>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Nie wiem czy Wy umiecie czytać czy nie, ale zaczynamy od wtorku. Dlatego osoby któe podały typy na jutro mają pierwszy dzień na ⛔
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
wspaniale Prasa, nie ma jak trzymanie się regulaminu. Najpierw piszesz, że konkurs zaczyna się 22.02, a następnie ni stąd ni zowąd zasady się zmieniają i konkurs zaczynamy dzień później. Może i napisałeś coś w a propos wtorku, ale wydawało mi się, że regulamin ma w tym przypadku większe znaczenie.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
wspaniale Prasa, nie ma jak trzymanie się regulaminu. Najpierw piszesz, że konkurs zaczyna się 22.02, a następnie ni stąd ni zowąd zasady się zmieniają i konkurs zaczynamy dzień później. Może i napisałeś coś w a propos wtorku, ale wydawało mi się, że regulamin ma w tym przypadku większe znaczenie.
3. Konkurs startuje dnia 22 lutego i będzie trwał 10 tygodni.

Zgadzam sie z toba...

Zdziwlem sie troche ze dopiero na wtorek mozna podawac pierwsze typy :-(
 
kuboslaw 0

kuboslaw

Użytkownik
Mam pytanko, czy jak wiem że mnie w czwartek nie będzie to czy mogę podać typy na czwartek i piątek w środe ?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
wspaniale Prasa, nie ma jak trzymanie się regulaminu. Najpierw piszesz, że konkurs zaczyna się 22.02, a następnie ni stąd ni zowąd zasady się zmieniają i konkurs zaczynamy dzień później. Może i napisałeś coś w a propos wtorku, ale wydawało mi się, że regulamin ma w tym przypadku większe znaczenie.
3. Konkurs startuje dnia 22 lutego i będzie trwał 10 tygodni.
Zgadzam sie z toba...
Zdziwlem sie troche ze dopiero na wtorek mozna podawac pierwsze typy :-(
No wystarczyło przeczytać pierwsze zdanie w temacie w waszej ćwiartce i problemu by nie było.
Konkurs zaczyna się 22.02, od tego dnia można dawać typy na wtorek.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Mam pytanko, czy jak wiem że mnie w czwartek nie będzie to czy mogę podać typy na czwartek i piątek w środe ?
Jak podasz typy na piątek, skoro nie będzie ich w ofercie?:|
Nie można podawać typów na raz na dwa dni. Choćby dlatego, że order of play jest dostępny tylko na następny dzień.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Spoko, ale to Ty niedoczytałeś i wina leży tylko po Twojej stronie. Tylko jedna osoba oprócz Ciebie miała z tym problem na 256 uczestników.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
rzeczywiście powstało zamieszanie, dlatego już pisałem o tym na poprzedniej stronie w &quot;pytaniach...&quot;, bo sam również prawie się wkopałem :|
myślę, że nikt nie będzie miał za złe jeśli te dwa posty po prostu skasujesz, i będą mogli podać typy na wtorek...
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
ok, jeśli ich przeciwnicy wyrażą zgodę skasuję te posty. Nie ma problema.

Ale na prawdę fajnie, jakbyście czytali ze zrozumieniem :|
Bo to pierwszy i ostatni raz.
 
seewy 16

seewy

Użytkownik
jakby co to moge wskoczyc na kogos miejsce ;)
jezeli tam sie &#39;kolejka&#39; wykruszy itp ;)
w kazdym razie - jakby co to jestem chetny ;)
pzdr
 
M 0

mariovamos

Użytkownik
Czy jest jakis minimalny kurs pojedynczego zdarzenia, który można zagrać? W regulaminie nic na ten temat nie jest napisane.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Dopiero w niedziele dowiedziałem się, że wyjeżdżam w środę i nie będę miał dostępu do internetu aż do soboty. Nie chcę rezygnować z konkursu bo wiem, że spokojnie bym wygrał te 700zł :p Czy przy moim potwierdzeniu User MArecki81 mógłby podawać za mnie przez ten okres typy :?:
Wiem o 10 punkcie w regulaminie, ale to jest sytuacja wyjątkowa. ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Rozumiem, że według Ciebie jak ktoś nie pisze w dziale tenis to się nie zna i nie interesuje tenisem?
Prasa już Ci odpowiedział. Ktoś kto interesuje się tenisem i wykazuje aktywność na forum- takiej osobie można umożliwić zabawę w konkursie jako swoistą nagrodę za wkład na forum.
Ja nie interesuje się zbytnio tenisem i sądzę, że ktoś inny może mieć większą frajdę z zabawy w konkursie niż ja.
-----
Konkurs już się zaczyna więc spośród chętnych na to miejsce wybrałem usera o nicku: gunslinger
Brałem pod uwagę wyłącznie czy ktoś interesuje się tenisem, udzielał się w dziale tenis.
To, że ktoś interesuje się tenisem, czy udziela się na innym forum to inna sprawa...
Spośród osób, które napisały najlepiej prezentuje się gunslinger ????
Powodzenia w konkursie ;)
 
Do góry Bottom