Czy typowanie meczu w tenisie A kontra B 2-0 w setach -to under-over -czy zwycięstwo lub porażka , a może remis!? Tych &#39;głupiutkich&quot; pomyłek jest bardzo dużo w tym konkursie czy część ludzi nie czyta w ogóle regulaminu czy co? chodzi np o gr.15.Albo stawianie po kursie mniej niż 1.4&gt; Moderzy tego tematu zróbcie porządek z tym -przy kolejnej tego typu pomyłce user zgodnie z reg. powinien być zdegradowany do niższej klasy karnie:-D.Zwróćcie uwage na to szczególnie -bo niektórzy nagminnie łamią regulamin.
 
beau 1

beau

Forum VIP
cj7 mimo,że napisał już 2 post z typami nadal typuje Lech Poznań,który gra jutro więc a 1 kolejka trwa 27-28 lutego
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
A Ja nadal mam zle zaliczony over 5.5 Edmonton - DRW - 3-3 z tego co wiem - 4-3 po OT wiec chyba wygrywam.
Mecz o 2 u nas - wiec niewiem co jest zle
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Może człowieku się uspokoisz bo wszędzie cię pełno chyba widzę że coś nie tak a nie musisz tego wszędzie ogłszać wystarczy PW za chwile jak będziesz taki nadgorliwy to dostaniesz zakaz tutaj pisania . Bo to jest parodia wszystko krytujesz i bezpodstawnie komentujesz nie siedze 24h przy kompie. Więc się uspokój i cierpliwie czekaj.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Ty sobie chyba tu &quot;czat &quot; zrobiłeś.napisał wyraźnie doberman90 -że jak masz coś to na PW, a nie bezsensownie nabijasz posty! miesiąc na Forum dziennie ponad 12 postów(chcesz rekordzistą zostać?)-których jak sprawdziłem nie edytujesz tylko &quot;walisz&quot; 2-5 jeden pod drugim!
Jak Cię moderator prosi o coś to zrób to - a nie wyskakujesz jeszcze z &quot;prawem&quot;.Na moje skromne oko to jak takie postępowanie będzie dalej Twoje to nie dokończysz tego konkursu i odpadniesz w przedbiegach.Mimo wszystko życzę powodzenia.
 
patefon 0

patefon

Użytkownik
na początku myślełem że jak stawiam 3 typy i wchodzi mi tylko jeden o kursie np 5.0 to wygrywam z chłopem któremu weszły 3typy o łącznym kursie np 4.5
( tak sądze po tym wpisie w regulaminie
5. Wygrywa zawodnik który uzyska większe ako )
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Co każdą kolejke . Liczy się AKO ale jeżeli ktoś trafi 2 typy z wyzszymi kursami pisze dla łatwości sobie 2-1 ????
Pozdrawiam
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Prawie wszystkie grupy zostały dziś podliczone proszę o sprawdzenie wyników gdyby były jakieś błędy na PW piszcie. Reszta zostanie podliczona jutro.
Reasumując osoby które otrzymały walkowery bo z róznych powodów nie zatypowały otrzymują ⛔ 3pkt. Kolejny walkower będzie wylecenie z konkursu. Kilka osób nadal zapomina że typujemy kursy powyżej 1,40 ????
Pozdrawiam.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mało istotne .ale ....
Grupa 22 , moje typy ...Craybas wygrała ,nie jak jest przegrała .
Dobrze itak wygrałeś walkowerem więc w czym problem , Poprawione. Kolega wyżej niech poda grupę ale nie wydaje mi się aby byłą taka sytuacja
 
peja 1

peja

Użytkownik
Agent00typer powinien wygrać ze mną :p

Ass Naval - Vitoria Setubal typ 2 ( 1 -2 )

Prosze sprawdzić.. trzeba umieć przegrywać ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Faktycznie musiałem nie zauważyć. Sorki za błąd już poprawione Agentowi równieżą poprawione ✅ za uczciwość.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Ja w sprawie formalnej w grupie 24 zawodnicy którzy nie typowali otrzymali po ⛔3 ptk , dlaczego nie zostało tak zrobione w grupie 28(karoleks85)czy w grupie 27 ( magic_1986_22) , gr. 5 ( ManekRTS)-może w innych grupach są tez podobne przypadki , ale nie przejrzałem wszystkich.Jeśli tamci otrzymali ⛔3 ptk to inni , którzy nie rozegrali meczu tez powinni otrzymać ⛔.traktujmy równo wszystkich.:-D
 
Do góry Bottom