>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania i niezgodności

F 0

fcbarca123

Użytkownik
Heh, kolejny raz... ???? Regulamin mowi jasno - 15 min. To co bylo kiedys jest niewazne. To zazalenie zostalo zgloszone i powinno byc usnane. Kolejny raz sobie ulatwiacie i dostosowujecie do wlasnych potrzeb regulami panowie...a nie po to on jest... moze warto rozwazyc jego sens w tym moemncie... Kpina...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Te nara to sobie możesz mówić do dzieci na placu a nie do mnie kolego za chwile to możesz opuścić szeregi tego konkursu typy które podał bodi pisał mi na gg 20 min szybciej ale akurat w tym czasie dawał ostrzeżene więc zgodziłem się aby dał je później tobie też uznałem typ a mogłem to mieć w głebokim poszanowaniu ponieważ mecz został przesunięty więc daj sobie spokój.
Pozdrawiam
 
fazik1988 14

fazik1988

Użytkownik
Te nara to sobie możesz mówić do dzieci na placu a nie do mnie kolego za chwile to możesz opuścić szeregi tego konkursu typy które podał bodi pisał mi na gg 20 min szybciej ale akurat w tym czasie dawał ostrzeżene więc zgodziłem się aby dał je później tobie też uznałem typ a mogłem to mieć w głebokim poszanowaniu ponieważ mecz został przesunięty więc daj sobie spokój.

Pozdrawiam
chciał bym to widziec ze ci specjalnie typy przesłał... jak sam zrobił to 10 minut pozniej sami z siebie robicie glupkow ???? ten regulamin mogliscie wyrzucic bo i tak widac ze nie jest potrzebny ⛔
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
nie bo liczy się szacunek do drugiej osoby każdy kto by napisał że podaje typy 10 min przed 1 meczem i podał konkretny powód bym rozważył tylko trzeba pomyśleć bo tylko to ma przyszłość
Pozdrawiam
 
fazik1988 14

fazik1988

Użytkownik
własnie widac szacunek do drugiej osoby robiac to co sie zrobiło i przyznanie typu bodiemu
a dla innych graczy szacunku nie ma jak widac .... regulamin tak pisany byl da siebie
szacuneczek dla prowadzacego podjetej decyzji &lt;lol&gt;
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Coś jeszcze masz do powiedzenia :?: Szacunek się licz a on odrazu mi napisał na GG tylko musiał wstawić takim ludzią jak ty którzy łamią regulamin czyli obrażają innych. A tak na prawdę pewnie masz 15 lat i niestety przegrałeś i szukasz dziury w całym nikt nie mówił że będzie łatwo. Dobra Koniec tematu.
 
fazik1988 14

fazik1988

Użytkownik
mam 20 lat wiec nie takim tonem sprawa zakonczona ... zawsze wygrywaja przekrety takie jak tu i inne wiec dziury nuie szukam tylko upominam sie o swoje
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Proste pisał ponieważ akurat wtedy kontaktowaliśmy się w sprawie pewnego usera który oszukał i mówił mi co stawia i nawet dał te pary i mecze więc w czym problem:&gt; ?? Fazik tobie też uznałem typ Anderlechtu a wcale nie musiałem
 
fazik1988 14

fazik1988

Użytkownik
a dla czego by miał byc ten mecz nie uzany jak tam ty był przełozny ,wiadomo ze w takich sytuacjach trzeba dac zamieny typ ktory podałem czyli anderlecht ... a ze kolegi typ byl opozniony to trzeba sie kucic o swoje bo powinła byc dogrywka miedzy nami ...a tak nie czysto przeszedł dalej z pomoca innych moderatorow ...tak prawda !!!!!!!
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Panowie wszelkie pytania dotyczące losowanie wysyłajcie organizatorowi konkursu - Dobermanowi, nie mi. Ja tylko sprawdzam mecze, podaję wyniki.
On przesłał mi wyniki losowania ja je tylko umieściłem.
Pozdrawiam.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Hmm napisałem że tak wypadło z losowania Bodi przechodzi do następnej rundy tak wylosowało się tyle w tym temacie. Czytaj ze zrozumieniem
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom