>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

jaca 0

jaca

Użytkownik
Więc z powodu głupoty Jacy które doszukuje się żę chce przegrać ale dobra niech będzie po jego myśli a więc gramy z jedną osobą która otrzyma wolny los w losowaniu pozdrawiam następna kolejka ŚRODA - Czwartek
Jaki wolny los? Teraz przechodzi 22 osoby i jest 11 par (nie ma żadnego wolnego losu). Dopiero w kolejnym etapie będzie 11 osób i potrzebne będzie uzupełnienie, ale osoba która uzupełni stawkę powinna być wyłoniona z pośród przegranych z etapu 1/11 a nie z tego etapu. Szkoda, że usunąłeś posty, bo z nich widać by było u kogo można szukać &quot;głupoty&quot;. Chcesz robić dogrywkę? ok, ale po następnej rundzie, bo wówczas będzie nieparzysta liczba (a nie teraz).
Cóż, gdybym ja napisał o &quot;głupocie&quot; kogokolwiek dostałbym pewnie karteczkę ;) (szczególnie gdy się nie ma racji).
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Spoko Jaca próbuj dalej działać na nerwy a otrzymasz zakaz pisowni tutaj , Będzie wszystko jak ma być i będzie w następnym etapie dogrywka ????
Pozdrawiam
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Analizując mecze można nie znając przeciwnika...kolejka i tak zaczyna sie w środę a dziś dopiero poniedziałek ...więc pełny luzzzz ????
 
F 0

fcbarca123

Użytkownik
Moj przeciwnik postawil typ:
Bolzano Foxes - Renon Coyotes typ 1 kurs 2.00 hokej Włochy

A w wynikach bet-at-home typ jest podany tak:
Renon Coyotes - Bolzano Foxes 1:3
Czy to nie jest istotna pomylka jak sie napisze mecz, bo rownie dobrze mozna stwierdzic ze to nie jest ten mecz, bo druzyna gospodarzy sie pisze pierwsza i jaka pewnosc ze kolega sie nie pomylil z kursem w tym momencie, bo zapisal na odwrot a kurs wzial z pierwszej pozycji?
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Moj przeciwnik postawil typ:

Bolzano Foxes - Renon Coyotes typ 1 kurs 2.00 hokej Włochy

A w wynikach bet-at-home typ jest podany tak:

Renon Coyotes - Bolzano Foxes 1:3

Czy to nie jest istotna pomylka jak sie napisze mecz, bo rownie dobrze mozna stwierdzic ze to nie jest ten mecz, bo druzyna gospodarzy sie pisze pierwsza i jaka pewnosc ze kolega sie nie pomylil z kursem w tym momencie, bo zapisal na odwrot a kurs wzial z pierwszej pozycji?
Panie Kolego nie szukaj dziury w całym.Typ podałem prawidłowo ,mecz zaczął sie dopiero jak pisałeś ten post.Gospodarzy nie zamieniłem miejscami.Wynik ,który Ty podałeś jest z dnia 8 kwietnia i brzmiał 3-1 dla Lisów ,grali wtedy na wyjeździe.Typ ,który podałem jest do meczu z 10 kwietnia.Wynik 5-1 .Poniżej link do meczu.Mecze Serie A zaczynają się zazwyczaj w godzinach 20-20:30.Tym sposobem Bolzano zdobyło 17 tytuł mistrzowski w historii.Proszę o sprawdzenie wpierw prawidłowego wyniku,a nie siania zamętu na Forum.Starajmy sie wygrać w uczciwy sposób ,a nie szukajmy kruczków i stosowania ciosów poniżej pasa!!!!Pozdrawiam fox71.

http://www.hcb.net/default.asp?seite=17%B0+scudetto+per+l%92HC+Interspar+Bolzano%21&amp;idsp=2&amp;idnews=474

 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
dlaczego montreal nie został zaliczony wszedzie byla data 23.50 w fortunie a w bet at home 23.00 wiec sie wtedy zaczyna mecz chyba powinno byc zaliczone nie? ????
Bo mecz się odbył o 1 w nocy następnego dnia. A że do tej godziny bukmacherzy przyjmowali zakłady to już inna sprawa.
 
M 0

misiu_

Użytkownik
Mam pytanko ....
Jeśli postawiłem zdarzenie Shapova - Davenport i mecz nawet sie nie zaczał i Sharapova wygrywa walkowerem ,to czy mogę dać typ zastępczy ,czy zdarzenie bd liczone po kursie 1,0 .
 
M 0

misiu_

Użytkownik
Wg mnie jak w innych konkurach to są reguły takie jak w buku któy sponsoruje nagrody .Wg mnie powinienem podać typ dodatkowy ,ale nie mam tutaj prawa głosu :p
 
Do góry Bottom