>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
bartekf84 0

bartekf84

Użytkownik
nie nie marudze... poprostu uwazam ze ta walizka to badziew.. tak samo jak ta walizka z unibetu , ktora nie jest wogole sklejona... i jak sie ja przez przypadek otworzy nie tak jak trzeba to sie rozlatuje.. przynajmniej w moim przypadku tak bylo
 
bartekf84 0

bartekf84

Użytkownik
no rzeczywiscie karty to juz straszny badziew... polecam karty z unibetu albo pokerstars... z unibetu jak nie gra sie nimi na jakims plotnie tylko na zwyklym stole to sie zaraz scieraja.... ale ogolnie mi sie podobaja... moze wiecie gdzie kupic takie plotno jak na stol ?
 
M 0

m12rowka

Użytkownik
turniej jest o 20 (czas serwera na paradise 19) , ale rejestracja kończy się 19:55 więc przyjmij tą poprawkę, hasło powinno pojawić się w dziale najpóźniej o 19:54
 
S 0

sidor

Użytkownik
ejj kurde napiszcie to hasło gdzie indziej , spełniam wszystkie warunki ale nie moge wejsc w ten wątek gdzie hasło jest :/
 
M 0

m12rowka

Użytkownik
niestety koledzy ale hasło ma się pojawić w działe z hasłami i już jest tam podstrona do hasła na paradise i ma być tak jak napisałem wyżej 19:54 ( nie myliłem się)
 
M 1

maciek55

Użytkownik
To ja mam pytanie do kierowników tego forum jestem zerejestrowany od 5 miesięcy to według regulaminu muszę mieć 50 postów a jaki jest sens tyle postów w sposób sztuczny tworzyć ?
 
S 0

sidor

Użytkownik
no ok spoko wiem o tym , tylko ze ja spełniam wszystkie warunki a dostępu do tego działu nie mam :/ napisałem do bananqa to mi tylko odpisał ze zgłosi to do admina ,tylko co mi ze on zglosi to jutro czy pojutrze :/ jak z tego co widze to dzisiaj jest na paradajs poker ostatni turniej i chciałem zagrac w nim.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dla mnie to są wałki. Mam 21 postów czy tam ile, jestem na forum 11 dni... a tu dla mnie to wałek z tym turniejem... pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom