>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
M 0

mariusz116

Użytkownik
A ja tez moge liczyc na haslo?ja naprawde staram sie udzielac na lamach forum i na pewno nie robie WYŁACZNIE dla zdobycia hasla.Jak ktos chce moze sie wypowieziec w sprawie gier backgammiow w temacie sportingbet.Chcetnie zapraszam do dyskusji bo sam jestem ciekaw waszych opini
 
midel 189

midel

Użytkownik
A ja tez moge liczyc na haslo?ja naprawde staram sie udzielac na lamach forum i na pewno nie robie WYŁACZNIE dla zdobycia hasla.Jak ktos chce moze sie wypowieziec w sprawie gier backgammiow w temacie sportingbet.Chcetnie zapraszam do dyskusji bo sam jestem ciekaw waszych opini
Gorąco popieram, przez półtora roku ten użytkownik jest szalenie aktywny, cały czas się udziela na forum, a wy mu hasła nie chcecie dać ????
Przepraszam Banan za ot, ale nie powstrzymałem się :p
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Gorąco popieram, przez półtora roku ten użytkownik jest szalenie aktywny, cały czas się udziela na forum, a wy mu hasła nie chcecie dać ????
Przepraszam Banan za ot, ale nie powstrzymałem się :p
A więc zacznijmy pierwszy post tego usera to .... zapis do turnieju pokerowego naszego forum!
5 postów w tym temacie :
http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=10313
5 postów w tym temacie :
http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=10313
1 post w promocji Centrebet ?
Reszta w Tym DZIALE !!
Czyzby taki aktywny ?
 
M 0

mariusz116

Użytkownik
Czyli mam rozumiec ze co ze nie otrzymam hasla bo co bo nie spamuje (rownie dobrze moglbym wpisywac posty do kazdego tematu ale nie robie tego ze wzgledu na to ze moderatorzy sa uczuleni na denne posty).Do usera easy.Szkoda ze widzisz tylko te zle strony uzytkownikow a zapominasz o dobrych.Nie twierdze ze jestem jak to midel okreslil &quot;szalenie aktywnym uzytkownikiem&quot; ale tez nie moge powiedziec ze sie nie interesuje forum.Zapomniales dodac ze zalozylem wątek o backgammon w dziale sportingbet i jak narazie male zainteresowanie.Owszem od niedawna zaczalem pisac posty bo bardzo chcialbym wziasc udzial w turnieju ale sa ludzie ktorzy uwazaja inaczej.Do organizatora tego turnieju kieruje zapytanie,CZY bede mogl wziac udzial w turnieju??Jak nie to nie bede plakal proste
 
B 0

barteks90

Użytkownik
hasło do dzisiejszego tura dajcie 6 minut przed startem tego tura , to będzie każdy miał 2 minuty na rejestracje to taka dobra propozycja bo wiem że zawsze dużo sępów tam jest i czeka na hasło do ostatniej sekundy
6 minut to za duzo... Wystraczy jak wyslecie o 20:53
 
K 0

kornikmw

Użytkownik
aha sorki za moje emocje ale myslalem ze turniej jest o 19 tak jak bylo ostatnio i tak jak jest napisane w regulaminie mialem odznaczone waiting i dlatego go nie widzialem. i tu kolejne moje pytanie dlaczego nikt nie poinformowal o zmianie albo ja nie doczytalem jakis postow wczesniej
 
B 0

barteks90

Użytkownik
6 minut to za duzo... Wystraczy jak wyslecie o 20:53
aha sorki za moje emocje ale myslalem ze turniej jest o 19 tak jak bylo ostatnio i tak jak jest napisane w regulaminie mialem odznaczone waiting i dlatego go nie widzialem. i tu kolejne moje pytanie dlaczego nikt nie poinformowal o zmianie albo ja nie doczytalem jakis postow wczesniej
Jaka zmiana? Tydzien temu tez freeroll byl o 21:00 ????
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Błagam Banan !
zrob z nimi porządek i z tematem !
Ludzie, Banan dorbze wie co robic !
Haslo da tak jak zawsze ...

skonczcie juz pisac te idiotyczne posty, w kolko o tym samym !

pozd(R)awiam normalnych
 
M 0

mariusz116

Użytkownik
Ja rozumie ze kazdy pragnie wygrac jak najwiecej pieniadzy ale ludzie nie zapominajcie ze to jest tylko zabawa.Ja radze nie pokladad zbyt duzych nadzieii na wygrana tylko potraktowac to jak dobra zabawe i chyba o to chodzi w tych turkach.No chyba ze moderatorom zalezy zeby jak najmniej osob gralo?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
hasło będzie w klasycznym temacie ??bo z tego co widze temat nie odswiezony z 6.10??

PS:
Forum organizuje tury dla userów to może tez od nich coś wymagać proste
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom